אתה קורא לנו: "אנשים קטנים"..מי שיצא כאן קטן תרתי משמע זה רק אתה !  קטן, חוצפן ויהיר  על לא דבר !

בלון קצר ונפוח ומתפקע מרוב חשיבות עצמית...............פפחחחחחחחח...

רק לא שגב או בוקי המגעיל

שגב +בוקי = אנשים טובים ונשמות טהורות. מי אתה שתגיד שהם מגעילים. אתה ורק אתה מגעיל ומכוער ! כמו עזתי או

חברוני או משכם..............

מי זאת ענת בכלל? סתם מוכרת קורנפלקס בפרסומות... חחחחחח סלב עלק....

יללה יללה טוסי הביתה

דבר אחד עשה לי את הערב הזה יום רביעי - הדחתו הסופית של איתי טורג'מן ! טורג'י  הודח? כן ! דייני בזאת .

עכשיו...- גם את ענת אני לא מחבב אבל עדיף ענת על טורג'י. מי שיודח במוצ"ש ניראה לי...איתיי.....

כי טורג'י אומר לבנות הברית שלו: עיזבו את בוקי. הגנב האמיתי הוא איתיי שגב......... והבנות בטח

תישמענה בקולו של המנהיג הקטן.............טוב לפחות בוקי נותר.

צחוק בצד...עכישו יש לענת סיכוי טוב ליזכות גם במיליון. כי היא מתחילה להיות יותר שקטה וחביבה....

כניראה לשחק אותה...אצל המושבעים שתימצא חן בעיניהם ולא יזכרו לה "עוונותיה הראשונים..."

אז השלישה האחרונה לגמר כבר מיסתמנת: ענת, אנה ו...בוקי היקר שלנו.

טורג'י לפני ואחרי זריקת הבנדנה שלו לאש....."אנחנו המנצחים היחידים פה במשחק הזה"

מי אתה בכלל שתחליט מי ומה וכמה? יא שוויצר על כלום. כלומניק. מלא בטחון עצמי על ריק...חלול....

כמה שתנחם את עצמך, כבר לא יעזור ! אתה מהיום המושבע בהישרדות ואין לך הרבה כוח, אין לך למעשה בכלל כוח.

רק פאלולה ורקדנית קווקזית נישארו הן נשים ביריוניות מאוד יש להן כוח בידיים, יש להן שרירי בטן, קוביות, סיבול טובה,

ועם כל חוסר הסימפטיה שלי לפאלולה...אני מעדיף אותה על רקדנית קווקזית מה יש לה פתיל קצר ושולטת על כולם עם פה שלה.....

יעני פוזאית ...עם נתונים גופניים מפותחים....נחשפים בתוכנית ובכלל לעין כל !!!אין בושה הכל פתוח ...............

יאלה שגב תהיה גבר ותזכה כבר בגמר

רק לא בוגי. אחד הטיפוסים הדוחים ביותר שפגשתי בחיי.

בוקי הוא בנאדם אמיתי ! לא דוחה ולא בטיח. אחללה בנאדם ! איתיי שגב , יחד עם זה שאני מחבב אותו מאוד ! האופי שלו

כמו סטייק...איפה נושבת הרוח...- שמה מתחנף. איתיי שגב - למה מאכזב ככה? אומנם אתה מזל דגים מתהפך גם כמו הדגים

בים..אבל...דחילק ..מה אתה מתחנף לענת ולאנה בתקווה שלא ידיחו אותך במועצת השבט הקרובה...? שוב אתה משאיר את

בוקי לבד....ובוקי אומר שאתה שגב - מתחנף... זה לא נעים. ככה לא מתנהגים עם חברים. לפחות בוקי אמיתי ולא חנפן.

בוקי בלבד

הפנים של המדינה.... ישראלים מזויפים!!! זה לא צברים. בושה!!!!

הברווז הזה שהיכנסתם פה מזכיר לי את : ה"קצר" שצועק: אני יצחתי במשחק...אפילו שהיפסדתי אתמול לפאלולה כשחזרנו מאי המתים.........

למה????????????

בוקי הוא אחלה בן אדם.כל השאר הכל צביעות ומגיע לו .אני רק מקווה שהמשחק לא מכור.כי בוקי עשה את כל הדרך למרות גילו בישבילי הוא המנצח הגדול

עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס
בחר
בחר