מה בר רפאלי אוהבת בעצמה?

הבלונדה הספיקה לכבוש עוד שער בדרך לפסגה, והפעם של המגזין "מקסים", שבחר בה לאחרונה כאישה הסקסית ביותר בעולם. אם תהיתם, הישראלית ההורסת הצליחה לעקוף את מילה קוניס (מקום 3), בלייק לייבלי (מקום 13) שרליז ת'רון (מקום 16) ואפילו את ריהאנה (מקום 32).

בריאיון שנתנה למגזין, שיצא בחודש הבא, מספרת ברבור כי החלק שהיא הכי אוהבת בגופה הוא לא הרגליים וגם לא העיניים, אלא דווקא הבטן שלה. "יש לי בטן קשה", חושפת הרפאלי, "אני גאה בה, אבל אני עדיין אוכלת. עבורי, זה אחד הדברים הטובים בחיים".

מעורר קנאה!!
לא חושבת שיש מישהי בעולם שאוהבת את הבטן שלה emo_18.png
מה החלק שאתם הכי אוהבים אצל בר רפאלי??

גם אני אוהב את הבטן שלה emo_06.png

הבלונדה הספיקה לכבוש עוד שער בדרך לפסגה, והפעם של המגזין "מקסים", שבחר בה לאחרונה כאישה הסקסית ביותר בעולם. אם תהיתם, הישראלית ההורסת הצליחה לעקוף את מילה קוניס (מקום 3), בלייק לייבלי (מקום 13) שרליז ת'רון (מקום 16) ואפילו את ריהאנה (מקום 32).

בריאיון שנתנה למגזין, שיצא בחודש הבא, מספרת ברבור כי החלק שהיא הכי אוהבת בגופה הוא לא הרגליים וגם לא העיניים, אלא דווקא הבטן שלה. "יש לי בטן קשה", חושפת הרפאלי, "אני גאה בה, אבל אני עדיין אוכלת. עבורי, זה אחד הדברים הטובים בחיים".

מעורר קנאה!!
לא חושבת שיש מישהי בעולם שאוהבת את הבטן שלה emo_18.png
מה החלק שאתם הכי אוהבים אצל בר רפאלי??

לדעתי הכל בבר רפאלי הוא טוב היא מכסימה וחכמה ויפה ונראת בריאה שתמשיך כך מחנניה שמפרגן ושתצליח כי היא מביאה כבוד למדינה .

אני אוהב בה את כל החלקיםemo_15.png

רק שכולנו נראה כמו בר רפאלי ונמשיך לפנק את עצמנו בקרמים (:

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס
בחר
בחר