הגיע הזמן להחיות את הפורום הזה!

הגיע הזמן להחיות את הפורום הזה!! איכשהו...

בתקופה האחרונה אני נוהגת להיכנס לפורום, בתקווה שאולי היום נפתח איזשהו שרשור חדש והפורום חוזר לעבוד, אבל כל מה שאני רואה זה את אותן הכותרות הישנות, את השאלות שלא נענו ואת ההודעות שמסתיימות ב-12. אבל עכשיו, כבר 2014, ועברו שנתיים, ובאמת חבל שהפורום הזה לא עובד, כי זה היה פורום נהדר. איזה כיף היה להיתקל בבעיה מסוימת בסימס, לפתוח את האתר ובמהירות לקבל תשובה מהגולשים הנפלאים כאן, כמה נחמד היה לשתף אחד את השני במה שאנחנו עושים בסימס. אז נכון, גם התבגרנו קצת (ולי על הדרך נמחק כל מה שעשיתי בארבע שנים שהיה לי סימסemo_23.png) אבל היי! אני בטוחה שיש פה עוד כאלה שחושבים כמוני ורוצים להחיות את האתר הנהדר הזה! אז יש לכם רעיונות איך עושים את זה? תשתפו אותי למען השם וביחד נחיה את הפורום הרדום הזה!

נ.ב.- סמל נוסף לפורום הרדום הזה זה שעברו שנתיים מאז שהקימו אותו ועדיין אין לו תמונה אפילו, זה די אבסורד... אבל אנחנו נשנה את זה! למרות שנראה לי שיענו לי רק ב2015..emo_17.png

!!!The sims

emo_01.pngחיי הי אני חדשה כאן...(אני לא זוכרת שנירשמתי לפורומים ,אבל איכשהו יש לי כאן משתמש )

אני אישית עדיין משחקת בסימס חח כי זה המשחק הכי אהוב עלי במחשבים חח מאז שאני זוכרת את עצמי אני משחקת בו, פעם ראשונה שאני רואה את האתר הזה והוא ניראלי די מעניין חח אז..כן באלי שהוא יחזור לחיים

emo_01.pngחיי הי אני חדשה כאן...(אני לא זוכרת שנירשמתי לפורומים ,אבל איכשהו יש לי כאן משתמש חח )

אני אישית עדיין משחקת בסימס חח כי זה המשחק הכי אהוב עלי במחשבים חח מאז שאני זוכרת את עצמי אני משחקת בו, פעם ראשונה שאני רואה את האתר הזה והוא ניראלי די מעניין חח אז..כן באלי שהוא יחזור לחיים

emo_01.pngחיי הי אני חדשה כאן...(אני לא זוכרת שנירשמתי לפורומים ,אבל איכשהו יש לי כאן משתמש חח )

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סימס – The Sims
בחר
בחר