על מה מסופר (=

היי אני כבר מתחילה לכתוב סיפור ואני יכתוב בקצרה עלוו כאן סתם כדי לראות עם יהיו קוראים או הצעות שאני יכולה להוסיף לסיפור (:

יהיה מסופר על נערהemo_39.png שהיא תהיה ערפדית וכמובן שבבית ספר יהיו לה בעיות כי היא לא יכולה לצאת בהפסקות לשמשemo_87.png או לבלות עם החברים שלה אחרי הבית ספר היה גם ילד שהיא חיבבה  אותו כבר מהגן ואיתו היא תעבור חויות מפתיעות ועצובותemo_18.png,כולם בבית הספר תמיד קוראים לה בשמות כמו מוזרה ולא מתחשבת ..לנערה יהיה כשה בחיים אחרי כמה שבועות גילתה הילדה שלקחו את הוריה בזה שתפסו אותם על חםemo_09.png כלומר גילו עכשהו שהם יצורים על טבעיים ,למזלה הורייה הגנו על הילדה והשמידו כול פרט הכשור על הילדה כולל זיכרונות של אנשים שהכירו אותהemo_01.png ,הילדה היתה לבד עם כמה כסף שהורייה השעירו במדף של המדבח לילדה עוד היו הרבה דברים ללמוד על חייה למזלה הרע ההורים שלה לא יהיו שם כדי ללמד אותה הרבה טריקים של ערפדים מתקדמיםemo_24.png,ובנתיים היא צריכה עכשהו ללמוד לצוד לבד מזון ולנסות לחסוך עוד כסף בישבל ההפתעה שאני לא יגלה ,כן, כי זה כבר הרבה מידע על הסיפור אז מספיק  .....

ובקיצור הנערה עוברת כול מיני הרפתקאות והמון חוויות מרגשות ומאוד עצובים ,עכשו שאלות:

* האם אתם במתח ?

*אהבתם את הסיפור שהמצאתי ?

*אתם תקראו את הסיפור?

*יש לכם הצעות או שיפורים?

*אתם מחכים לסיפור או שהסיפור לא כזה מעניין ?

בתודה ממני אליס שבזבזתם את זמנכם על הקריאה של קיצור הסיפור emo_38.png.

אני אבל באמת מבקשת שתגיבו אפילו האנשים שסתם צופים באתר ולא רשומים כי זה מעודד אותי לכתוב וככה כשאף אחד לא מגיב אז אני עצלנית ויש לי תחושה שאני סתם משקיעה בישבל איש או שניי אנשיםףוזה באמת מאוד מעכזב ): 

אנשיםףוזה *אנשים וזה ...

סליחה טעות

שכחתי סליחה שאני מגיבה כולכך הרבה חח אב פשוט שכחתי פרט חשוב וזה שאני כותבת את הסיפור בוורדו כי זה הכי נוח לי וכנראה יהיו כאלה שלא יוכלו לקרוא אז אני מצתערת אבל אין לי פשוט מושג איך מקטינים את התמונה ,טוב זהו הפסקתי להגיב עכשוו תורכם (:

אהבתי את הסיפור מתי את תעלי אותו?

זה יהיה עם תמונות גם?

כן זה יהיה עם תמונות והפרק הראשון מוכן אבל  אני יכולה לישלוך אותו רק דרך וורדו 

ואף אחד לא מתעניין בסיפור חוצ מימך אז אני צריכה לחשוב על זה .

אבל אני שמחה שאהבת emo_01.png

(=

נשמע מאוד מעניין ואני אשמח אם תכתבי (:

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+

תודה (:,אבל זה לא נותן לי לשים כאן את הוורדו 

זה אפשרי כאן ביכלל ועם כן אז איך שמים כאן את הוורדו הזה??????

):

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סימס – The Sims
בחר
בחר