היי -מישהו מכיר חברות דיוור ישיר ?

מחפשת המלצה לאחת החברות .. http://www.businesscity.co.il/?cat=224 מישהו יכול להמליץ לי .. אני מחפשת מישהו שיטפל לי בכל ענין הדיוור והחלוקה אח"כ אשמח להמלצותיכם

לא מכירה חברה לדיוור ישיר (מנסיון דיוור ישיר לא ממש עובד), אבל ממליצה  על inwise לדיוור ישיר אלקטרוני או דיוור אלקטרוני (לא צריך דפוס, עיטוף וחלוקה, שולחים הכל במייל – יותר קל, יותר זול ויותר אפקטיבי)?

השאלה האם באמת מדובר בדיוור באינטרנט או בדיוור של מוצרי פרסום אופליין?

הזמנות חתונה - 10% הנחה

אנחנו עושים דיוור אונליין חודשי - שעובד להרבה לקוחות, תלוי בסוג העסק. יש אפשרות להשתמש רק בתוכנה לבדך ויש אפשרות לקבל שירות מקיף כולל עיצוב, דיוור ודיווח. את יכולה לראות קצת עלינו (קריאייטים) בפייסבוק שלנו וליצור קשר אם רוצה לדעת עוד

בוקר טוב

במקרה ראיתי עכשיו את המודעה שלך .

אני בעל חברת דיוור שקיימת למעלה מ28 שנים.

חברת סופרמייל  מתמחה בכל עבודות של דיוור ישיר..

בכל כמות ללא מחירי מינימום.

.בשיחה אחת נוכל לחסוך לך עד 20 אחוז במשלוח הדואר ללקוחות  בתנאים מסוימים בלבד.

לדוגמא: מחיר הביול של מכתב רגיל  יהיה בין 1.50  ל0.87  ש"ח במקום 2.00. ש"ח שבמחירון

בין יתר מגוון שרותינו אפשר למצוא:הפקת מדבקות מקבצי אקסל ,עיטוף במעטפות ניילון ונייר, אריזת ספרים למשלוח. שליחויות לכל חלקי הארץ במחירים אטרקטיבים ,וכל מה שרק תחשבו עליו.

מחלקה נוספת מתעסקת עם כל העבודות הידניות לקד"מ.

בין לקוחותינו : חברת טרגט מרקט /חברת סופר פוש./ עיתון גלובס /חברת אוסקר/מידע כנסים/.עיתון דה מרקר  ועוד עשרות לקוחות רבים מרוצים

האתר שלנו supermail.org.il  http://

אשמח לייעץ בכל שאלה.

רונית שפירא

מנהלת השיווק

טלפון 0522751483

כל החברות שציינת בעלות מוצרי פרסום למינהן? אם כן אשמח אם תפרט לי אותם.

כל החברות שציינת בעלות מוצרי פרסום למינהן? אם כן אשמח אם תפרט לי אותם.

היי רות,

אנחנו ממליצים על תוכנת הדיוור האלקטרוני אקטיבטרייל - המאפשרת לך לדוור בחינם עד ל- 500 נמענים (2000 אימיילים בחודש) ללא כל התחייבות!

מערכת הדיוור האלקטרוני של אקטיבטרייל המבוססת על Email Marketing Automation מספקת פתרון יעיל ופשוט לכל צרכיך בתחום הדיוור האלקטרוני והניוזלטר. באמצעות מערכת אקטיבטרייל האיכותית והידידותית למשתמש, תוכלי להיות תמיד רלוונטית לתחומי העניין של הלקוחות שלך, ולדוור להם בזמן הנכון עם התוכן הנכון! 

בהצלחה,

צוות אקטיבטרייל

תגובה לכבודם של מערכות הדיוור האלקטרוני ,

הנני בעל חברה להפצה/ דיוור ישיר , דיוור ישיר חי ובועט וכל יום מוכיח את עצמו כמקדם מכירות מספר אחד , אומנם העלות יחסית גבוהה אבל יחס ההמרה גבוה פי כמה וכמה מדיוור אלקטרוני.

הרעיון שאתם מנסים למכור אולי היה נחמד בהתחלה אבל עובדתית הוא מטעה , דיוור אלקטרוני לא נותן אפילו חמש אחוז מהכח של הדיוור הישיר. אנשים נרתעים ממנו הרבה יותר מאשר הדואר שמקבלים הבית לתיבת הדואר.

לא מעט אנשים כבר עייפו מכמויות הדואר שהם מקבלים למייל וספק אם דיוור אלקטרוני שיווקי משיג את מטרותיו, חברות לא קטנות

עדיין ממשיכות עם הדיוור הישיר לאחר ניסיון כושל בדיוור האלקטרוני.

המשך יום נעים

שאתם ממליצים תציגו עובדות

תגובה לכבודם של מערכות הדיוור האלקטרוני ,

הנני בעל חברה להפצה/ דיוור ישיר , דיוור ישיר חי ובועט וכל יום מוכיח את עצמו כמקדם מכירות מספר אחד , אומנם העלות יחסית גבוהה אבל יחס ההמרה גבוה פי כמה וכמה מדיוור אלקטרוני.

הרעיון שאתם מנסים למכור אולי היה נחמד בהתחלה אבל עובדתית הוא מטעה , דיוור אלקטרוני לא נותן אפילו חמש אחוז מהכח של הדיוור הישיר. אנשים נרתעים ממנו הרבה יותר מאשר הדואר שמקבלים הבית לתיבת הדואר.

לא מעט אנשים כבר עייפו מכמויות הדואר שהם מקבלים למייל וספק אם דיוור אלקטרוני שיווקי משיג את מטרותיו, חברות לא קטנות

עדיין ממשיכות עם הדיוור הישיר לאחר ניסיון כושל בדיוור האלקטרוני.

המשך יום נעים

שאתם ממליצים תציגו עובדות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב גרפי
בחר
בחר