05.11.16 | 15:09
עזרה דחופה בנושא מקינטוש-ווינדוס

שלום לכולם,
יש לי מקבוק אייר ואני רוצה להוריד אליו ווינדוס בנוסף לתוכנת המקינטוש,
הסיבה שאני רוצה להוריד ווינדוס למק היא כי התחלתי ללמוד הנדסת מכונות ויש צורך בשימוש בתוכנות כמו ויזואל סטודיו וסוליד וורק.
רציתי לדעת אם אני מורידה ווינדוס ולווינדוס ויזואל סטודיו נניח לעתה גרסת 2010 האם כאשר אשמור תוכנה שכתבתי ואשלח אותה במייל או העתיק אותה לדיסק און קי היא תהיי זהה לתוכנה שנכתבה במחשב רגיל עם ווינדוס (לא של אפל) ויהיה ניתן לפתוח אותה ללא שום בעיה או המרה (השאלה תקפה גם לקבצי סוליד וורק).
עכשיו אם התשובה היא כן כל הבעיות שלי נפתרו אם התשובה היא לא רציתי לדעת מה אתם חושבים, כדאי לקנות מחשב נייח לחדר למטרת הלימודים או שעדיף עדיין להשתמש בויזואל דרך ווינדוס במק ולא תהיה שום בעיה להמיר את זה תוך מס דק כך שזה ייקרא ללא שום בעיה במחשב רגיל.
המון המון תודה לעוזרים!

10.11.16 | 15:12

התשובה היא כמובן כאשר את מתקינה מערכת חלונות היא זהה לגמרי לכל מחשב pc רגיל,ויהיה אפשר לפתוח אותה בכל מחשב pc רגיל.

עכשיו השאלה היא איזה מקבוק אייר יש לך,איזה נפח אחסון יש לך במק 
קחי בחשבון שאם יש לך 128 גיגה יהיה לך ממש קצת זכרון אחרי התקנת הוינדוס,אם את רוצה לשאול עוד שאלות
את מוזמנת לפנות אלי בפרטי אני אנסה לעזור לך במה שאפשר.

המק לא עובד בשביל זה יש את 
דוקטור מק הדוקטור למק שלך. 
http://tnc.co.il/

27.11.16 | 12:17

קורין,

מערכת ווינדוס על מק אפשר להתקין בשתי שיטות

פרללס או בוטקאפ.

בשתי השיטות, הקבצים ישמרו טוב ותוכלי להעביר למחשב אחר, אבל שיטת פרללס פחות מומלצת מכיוון שמדובר במערכת וירטואלית (איטית יותר).

אם לבחור בהתקנת ווינדוס על המק, אז בשיטת בוטקאמפ.

מחשב נייח טוב יעלה 1800 ש"ח.

התקנת ווינדוס אפשר לגמור גם ב- 600-700 ש"ח אז זה גם שיקול כספי..

כמו שדוקטור מק רשם, אם למק שלך יש כונן קטן 128GB קצת בעייתי להתקין 2 מערכות הפעלה במקביל מכיוון שהשטח כונן קטן מאוד.

במקרה הזה, יהיה כדאי לפרמט את כל הכונן ולהתקין רק ווינדוס (בשיטת boot camp).

חגי לוי טכנאי מחשבים (מקינטוש + פיסי).

נייד: 0507192019

דוא"ל: online@9comp.com

לעוד מאמרים, מדריכים וחדשות במחשבים אתם מוזמנים לגלוש לאתר מחשבים 9COMP

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מקינטוש - Macintosh
בחר
בחר