בוקי, בוקי אתה כמו חלום...בוקיל'ה מלא החיוכים ! בוקי, בוקי לכל מקום אליו אתה הולך - אנחנו גם הולכים !

בוקי ושגב - לניצחון ! השלישיה השויצרית והחוצפנית - להפסדון !

דני דין המחשיב עצמו חזק ובעל רמה גבוהה....פחחח...

אני חלש אופי, חלש כלכלית וחלש מדינית....- אבל זה עדיין לא מנוע מאנשים שאוהבים אותי לתמוך בי ולרצות בטובתי,

כי גם לחלשים מכל הבחינות יש זכויות ובפרט אם הם שירתו בצ.ה.ל..................

דניאל פוזייולוב....הקרב בין השלישיה המשתמטת ובין בוקי ושגב - הור הקרב ההיסטורי בין דוד לגוליית..............

השלישייה השנואה=גוליית

בוקי +שגב= דוד "החלש" והג'ינג'י המוקע ממשפחת בן ישי בגלל החשד שהיה...ממזר רחמנא ליצלאן.................

מה היו תוצאות הקרב? כולנו יודעים. כי הצדק ניצח ויצא לאור. אבל כאן ? יש הפקה אינטרסנטית אשר...לך תידע מה

האינטרס שלה. וכל עוד יש לה אינטרס כמו שקרה במקרה של הברזילאית המאומצת מלפני שנה....- רק אללה יציל

את בוקי ושגב . אני כל כך לא רוצה להיגעל פעם נוספת מההפקה, אז אני כולי תפילה שהפעם אך הפעם...לא תיתערב לטובת

המשתמט או הרקדנית הקווזקזית או ההיא עם הפאללולה החומה...........העצבנית/רגזנית/פה גדול

מה לעשות? אני אוהב אנשים פשוטים  וגסי הליכות...בתנאי שהם אוהבים את מדינת ישראל ומוכנים למות בשבילה.

ומישהוא מהשלישיה ...+ מישהיא מהשלישיה..- הם לא כאלו... !!! מה לעשות? אני מעריץ רק אזרח שעשה ועושה צבא ומילואים !

נקודה . סימן קריאה !

הזוג המוזר הזה שחזר מאי התמים"..."שלום לכם שלום לכם...שלום לכם, שלום ומה שלומכם..."

וואלה חשבתי לרגע שהגבוהה עם הפאלולה באמצא החוטם חזרה מאי המתים עם הילד שלה...לא, לא הבנתי מה קורה פה...

איזה בן אוחז בידה....   ומסתבר שזה לא אחר מהקצר....שמאושר עד הגג לחזור לרקדנית שלו מה שמחכה לו בזרועות פתוחות....

פחחחחחח......

סליחה...הזוג המוזר שחזר מ"אי המתים ".... האם יתקיים ביניהם דו קרב כמו שקרה בין כל מי שחזר משם...או שההפקה

תימנע את הדו קרב הרגיל שההיה תמיד בין שניים ששבו מאי המתים.  נחכה וניראה מה יהיה היום בערב...וואלה !

חסר להפקה שלא תעשה דו קרב בין פאלולה לבין "קצר"....

פאלולה פאלולה פאלולה....חוץ מימך אין לי דבר...

פאלולה, פאלולה פאלולה...(חומה ומעצבנת על החוטם החד והארוך...) - אבו-יוסף...שר !

שוטו , שוטי יא פאלולה מנחל עזה עד בירות...

את ניטפלת וגורמת לי....להיתנהל בגאוותנות...

פאלולה, פאלולה... פאלולה...וכ' וכו'....

הפקה , הפקה הפקה, פאקאקתע הפקה...איזה שקופה את הפקה מגעילה !  אם לא תשאירי את בוקי או שגב בגמר ,ולא תיתני להם

לנצח את המשתמטים/רקדנים/עמודי תאורה ............את בסך הכל פאקאקתע הפקה. !  מתי תהיי הוגנת?  הפקה שקופה  שכמוך?ואינטרסנטית ? מתי

היי, בושה וחרפה לאנשים ״הקטנים״ שיורדים כל כך נמוך שבא למות.. לרדת על תורג׳י , היו לו בעיות רפואיות שהוא לא מעוניין לפרט, למה ככה לרדת על בן אדם בלי לדעת מה סיבת אי הגיוס לצבא. כל זה בגלל שטיפת המח של בוקי , שלא מתבייש אבא לבנות מתבגרות שהתנהג ודיבר וגנב ומה לא? ואתם מצדיקים אותו? לגנות את ענת ואנה בגזעניות? מה זה אומר עליכם כל המגיבים המגנים ? שגב התחמן הנחש הערמומי שהציג פני כבש מסכן מתבכיין שצחק על בוקי ועל פרסטר בלי חשבון, זה בסדר??? תתביישו לכם עם ההערות הגזעניות כלפי תורג׳י, ענת, ואנה. כל מה שהם עשו זה להגיד הכל פנים אל פנים ולא אחד בפרצוף ומאה מאחור כמו נטלי, בוקי , שגב ועזאם, אז תתביישו לכם כל הכותבים המגיבים ברמה כל כך נמוכה וגזענית. אתם יודעים מה? בעצם אתם צודקים, ההפקה אשמה בזה שהיא ערכה את התוכנית בצורה כזו שעשתה עוול לתורג׳י ועל זה הם צריכים לבקש ממנו סליחה. לא משנה מי יזכה אבל זה לא פייר להציג את בוקי ושגב כמלאכים , תקראו בין השורות ותבינו שטעיתם ובגדול. אה , אני בטוחה שכל מי שכותב על בוקי ושגב לגמר זה רק המשפחה שלהם , שעושה הכל בשביל המיליון. רחמים!!!!!!!

שגב ובוקי לגמר בבקשה בהצלחה ענקית להם

הצלחה לגמר לבוקי אמן מגיע לא,

אדוני, מר איתי תוג'מן ! אני נישבע בעצם הימים הנושאים האלו, ימי התשובה ...שאינני משתייך למשפחתו של בוקי או של שגב.

אני אדם מן הישוב אשר סולד ממשתמטים וממספרי סיפורים כדי להיתחמק משרות צבאי ולהמשיך לחגוג על גב הציבור.

כן אני מתעב שויצרים שאין להם על מה ! תפסיק כבר לבלבל לנו את הביצים שיש לך בעיות בריאות אשר בגינן שוחררת מצ.ה.ל.

אתה בריא כמו שור לוחך עשב !!! אתה בעל כושר בריאות הלואי על כל בני ישראל ! תפסיק לפמפם לנו עם השקרים שלך !

ואתה בכלל לא צדיק !!!! גם שיקרתי ותיחמנת ולימדת זכות על כל הטריקים האפשריים בהישרדות כגון גניבות ומעללים טכניים כאלו ואחרים ואמרת מפורשות שהכל מוקדש למען הניצחון. בוקי לא גנב !!! היייה סמוך ובטוח שההפקה שתלה את הרעיון הזה לגניבת הפסלון. הכל מבויים בתוכנית ואל תהיה לי צדיק בסדום ותפסיק לסנגר על עצמך וללכלך אחרים. כי אתה לא יותר וטוב מאיש !!!

רק בוקי או שגב ראויים למליון ש"ח ...אפילו שההפקה תנווט כאן שוב  לטובה מישהוא מהשלישייה השנואה !

טורג'י...אתה שקוף...הסגנון שלך...אותו הסגנון מהמיתקפה הברוטאלית שלך על בוקי נאה ביום ישיבת מועצת השבט בו הודחת.............

רחמים עלינו? רחמים עלייך !  ועל הרקדנית  שמעכסת ומענטזת וחושפת....דדיים וטוסיק בלי בושה...ועל הפאלולה..............

אז מה אם ההיא קווקזית וההיא עמוד תאורה מהלך? וההוא : קצר ושרירני, והתחמק מהשרות בצ.ה.ל  והלך להציג הצגות וקולנוע

להרוויח את לחמו? אז מה עם עם מיטב בנינו שרתו ומשרתים בצ.ה.ל ומסכנים גופם ונפשם למען עם ישראל? ויש כאלו שחוגגים ומרוויחים ויש כאלו שניפצעים ונהרגים על מזבח המולדת...אז מה??? יחי ההבדל.

ועוד אתה צועק: בושה וחרפה !! בושה וחרפה עליך, בלבד !!!! תיסתכל במראה ותחשוב: איפה טעית !?????

ובבקשה, אל תכניס למישוואה שלך את הבנות או האישה של בוקי....קטונת מכל הבחינות, איש קטן ונכלולי!

עבור לעמוד
... , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס
בחר
בחר