נחמדה או מפלרטטת

אני מאוד נחמדה (וצנועהemo_28.png) עם כולם. כזו אני תמיד מחייכת ועוזרת למי שצריך. גם גברים . גם נשים.
העניין הוא שגברים רבים בטוחים שזה פלירטוט שכזה. ודי מהר מתחילים לשאול אותי גם שאלות אינטימיות.
יש כאלה מעניינים שאני עונה להם ויש כאלו שלא ואז הם מתרגזים עליי כי "פלירטטתי כביכול".....
אז מה? להפסיק להיות נחמדה??

מזכיר את השיר - כשאת אומרת לא למה את מתכוונת.
את עוד לא יודעת שגברים הם אידיוטים, חסרי קשב וחסרי הבנה?? :))

emo_91.png I may be bad, but I'm perfectly good at it

אני מאוד נחמדה (וצנועהemo_28.png) עם כולם. כזו אני תמיד מחייכת ועוזרת למי שצריך. גם גברים . גם נשים.
העניין הוא שגברים רבים בטוחים שזה פלירטוט שכזה. ודי מהר מתחילים לשאול אותי גם שאלות אינטימיות.
יש כאלה מעניינים שאני עונה להם ויש כאלו שלא ואז הם מתרגזים עליי כי "פלירטטתי כביכול".....
אז מה? להפסיק להיות נחמדה??

מממממממ ..... מיידלע emo_02.png

רוצה בוסה?

מה הטלפון שלך?

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

מנהל הפורום
1000+

מי שמחפש פלירט ימצא באינטרקציה איתך פלירטוטים.

מי שלא , לא ייתפס על העניין הזה.

ההמלצה שלי: תשארי נחמדה!!! 

בינה מלאכותית עדיפה על טימטום טבעי .

תמשיכי להיות נחמדה כפי שאת

ותעזרי לאחרים

אל תשתני בגלל מה שאחרים חושבים!

emo_44.pngאל תתני להם להינות אפילו מחלק של הלב ....

את  חולה  על  זה  כפרה

את רוצה זין

מזכיר את השיר - כשאת אומרת לא למה את מתכוונת.
את עוד לא יודעת שגברים הם אידיוטים, חסרי קשב וחסרי הבנה?? :))

אין לך מושג על מה את מדברת ! כנסי לפה: http://chickacademy.com/

גבר, נמאס לך: לראות פעם אחרי פעם איך שמביישים גברים במדיה? שנשים תמיד מאשימות אותך או מנסות לשלוט על ההחלטות שלך? מעבודות שבהם מעדיפים נשים? שהמדיה הורגת את המיניות הגברית? שמתחמנים אותך דרך סקס?

האם "שוויון" באמת חשוב לנשים?!

STAND UP

MANHOOD101.COM

אם את נחמדה אז את מפלטרטת ואם לאו אז את סנובית וקשה להשגה , אז דוקא ינסו להתחיל איתך , בתור גבר אל תתיחסי תתנהגי איך שאת חושבת

יש גברים שכמות התאים האפורים היא הנמוכה, בגלל זה לא צריך לשלול את אלה שהם נחמדים כמוך (וכמובן כמוני).

יש גברים שרואים בחורה בחוף ים עם חוטני, (כי כך נחמד לה לתפוס צבע ולא משהוא אחר), אז יש גברים נורמלים (כמוני ובטח

שאני יסתכל), שיגידו בלב WOW איזו יפיופה וימשיכו הלאה,  ויש דפרים שיחשבו WOW היא בטח רוצה אותי......

יש גברים שיתחילו עם בחורה כמוך, ואת הרי נחמדה ועם כל הנימוס תגידי לא, הגבר יבין אולי יפגע וימשיך, (הרי לא חסר בנות בכדור הארץ, מי שהיא יום אחד תגיד כן).

אבל יש כאלה שיתחילו עם בחורה והיא תגיד לא, ואותו אחד הוא לא פרייר הוא לא יוותר, (כי כנראה היא לא הבינה שהוא קווול)

ושוב תגיד לו לא! ואז התשובה שאולי תציל את המצב...את מפסידה..... (והבחורה בטח צוחקת בלב) ושוב אומרת לא!

בשלב זה מתחיל להיות מסוכן כי התאים האפורים מתחילים להשרף, ואז הוא יגיד מה לא רוצה? (אחרי שכל התאים האפורים התאדו) , מתחיל הקללות , יא שרמו.... יא.... ולבסוף כאשר הוא עם החברים והם שואלים אותו מה???? הוא עונה

יאלה חברה עזבו אותה לא שם עליה.....  התאים נשרפו והוא יצא .....גבר.....

לסיכום, אני גרתי שנים בארץ ושנים באירופה , הכל אותו דבר (חוץ מהקללות, בכל שפה זה יחודי) יש כאלה ויש כאלה.

תמיד להשאר נחמדה, כי פעם שלא תהייה נחמדה בגלל משהו, ויעבור הגבר שאת כן רוצה וישמע אותך בדיוק באותו רגע

יחשוב שהתאים אצלך נשרפו.............

בקיצור את מוזמנת לכוס קפה.... מה לא?....

הישארי את ואל תאבדי לרגע את הזהות האישית שלך.את טוענת לנחמדות והיש טוב מזה?

זרמי עם דרך החיים שאת אוהבת והשאירי ל"פרשנים" למיניהם לתרגם לעצמם את החיוב או השלילה המשתקפת בעיניהם.

יכול להיות שאת אובר נחמדה , כן כשאת נשואה את לא אמורה לצחקק ולהתחבב על כל מיני גברים .. יש שהיו אומרים שאת מחפשת סוג של תשומת לב .. וחוץ מזה למה לעזאזל את עונה להם על שאלות אינטימיות ?! רק מראה עד כמה הגבולות האדומים שלך מטושטשים

" אפשר לחיות חיים שלמים על יד , אבל אני מגיע לי יותר "

יכול להיות שאת אובר נחמדה , כן כשאת נשואה את לא אמורה לצחקק ולהתחבב על כל מיני גברים .. יש שהיו אומרים שאת מחפשת סוג של תשומת לב .. וחוץ מזה למה לעזאזל את עונה להם על שאלות אינטימיות ?! רק מראה עד כמה הגבולות האדומים שלך מטושטשים

את לא נחמדה ובגלל זה את לא מצליחה לישון בלילה.
תהיי נחמדה.
יהיה לך סקס טוב.
תשני טוב.
פשוט.

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

מנהל הפורום
1000+

את לא נחמדה ובגלל זה את לא מצליחה לישון בלילה.
תהיי נחמדה.
יהיה לך סקס טוב.
תשני טוב.
פשוט.

מעניין שיש לי הרבה ידידים ואף אחד מהם לא ''טעה '' וחשב שאני מפלרטטת איתו .. ועדיף להיתפס כאנטיפאטית מאשר כפלרטטנית שמותר לשאול אותה מה שרוצים למרות היותה נשואה

" אפשר לחיות חיים שלמים על יד , אבל אני מגיע לי יותר "

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נשואים פלוס
בחר
בחר