לא הבנתי מה אנה עשתה כדי שתזכה, חוץ משנדבקה לענת ותורג'י....

נשארנו עם 3 שורדים על האי - אנה, שגב ובוקי
ועוד שני שורדים באי התקווה - ענת ותורג'י
ולפי הפרומואים נותרה חסינות אחת שתקפיץ מועמד אחד היישר לגמר
מי זה יהיה??

עונת ההישרדות הנוכחית היא ללא ספק המרתקת והמעניינת היותר בזכות האגו הנפוח של משתתפיה מעבר לביותה ריאלטי העונה הנוכחית יכולה להפיח בקרב הנדכאים והלוזרים תקווה שלא הכל אבוד ושניתן להוביל גם ממקום נחות אני לא אוהב את ההתנשאות של תורגי ואנה והזילזול שמפגינים כלפי בוקי גם התנהגותו של שגב לוקה בחסר ובכל פעם שנדמה לו שמצבו השתפר מתחיל אצלו הריטואר הקבוע לחפש קורבן להעלבות ולהשפלות "עבד כי ימלוך" 

אין על בוקי האיש המיתי לא תורג'י ולא אנה יגעו לגמר הם חושבים שהכל שרירים 

משתתפי הישרדות אנה בתגובתכם חישבו גם על הצופים ושימרו על כבוד האדם בעונה זו רמיסת כבוד האדם באה לידי ביטוי בעוצמות שלא היכרתי מעונות קודמות הסיבה אגו נפוחחחחחחחחחחחחח תוכנית זו גם חשפה את פניהם של מי שמכונה"סלב" לצערם הצד שנחשף מכוער מאין כמוהו וכל המתחסדים למיניהן ענת תורגי אנה שגב עשו העליבו ורמסו כל מי שעמד בדרכם אנימ מתבייש באנשים האלה שיודעים להטיח ביקורת אך אין להם שום ביקורת על עצמם לו אפשר היה הייתי בחר כבר כעת במנצח שמו בוקי נאה

איתיי שגב לניצחון. והשלישיה הנותרת? שתלך כפרה עליו.

איתי שגב עלוב מתרפס ודוחה 

אנה יהירה ושחצנית -

ענת מדמיינת שכל העולם לרגליה 

בוקי אמיתי פיקח וחכם יותר מכולם חיסרון מגבלה גופנית למרות זאת מגיע לו 

בוקי נאה אכן יאה לו הניצחון . אני בעד.

בפעם קודמת=קודמת ניבחר רופא בשם אריק שגם הוא לא היה לא כושר בגרוש !

אבל היה לו את השכל לישרוד והוא אומנם זכה במיליון ש"ח. וכל הספורטאים שהיתחרו מולו - נפלו בהפסד גדול.

לא תמיד זוכה הכוח אלא לעיתים זוכה גם המוח... ולבוקי - יש מוח ,ברוך השם. כמה שאני אוהב את שגב. אבל שגב

,

הוא סטייק רכרוכי אינטרסנט חלש ומתהפך. באמת מעורר התנגדות, אני חייב להיות כנה ולהודות באמת. שגב - כמו

רכיכה ימית ...וזה לא נעים...

שכחת לציין שהרקדנית הקווקזית - יהירה ...על כלום...באמת על כלום.

איתי שגב לניצחון??? אני הראשון שהייתי בעדו. אבל - הבנאדם מתנהג בצורה שמעוררת מחשבה נוספת.

אדון שגב, אם לא תתעורר ותשפר את ההתנהגות הצלופחית שלך...חבל לך על הזמן. הנצחון - ממך והלאה ואני הראשון

שקראתי לניצחון שלך...זכור אותי.

מי שכותב: בוקי+שגב= מגעילים.  הוא המגעיל היחיד !

ואני כבר יכול לנחש מי כתב את דברי הבלע הללו... זה בטח ההוא שהודח אמש וממשיך לצעוק: אני ניצחתי !

איזה ניצחת...- אתה היפסדת, יא חביבי ! מה עוד לא הבנת? עכשיו , לך תיקח שיעורי ריקוד. הקווקזים יודעים

לרקוד יפה...פחחחח...שם בין הרי קווקז ברוסיה האסיאתית....הם רוקדים עם חרבות שלופות וצעדי דבקה של

הדרוזים...ומרביצים לבחורות שלהם ...ואומרים: מי את בכלל, סתמי את הפה, או שאני אכניס לך סטירה....

רק פה במדינה שלנו....קווקזיות פתחו פה ...קיבלו בטחון ...ומרוקאים? קטנים עליהם...אלה קווקזים/יות

גיבורים של ההרים...

רק בוקי.................

רק בוקי.................

בוקי - הלואי תהיה בגמר !!!!!

האם אושרי יצביע בגמר ההישרדות בבריכת הסולטן - עבור אנה או ענת? לא ולא ! אושרי יבלע את הגלוטלה המרה

ויצביע בעד בוקי או שגב...יען כי "בנות הברית" שלו שטענו שהן בכלל לא ידעו שהן בברית איתו...- הדיחו אותו

סופית מהמשחק וגם חייכו באנחת רווחה כשהלך ! אושרי בחיים לא ישכח את העלבון מצד שתי האמזונות-ביצות

- החברות הכי טובות של חברו ה"קצר".........

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס
בחר
בחר