הדיבוריה

על אופניים, מן הסתם?

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+

נסעת? איך? ההורים שלך לא צמים?

יש אוטובוסים בכלל? למה חייבת?

לא נסעתי ברכב, רכבתי על אופניים חח וההורים שלי כן צמים

תראו מה התאריך ואתם עוד תקועים בכיפור. XD

!!!The sims 3 rock's emo_35.png

.thank you & good night emo_37.png  

אתה יודע...

אתה לא חייב לצום .אני יודעת שאומרים שכבר בגיל מצוות צריכים לצום אבל קח אותי לדוגמא,אני בת 12 ולא צמה 

את אף אחד לא מכריחים אלא עם כן אתה רוצה

חולה על סימסemo_127.png

אני רוצה לצום שנה הבאה:) שאני יהיה בת 10, כן אני יודעת שעדיף מגיל 12 ומעלה אבל אין לי כוח לחכות :ן

בן דוד שלי (בן 10) צם השנה (תחת לחץ חברתי, אבל צם!)

אני לא יודעת לרכוב על אופניים חח :ס פעם ידעתי ואז התפרקו לי האופניים ולא קנו לי חדשים :ן אז שחכתי.

!!!The sims

האמת שאני כן רוצה לצום, ו...תלוי במה אתה (או את :) מאמין - אני בגיל שבו "חייבים" לצום.
ואני לא משתמשת בחשמל ביום כיפור.
אבל...אני לא יודעת, אני פשוט לא נותנת לעצמי הזדמנות לנסות. זה סוג-של מרתיע אותי מצד אחד ומצד שני...
אוף.

בכל מקרה, אני הולכת לאכול רימונים ולקרוא ספר. emo_04.png

דפנה-

מנהל הפורום
250+

אני צם שנה הבאה כי רוב החברים שלי צמים וגם כי אני מאמין...

וronoosh צודקת כבר עבר שבועיים מאז יום כיפור ואתם עדיין תקועים בזה בואו נחליף נושאemo_17.png

לפני שבעויים בערך הבית ספר שלי בחר כמה ילדים מכיתות ו ז וח שמציירים טוב לתחרות של ארגון ליונס(איזשוא ארגון לשלום עולמי לא ממש הבנתי :P) קודם זה מתחיל בעירוני ומי שזוכה עובר לארצי ומי שזוכה בארצי עובר לעולמי ובערך 100 ילדים עולים לעולמי והפרס הראשון הוא 5000 דולר וטיסה לניו יורק לטקס של יום ליונס הבינלאומי ו23 המקומות הראשונים מקבלים 500 דולר! ובדיוק עכשיו סיימתי את הציור!emo_04.png

בהצלחה!
עוד מעט נגמר החופש, ואין לי כוח לחזור ללימודים..
ואפילו עוד לא גמרתי את כל העבודות, אני טיפוס כזה שמשאיר את הכל לרגע האחרון ^^"
איזה מורה אחד, שהוא גם מנהל החטיבה, נתן לנו עבודה של שתי דפים על מלחמת יום הכיפורים וצריך לעשות את זה בכתב יד.
ו... אין לי כוווח!

סימס  

גם אני, גם אני...

היום אני מקווה לסיים עם עבודה אחת לפחות ואת שיעורי הבית במתמטיקה (נשאר לי עמוד אחד פשוט במיוחד) .

חוץ מזה, אתמול סופסוף סיימתי לצפות בעיבוד של 1995 לתבונה ורגישות ^^.

אמא שלי אמרה שהיא תצפה איתי בעיבוד של 2008 D:

ווהו עוד שבועיים אני מקבלת ספר חדש...אייייייפפפפ.....

דפנה-

מנהל הפורום
250+

היי יש לי שאלה מישהו כאן אוהב חתולים ? או רוצה  לאמץ  חתול בעתיד ? ורוב הסיכויים שזה יהיה גור חתולים ,חח אם ממש הגזמתי בדברים שלגמרי לא כשורים לפורם אז אתם לא חייבים לענות 

מההה הקשר הגזמת? הדיבוריה היא המקום לדבר בו על כל נושא שלא קשור D:

פעם מאוד רציתי חתול, הייתי מבקשת מאמא שלי כל הזמן והיא לא הסכימה.

אבל...לפני שנה אמצנו כלבה ומאז...טוב, אין לי מה להתלונן, אני אוהבת אותה (:

דפנה-

מנהל הפורום
250+

אחותי פעם הביאה חתול ג'ינג'י חמוד הביתה ואמא שלי צרחה עליה אזה היא נתנה את החתול לחבר שלה ובסוף מתברר שזאת הייתה חתולה והיא המליטה גורים.

אחרי כמה שנים אחותי הביאה כלב ממין נקבה הביתה ואמא שלי צרחה עליה אבל היא השאירה אותה אצלנו ועכשיו אמא שלי עצבנית עליה אפילו יותר כי היא השאירה אותה פה וטסה לחו"ל לחצי שנה.
(היא אף פעם לא לומדת)

וכלבה שלה משוגעת היא לועסת והורסת כל מה שהיא רואה, היא גם לא מפסיקה לנבוח על השכנים.

ההורים שלי צורחים עליה חזרה זה מתומטם לצרוח כי כואב לכם הראש.... 

תקחי בחשבון שחתולים יכולים להיות הרסניים.

הם אוהבים לשרוט המון וזה כואב. (למדתי את זה בדרך הכואבת ומלאת הדם)

!!!The sims 3 rock's emo_35.png

.thank you & good night emo_37.png  

אוו טוב לי יש כלבה והיא בת שנה וחצי והיא הייתה הרסנית אבל לימדנו אותה מזה אסור ומזה לא  אתם לא לימדתם את הכלב שלכם?

וההורים שלך ביכלל אוהבים את הכלב כי עם לא אז זה לא טוב כי כלב צריך הרבה תשומת לב והוא יעשה הכול כדי לקבל את תשומת הלב כולל לינבוח,ואם את תמיד מעירה לו על כול דבר שהוא עושה וזה מפריעה לך אז הוא יבין שזה מושך את תשומת ליבך אז הוא יחזור על אותה התנעה כדי לקבל תשומת לב ועם לא תעירי ותתעלמי אז הוא יפסיק את זה אחרי כמה זמן טוב כיצור אם אחותך נסעה לאנשהו להרבה זמן והיא היחידה שאהבה אותו ונתנה לו תשומת לב אז היא הייתה צריכה לתת אותו למישהו שהיה שמח לישמור עליה חצי שנה אני חושבת רגע זה נישמע רעיון גרוע אז לא משנה חח

אממ ואם לא ידעתם אז זו אני אליס ממחשב השלישי שלי חח

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סימס – The Sims
בחר
בחר