טכנאי מחשבים תל אביב 0507192019 חגי | ווינדוס, רשתות, מק

ברוכים הבאים לפורום וואלה חלונות (Windows)!

שמי חגי לוי ואני טכנאי שירות המספק פיתרונות מחשוב ללקוחות פרטיים ועסקיים. בעמוד זה תוכלו לקרוא על נושאי ההתמחות שלי ולקבל את פרטי ההתקשרות עימי.

לפני שאתחיל, חשוב לציין שבאפשרותכם לשאול בפורום זה כל שאלה בנושא במחשבים ואשמח לענות לכם.

כמו כן, אני מזמין אתכם להיכנס אל האתר הקהילתי 9Comp.com ולהינות ממגוון מדריכים,טיפים וחדשות במחשבים.

אני פועל באיזור תל אביב והמרכז ובמקרים מסוימים מגיע גם לאיזורים מרוחקים.

יצירת קשר 

ניתן ליצור עימי קשר בשעות היום מ- 8:30 בבוקר עד 20:00 בערב. ימי שישי עד השעה 14:30 (לא בשבת).

נייד: 0507192019 דואר אלקטרוני: online@9comp.com

טיפול במערכות הפעלה

ניתן לטפל דרכי במערכות הפעלה של ווינדוס 7 וגם 8. כמו כן אני גם טכנאי מקינטוש ומטפל במערכת אפל OS X.

לפני שאני ניגש אל תקלה, אני מפעיל תוכנות לבדיקה או הסרת וירוסים. רק אם אין אפשרות לתקן את מערכת ההפעלה, אני דואג לגבות את כל המידע היקר (מסמכים, מועדים, דואר אלקטרוני וכו'), ורק לאחר מכן מפרמט את המחשב.

מחיר לשעת עבודה מחשבי פיסי 200 + מע"מ

מחיר לשעת עבודה מחשבי מק 250 + מע"מ

לרוב כשמדובר בהתקנה מחדש, אני תמיד מתחשב בלקוח ואפשר לסגור על מחיר Fix Price (מחיר קבוע) שיתאים לשני הצדדים. בסופו של דבר, הכי חשוב שהלקוח יהיה מרוצה. מעגל הלקוחות שלי (רובם מת"א) מגיע מפה לאוזן.

מלבד להתקנה הסטנדרטית של המערכת, ניתן להתקין דרכי מערכות מורכבות כמו פרלל (Parallels) המאפשרת התקנת ווינדוס על מק או התקנת בוטקאמט (Boot Camp) שזו עוד שיטה טובה.

הורדת מערכת ווינדוס 7 גירסאת ניסיון:

באפשרותכם לגלוש אל עמוד נוסף בפורום ולהוריד משם את כל הגירסאות. תקופת הניסיון ל- 180 יום.

בכל אופן, אני מצרף לכם גם קישורים ישירים:

ווינדוס 7 ultimate עם 64 סיביות - זו גירסא שלאחר ההתקנה, אפשר להתקין את השפה העברית. הרישוי שלה יחסית יקר.

ווינדוס 7 Professional עם 64 ביט - זו גירסא טובה לעסקית משום שאפשר להכניס את המחשב לדומיין והיא לא יקרה.

גירסאת Home הבייתית 64 ביט באנגלית - זו הגירסא הרגילה עם הרישוי הכי זול 350 ש"ח (מומלץ).

כל קובץ שוקל 3.1 ג'יגה (זה יקח קצת זמן לרדת).

Windows 8 להורדה (ניסיון):

רצוי להימנע מהתקנת מערכת זו (לבנתיים). כטכנאי נוכחתי לגלות שיש בה עוד באגים וכל נושא הקיצורים במקלדת עובד בצורה קטסטרופלית. אתם מוזמנים לגלוש אל עמוד ווין 8 להורדה בפורום וואלה ולהוריד משם את הגירסא הרצויה.

כמו בפיסקה מעל, אני מצרף גם קישור ישיר לגירסא הפופולרית.

ווינדוס 8 Pro להורדה. שימו לב שבמערכת 8 הקונספט השתנה, אין יותר את גירסאות Home, Ultimate וכו'.

הגירסא הנ"ל היא ב- 64 Bit. מי שצריך 32 שיכנס לקישור הראשי (הפוסט בפורום).

תוכנות נלוות למחשב

נכון לשנת 2013 כל מחשב עם מערכת Microsoft חייב שיהיה עליו גם חבילת Office מעודכנת. קיום יש את גירסאת 2010.

אני אדאג להתקין עבורכם את החבילה (ברישיון בלבד) הכוללת תוכנות וורד (מעבד תמלילים), אקסל (טבלאות וחישובים), פאוורפוינט (מצגות). עלות רישוי של אופיס עולה 600 ש"ח. מי שרוצה להוריד את אופיס 2010 גירסאת ניסיון ל- 60 יום (הרשימה המלאה). רצוי להיכנס מדפדפן FireFox.

קישורים ישירים להורדה (גירסאת ניסיון אנגלית) רכישת רישוי

Office 2010 Business 32bit trial (משקל 672 מגה) 

Office 2010 Business 64bit trial (משקל 754 מגה) 

במקביל, אתקין עבורכם תוכנת צריבה Nero, תוסף כמו Acrobat Reader המאפשר לפתוח קבצי PDF, חבילת מקודדים K-lite Codecs המסוגלת לנגן כל סרט וכמובן את נגן הסרטים המפורסם BSplayer.

ללקוחות בתל אביב יש עדיפות מיוחדת. נו מה לעשות, יש לנו אופי מיוחד :) האמת שאני מתיחס לכל הלקוחות שלי באותה רמת שירות. לא משנה האיזור.

חומרה - התייעצות ברכישה

רכישת מחשב חדש יכולה להיות מתסכלת. לעיתים אנו מתלבטים האם כדאי לרכוש נייח חדש או נייד כיפי שאיתו נוכל לעבוד על הספה מול הטלוויזיה.

אני עוזר לכל לקוחותי לבחור את המחשב ולאחר שאדע את הצרכים הטכניים + התקציב שלכם, יהיה לנו קל לבחור ביחד.

יש נייחים מאוד טובים עם מעבד i3 וזיכרון בתדרים גבוהים 1333Mhz שעולים 1400 ש"ח.

יש ניידים טובים של Dell עם מסך 15.4 אינטש במחירים 2900-3900 ש"ח.

יש בידי את כל הכלים הטכניים וכטכנאי עם ניסיון אצליח לעזור לכם בכל נושא.

כשמדובר בתקלות חומרה, לרוב איני מתפקד כמעבדת מחשבים ובמקרים מסוימים אשמח להפנות אתכם לקולגות שלי מהתחום.

בד"כ אני מחליף מאווררי מעבד (כשיש התחממות), משדרג זיכרונות, מחליף ספקי כח תקולים שנשרפו מקצר/הפסקות חשמל.

אפשר לומר שגם אם איני המקור שיטפל בתקלה, לא תישארו ללא תמיכה טכנית. בהבטחה!!!

רשתות מחשבים

כחלק מהניסיון שרכשתי במהלך השנים + העובדה שאני בעל הסמכות MCSE של מיקרוסופט (טכנאי רשתות), ניתן לבצע דרכי התקנת רשת קווית ואלחוטית בבית או במשרד.

אני מבצע נקודות תקשורת ברמה הפיזית של הכבל בטכלולוגית CAT 5 וגם ב- CAT 6 +7 (ציוד איכותי יותר, כבלים אדומים).

את הרשת האלחוטית אני מתקין עם ציוד של TP-Link או D-Link ודואג שיהיה טווח קליטה חזק בכל איזור בבית.

מיותר לציין שאדאג שלרשת תיהיה הצפנה חזקה של WPA2 ככה שאין לכם מה לדאוג. ת"א מפוצצת באנשים שמחפשים רשתות פנויות בחינם.

ללקוחות עסקיים:

אני מבצע הקמת מערכי שרתים של מיקרוסופט סרבר 2008 ו- 2012 עם כל השירותים שצריך.

בניית עץ משתמשים והרשאות לקבצים בעזרת Active Directory.

בניית תורי הדפסות למדפסות רשת Printer Spool.

הקמת שרתי DNS עם פיענוח כתובות IP אל מול שמות Host.

הקמת שרתי אחסון Storage בנפחים עצומים של 10-20 טרה הכולל גיבוי Raid 6 או 10.

הדרכה לתוכנות

אני עדין לא מדריך מדופלם אבל אשמח לקשר אתכם לקולגות שלי בתחום המחשבים. דרכם ניתן ללמוד:

1. יישומי אופיס כגון: Words, Excel, PowerPoint ואפילו Access (בניית מסד נתונים).

2. יישומי Adobe כגון: עיצוב גרפי עם תוכנות פוטושופ, אדובי אילוסטרייטור , אינדייזיין וגם אפטר אפקט.

3. עריכת וידאו עם תוכנת פרמייר (Premiere) או פיינל קאט.

4. עריכת סאונד עם תוכנת Pro Tools או Avid

מדוע לבחור בי - טכנאי מחשבים תל אביב

קודם כל אם אתם גרים באיזור תל אביב אני נמצא מספר דקות מכם. העסק שלי ממוקדם ברחוב המסגר 56 ת"א.

מלבד לקירבת המקום (שזו לא בדיוק הסיבה הכי טובה להזמין טכנאי), אני מקצועי מאוד ושביעות רצון הלקוח אצלי תמיד חשובה.

עם השנים צברתי ידע מעמיק במערכות מיקרוסופט ומקינטוש ואני חושב שיש ברשותי מגוון רחב של פיתרונות להציע.

לכל תקלה אני מגיע מוכן בכדי למנוע מצבים בהם אצטרך לחזור לעסק בכדי להביא את הציוד המתאים (למנוע מצב שהלקוח צריך להמתין). אני מגיע לאתר הלקוח עם סט מברגים מקצועי לנייחים וניידים כאחד, דיסיק קשיח עם תוכנות, קלסר עם הגדרות ספקי אינטרנט ופקודות לתיקון המחשב. הכל מסודר טיפ טופ.

כמו שציינתי בתחילת העמוד, אם איני המקור שיטפל בתקלה (חוסר זמינות), אקשר אתכם אל האדם המתאים.

כיצד בוחרים טכנאי? (טיפים)

חשוב לשאול את הגיל של בעל המקצוע (אל תתעסקו עם ילדים בני 18).

תבקשו לראות אתר אינטרנט מסודר עם עמוד אודות ומידע על פעילות החברה.

תשאלו עם יש תעודות (זה חשוב מאוד).

תשאלו כמה שנות ניסיון ומה עיקר ההתמחות. תשאלו האם ניתן לקבל את התמיכה דרך התחברות מרחוק (האינטרנט) = יותר זול.

תבקשו מהטכנאי לגבות את כל מידע במחשב ולבצע נקודת שיחזור מערכת לפני כל פעולה שיכולה לסכן את המחשב.

מספר כלים לטכנאות (12 כלים חיוניים):

שימו לב, ייתכן והאנטי-וירוס שלכם יזהה את הקבצים הללו כוירוסים. הם אינם וירוסים! הם פשוט מתחברים ל- Registry של המערכת.

אם ה"אנטי" מקפיץ הודעה, תבטלו אותו ל- 5 ד'. אני משתף איתכם כלים חיוניים שחייבים להכיר.

1. כלי המציג סיסמאות בתוכנת מסנג'ר (מיקרוסופט)

2. כלי המציג סיסמאות בתוכנות דואר (Outlook)

3. כלי המציג סיסמאות בדפדפנים (Chrome, Firefox, IE, Safari)

4. כלי עזר לטכנאי מציג סיסמאות של חייגן אינטרנט הוט + ADSL

5. כלי עזר המציג מספר סידורי של מערכת ההפעלה (זה טוב לפני שמפרמטים)

6. כלי ניהול Startup Items (התוכנות שעולות באתחול)

7. כלי חכם שמציג תוצאות החיפוש האחרונות שלכם בגוגל.

8. כלי שמציג תחנות/מחשבים ברשת (זה עובד לפי IP)

9. בדיקת טמפרטורה ואוורור Speed Fan (כניסה אל Access temperature sensors). כלי ענק שעוזר לבדוק אם יש כשלים במאוורר הראשי של המעבד ומונע תקלות של כיבוי אוטומטי (מחשב נכבה לבד).

10. ניקיון מערכת Temp עם ccleaner תוכנה חינמית שמוחקת ג'אנק ממערכת ההפעלה ועושה את "המכונה" שלכם מהירה מתמיד.

11. איחוי דיסק defraggler תוכנה חינמית שמאחדת קבצים מפוזרים בדיסק הקשיח ומאיצה את מ.ווינדוס באופן ניכר.

12. אנטיוירוס Microsoft Security Essentials גירסא 64 ביט. את גירסאת 32 אפשר להוריד בקישור.

מחשבים יד שניה

מניסיון, רצוי להימנע מרכישת ציוד יד שניה בכל הקשור לעולם ה- PC.

מחשבי פיסי כל כך זולים שכבר עדיף לרכוש מוצר חדש ולקבל עליו אחריות בחנות.

בעולם המקינטוש (שנתפס כיקר), יש מקום בבחירת מוצרים יד שניה בעיקר כמחפשים תחנת עבודה של מק פרו.

אני ממליץ לכם בחום על חנות אונליין של מקור המק' בע"מ. יש להם מבחר "מקים" שווים והם יושבים באיזור ת"א (ויקיפדיה).

שימו לב שאם יש לכם פרויקט קצר (לתקופה של שבועיים-חודש), לעיתים שווה לשכור את המחשב מאשר לרכוש.

תודה שקראתם את המידע בעמוד. אשמח לעמוד לרשותכם ב- Walla Forum Windows בכל שאלה או באופן פרטי. חגי לוי מנהל הפורום.

חגי לוי טכנאי מחשבים (מקינטוש + פיסי).

נייד: 0507192019

דוא"ל: online@9comp.com

לעוד מאמרים, מדריכים וחדשות במחשבים אתם מוזמנים לגלוש לאתר מחשבים 9COMP

שלום לגולשי פורום וואלה:

חדש - השכרת מחשבי מקינטוש (מק פרו, מק מיני, איימק וניידים):

אני שמח לבשר לכם שאם אתם צריכים מחשב מק לתקופה קצרה (שבועיים-חודש) יש לזה פיתרון ענק.

במקום להוציא "הון" ברכישת תחנה חדשה, ניתן לשכור את המק (כולל הובלה עד לאתר הלקוח).

איזה מחשבים ניתן לשכור?

• מק מיני מהסדרות החדשות עם מעבדi5 , שמונה ג'יגה זיכרון או אפילו 16, דיסק קשיח 500 ג'יגה.

המחשב הזה מסוגל להריץ בקלות תוכנות גרפיקה כמו פוטושופ, תוכנות עריכה final cut, וגם תוכנות סאונד.

• יש נייחים גדולים של מק פרו סידרה 2.66 דואלים עם 4 ג'יגה זיכרון ודיסק קשיח 500 ג'יגה
  • איימק מהדגמים החזקים של i3 בגדלי מסך 21.5 אינטש
  • ניידים של מקבוק פרו בגדלי מסך 15" וגם 17" עם מסך Ritina ומעבדי i5

האם זה כולל תוכנות?

כל מחשב מגיע עם מערכת הפעלה עדכנית של מאונטיין ליון 10.8.3.

ניתן לקבל את המחשב עם תוכנות גרפיקה לתקופה של 30 יום (גירסאת ניסיון). תוכנות CS6 של אדובי (פוטושופ, אילוסטרטור, אינ-דיזיין, פלאש, אפטר אפקט, פריימייר).

כמו כן, ניתן לקבל מחשב עם תוכנת final cut לעריכת וידאו.

לאיזה תקופה ניתן לשכור?

יש מינימום תקופת השכרה של שבוע.

המחיר הכי נמוך מתחיל מ- 350 ויכול להגיע ל 550 ש"ח (תלוי בסוג המחשב).

שבועיים - 450 ש"ח - 700 ש"ח

תקופה של חודש משתלמת - 600 ש"ח - 1000 ש"ח.

אנו גמישים עם תקופת השכירות, אם לקוח צריך יום נוסף מכיוון שלא הספיק להגיש את הפרויקט/עבודה, אקסטה יום עלינו..

תוספות

כל מחשב מגיע עם עכבר ומקלדת של מיקרוסופט. ניתן לקבל עכבר ומקלדת של מק בתוספת תשלום.

מחשבים נייחים מגיעים עם כל מתאמי התצוגה וניתן לחבר את מחשב המקינטוש לכל מסך בחיבור DVI, VGA או HDMI

אין לכם מסך? ניתן לשכור מסכי Apple בגדלי 20 אינטש או מחשבי איימק (מסך מובנה במחשב).

תשלום + ערבון כספי

התשלום מתבצע לרוב במזומן או צ'ק (הצגת תעודת זהות).

במקרים מיוחדים או לחברות ניתן לשלם בכרטיס אשראי.

יש להשאיר צ'ק ערבון (צ'ק דחוי או באשראי) סכום בשווי המחשב. 

יצירת קשר עם מקור המק בע"מ

ניתן ליצור עימי קשר בנייד 0507192019 או במייל online@9comp.com

ניתן לחייג בכל יום עד השעה 9:30 בלילה או בשישי עד 15:00. יש מלאי זמין.

לעוד פרטים ניתן לבקר בעמוד השכרת מקים של מקור המק בע"מ. תהנו..

שלום חגי...

קראתי את המדריך שלך והאמת שנעזרתי גם בתוכנת CCLEANER כדי להסיר קבצים זמניים מהדפדפן שלי שנתקע כל הזמן.

שמי אלעד..יש לי משרד הפקות צנוע ברחוב שדרות שאול המלך 57 בתל אביב מאוד קרוב אליך.

יש לי פה סה"כ 4 מחשבי פיסי משרדיים, מחשב ישיבון שמחובר לטלויזיה גדולה LCD, וגם שני ניידים אחד שלי והשני של השותף.

אחד מהניידים שלנו הוא מק.

עד היום אנחנו מאחסנים מידע רק במחשבים ועובדים עם תוכנת DROPBOX לשיתוף.

אנחנו מחוברים לדואר אלקטרוני דרך 012. אנחנו מחפשים מישהו שיוכל לתמוך בנו בתקלות (גם לנייד מקינטוש) ורוצים גם לרכוש שרת חדש שיתאים לצרכים שלנו.

אשמח לדעת האם אתה זמין? מה הידע שלך גם במק עלויות...

והכי חשוב כיצד מתקדמים עם זה!

תודה רבה אלעד

היי אלעד אני שמח שהתוכנה עזרה לך!

אני תומך במחשבי פיסי ומק כאחד. טכנאי מחשבים ורשתות עם ניסיון רב בתחום בהבטחה.

אשמח לתת לך שירות באתר הלקוח, אפשר לפי שעת עבודה או בנק שעות. שעת עבודה 250 ש"ח + מע"מ.

אם יש רצף שעות יש הוזלה במחיר.

לגבי השרת, אפשר לדאוג למחשב חזק עם אחסון של 5 טרה ברייד 1 (גיבוי). את השרת נחבר לרכזת מרכזית בפורטים של 1 גי'גה וכל מחשב יהיה מחובר אליו.

אפשר להתבסס על תשתית הרשת הקיימת בעסק או לבנות חדשה בתקן חדש יותר CAT 7 (הכי איכותי).

אני זמין לעבודות וגם רואה ששנינו מאיזור תל אביב ככה שזה מעולה. תחייג אליי, נכיר יותר ונתאם מפגש בו אגיע אליכם לחברה לראות במה מדובר ולייעץ לכם.

0507192019 חגי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חלונות - Windows
בחר
בחר