כמובן אחרי שהסימים שלכם מכורבלים, יש המון סיבות להנות כשאתם בחוץ!

בראש ובראשונה, אתה תקבל את השלג הכי טוב בחורף. בדקו את התחזיות ותכננו מראש, כי אתם בהחלט רוצים להקדיש זמן לקצת כיף כשאתם יודעים שהולכת להיות אבקה טריה על הקרקע! הסימן הראשון שהתנאים מתאימים הוא שאתה מתחיל לראות קרח על הקרקע.

בכל בוקר כשהאוויר קריר, אתם תראו קרח על הקרקע ועל חלונות הבתים שלכם. עם הטמפרטורות הנכונות במקום, כל סופה שתופיע תהפוך לשלג נופל שיכסה את העולם. סופת שלג קלה עלולה להיגרם רק מאבק קל, אבל סופה ארוכה באמת תערום שלג שמכסה את הכל!  ככל שנופל יותר שלג, אתם למעשה תראו שלג ממשיך להיערם, ובקרוב הסימים שלכם ימצאו את עצמם שוקעים עמוק משתרכים בחוץ. שלג עמוק הוא הטוב ביותר, משום שהוא פותח מספר פעילויות כיפיות בשביל הסימים שלכם בכל העולם. 

כל הסימים אוהבים להכין מלאכים בשלג, אבל הנועזים יקחו את זה צעד אחד רחוק יותר בניסיון לעשות פנים ראשונים. סימים אוהבים גם לבנות אנשי שלג ביחד ולקשט את החצר בחברים קפואים. יש הרבה סוגים שונים של אנשי שלג לגלות, החל משוער הוקי לאיש שלג שהוא ליצן טרגי, איש שלג חייזר ועוד רבים! ככל שהסימים שלכם יגלו סוגים חדשים של אנשי שלג, הם יוכלו לבחור איזה איש שלג הם רוצים לבנות בעתיד. מילת אזהרה..... בניית אנשי שלג עשוייה למשוך  s-GNOME-man Bittertotter, גמד זקן ורגזן עם שלושה גושי פחם שעבר חיים קשים כשגדר בסטראנג'טאון (עיר המוזרים) אולי אתם יכולים להראות לו איך להינות על ידי בניית איגלו!

סימים שמים אותם יחד לבנה אחר לבנה, וברגע שמסיימים זה מקום נהדר לא רק לשחק בפנים ולתפוס קצת Zzzz, אלא גם לחמם את לילות החורף עם ווהו מהיר באיגלו! 

!!!The sims 3 rock's emo_35.png

.thank you & good night emo_37.png  

פסטיבל החורף שיוקם בעיר שלכם מספק אפילו יותר הזדמנויות לכיף, עם פעילויות נהדרות שכל הסימים יכולים ליהנות. אני אוהב להתחיל את הפסטיבל שלי עם כוס שוקו חם או קצת לייקר ביצים, פינוק טעים שמכניס אותי לאווירה של הפסטיבל. משם, אני אוהב לשלוח את הסימים שלי להחליק על הקרח..... כמובן, יש זירת החלקה על הקרח זמינה לשימוש, אבל מה שאני באמת אוהב לעשות זה למצוא אגם קפוא שאני אוכל להחליק עליו. החלקה על הקרח באגמים היא באמת הדרך המושלמת ליהנות מלהיות בחוץ ביום קר, ושהסים שלי תמיד יחליק אחורה ויעשה כמה סיבובים כדי להשוויץ בכישרון הגדול שלו! אחרי זה, זה ישר לחצי הצינור, שבו אני יכול להשוויץ איך הסים שלי הישתפר בסנובורד מהשנה שעברה כשהוא ישלןף טריקים מגוכחים תוך לכידת אוויר משוגע. כל הפעילויות האלו מובילות לכמה שרירים די כואבים, ולסים שלי יש שתי אפשרויות נהדרות לסיום היום.... טבילה מרגיעה בג'קוזי החדש מרגישה פשוט מושלמת, או מה עם צלילה לתוך האוקיינוס כדי באמת לזעזע את החושים תוך כדי הצטרפות למועדון דוב הקוטב?

הסיום המושלם לכל חורף הוא כאשר סימים באים יחד כדי לחגוג את יום פתיתי השלג, חגיגה חדשה שבו שמחת החג מדבקת ולכל הסימים ברחבי העיר יש חיוך אל הפנים וניצוץ בעינייהם. בימים שקדמו לחג, תראה את הבתים של השכנים שלך נדלקים בלילה עם אורות החג לבית החדשים, ומוסיפים תחושה חגיגית לעולם שלך. אתה בטח רוצה לתלות כמה אורות משלך, זה קל כמו לחיצה על הדלת הקדמית שלך ובחירה באפשרות סטנדרטית או סגנון נטיף קרח, לאחר מכן תבחר את הצבע שאתה רוצה! זו גם ההזדמנות המושלמת לערוך מסיבת הענקת מתנות, וזה רק אחד מהסוגים החדשים של המסיבות בעונות. הזמן את המשפחה והחברים שלך בבוקר, וכל אורח יגיע עם מתנה שמתבספת לערימה גדולה על הרצפה. אחרי שכולם הגיעו, הגיע הזמן לקרוע אותם ולפתוח! האם תקבל צעצוע כיפי או גוש פחם? אל תהיה חמדן.... אם תנסה לסיים את המסיבה מוקדם כדי לשמור את כל המתנות לעצמך, הסימים האחרים לא יגיבו היטב לכך שאתה אוגר את המתנות שלהם! 

איזה כיף זה נישמע (: תודה עלך המידע הרב הזה

אין בעיה emo_02.png

כיף לשמוע שאתם אוהבים את התרגום שלי.

אני אעדכן כשאני אמצא עוד מידע. 

אני לא יודעת מה איתכם, אבל אני בטוח קונה את זה. emo_80.png

בזמן שמשחקים בעונת הסתיו יהיה קשה שלא להבחין בשינוי החזותי של העיר שפעם הייתה מוכרת לך. מזג האוויר יתחיל להתקרר וגשם וערפל יכסו את השמיים לעתים קרובות. אדום,כתוב, וצהוב הופכים לצבע דומיננטי בעיר כשעצים נושרים מתחילים את המהפך שלהם לאקלים הקר יותר. התחושה האפלה והפחד באמת מכינה את הבמה ליום מפחיד. אתם יכולים לצפות שהחגים יתרחשו קרוב לסוף כל עונה. זה נותן לכם זמן להכין את הסימים שלכם ולקשט את הבית שלכם לקראת החגיגה המתקרבת. לאחר שיום מפחיד מגיע, יותר סימים יתכנסו בפסטיבל העיר. אתם תשימו לב שסימים באופן כללי יהיו יותר שובבים, לבחור להפחיד אחד את השני על ברכה פשוטה או "שלום". 

(אני הולכת לישון, אני אכתוב עוד מידע מחר....)

בזמן שמשחקים בעונת הסתיו יהיה קשה שלא להבחין בשינוי החזותי של העיר שפעם הייתה מוכרת לך. מזג האוויר יתחיל להתקרר וגשם וערפל יכסו את השמיים לעתים קרובות. אדום,כתוב, וצהוב הופכים לצבע דומיננטי בעיר כשעצים נושרים מתחילים את המהפך שלהם לאקלים הקר יותר. התחושה האפלה והפחד באמת מכינה את הבמה ליום מפחיד. אתם יכולים לצפות שהחגים יתרחשו קרוב לסוף כל עונה. זה נותן לכם זמן להכין את הסימים שלכם ולקשט את הבית שלכם לקראת החגיגה המתקרבת. לאחר שיום מפחיד מגיע, יותר סימים יתכנסו בפסטיבל העיר. אתם תשימו לב שסימים באופן כללי יהיו יותר שובבים, לבחור להפחיד אחד את השני על ברכה פשוטה או "שלום". 

(אני הולכת לישון, אני אכתוב עוד מידע מחר....)

ימים מפחידים הגיעו!

דלעת התווספה לסימס 3 עונות עם הסגנונות הכי מגוונים שהופיעה בסימס 3 עד עכשיו. (נראה לי שזה אומר שיש המון פרצופים שונים שאפשר לכרות לדלעת) אפשר להישתמש בדלעת להכנת מתכון עוגת הדלעת החדשה והטעימה, זה גם משמש מצרך בארוחות אחרות, או אפילו להשתמש בו כקישוט בית מפואר. כפי שצויין בפאלל דב בלוג, אפשר לשתול דלעת בגינה שלכם, קחו מהפסטיבל דלעת או שתקחו מהחנות של העיר. אבל מה באמת שונה אצל דלעות משאר הפירות והיקרות הוא שאפשר להפוך אותם לפנים וגם למנורות. בין אם תכשלו או תצליחו בגילוף התבנית הרצויה אתם יכולים לבחור אם תדליקו אותו ולשים אותו לראבה כדי שכולם יוכלו לראות. תמיד אמרו לכם לא לשחק באוכל שלכם אבל עם דלעות זה לגמרי בסדר. למרבה הצער אחרי שגילפתם את הדלעת היא כבר לא תחש כאוכל. למרות, שזרעי הדלעת יכולים להישתל לגדול לעוד דלעות. עכשיו שקישטתם את הבית שלכם בואו נכין נלביש את הסימים שלכם לקראת פסטיבל ימים מפחידים. 

תחפושות.
אה כן, הוספנו תחפושות חדשות לסימס 3 עונות כדי שהסימים יתלבשו במהלך ימים מפחידים או כל יום אחר בשנה. התחפושות זמינות בקטגורית "תלבושת יומיומית" ביצירת סים אז אם אתם רוצים ללבוש חליפת נקניקיה למשך כל השנה, אתם יכולים לעשות את זה!

מסיבת תחפושות.

הוספנו 4 מסיבות חדשות לחבילה הזאת אבל יש אחד שהדוק לעונת הסתיו ויום מפחיד וזאת מסיבת התחפושות. עם כ"כ הרבה כיף, פעילויות חדשות לסתיו יש סיכוי שאתם עלולים לשכוח לערוך מסיבה משלכם. אל תדאגו בגלל שבדרך כלל יש משהו שקורה בעיר. אם תיהיו ברי מזל אולי יזמינו אותכם למסיבת התחפושות של אחד השכנים. קבלו את ההזמנה ולכו אבל זה אף פעם לא מאוחר להתרועע בנושאים ליום מפחיד משלך. מסיבת תחפושות היא כמו מסיבת בית רק שהאורחים שלכם יופיעו עם תחפושות אקראיות. יש שפע של תחפושות זמינות אז כל מסיבה תמיד נראית ייחודית וזה קל להוציא קצת צחוק מהיר מהסימים. אני ארגנתי מסיבה פעם אחת וראיתי שף רוקד עם נקניקיה.

תעלול או ממתק

היכולת ללכת לתעלול או ממתק נפתחת יום אחד לפני ההתחלה הרשמית של ימים מפחידים. לילדים ובני נוער תהיה אינטרקציה זמינה לעבור במהירות לתחפושת מוכנה מראש. אתה יכול אפילו להיכנס ליצירת סים אם תעדיף לבחור את התחפושת של הסימים שלך. עכשיו שאתם לבושים להצלחה בואו ניגש לעבודה. כדי להתחיל, לחץ על מגרש מגורים בכל מקום שהוא בעיר שלך. תוכל ללכת בעצמך או עם קבוצה על ידי בחירת סימים באיזור שלך. הסים שלכם או הקבוצה ילכו מבית לבית ויאספו ממתקים עם שהם יהיו עייפים מכדי להמשיך או עד שעת העוצר. הינה טיפ קטן, תצרף מבוגר לקבוצה שלך אם אתה רוצה לעקוף את שעת העוצר. אם יש לכם מספיק מזל כדי לבקר בית שיש בותוכו אנשים, אתה או הקבוצה שלך תקבלו ממתקים בפתח הדלת. רוב הזמן הפינוקים שלכם יהיו בצורת ממתקים אבל תמיד יש סיכוי לקבל פריט כמו אולטרה-ראר או סיסונאל ספציפיק קראקלין נאקרבלל גום. לסימים לא-כ"כ-נחמדים, ביקור בבית ריק יכול לעורר את הזעם הפנימי שלהם. קישוטי דשא, פחי אשפה, ודלועים היזהרו כאשר הסימים האלה עוזבים בידיים ריקות. 

עכשיו אחרי שכבשתם את הימים המפחידים זה הזמן ללכת הביתה להרהר ולהנות מפירות העבודה שלכם. אחרי לילה ארוך של מתק או תעלול סביר להניח שהתקבלה כמות נכבדה של ממתקים טעימים ליהנות מהם. קשה לעמוד בפני ממתקים אך תנסו לתרגל שליטה עצמית כמו לאכול יותר משמותר לכם עשויה להיגמר רע. סכום כזה של סוכר בטוח יגרום לך להיתרוצץ סביב הבית. 
זה עוטף את הימים המפחידים והכיף, פעילויות חדשות שהסימים שלכם יוכלו לעשות. מקווה שנהניתם לקרוא את הבלוג הזה ותמשיכו לבדוק עוד עידכונים על הסימס 3 עונות בקרוב!

היי תודה על  המידע כייף שאת כבר מתרגמת הכול ושולחת לכאן זה מתחשב מצידך(:

אני מקווה שכשיהיה עוד מידע אז תישלכי לנו emo_01.png

אני בינתיים מחפשת עוד מידע וכשאני אמצא אני ישר אפרסם פה את התרגום שלי. emo_15.png

אני קונה את זה בטוח ! אה ואני יעתיק לפה את הפירסום שלי בקבוצה בפייסבוק :

תאור מוקדם :
תחגגו את חילופי העונות !
בפעם הראשונה אי פעם בסימס , תחוו את השינוי הדרמתי של שינוי העונות , ברחבי השכונה תטבלתו עם קטגוריית לבוש ה-"out wear" החדשה במצב יצירת 
סים ואפקטי בגדים חדשים , תחגגו חגים , ותחוו חגיגות מרגשות של העונות .
תשחקו עם החיים כמו שלא שיחקתם אף פעם כשהסימס שלך מתמכרים לכוח החלופי של הטבע .

מאפיינים :

מזג אוויר - מזג האוויר מישתנה עם כל עונה , הופך את עולם הסימס להיתנהג ולהרגיש שונה עם מעגל העונות . גשם ,שלג, ברד, ערפל , וחום הקיץ !

פסטיבלים- חגיגות ענקיות להשלים עם קישוטים, פעיליות ו תלבושות , עם כל עונה בסימס 3 יבוא פסטיבל חדש , אחר ושונה לגמרי !
פסטיבל הקיץ: חגגו את פסטיבל הקיץ עם זיקוקים , דוכני ציורי פנים , תחרות אכילת נקניקיות , דוכן מאכלי הקיץ , ועוד הרבה דיברי קיץ חדשים !
פסטיבל החורף: תחגגו את החורף עם מלחמות כדורי שלג , מגרשי חלקה על הקרח, דוכן מאכלי חורף , ועוד הרבה דיברי חורף חדשים !
פסטיבל סתיו: תחגגו את פסטיבל הסתיו עם תחרויות אכילת פאי , חיפוש אחר תפוחים בגיגית , דוכן מאכלי סתיו , ועוד הרבה דיברי סתיו חדשים !
פסטיבל האביב: תחגגו את פסטיבל האביב עם דוכני נשיקות , חיפוש ביצים [כמו בחג הפסחא] , דוכן מאכלי אביב , ועוד הרבה דיברי אביב חדשים !

טמפרטורה- היזהרו מכוויות חום , כוויות קור , וקווי שיזוף מכוערים !

R:זמר- בדר את שכנייך עם מזמורי החגים !
R:מזחלות- גרוס קצת שלג חורפי טרי עם פעילות חיצונית מרגשת זאת .
R:מקפצות!- תוסיפו עוד כיף יוצא מין הכלל לבריכות שלך .
R:ריקודי סלאו!-סיגנון ריקודים חדש ורומנטי לגמרי !
R:מגלשת בריכה- דרך חדשה וכיפית להיתקרר בבריכה במשך הקיץ הרותח .

שחייה באוקיינוס- בפעם הראשונה אי פעם , הסימס שלך עכשיו חופשיים , לשחות ולחקור את האוקיינוס של העולם שלהם .

חייזרים - מוזר אבל מנטלי חזק , סימס מעולם אחר עם כוחות מוח [?] , וצרכים ורצונות חדשים ומיוחדים !

R:כרטיסי ברכה - בכל עונה , שחקנים יכולים לקחת ולצלם תמונות חגים לקוחים מהמשפחות סים שלהם . התמונות האלו יכולים להשלח לשחקנים מהעולם האמיתי דרך - THESIMS3.COM 

אטרקציות רומנטיות - נשיקה מתחת לדבקון , להישתמש במכונת "בדיקת האהבה" , 
דייט מכוון [ניראה לי באינטרנט] , ושליחת מכתבי אהבה ! 

R:עפיפונים- תהנה עם הרוח , ותיראה כמה גבוה הסים שלך יכול להעיף את עפיפונו 

מכונת שיזוף - קבל שיזוף , מה עוד אפשר להגיד ? ;]

בניית אבטיפוס- מסייעת לך , ליצור או לערוך שטחים [LOTS] בכך שיאפשר לך להניח בקלות חדרים וריהוט שטח שלך .

בדיקת חפץ- חייזרים יכולים לעבור בדיקות במעבדת המדעים .

R:סוגי מסיבות חדשים- תהנה ממסיבת תחפושות, מסיבות החגים השונות , חגים , מסיבת נתינת מתנות , ומסיבות בריכה . 

---------------
מה הכי אהבתם בהרחבה ?
ולמה אתם הכי מחכים ?

תורגם מהאתר :

איפה מוסיפים חתימה ? 3:

יש לי שאלה שאלתי עם על טבעי ועונות ביחד אמרו לי שלא אז באסה אבל בעונות יש על טבעי? מה לעשות אני אוהבת פיות וגם קיץ..

סימיסית גאה *~*

מן הסתם לא...
אמרת בעצמך שאת יודעת שההרחבות לא ביחד, אני לא מבינה מה ההבדל בין השאלה הקודמת לשאלה הזאת..emo_01.png

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+

קצת מסובך להסביר.. חח..  טוב נו נסתדר אני מורידה על טבעי ובמים אני אעשה את הפזה פלייר וברכה ואז בעזרת קוד אני אזיז חח XD

סימיסית גאה *~*

עוד שבעה ימים זה מגיע-הסימס 3 עונות! (בחו"ל....) 

עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סימס – The Sims
בחר
בחר