אנה לא הפגינה שום אישיות ..שגב אישיות רופסת לא אמין שקרן ופחדן וענת לוחמת נפלה קצת בפיה וחבל אך עדיין לוחמת מגיע לה המליון ללא ספק

חבר'ה...אני בעד שגב - חד וחלק ! כן לקקן לא לקקן, חנפן, לא גבר... הכל נכון. אבל אני אוהב אותו

ומעדיף אותו מאות מונים על שתי המכשפות. והן כאלה. אבל ...אם אייל גולן הכריז שהוא תומך בענת

אזי הוא יעשה ים של קומבינות וישיג את מבוקשו. הכל זה כסף רבותי. ומי שתיבחר לצערי הרב זאת ענת ,

וחבל על כל הסמאסים, על הכסף שלנו.  אם אייל החליט - ענת אז ענת תיזכה. רק הכסף מדבר את דברו.

חבר'ה...אני בעד שגב - חד וחלק ! כן לקקן לא לקקן, חנפן, לא גבר... הכל נכון. אבל אני אוהב אותו

ומעדיף אותו מאות מונים על שתי המכשפות. והן כאלה. אבל ...אם אייל גולן הכריז שהוא תומך בענת

אזי הוא יעשה ים של קומבינות וישיג את מבוקשו. הכל זה כסף רבותי. ומי שתיבחר לצערי הרב זאת ענת ,

וחבל על כל הסמאסים, על הכסף שלנו.  אם אייל החליט - ענת אז ענת תיזכה. רק הכסף מדבר את דברו.

אנה - לא מספיק לך הג'יפ שזכית בו. ? רוצה עוד ועוד ועוד? למה לא?...אין סוף

לחמדנות שלך ושל הגמדון הקצר שלך. וגב' ענת - אז מה אם את אמא לילד...ולא יודעים מי האבא שלו...

אז מגיע לך פרס על זה? כשהגיע רגע האמת ופתחת ג'ורה על בוקי - לא ידעת שובע ! עכשיו את "מתנצלת" ביעני...

בכאילו....יודעים שאת כזאת וכזאת וזהו. שבי בשקט. אייל גולן יעשה לך את העבודה ותוכלי לקנוות לך בעל בזכות המליון

אולי הוא יעשה לך עוד ילד, או שניים. בטח כשאת עצבנית בבית, את רק פותחת את העינים המפחידות שלך...כולם

עוברים לדום מתוח.......יעני ...את מפחידה מתים...........וואלה

עצם העובדה שענת התחברה בברית ועד היום היא בקשר עם סוג כזה של טיפוסים....

בבחינת: אמור לי מי חברך ואומר לך: מי אתה.......- זה מראה שהיא לא ראויה לפרס. כיום היא

מתחנחנת, כי רוצה מליון ש"ח. את תקבלי אל תידאגי , כי אייל והרוסיה שלו ידאגו לך...הם ישפכו ים של כסף

כדי שאת תיבחרי למיליון. אז לא לידאוג ולהפסיק להתחנף למושבעים...........חחחחחח

אנה חמודה???? אנה חמדנית ולא חמודה, בכלל לא חמודה........

מענטזת....בעיקר.

ענת קצת נפלה בפיה??? לא, לא נפלה ! היא הראתה את האמת שלה. רעה !

חבר'ה תיתעוררו ! היא   ר ע ה ! !!! איך אתם עיוורים. היא רעה. מה לא ברור????

רק שגב, החמוד והחנון...למיליון !

עדיף שגב איתיי - על שתי עצבניות מכשפות. מתי תבינו את זה?

אתם כותבים : ענת גבר גבר...פחחחח....באמת...עכשיו ניגעלתי.

אנה ...עד אנא תמשיכי לענטז ? עינטוזייך לא עושים כבר רושם על איש...יעני כי הזדקנת וזה כבר לא מתאים.

את גם ניראית האמא של איתי טורג'מן הגמד.....................

לענת....ניתוח פלסטי דחוף בחוטם. וגם להוריד את הפאלולה החומה והבולטת....איכססה.

כולם - כפרות על איתי שגב החנון ...

עדיף חנון על שתי מכשפות......

שגב, אתה לא מושםל. אבל ....עדיף אתה ע,ל שתי מכשפות רעות חוצפניות שחושבות את עצמן. פחחח...מכוערות תחת............

שגב, שגב, שגב, שגב. - כולם ילכו כפרה עליך, יא שגב !!!

מה עדיף? חנון אחד ביד...או שתי מכשפות  מכוערות?????

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס
בחר
בחר