הנה מה טוב.... ומה נעים.... שבת אחים.... גם יחד....

אנו שרים זאת לעתים קרובות מתוך תחושה משפחתית חמה של אחווה ושותפות גורל

המילים הם מתוך ספר תהילים פרק קלג

היום, יותר מתמיד, המצב דורש לשיר זאת בכוונה אמיתית ומלאה יותר

אינני יכול לשבת עם אנשים המאוסים עלי...

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

אינני יכול לשבת עם אנשים המאוסים עלי...

כנ"ל - DITTO

ההבדל הוא שאני דוגל ב"חיה ותן לחיות" ולא אמנע ממך לחיות כרצונך , להאמין במי שאתה רוצה ולהתפלל כמה שאתה רוצה. אם לך יהיה כוח -אתה תמנע ממני לחיות כרצוני. כשאנשים כמוך מדברים על "אחדות" זה תמיד בתנאי ש"תתאחד איתי" ...

ההבדל הוא שאני דוגל ב"חיה ותן לחיות" ולא אמנע ממך לחיות כרצונך , להאמין במי שאתה רוצה ולהתפלל כמה שאתה רוצה. אם לך יהיה כוח -אתה תמנע ממני לחיות כרצוני. כשאנשים כמוך מדברים על "אחדות" זה תמיד בתנאי ש"תתאחד איתי" ...

תרצה או לא תרצה, כשחיים יחד במדינה המוקפת אויבים הרוצים להשמידנו

אזי יש שותפות גורל

כשחלק מהעם התעשר בעקבות הברכה האלוקית, ואמר בהתכחשו לאלוקים - "אני ועוצם ידי"

אזי כולנו אוכלים את החרא הנובע מהמשפט - "וישמן ישורון ויבעט" והתוצאות וההשלכות של מצב זה. 

יש לי במקרה זה שותפות גורל עם הגדולים שבאויבי.וכשחיים יחד במדינה המוקפת אויבים שיתוף גורל הוא גם שליחת בנים לצבא שאמור להגן עליה.

יש לי במקרה זה שותפות גורל עם הגדולים שבאויבי.וכשחיים יחד במדינה המוקפת אויבים שיתוף גורל הוא גם שליחת בנים לצבא שאמור להגן עליה.

שותפות גורל בעם במדינה מוקפת אויבים - תרתי משמע 

במשתמע היא גם לשמור על הגוף פיזית - גוף המדינה

וגם לשמור על הרוח... הנשמה היהודית של המדינה - היא האמונה באלוקים

תרצה או לא תרצה, כשחיים יחד במדינה המוקפת אויבים הרוצים להשמידנו

אזי יש שותפות גורל

כשחלק מהעם התעשר בעקבות הברכה האלוקית, ואמר בהתכחשו לאלוקים - "אני ועוצם ידי"

אזי כולנו אוכלים את החרא הנובע מהמשפט - "וישמן ישורון ויבעט" והתוצאות וההשלכות של מצב זה. 

כאשר רוב העם הזוי, מאמין בחבר דמיוני בסטרטוספירה המצוי בפֹעל אך בין שתי אזניו ומנותק מן המציאות - העם מצוי בסכנה קיומית...

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

אלקיך...my ass !

אפשר להאמין באלוהים וגם לשרת בצבא. הרי הציונות הדתית עושה זאת -משהו נפגע באמונתה? האם זה סותר את שמירת הרוח? אתה תתפתל עד אין סוף ולא תודה שלהשתמט משירות צבאי ולהניח לאחרים להילחם במקומך זו גישה טפילית וחוסר סולידרית שאין כמותה!

אפשר להאמין באלוהים וגם לשרת בצבא. הרי הציונות הדתית עושה זאת -משהו נפגע באמונתה? האם זה סותר את שמירת הרוח? אתה תתפתל עד אין סוף ולא תודה שלהשתמט משירות צבאי ולהניח לאחרים להילחם במקומך זו גישה טפילית וחוסר סולידרית שאין כמותה!

בדיוק כפי שציינת....

דתיים ואנשי אמונה גם משרתים

אך כשרוצים להוציא לשמד רוחני דתי את החרדים, ובפייק ניוז מנסים לגייסם - לא מתאפשר הדבר

חלק מהעם יעסקו בענייני רוח וקודש המחברים אותנו לאלוקים

וזאת כדי לשמר את ייחודו של העם היהודי - ולהוריד את השפע האלוקי על העם היהודי

יש להתגונן ולחסן את העם בפני אויביו הרוחניים הפנימיים של העם היהודי. 

ה"עיסוק בתורה" נחוץ לפוליטיקאים מנהיגי החרדים לצורך יחידי - שמירה על בורות האלקטוראט ובערותו, כך שיהיה משולל יכולת להסתדר בחיים מחוץ לקהילתו ולא יוכל לעמוד ברשות עצמו.

נכון, יש "גמילויות חסד" רבות, אולם רק כדי סף-קיום. העוני, העליבות, סף הקיום, הן מטרות ההנהגה...רק כך ניתן לקיים את צבא האלקטוראט.

שים לב, כי כאשר אני מגיב על הודעותיך ומעונין כי תקראם - אני כותב בכתיב מלא, על מנת להקל עליך. אחרת אני מורגל בכתיב חסר, ככתיב המסורה... 

בדיוק כפי שציינת....

דתיים ואנשי אמונה גם משרתים

אך כשרוצים להוציא לשמד רוחני דתי את החרדים, ובפייק ניוז מנסים לגייסם - לא מתאפשר הדבר

חלק מהעם יעסקו בענייני רוח וקודש המחברים אותנו לאלוקים

וזאת כדי לשמר את ייחודו של העם היהודי - ולהוריד את השפע האלוקי על העם היהודי

יש להתגונן ולחסן את העם בפני אויביו הרוחניים הפנימיים של העם היהודי. 

שוב הקלישאות "שפע אלוהי" "ענייני רוח וקודש" - הציונות הדתית מוכיחה שאפשר גם לשמור מצוות וגם להתגייס. שאלתי אותך על החרדים ולא על הדתיים. זאת טפילות, השתמטות והדבר הכי רחוק מסולידריות.

הבנתם? יצא המרצע מן השק....כך כתב האליהו-

"שרוצים להוציא לשמד רוחני דתי את החרדים, ובפייק ניוז מנסים לגייסם - לא מתאפשר הדבר" 

אמרת הכל אליהו. צה"ל שמד רוחני לטעמך. הנך עוכר ישראל,אוייב מבפנים !!

אגב, גם בנוגע לקורונה, כשאנשיך בשכונות החרדיות,מתקהלים ,נדבקים,ולבסוף ימלאו את בתי החולים במקום אלו ששומרים ונזהרים במטרה להבטיח טיפול ראוי לכל הנזקקים. 

הלואי, וישלחו את החרדים הסוררים,רק לבית החולים מעייני הישועה, בבני ברק.....כבר הבאתם עלינו חצבת ומגפות אחרות בסירוב האומלל שלכם להתחסן, וכעת ההשתוללות הזו !!!!! 

חיים זו סיסמת השמאל..

יש דמוקרטיה רק אם תהיה כמוני

רק אם תקבל את חונטת בגץ באותו גוון..שמאלנים. חילוניים. ואשכנזים מאותה משפחה חבר מביא חבר

וגם תקבל עליך את התשקורת העויינת.

אני כן דוגל בלומר לך מה לעשות.

אם אתה רוצה שהחברה תתקיים. אני מכריח אותך את כל הערבים והחילוניים המשתמטים לתרום למדינה מי בצבא מי בשרות לאומי. ואני כן לא אתן לך ללמוד באקדמיה אם השתמטת מחובתך.

ואני כן מחייב אותך לקבל את החוקה מדינה יהודית מכל מה שמשתע מכך.

ואני כן אכריח אותך להיות ערב לכל אחד מהחברה. בעזרה בהתנדבות....

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר