הדיבוריה

אוקיי רק עם זה היה אפשריי חח

יש נו עזקות איזה מאצבן גם בלילה וגם על הבוקר ,השעות שאני הכי שונעת שמעירים אותי באמצע הלילה אני עם שער מבולגן וגם חם לי כי אני יושנת עם בגדים חח אני חייבת כי אני לא ירד עם תחתונים ,ובבוקר אני רק רוצה עוד כמה דקות לישון כי גם ככה הפרעתם לי אתמול בלילה emo_20.png

איך חם לך? עכשיו חורף.
אני קופאת מקור בלילה ועוד מעט הקסמים יגיעו גם אלינו.emo_18.png

!!!The sims 3 rock's emo_35.png

.thank you & good night emo_37.png  

כי אני סוגרת את החלון בלילה ,ואוו היה לנו 16 עזקות בבוקר אחת אחרי השניהה הם באו ,זה היה מחרפן זה פשוט ספורט למעלה למטה למעלה למטה וככה זה בערך 16 פעמים במדרגות, נידמא לי שאם כך זה ימשיך עוד מחר אז אני יוריד לפחות קצת במשקל חח מי צריך הליכון בבית עם יש את העזה המחרפנת הזאתיemo_16.png טוב אני חייבת לישון כי העירו אותי מוקדם אתמול ביגלל העזקה 

ומישהו ביכלל קראה את משה כתבתי בשירשור שכתבתי בקצרה על הסיפור שאני יכתוב כי כבר כתבתי את הפרק הראשון עכשו נישאר לחכות עם להמשיך או שאף אחד כבר לא מעוניין בסיפור emo_03.png

למה אף אחג לא מגיב בפורם ,למה אני בדדניקית כאן זה משעמם ):

שמישהו יגיב משעמם לי כול היום .

אף אחד*

עד עכשיו הקסאמים לא הגיעו אלינו.

הם יורים על כולם ומדלגים עלינו אבל אפשר לשמוע מפה את הבומים של כיפת הברזל עם הקסאמים.

בבית הספר שלי לכל שכבה יש בניין משלה עם מקלטים אבל רק בבניין שלנו אין אזור מוגן. אמרו לנו שאם משהו קורה אנחנו צריכים להיצמד לקירות (שבמקרה מול החלונות שעלולים להתנפץ).

אם תהיה אזעקה אני אקח איתי את המחשב והכלבים שלי (הדברים שהכי חשובים לי בעולם) לממ"ד.

חח איפו את גרה ?

חח איפו את גרה ?

חח איפו את גרה ?

אצלי זה בערך אותו הדבר, אני שומעת את היירוטים מאשדוד אבל עדיין ( ואני מקווה שזה גם לא יקרה) נפל כאן.

אגב, אני לא יודעת בקשר לאחרים, אבל לי בקושי יש זמן למשהו חוץ משיעורי בית, חזרה למבחנים וכאלה. 

חוץ מזה גם לא ממש יצא לי לשחק בסימס, אבל עכשיו יש לי את עונות ואולי אני כן אשתף תמונות :)

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+

אני גרה במרכז כמה קילומטרים מרחובות. (אני לא רוצה להסגיר את מקום מגוריי)

שומעים מפה בומים חזקים. emo_42.png

דפנה, מאיפה השגת את עונות?

וגם לנו יש הרבה מבחנים כי שנה הבאה תיכון. emo_32.png

וואו, בסוף עוד נגלה שאנחנו שכנות XD

האמת...וזה טיפה מביך...שבפעם הראשונה בחיים שלי...הורדתי את ההרחבה ^^".

פעם אחת! אחת!! פשוט כי גם ככה אני לא ממש משחקת וחשבתי - "למה לבזבז כסף על שטויות שאני לא צריכה?" emo_27.png

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+

סוף סוף את חושבת בצורה הגיונית!

את יודעת אם זה כבר יצא לחניות בישראל? אני ממש לא טובה בהורדות ואני עלולה להרוס לעצמי את המחשב אם אני ינסה להוריד משהו. emo_51.png

עבור לעמוד
... , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סימס – The Sims
בחר
בחר