נראלי שכן

חולה על סימסemo_127.png

היי מישהו יודע מתי יוצאת ההרחבה או שהיא כבר יצאה?

emo_30.pngסימס זה מגניבemo_30.png

מחר XD.

אלא אם כן את מדברת על עונות (^ על-טבעי) - עונות תצא בנובמבר.

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+

יאאיייי מחר והווו ,חח כן התכוונתי לעל טבעי אני התבלבלתי בשירשור חח אזז אמממ סתם שאלה  emo_128.pngיש כבר הורדה של זה emo_25.png חח אני לא קונה אני מורידה מוחאחא בפעם הראשונה כמובן

emo_30.pngסימס זה מגניבemo_30.png

תרגמתי מידע על החייזרים שיהיו גם בסימס עונות! המידע לקוח מהבלוג הזה: http://www.thesims3.com/community/blog.html?blogid=459390
חייזרים בסימס 3 עונות
הכרנו את החייזרים לראשונה בסימס 2 ועכשיו הם מגיעים גם בהרחבה החדשה של הסימס – עונות!
בעת שנתו של הסימים שלנו החייזרים לפעמים יבואו לבקר בכוכב שלנו. הם יסרקו חפצים ויחקרו אותם.
כשנראה נצנצים וכשנשמע קולות כנראה שעב"ם מגיע לביקור בעולם.
המשימה של החייזרים היא לחקור את העולם שלנו וכמו כן הם יכולים לקחת בן אדם לניסויים בחללית.
אף אחד אינו יודע מה קורה באותה חללית, אך כשהבן אדם חוזר הוא יהיה מותקף פרנויה ובזיכרון מעורפל, אבל בעיה זו תפתר לאחר כמה ימים של התאוששות.
סימים שחושקים למפגש עם החייזרים יכולים לעסוק בפעילויות שמושכות את תשומת ליבו של החייזר, כמו: למידת כוכבים דרך הטלסקופ או איסוף אבנים שנפלו מהחלל. הסימים שלנו אף יכולים לפתח קשר ומערכת יחסים עם החייזר. חייזר יכול אף להצטרף למשפחה שלך!
כמובן שלא רק החייזרים לומדים על הסימים שלנו אלא גם להפך, הצבא מוכן לשלם בנדיבות לכל יצור המוכן לבגוד בבני מינו, וכך גם הקהילה המדעית שמאוד מתעניינת בפיתוחים ביולוגיים שיכולים להיות מפותחים באוד אצל החייזרים. חייזרים גם מוזמנים להבדק במתקן המדעי שגם הוא חדש לסימס עונות.
אצל החייזרים גם מצויים כוחות טלפתיים , בעזרת כוחות אלו הם יכולים לגלות את תכונות הסים שלך.
אם חפץ בבית נשבר, החייזרים יוכלו לתקן אותו בעזרת גל אנרגיה וגם לנקות את ביתך.
חייזרים יוכלו גם לשנות את ערך האבנים היקרות שברשות הסים שלך.
שחקני סימס 3 אשר מותקן אצלם גם סימס שאיפות יוכלו לזמן מטאור בעזרת החייזרים.
העבמים: הרכב המועדף על החייזרים, בו הם יכולים לחטוף סים כמעשה קונדס ולחולל סערות וסופות שלג.
כמו כן, ניתן גם לשדרג את העבמים וגם לצאת לטיולים בגלקסיה עמם.

*אני תרגמתי את הכל, ולא לקחתי משום אתר או פורום אחר

pic5.jpg
pic3.jpg
pic1.jpg

סימס  

אהמממ, רציתי להוסיף שתירגמת קצת בכלליות :
כשכתוב ש"תוך כמה ימים הבעיה תיפתר" התכוונו שאחרי כמה ימי התאוששות ה"תחושה המוזרה בבטן" תיפתר (לא מוצאת מילה אחרת) = הם בהריון עם תינוק חייזר, לפי מה שהבנתי XD.

אבל יפה :>

דפנה-

מנהל הפורום
250+

הא אוקיי :P

סימס  

יא שתצא כבר החבילה הזאת!!!!!!

ו....בשידור של מקסיס על סימס עונות היה רמז לאוניברסיטה!!

דפנה-

מנהל הפורום
250+

אוניברסיטה? אעאע כן ! D:
אוניברסיטה ועונות היו ההרחבות האהובות עליי בסימס 2, יהיה נחמד מאוד אם באמת תהיה אוניברסיטה בסימס 3 ^-^

סימס  

מה עושים באוניברסיטה?

זה כמו פנימיה?

הלוואי שיהיה היריון חיזרי.
ומה זאת אומרת להזמין מטאור?

!!!The sims 3 rock's emo_35.png

.thank you & good night emo_37.png  

אם שמים לב אז רואים בקליפ בבירור חייזר פעמיים. emo_26.png

http://www.youtube.com/watch?v=yB5nTGm0j3Q

תסתכלו ב- 0:28 (ברקע)

תסתכלו ב-0:43 (ברקע)

יש מצב שרואים אותו עוד כמה פעמים ולא שמתי לב....

אני שמתי לב ולא רואים אותו רק 2 פעמים זה יותר מזה (:

יש לי מידע חדש על הסימס 3 עונות!
אין ספק שהשינוי הגדול ביותר הוא כשמגיע החורף בעונות. כמה העולם סביבך שונה.

באותו זמן העצים משילים את כל העלים כדי לתת מראה קצת  צבעוני לחלק מהעיירה שלכם.

אתם תבחינו שיש גם פחות אור יום כשהשמש צצה אל מעבר לאופק בהמשך הבוקר ושוקעת בשעות אחר הצהריים המוקדמות, גורמת לטמפרטורות לצלול. אם כבר מדברים על טמפרטורות, חורף בסימס 3 עונות הוא לגמרי קריר, ולסימים שלכם כדאי להתעטף כדי להישאר חמים.

(אני לא מצליחה להגדיל את התמונה)

הלבשה לבחוץ הוא קטגורית בגדים חדשה לגמרי שסימים יכולים ללבוש בכל זמן שקר, מה שאומר באופן קבוע בחורף.

כשאתם יוצרים או עורכים את הסים שלכם, אתם תראו את קטגורית ההלבשה לבחוץ, שמספק שפע של סודרים וג'קטים, מכנסיים, כפפות, וכמובן, כובעי חורף חדשים כדי להשאיר את הסים שלכם חמים.

יש הרבה בגדי מזג אוויר לבחור שזמינים לפעוטות על לזקנים. לאלו שיש להם הרחבות או חבילות חפצים מותקנים, אתם יכולים לבחור בגדים מתאימים אפילו מהחפצים האלה. שחקנים שרכשו בגדים מהחנות של הסימס 3 גם יקבלו עדכון אחרי שעונות ישתחרר יאפשרו רבים מהבגדים שנמכרים שם כדי להיבחר כמוצרי הלבשה לבחוץ. כל זמן שקר בחוץ, הסימים שלכם יהיו מספיק חכמים כדי לסים באופן אוטומטי את בגדיהם החמים והם יתמודדו עם מזג האוויר כהלכה. כדאי לך להחליט אם לשלוח אותם החוצה אל השלג בלי מעיל אף, כדאי לך לשים עליהם עין, אחרת הם יהפכו לפסלים קפואים ומוצקים. ברגע שהם מתמוטטים והפכו לארטיק-סים, הם יצטרכו עזרה מסים נוסף כדי שיפשיר אותם או שהם יקפאו למוות, שזה אחד הדרכים החדשות למות בסימס 3 עונות.

(עוד בהמשך.....)

תודה רבה על המידע!

בקיצור - נראה נחמד, אבל אני כבר לא ממש משחקת בסימס אז כנראה שאני לא אקנה אותה בזמן הקרוב :)

דפנה-

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
... , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סימס – The Sims
בחר
בחר