יש את אלו שהכל קל אצלם

יש את אלו שהכל זורם, וכל כך קל אצלם, אלו הם המזליסטים שבנינו, וכשאני מביטה יותר קרוב ורואה ברור, רק אז אני מבינה אך וכיצד פועל העניין,

יש את דנה שהשתתפה באח הגדול, והסיפור שמסביב קבלת התכנית היומית שלה,(את זה אני לא הבאתי מהבית)

והיום בתכניתה ארחה בין היתר את :יובל קספין, וכמובן שעשתה לו כבר פרסום לתכניתו עם מירה עווד, כל כך פרגנו אחד לשני, מעניין מדוע מירה עווד לא הגיע לקדם את תכניתה עם יובל קספין?

כן כן ושם זרמו להם הפרגונים כמו: "אתה  מעצב אופנה ידוע" כתבת ספר ועוד, ולפינלה תשאל אותו דנה :"מה אתה מאחל לעצמך"?

על כך יאמר:עמה יש לו עוד משהו שרוצה לאחל לעצמו? רבק יש את אלו שרצים מאודישן לאודישן, אין להם צנסה ולו בקטנטנה, מה עוד יכול לבקש?

הלו יש כאן עוד אחרים ,

והתארח :שרון אלכסנדר, המה בפרגונים, ואתה ניראה טוב וייאלה,

לאנשים מסוימים יש ים כוח בידיים, שוב אלו המזליסטים, שיודעים מהלימון לעשות לימונדה, ושיעיז משהו להגיד מילה, ניראה אותו הלך עליו,

כן אלו ממליכים, מורידים, מחיים, ממתים, בלי כל בושה משתמשים בכוח שלהם, ונטען שכאן אין חלילה גזענות , מה פתאום, כאן בארץ שלנו גזענות?

יש ועוד אך יש, הממה בני אשכנז שמינו עצמם לבעליי הבית של המזרחיים, בפיהם תמיד יהיה אותו המשפט, אתם תמיד טוענים לקיפוח, נכון גם נכון, מדוע אין מראיינת , או טאלנטית שיש לה תכנית לילה, או צהריים , או בוקר שהיא בת מזרח?

מדוע  לבנות המזרח שאכן מוכשרות גם מוכשרות, אין להן שום תכנית?

ואלו שתופסים מקום עבודה בקלעים, או מאחריי הקלעים, למה יעזבו אותה? חלילה מתרגלים מהר מאוד לחיים הטובים, ושאחרים ימותו,

למה? כי אחרים לא יודעים לפרגן לעצמם, כי אחרים אין להם עזרא האחד לשני כמו בני אשכנז, בשל כך תמיד ימשיכו ויצחקו על בני המזרח, ולנטלי דדון יתנו כמה דקות מסך, ראיתי כבר הייכן? שם בערוץ 24, ששם היא מוציאה את הנשמה שלה המסכנה, וכך יהיה לאורך כל הדרך, צר לי עליה, בחורה מדהימה, מוכשרת, שכל כך רצתה ומגיע לה להתקדם, אולם מי יאפשר לה? שיקום, אוהו,

אז מה היה לנו כאן, הכוח מחולק לא נכון, והזדמניות אין שוות, ולמעלה יושבים מקבליי ההחלטות ואלו לא בני המזרח, ולעולם לא יהיו, כי אלו ללא יאפשרו להם,

בדבר אחד הם איבדו שליטה, ואני שמחה מאוד שהם לא יכולים לקבוע, בעניין המוסיקה, כאן קבע העם ולא הם,

אז הנשמה עומדת לצאת להם, והשיחה השגורה בפיהם היא : כמה קסריות עשה זה, וכמה הייכלים עשה ההוא,

שיצאו להם העניים, ןחמסה, אלו אמנים שעובדים קשה ומגיע להם, אולם הכאב הגדול הוא: שסוף סוף אנחנו יודעים כמה הם הרוויחו כל השנים, ואת קסריה לא קנה טאבו שלמה ארצי, קסריה של כולם,

אז קמים במקום לפרגן, המשרחי למזרחי וטוענים: הטקסטים לא משהו ייאלה יפלצנים, השתכנזתם? אז הטקסטים לא לטעמם של ..אז, לא מצנצלים על כלום, אוהבים את המוסיקה, טוב שכך, וזה המקום שהם משתגעים כי אבדו שליטה,

ייאסו אליקו, מי ייתן ויהיו עוד מאה כמוך,

זה מזכיר לי , מליון שנה בקריית חיים מערבית, גיורא פישר שנים היה חתום על מכתביי התושבים , וועד קריית חיים,

מתיי היו בחירות בכלל,? מי מנה את האיש? בתור תושבת מעולם לא ניקראתי לבחור בוועד הקרייה. אבל ניגמר,

כתושבת הקריה 40 שנה מעולם לא ראיתי את פניו של האיש, מי הוא אלק וועד, אלו שממנים עצמם ונהיים בעליי הבית של המדינה , זה בגלל המזרחי המשתכנז שמפחד לזוז כי הוא תמיד יתנו לו להיות במעמדת נחיתות, עד מתיי?

תתעוררו

אילנה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס