תוכנה פשוטה לעיצוב, עיבוד ותיקון תמונה

התוכנה מתאימה למתחילים ולמתקדמים כאחד

הורד מאתר מאובטח >>>> כאן

בס"ד

שלום lpe0234,

וברוך בואך לפורום שלנו,
אכן בדקתי והתכנה חימתית לכל דיכפין,
שיניתי את הקישור לאתר מאובטח שיש בו גם הסבר והדגמה של התכנה בוידאו,
מי שלא מבין או זקוק לתמיכה נופספת בתכנה האת או בכל תכנה אחרת בתחום עיצוב גרפי מוזמן להעלות זאת בנושא נפרד,

שיהיה בהצלחה

אריה אלוני,
מנהל פורום עיצוב גרפי

מנהל הפורום
משתמש חדש

יש היום לא מעט תוכנות פשוטות לעיבוד תמונה, אולם מי שעוסק למשל בצילום, בין אם באופן מקצועי ולאחר לימודי צילום ובין אם באופן חובבי, כדאי לו לבחור בפוטושופ, שזו התוכנה הטובה ביותר כדי לבצע זאת. יש כמובן את פוטולייט ותוכנות מקצועיות נוספות, אבל פוטושופ ידידותית יותר, לדעתי, ולכן גם מתאימה לכל אחד. 

אני אישית מעדיף את היישום האינטרנטי http://pixlr.com/editor/

לא צריך להוריד תוכנה, הכול נעשה באינטרנט ואח"כ ניתן לשמור את התוצאה על גבי המחשב.

היי

קיימת עוד תוכנה פשוטה וטובה לצפייה ולעיבוד תמונות :  Fast Stone .

לטיפולים קלים אני משתמש בה ולטיפולים יותר קשים בפוטושופ .

נסו ותהנו.

היי

אני חדש כאן.

מאחר ויש לי רק רשיון אחד לתוכנות אדובי, כולל תוכנת פוטושופ,

במחשב השני התקנתי תוכנת GIMP לטיפול בתמונות, השתמשתי בה מעט, עדיין לא מומחה בה.

אבל הדבר העיקרי בה שהיא Open Source, קוד פתוח ויש לה מודולים חיצוניים ותוספות להתקנה.

זה הקישור -

http://www.gimp.org/downloads/

בהצלחה

היי,

אממ ייש לי שאלה כללית לכל מי שיכול לענות לי עלייה חחח

אני צריכה לעצב כמה תמונות למתנה..ואני כל פעם מורידה תוכנה למחשב ואחרי יומיים זה מראה לי שאני כאילו צריכה להתקין אותה שוב ושוב..אני לא מבינה למה זה קורה לי אם הורדתי אותה והתקנתי אותה כבר..

מי שיכול לעזור לי אני אשמח!!!!

כדאי לבדוק מול חברות שעושות מבחר כרטיסי ביקור מעוצבים באיזה תוכנות הם משתמשים, אך אם הם עושים שימוש בתוכנות יקרות, כדאי לבדוק אלטרנטיבות מהעולם של הקוד הפתוח, ואז זה גם חוקי וגם בחינם

האם אפשר גם להכין לוגו דרך התוכנה הזו?

ואם כן, איך?

מחפש תוכנה חינמית לשינוי קל בטקסט המופיע בתמונה.

אם אני סורק מסמך ומציג אותו כגרפי jpg , מעונין לשנות שינויים קלים במסמך ,לדוגמא לשנות שם,או מספרים (גיל).

שינויים מעטים מאד,ולא חייבת להיות מהירה. רצוי בחינם.

כלומר, אפשרות לשנות במלל  או במספרים המופיעים במסמך.כדי לא להסתבך במציאת הפונט,חשבתי לגזור את האותיות או המספרים שאני  זקוק להם מהמסמך עצמו,שסביר שיהיו הו את כל האותיות והמסרים.

חשוב לי שהשינוי לא יורגש

תודה מראש לעונים

אבי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב גרפי
בחר
בחר