מי יהיה השורד האחרון?

עכשיו - אחרי שבוקי הודח - נשארה לנו שלישיית הגמר
ענת, אנה ואיתי שגב

שלישיה ראויה?

מי לדעתכם יקח את המיליון?

אתה יכול לבחור רק אפשרות אחת
אנה
שגב
ענת

מקווה שענת.....

emo_91.png I may be bad, but I'm perfectly good at it

נראה לי ששגב יצא עם המיליון למרות הדרך המגעילה ששיחק

שגב הגיע לגמר במזל אבל לפחות הוא הבנאדם היחיד משלושת המתחרים.

אני מאוד לא אוהב הישרדות כי לראות חרא בטלויזיה זה בזבוז רציני של זמן! אבל בעבודה לקרוא קצת זה נחמד...

מבחינתי שגב הכי גבר שם וטוסיק וגבר גבר הן הראו איזה פה מגעיל ושפה תחת יש להן!

שגב- המיליון שלך!!! אתה תנצח(:

מקווה שאנה

אנה צריכה לקחת 

אנה החמודה קיבלה רכב חדש ובעיקר קיבלה את תורג'י אז חלאס מספיק באמת.

שגב קיבל שעות צפייה וחלאס מספיק באמת.

ענת עבדה קשה כל התוכניות ,היא אימא וואלה ,באמת שמגיעה לה.

עכשיו - אחרי שבוקי הודח - נשארה לנו שלישיית הגמר
ענת, אנה ואיתי שגב

שלישיה ראויה?

לא הייתי אומרת שלישייה טובה ,שגב לא צריך להיות שם בשום פנים ואופן !!!אני מתפלאה על הבנות אחרי הקטע עם בוקי וההדחה הלא ראוייה ולא פירית של תורגי איך הן לא קמו ואמרו שוברים את הכלים ולא משחקים . ההפקה היתה צריכה לפסול את ההדחה הזאת הישרדות אנו רואים ולא נהנים .....אוי ואבוי לבושה שככה נחנך את ילדנו .בוש לך שגב אתה הרי אבא ומנצל את האהבות שלך למשחק .

ענת הכיי מגייעה לה..ואם היא לא זווכה...זה רמאוות !! מעכשיו אני אוומרת לכם..התווכנית הזאת לא צפוויה עם כל התחמוונים והשקרים..מקווה שעכשיו לאא יהיה איזה שקר..וילכו לפי האמת !!!!

למרוות שגם לאנה מגייעה...אבל בוואו נוודה שהיא לא עבדה קשה..רק היה לה מזל יוותר משכל !!!!

ענתתתת לגממממממממר !!!!!!!!!!!!

לענת הכי מגיע  בחורה גזעית וחזקה . בהצלחה ענת..............

לענת הכי מגיע שיחקה הכי פייר מכולם לקחה משימות 

אני בטוחה שענת הראל תקבל את הפרס ...א .כי מגיע לה ..היא הכי הרבה קיבלה את שרשרת החסינות ..ובצדק ..ב..בזכותה היה מעניין לראות את התכנית ..אנה היא סתם עלוקה .שנצמדה אל ענת ..לא מענינת ולא חכמה ..ובכלל מין מצא את מינו .היא והגמד .הערס ..כפי שבוקי כינה אותו ..שגב???הצחקתם אותי ..לקקן ..תחמן ..בכיין ...לך הביתה ...

ולבוקי אני אומרת :  כל הכבוד על המהלך שעשיתה ...למעשה לא עשיתה שום דבר והיגעתה לאן שהגעתה ..זה היה רק במזל ..

גם הגנבה שלך הכניסה פלפל למשחק ...אני הייתי נותנת את הפרס ..ליוליה ..חבל שהדיחו אותה מוקדם ...

אני מאחלת לענת ..בהצלחה ..למרות שחצנותה ..מגיע לה ...emo_06.pngemo_30.pngemo_40.png

השורד האחרון יהייה איתי שגב , ולמה !

נמאס עם הקומבינות בכדי לקדם נשים ולתת בידם מלא כוח .

הכוח הזה הוא הכישלון של המדינה המחורבנת הזאת .

אני לא מבין איך יכול להיות מצב בו הצלמים נכנסים לתוך המערכת - כוס של הנשים ומפקסים זום על התחתים שלהן ,,,והכל עובר בשלום כאילו זה "ברור מאליו" .

גועל נפש .

אמנם אני לא סובל את שגב כי הוא איבד את הדרך אך בכל זאת כי אני רוצה גברים בגמר

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס
בחר
בחר