קליפ בר מצווה מעולה

אני מוכרחה לספר לכם על חוויה מרגשת שהיתה לי. ארגנתי לבן שלי, עוזי, חגיגה לבר המצווה שלו. קיבלתי המלצה על בחורה בשם ענב הורוביץ שהיא עורכת וידאו מקצועית ומכינה קליפים לאירועים שונים. לאחר שהתקשרנו ודיברנו איתה היא הפיקה לעוזי שלי קליפ בר מצווה מדהים בסגנון פייסבוק (היום הילדים מבלים הרבה זמן בפייסבוק כפי שאתם יודעים). הסרטון הזה היה הפתעת הערב כי הוא היה ערוך בטוב טעם וענב כללה בו את החברים הטובים של עוזי ואת בני המשפחה והכל היה ערוך כאילו שאנו גולשים בפייסבוק. הילדים ובעצם כולנו, גם האורחים המבוגרים התלהבנו מאד והזכרון של הקליפ נשאר גם הרבה זמן לאחר שהחגיגה הסתיימה. כמעט שכחתי, אני כמובן ממליצה למי שזקוק לשדרג אירוע כלשהו, יום הולדת, בר מצווה וכו' לפנות אל ענב דרך האתר של שנקרא "חלום של סרט" שכמובן נמצא בפייסבוק וגם יש לה אתר באינטרנט:  http://www.dreamovie.co.il אני בטוחה שלא תתאכזבו מאיכות וטיב העבודה שלה.

There are many companies interested in our track consumer behavior. Recently it was revealed that Apple and Android track the GPS locations of users in some versions of the operating system. There are vehicles which are installed in gps car tracking to always be possible to know what their position, not only in the case of auto theft. There are special applications for fleet management system or container tracking, useful for monitoring the location of all devices.

Someone said 'Big Brother'?

אנחנו עשינו בת מצווה במועדון תוצרת הארץ בתל אביב וצלם הבית שלהם עשה לנו את הקליפ וכל היתר, הוא היה פשוט מעולה!

הילדה מזה הייתה שמחה, ממש בעננים, בכלל זה גם מקום מאוד יפה.. קיבלנו תגובות מצויינות והבת מצווה עברה בהצלחה!

הנה קישור אם תרצו לבדוק איתם גם.. מועדון לבת מצווה ואפשר גם בטלפון שלהם 03-5351400

בהצלחה, מקווה שעזרתי..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב גרפי
בחר
בחר