מגנטים לאירועי חברות

כיום אירועי חברות גדולות זה שם דבר בעולם העסקים. מדובר על אירועים מאוד מאוד מושקעים מכל הבחינות: האוכל, האטרקציות, ההפעלות וכדומה. לרוב אירועי חברות נערכים פעם בשנה במקומות שונים. לרוב מדובר על אירועים לכל המשפחה שנערכים במקומות כמו פארקי מים, פארקי שעשועים וכדומה על מנת לתת לעובדים ליהנות קצת ולהשתחרר מאווירת העבודה היומיומית.

כמובן שכולם רוצים תיעוד מהאירוע ולאפשר לעובדים בחברות השונות וכמובן למשפחותיהם, אם פעם היו מחלקים תמונות, מה שלרוב היה נותר חסר שימוש שכן זה היה הופך להיות עוד אחד מהרבה תמונות שיש לאנשים מאירועים שונים. אך בשנים האחרונות החל הטרנד של מגנטים לאירועי חברות לצבור יותר ויותר פופולאריות בקרב האירועים עצמם

emo_45.png

"יהודי בכל מקום יכול להתחבר לעצמה הרוחנית שבו ולגלות מחדש כוחות עצומים להתחיל מהתחלה"

שתי דקות תפילה יומית על עם ישראל והעולם כולו, התצטרפו עוד היום לפרויקט העולמי "שתי דקות תפילה" לפרטים כנסו:

http://www.2dakot.com

הצטרפו אלינו: פייסבוק  טוויטר  גוגל +

emo_127.png

לעוד הורדות ומדריכים לפוטושופ כנסו:
אתר: pohotoshop 4U

YouTube

פייסבוק

שלום לכולם

שלשום ראיתי שהושק בארץ הסמארטפון החדש של סמסונג, האטיב S. קראתי כל מני ביקורות שהתפרסמו על המכשיר והן היו שונות מאוד האחת מהשניה. מצד אחד המעבד שלו אמור להיות חזק יותר משל הגלאקסי 3. מצד שני, מעבד חזק הוגדר כחיסרון באותה הביקרות בדיוק. איך זה יכול להיות? יכול להיות שהכותב התבלבל? הגודל של המכשיר זהה לS3. אז מה בדיוק ההבדלים מלבד מערכת ההפעלה? התיאור של המכשיר S Samsung Ativ לא אומר לי הרבה. אני הולך לאיבוד בין כל המספרים והשמות באנגלית...

אשמח להמלצה על איזה מכשיר ללכת מבין השניים. אני רוצה להפתיע את אחי הקטן בסלבסטר :-^)

תודה מראש

דני

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב גרפי
בחר
בחר