להנהלה !!! מוגבלויות וחירשים וכבדי שמיעה לא מתאים!

אני מזכיר קהילת חירשים סניף חיפה מבקש בחום להחזיר את הקהילת חירשים וכבדי שמיעה, אני מקווה שאם יהיה תגובות שיותר תומכים בקהילת החירשים וכבדי שמיעה!

הנושא נעול

אני מזכיר קהילת חירשים סניף חיפה מבקש בחום להחזיר את הקהילת חירשים וכבדי שמיעה, אני מקווה שאם יהיה תגובות שיותר תומכים בקהילת החירשים וכבדי שמיעה!

מסכימה לחלוטין ומבקשת להחזיר לכנו את פורום חרשים וכבדי שמיעה, היו שם עדכונים אודות הנעשה במועדוני חרשים ברחבי הארץ, פרסום הודעות של הצעות עבודה לחרשים וחדשות הקשורות לעולמנו וגם ניהלנו דיונים בינינו ולא מתאים ולא במקום בכלל לכתוב כאן בפורום מוגבלויות. יכולים אחר כך להאשימנו שאנו משתלטים על הפורום ואנו צריכים שיהיה לנו פורום משלנו, שם נוכל לכתוב ולדון חופשי בנושאים הקשורים לחברתנו ולעולמנו כחרשים.

תודה!

יכולים אחר כך להאשימנו שאנו משתלטים על הפורום ואנו צריכים שיהיה לנו פורום משלנו, שם נוכל לכתוב ולדון חופשי בנושאים הקשורים לחברתנו ולעולמנו כחרשים.

תודה!

שלום,

הסיבה שסגרנו את הפורום הינה משיקולים שונים ולא מכיוון שרצינו להרחיב את הנושא של הפורום.
מוזמנים להתייחס לפורום זה כאל פורום חרשים מבחינת התכנים אותם אתם כותבים ומפיצים. נשמח ואני בטוח שגם הגולשים השונים ישמחו להמשיך ולהתעדכן מפה על אירועים ועדכונים שונים שיש לכם לשתף לטובת קהיליית החרשים.

שיהיה המשך כתיבה נעימה emo_39.png

המשך גלישה מהנה בוואלה! פורומים

חבל... אנו נשארים ללא פורום משלנו, וזה מאד לא הוגן כלפינו כחרשים בלשון המעטה.

אני מפסיקה כאן ואחכה בסבלנות לפתיחת פורום החרשים מחדש או שנעבור לפורום אחר של חרשים בלבד. להת

שלום ? אני רוצה ממשך וואלה פורומים חרשים כבדי שמיעה כן מחכה תשובה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חרשים
בחר
בחר