ואני מאמינה שאם לך היה סקס טוב לא היית עד כדי כך חסר חיים בשביל ''לנהל'' פורום

" אפשר לחיות חיים שלמים על יד , אבל אני מגיע לי יותר "

אולי את פשוט לא נראית טוב כמו פותחת הפוסט ולכן הידידים שלך לא חושבים שאת מפלרטטת.

תחשבי על זה ...

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

מנהל הפורום
1000+

אולי את פשוט לא נראית טוב כמו פותחת הפוסט ולכן הידידים שלך לא חושבים שאת מפלרטטת.

תחשבי על זה ...

לא זכור לי שאי פעם היו לי בעיות עם גברים , ופה אני אסיים כי וויכוח עם טיפש עלול להוריד אותי לרמתו .. תהנה מהניהול שלך

אני מאוד נחמדה (וצנועהemo_28.png) עם כולם. כזו אני תמיד מחייכת ועוזרת למי שצריך. גם גברים . גם נשים.
העניין הוא שגברים רבים בטוחים שזה פלירטוט שכזה. ודי מהר מתחילים לשאול אותי גם שאלות אינטימיות.
יש כאלה מעניינים שאני עונה להם ויש כאלו שלא ואז הם מתרגזים עליי כי "פלירטטתי כביכול".....
אז מה? להפסיק להיות נחמדה??

את צנועה ?אז תלחצי כאן

הרב דניאל זר - צניעות מרגש ואמיתי

תחיית המתים נס מרגש! חיה יחיה

יכול להיות שאת אובר נחמדה , כן כשאת נשואה את לא אמורה לצחקק ולהתחבב על כל מיני גברים .. יש שהיו אומרים שאת מחפשת סוג של תשומת לב .. וחוץ מזה למה לעזאזל את עונה להם על שאלות אינטימיות ?! רק מראה עד כמה הגבולות האדומים שלך מטושטשים

את לא נחמדה ובגלל זה את לא מצליחה לישון בלילה.
תהיי נחמדה.
יהיה לך סקס טוב.
תשני טוב.
פשוט.

מעניין שיש לי הרבה ידידים ואף אחד מהם לא ''טעה '' וחשב שאני מפלרטטת איתו .. ועדיף להיתפס כאנטיפאטית מאשר כפלרטטנית שמותר לשאול אותה מה שרוצים למרות היותה נשואה

זה בסדר.

אנחנו עושים רק נשואות!

רווקות וגרושות זה מחוץ לתחום!

אפשר שאלה ..... זה לחבר .....

חיים שלמים על יד אחת??????

זה לא כבד?

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

מנהל הפורום
1000+

אז זהו שאני מנהל 4 פורומים .... emo_17.png

מנהל הפורום
1000+

ניקנוררררררררררררררררררררררר
אתה בוכגד בנו עם פורומים אחרים????

emo_91.png I may be bad, but I'm perfectly good at it

יכול להיות שאת אובר נחמדה , כן כשאת נשואה את לא אמורה לצחקק ולהתחבב על כל מיני גברים .. יש שהיו אומרים שאת מחפשת סוג של תשומת לב .. וחוץ מזה למה לעזאזל את עונה להם על שאלות אינטימיות ?! רק מראה עד כמה הגבולות האדומים שלך מטושטשים

תהיי נחמדה.
יהיה לך סקס טוב.
תשני טוב.
פשוט.

מעניין שיש לי הרבה ידידים ואף אחד מהם לא ''טעה '' וחשב שאני מפלרטטת איתו .. ועדיף להיתפס כאנטיפאטית מאשר כפלרטטנית שמותר לשאול אותה מה שרוצים למרות היותה נשואה

זה בסדר.

אנחנו עושים רק נשואות!

זה לא כבד?

נחמד שניסית להיות מצחיק , רק חבל שההבנה שלך שואפת לאפס 

ניקנוררררררררררררררררררררררר
אתה בוכגד בנו עם פורומים אחרים????

לא אמרת שאת רוצה בלעדיות!!!!

מנהל הפורום
1000+

תהיי נחמדה.
יהיה לך סקס טוב.
תשני טוב.
פשוט.

זה בסדר.

אנחנו עושים רק נשואות!

זה לא כבד?

נחמד שניסית להיות מצחיק , רק חבל שההבנה שלך שואפת לאפס 

לא הצלחתי??? emo_10.png

אופפפפפפ

בואי ניפגש בצימר רומנטי ואסביר לך ברצינות, בחביבות, בקלילות, על 2 ידיים!

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נשואים פלוס
בחר
בחר