אפשר להפסיק את כאבי הגב. הפתרון בידיך

כח הכובד הוא הסיבה העיקרית לכאב גב ובנוסף, כאבי גב יהיו קשורים בדרך כלל לתפקוד לא תקין בחיי היומיום שלנו. במקרים מסוימים הרמת חפצים כבדים או עבודה ממושכת במצב של גב קמור, כמו עובדי מחשב,גננות המרימות ילד,  או רכיבה על אופניים ואופנוע, נהגי מוניות ורכב כבד היושבים שעות רבות, יכולים לגרום לכאב גב עליון או כאב גב תחתון ואפילו לשינויים במבנה עמוד השדרה (בלט או פריצת דיסק). לכן חשוב מאוד להקפיד על יציבה זקופה ככל האפשר ולחזק את שרירי הבטן והגב כדי לתמוך באזור זה באופן מרבי.  הטוב ביותר למניעת כאבי גב , פריצת דיסק או בלט דיסק לפני כאב גב ובמיוחד אחר הופעתו , הוא מכשיר שנקרא: גב BACK שמשחרר את הלחץ בין חוליות הגב כאשר השיטה נקראת inversion table .

שכחת לציין שהמתקן מעלה לחץ דם גולגלתי, ומעלה את הסיכון ללקות באירוע מוחי. ובספק רב אם מקל על כאבי גב.

בברכה,

משה ברטר
פיזיותרפיסט בכיר
מרכז רפואי העמק

מנהל הפורום
20+

היי משה,

אני רותם ואני מתחום הריהוט המשרדי. אני נתקלת בהמון לקוחות שסובלים מכאבי גב כתוצאה מישיבה לא נכונה על כיסא במשרד שלהם, כשהם עובדים לא מעט שעות מול המחשב. 

כתבתי על זה מאמר מעניין לאתר ואני יכולה לשים שם קישור לדף העסקי שלך. כך שכאנשים יקראו את המאמר הם יוכלו גם להגיע אליך ותוכל לעזור להם.

תוכל למצוא את המאמר בקישור הבא:

https://sfinzi.co.il/%d7%99%d7%a9%d7%99%d7%91%d7%94-%d7%90%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%9e%d7%99%d7%aa-%d7%a2%d7%9c-%d7%9b%d7%99%d7%a1%d7%90-%d7%90%d7%95%d7%a8%d7%98%d7%95%d7%a4%d7%93%d7%99/

דבר איתי אם יש לך שאלות אני נמצאת בטלפון הבא:

03-9622183

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פיזיותרפיה
בחר
בחר