מה קרה לסוזן בויל?

זוכרים את סוזן בויל?
זאת שהדהימה אותנו בשנת 2009 באודישן לתוכנית הריאליטי "לבריטניה יש כשרון" ?
הזמרת התארחה בשבוע שעבר בגרסה האמריקאית של "רוקדים עם כוכבים" והופיעה ביחד עם דוני אוסמונד
עוד לפני שבויל התחילה לשיר ניתן היה לראות כי הזמרת סובלת ממצוקה כלשהי שהחמירה ככל שהזמן עבר. אוסמונד אחז
בידה וניסה להרגיעה אולם לא הצליח במשימה.
צפו בקטע

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C6zjMqW_hoU

מה לדעתכם קרה לה?

לדעתי שאני פרופסור לעינייני לחץ ואקרובטיקה פיזיקאית מיקרו חשמלית בגוף

הקיש אותה גמל שלמה ארסי..

מבית היצר של פוזיקום דייסניטר לא קונים לא משלמים!

סנו מחסני תאורה 

באתי נדלקתי!

לא יודעת מה קרה לה? רק מאחלת לה שזה יחלוף. מגיע לאישה הזו קצת טוב בחיים האלו. באמת!

לקחו תוכי שנולד בכלוב,חי את כל חייו בכלוב ושחררו אותו ,אין פלא שהוא נטרף מהר...

יש בה איזשהו חן ואמת בפנים וכמובן שקול פנטסטי..

זמרת גדולה,קול גדול,שבלי שום ספק לא צריכה לעשות הרבה מעבר למה שעשתה(הופעות עם אלן פייג-החלום שלה,הופעות מסביב לעולם במקומות כמו בסין,חוזה הקלטתות חלומי,אלבום של קאברים),בגדול עשתה הרבה בשקט אבל שום דבר שיכול להרוס לה או שירים אותה יותר ממה שהיא -וזה ממש מספיק),יש לה קרדיט בכל העולם גם עם לא תעשה כלום עד סוף ימי החיים שלה,והיא אהובה בדיוק על קבוצת הגיל הנכונה,של אנשים בגיל הבינים פלוס,ובעיקר נשים בגיל העמידה שמזכירה להם ימי עבר,בקיצור אלו בדיוק האנשים שיכולים להוציא סכום כסף גדול כדי להגיע לקונצרט ואין להם בדיוק הרבה אירועים מתחרים(קונצרט רוק לא בדיוק הטעם שלהם),יותר הטעם שלהם זה אופרה,ומופעי מוזיקה,ועל זה הם יכולים לוותר על 150 פואנד למקומות לא הכי אטרקטיבים.בקיצור עשר דקות של תהילה שמספיקים כדי למלא חיים שלמים.

*הערה:כמעריץ חסר לי שתעשה אלבום שירים עצמאי שלה,עם שירים מקורים,אם היא תפתיע אז היא תוכיח שהיא מעבר לקול יפה,אלה גם זמרת גדולה אמיתית(למרות שאין סיכוי שהיא תצליח להוציא אלבומים אחד אחרי השני,מקסימום אולי עוד כמה קאברים,מה שכן הייתי שמח ליראות אותה בקאבר לשירים של שרה בריטמן-אולי כמה מפנטום האופרה.

השיר היה נהדר ואסור לשפוט בן אדם לפי המראה.צריך ללמוד לפרגן לכל אחד בלי דעות קדומות.

זמרת גדולה זה יעבור לה....

נראה לי שהיא תחת השפעה של כדורים .כדורים למחלת נפש

ממש לא מעניין אותי מה קרה לסוזן בוייל, לא בגלל שאינני אנושית, ייש לי דברים אחרים לגמרי בראש, עוד מעד בחירות - וביבי כנראה יהיה ראש הממשלה הבא יחד עם ליברמן, ואני בטוחה שאז יתחילו הגזרות האמיתיות, כל המעמד הבינוני בדרך למעד הכי נמוך והכי למטה, לא שאני ממליצה על מפלגה אחרת, אני ממש לא יודעת עבור מי להצביע, אבל אני חושבת שביבי הוא בררת מחדל גרועה מאוד, וזה מה שמדאיג אותי היום, אם זו לא היתה המדינה שלי הייתי אומרת שביבי ימשיך - ואולי כך חלק מהעם יתפקח, אבל מאחר וזו המדינה שלי, ממש לא בא לי שנגיע למצב שאני בטוחה שהוא יוביל אותנו...לו יש לפי הפרסומים 42 מליון שח בבנק, וכנראה שעליית מחירים לא ממש תורגש אצלו בכיס, לכן אני מודאגת.  אגב זה שאין עבור מי להצבי, וביבי הוא הביררה  היחידה בעיני רבים,  זה עצוב מאוד, זה מראה על מצב ביש שהמדינה נקלעה אליו..  אז זה באמת מדאיג אותי..

ממש לא מעניין אותי מה קרה לסוזן בוייל, לא בגלל שאינני אנושית, ייש לי דברים אחרים לגמרי בראש, עוד מעד בחירות - וביבי כנראה יהיה ראש הממשלה הבא יחד עם ליברמן, ואני בטוחה שאז יתחילו הגזרות האמיתיות, כל המעמד הבינוני בדרך למטה הכי נמוך והכי למטה, לא שאני ממליצה על מפלגה אחרת, אני ממש לא יודעת עבור מי להצביע, אבל אני חושבת שביבי הוא בררת מחדל גרועה מאוד, וזה מה שמדאיג אותי היום, אם זו לא היתה המדינה שלי הייתי אומרת שביבי ימשיך - ואולי כך חלק מהעם יתפקח, אבל מאחר וזו המדינה שלי, ממש לא בא לי שנגיע למצב שאני בטוחה שהוא יוביל אותנו...לו יש לפי הפרסומים 42 מליון שח בבנק, וכנראה שעליית מחירים לא ממש תורגש אצלו בכיס, לכן אני מודאגת.  אגב זה שאין עבור מי להצביע, וביבי הוא הביררה  היחידה בעיני רבים,  זה עצוב מאוד, זה מראה על מצב ביש שהמדינה נקלעה אליו..  אז זה באמת מדאיג אותי..

קצת לחוצה....

היא מאד מתרגשת ולחוצה משום מה 

מהמשך לתוגבת אקירטון... פחד אלוהים עם ביבי יבחר שוב... כל מה שיישאר לי זה להתפלל שאיראן תתקוף כי אחרת אמצא את עצמי ברחובות מתגלגת יחד עם הזקנים ויקבץ נדבות (הערה: חטאי היחיד הוא שמרוויחה שכר מינימום)

לא קרה כלום סתם התרגשות

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס
בחר
בחר