חרדות קשות מאוד

היי קוראים לי עדן ואני בת 20 ליפני שנתיים הייתי בצבא עברתי משבר קשה מאוד סוג של טראומה .. זה התכיל ככה הרגשתי סחרחורות וחולשה בכול הגוף הרגשתי שאני עומדת למות ביקשתי שיפנו אותו לבית חולים ולא רצו לעזור לי ביכלל עד שראו שאני ממש לא בסדר ובסוף שלכו אותי לבד לבית החולים מהבסיס ביום כיפור .. הגעתי לבית החולים עשו לי בדיקות ואמרו לי שזה כלום שזאת חרדה ושכול הבדיקות שלי  טובות נתנו לי לישתות קלונקס כדור שהרדים אותו ומי אותו יום המשחתי לישתות את הקלונקס ולהרגיש כול יום התקף לב גלי חום לחץ בראש בידיים ברגליים מרגישה שאני ניסרפת ולחץ בעוזניים קושי בנשימה ... החליפו לי כדור שעד היום אני שותה אותו כול יום כדור אחד לוריון במשך שנה וחצי אני שותה את הלוריון ועכשיו יש לי גם הרגשת של פעימות בלב מוזרות ודקירות בבית החזה ולא משנה מה אני יגיד יגידו לי שזאת חרדה ואני מסבירה להורים שלי ואני אומרת להם זה פיזית אני מרגישה את זה בגוף ואף אחד לא מבין ... ליפני שנה הייתי נוסעת כול יום לבית החולים הגלל המערבי ... וכול הזמן היו משחררים אותי ואומרים לי שבדיקות טובות היום אני מרגישה הרבה יותר גרועה והכי גרוע אני מרגישה לבד שאין אף אחד שמבין אותי אני לא יודעת איך להיתמודד עם זה אין אני יוצאת מיזה הגעתי למצב שהחלום שלי של ילדה בת 20  שיעשו לי את כול הבדיקות האפשריאות כדי שאני ידע כבר מה יש לי בבקשה עם יש מישהוא שיכול להמליץ לי מה לעשות לאיפה ליפנות מי יכול לעזור לי לצאת מהמצב הערור הזה  מיתחרתת אל היום הזה שהיתגייסתי לצבא זה ערס לי את החיים אני מרגישה שאני לא חייה בבקשה תעזו לי 

היי עדן, הפוסט שלך נכתב ב-2017 ואני מאוד מקווה שחל בחייך והרגשתך שינוי חיובי מאז.

חשוב לי לספר לך ולמי שנכנס/ה לפוסט וסובל/ת מתופעות דומות לאלו שתיארת, שנתקלתי באנשים עם חרדה שסבלו בדיוק מהדברים הללו - חולשה, סחרחורות, דפיקות לב חזקות, קושי לנשום, לחץ בעיניים ותופעות קשות נוספות.

לרוב הטיפול בכדורי הרגעה כמו קלונקס ניתנים כטיפול תומך לזמן קצר בלבד עד שהטיפול בכדורים נוגדי חרדה/דיכאון יתנו אפקט חיובי. צריך לקחת בחשבון שזה לוקח לפחות 3 שבועות לא קלים ויש להתאזר בסבלנות.

למי שחושב/ת שיש לה תופעות שקשורות לחרדה אני ממליצה:
להכנס ולקרוא בעיון באתר הנפלא - גוף ונפש
מדריך לעזרה עצמית: 10 טיפים להתמודדות עם התקף חרדה

יהלי ענבל

תראי קודם כל זה בסדר שאת סובלת מחרדה על תדאגי תקבלי את העניין האמת שנראה שכל הדור סובל מעניניים כגון אלו...

נראה שהרבה מגיע מתראומות מהעבר וגישת חיים פרפקציוניסטית...

אני חושב שכדי לך:

1. לקבל את המצבולדעת שזה יעבור ויהיהצמיחה ענקית אחרכך

2.לא לוותר לנסות טיפול ולהרגיש אם שייך או לא ולהמשיך הלאה לטיפול הבא.

3.לדעת שאתחזקה והכל בהשגחה פרטית מדוייקת אליך!!

4.תעשי בירור עם אנשי מקצוע לפני שאת מתחילה על סודי הטיפולי.. קוגנטיבי, רגשי וכו'

5.יכול להיות שגם יתאים לך טיפולים אלטרנטיבים מרגיעים ומשחררים מלחץ כגון : מסאג, ריברסינג,מדיטציה עוד דבר אם את ירושלמית תנסי רק להתייעץ עם מחט רוח רפואה סינית בירושלים אם את לא מירושלים תוכלי רק להתייעץ 

6.תעשי בירור על פתחדי את רקבת 20 כל החיים לפני.. קחי לך תזמן לטפל בעצמך כדי לעוף על החיים 

7.את בת ישראל יש לךאין סוף כוחות:))

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול קוגניטיבי-התנהגותי - הפרעות חרדה ומשברים
בחר
בחר