לדעתי סוזן התרגשה מאוד וזה בסדר גמור, הקהל אוהב אותה ואני מאמינה שסלח לה על שהתרגשה כילדה קטנה, דוני אוסמונד

היה נהדר, כל הכבוד.

לדעתי סוזן התרגשה מאוד וזה בסדר גמור, הקהל אוהב אותה ואני מאמינה שסלח לה על שהתרגשה כילדה קטנה, דוני אוסמונד

היה נהדר, כל הכבוד.

עם קול אדיר ועוצמתי כשלה לא מתייחסים להבעת פנים או גוף רק חשוב "הקול".מצפה לחומר מישלה וכמה שיותר מהר.

אם תשימו לב לזמרת יש בעיה בעיניים היא מסונוורת מהתאורה כניראה שהוא סובלת מהתדרדרות בראייה האישה שהיתה כל חייבה הברבור השחור שבגלל מצוקה משפחתית אולי בגלל ההורים שחשבו שהבת שלהם מפגרת ולא נתנו לה להתפתח מוזיקלית אסור לרדת כל כך נמוך ולומר שהיא על כדורים פסיכיאטריים בגלל זה היא לא היתה במטיבה עד שלא יתברר העיניין מה קרה לה להפסיק לדבר שטויות

אם תשימו לב לזמרת יש בעיה בעיניים היא מסונוורת מהתאורה כניראה שהוא סובלת מהתדרדרות בראייה האישה שהיתה כל חייבה הברבור השחור שבגלל מצוקה משפחתית אולי בגלל ההורים שחשבו שהבת שלהם מפגרת ולא נתנו לה להתפתח מוזיקלית אסור לרדת כל כך נמוך ולומר שהיא על כדורים פסיכיאטריים בגלל זה היא לא היתה במטיבה עד שלא יתברר העיניין מה קרה לה להפסיק לדבר שטויות

לא קרה לה כלום היא רק ראתה שהיא כזאת ואחרים יותר יפים  מממנה צריכים לנחם אותה וצריל לרדת בקילוגרמים

emo_28.png

הוא לוקח ממנה את השואו היא לא צריכה אף אחד על הבמה כשהיא שרה של לה קול אלוהי  שלא צריך תוספות משום צד

סוזן בוייל היא תגלית ווקאלית מדהימה

יש בה התנגדות נראת לעיין. היא לא מרגישה בבית או יכולה בינתיים להשתייך לתרבות של הSHOW_BUIZ 

אחזה בה התרגשות עצומה. היא קצת חסרת הבעה, אולם נראית מצוין ושרה נהדר. פשוט נהדר. 

זאת שכתבה שלא מעניין אותה מה קרה לסוזן בויל. אם את כל כך עסוקה

איך מצאת זמן להגיב?

וזה שכתב שאולי גמל שלמה עקץ אותה פשוט מרושע ומגעיל

בקיצ קיצ, אין גבול לרוע ולשטחיות

היא מקסימה אין ספק!!!!emo_45.png

אני מאחלת לכותב הכתבה מזל נפלא כמו של סוזן בויל ...סתם השמצות ,האישה מקסימה שלא לדבר על הקול האלוהי שלה!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס
בחר
בחר