סתם להודיע

סתם להודיע

היי אני בערך פורשת מהאתר כי הפעם הוא לא יבש אלה ריק מדיי ואני בערך היחידה שמגיבה כאן וזה מאוד משעמם 

כי עם אני ימשיך להיכנס לאתר הזה  אז בסוף אני יגיב לעצמי ,אז אני יחזור לכאן כשאני יראה שאנשים

מתחילים להיתעורר ולהגיב ולעשות עוד שישורים חדשים,בנתיים אני ימצא פורם אחר שבו אני יוכל לשתף את הסיפורים שלי

,למרות שחבל כי אני אוהבת את הפורם הזה ואני רגילה לאנשים שכאן ):

אני מאוד מקווה שהאנשים כבר יגיבו .

חח סליחה שבתעות זה עשה לי את זה פעמיים (:

אמממ...אני חושבת שאם כל אחד שנכנס רואה שאין אף אחד אז הוא הולך לעולם לא יהיו פה אנשים ^^".
מצד שני, גם אני בערך ככה. טוב, יש את חופשת חנוכה בעוד שבועיים ואני מקווה שאולי אז יהיה טוב XD
אני גם אחשוב על פעילות לפורום...

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+

כן גם אני מקווה, למה אני לא מבינה לאן כולם נעלמו 

אני מרגישה שאני משתתפת כאן בפורם רק עם 2 אנשים חח

אני פה גם! האמת את צודקת נראלי שרק את,אני ודפנה משתתפות איפה כל האחרים? אני זוכרת שאליס פעם היתה פה

וליטל לאן כולם הלכו?

סימיסית גאה *~*

הייייי אני אליס !! חח כתבתי את זה בשירשור אחר אבל לא משנה כי מי יכנס לשם ,טוב אז אני אליס תתיחסו עליי כמו לאליס כן 

הייתי צריכה לעשות לזה שירשור נידמא .

אהה וכן התייחסתי עלייך ולדפנה חח ואני זוכרת שגם רוני הייתה בפורם כולם עזבו משום סיבה אני מקווה שהם יחזרו בחופש(=

חח איזה טיפשה אני ,אני אפילו לא בדקתי עם אפשר לשנות את השם עכשוו יותר טוב ,ותנסו לא להיתייחס לכול התגובות כי זה יותר מידי 

תגובות .כי אחרי הכול אני סתם מודיע לכם חיחיחי

היי אני פתחתי בעצמי פורם של סימס והאתר הזה מאוד נוח אפשר לשים אך שבה לכה שם את התמונות והפורם ציבעוני ויפה וקיצור יהיה לי הרבה מה לעשות בזמן הקרוב ביגלל שאני צריכה למלא את האתר אבל זה לא אומר שאני יפסיק להגיב ולהיכנס לפורם הזה כי ניקשרתי עלו חח

אני לא רוצה להוסיף קישור לפורם הזה כי אז זה ממש חוצפה מצידי וחוצ מיזה זה נגד החוקים כאן אז אני ישתתף שם לבדי ): ככה עד שאני ישכנע שם אחד מהאנשים לשאר בפורם 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סימס – The Sims
בחר
בחר