רק גלובליזציה !

אליהו פ. מטיף כאן בשיטתיות נגד הגלובליציה. על פי השקפתו מגפת הקורונה והגבולות הפתוחים היא אחת הסיבות למגפה ואחריה העולם יבין עד כמה הגלובליציה מוטעית

נח יובל הררי מסביר בהיגיון רב מדוע המסקנה היא בדיוק הפוכה!

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5698034,00.html

חיים, אין שום סיכוי שאליהו פ. ישתכנע עכשיו מהמאמר שאתה מקשר אליו, ביחוד ביחוד לא אחרי שלפני כ 3 שבועות סיפרתי לו וחידשתי לו שהמחבר יובל נח הררי הוא הומוסקסואל מוצהר ונשוי כחוק לגבר. 

אליהו פ. לא ידע את זה קודם, ואת העדכון הנ"ל צירפתי לו לדברי שבח והלל שכתב על יובל נח הררי, מכיוון שלא ידע על נטייתו.

אליהו פ. לא הגיב בכלל לעדכון ששכתבתי לו, כנראה היה בהלם - אבל יהודה פ. הוא לדעתי טיפוס שעמוס מאד בתכונות ובמאפייני אופי שמפריעות ומונעות חשיבה עניינית.

(הוא לא היחיד בלהיות כזה, אבל אצלו זה בולט במיוחד).

אז בשביל מה אתה נמפנה אותו למאמר (שאגב קראתי כבר אתמול) ?

מאמר מעורר מחשבה, אלא שחבל על האנרגיה המבוזבזת במאמץ להחכים את אהבליהו פ.

הלה משולל יכלת חשיבה...

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

חיים, אין שום סיכוי שאליהו פ. ישתכנע עכשיו מהמאמר שאתה מקשר אליו, ביחוד ביחוד לא אחרי שלפני כ 3 שבועות סיפרתי לו וחידשתי לו שהמחבר יובל נח הררי הוא הומוסקסואל מוצהר ונשוי כחוק לגבר. 

אליהו פ. לא ידע את זה קודם, ואת העדכון הנ"ל צירפתי לו לדברי שבח והלל שכתב על יובל נח הררי, מכיוון שלא ידע על נטייתו.

אליהו פ. לא הגיב בכלל לעדכון ששכתבתי לו, כנראה היה בהלם - אבל יהודה פ. הוא לדעתי טיפוס שעמוס מאד בתכונות ובמאפייני אופי שמפריעות ומונעות חשיבה עניינית.

יהודה פ. ?

יהודה פ. ?

כן, במקום אליהו כתבתי יהודה, אבל הרי יש בינהם בין השניים האלה כ"כ הרבה משותף, שזה לא מאד מוזר ויוצא דופן שטעיתי בין האחד לשני...

ואם נבדוק ספיציפית איך זה בעניין שנגעתי בו כאן, חוסר הסובלנות כלפי מיעוטים והמיעוט של הלהט"בים בפרט וכמה זה מטה אותם מחשיבה עניינית - תגלה ונגלה שדפוס החשיבה והדעות והיחס שלהם ללהט"בים זה ממש תאומים סיאמיים, שניהם הרי התבטאו על זה כאן די והותר. אז הטעות שלי אפילו לא צורמת. 

יהודה פ. ?

כן, במקום אליהו כתבתי יהודה, אבל הרי יש בינהם בין השניים האלה כ"כ הרבה משותף, שזה לא מאד מוזר ויוצא דופן שטעיתי בין האחד לשני...

ואם נבדוק ספיציפית איך זה בעניין שנגעתי בו כאן, חוסר הסובלנות כלפי מיעוטים והמיעוט של הלהט"בים בפרט וכמה זה מטה אותם מחשיבה עניינית - תגלה ונגלה שדפוס החשיבה והדעות והיחס שלהם ללהט"בים זה ממש תאומים סיאמיים, שניהם הרי התבטאו על זה כאן די והותר. אז הטעות שלי אפילו לא צורמת. 

ליאונורה,דובי אמיתי...

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

ליאונורה מס. 3?

https://www.youtube.com/watch?v=dRhwyzJABvI

וואלה, אני לא זוכרת שאי פעם ראיתי את ל. ברנשטיין עם זקן. אולי ראיתי ואני לא זוכרת? אולי...

המצב חמור : הקונצרט האחרון ששמעתי עם הפילהרמונית היה לפני כ 3 שבועות או חודש, ובין השאר (250 שנה להולדתו) ניגנו את הפתיחה "אגמונט" של בטהובן. יצירה ידועה ויפה, ביצוע טוב מאד. ועכשיו הופסקו הקונצרטים. בתור מנויה ששומעת ב'חי' את הפילהרמונית 10 פעמים בשנה, זה יחסר לי ממש כמו חוסר חמצן. ומי יודע מתי יתחדשו הקונצרטים, ואם הם יחזירו את אלה שבוטלו? איך הם יחזירו, איך הם יחזירו, נראה לי כמעט בלתי אפשרי, גם ככה באופן רגיל התזמורת די עמוסה. יצטרכו לעשות פחות חזרות, ובמקום חזרות להחזיר מה שבוטל בגלל הקורונה.

ליאונורה מס. 3?

https://www.youtube.com/watch?v=dRhwyzJABvI

וואלה, אני לא זוכרת שאי פעם ראיתי את ל. ברנשטיין עם זקן. אולי ראיתי ואני לא זוכרת? אולי...

המצב חמור : הקונצרט האחרון ששמעתי עם הפילהרמונית היה לפני כ 3 שבועות או חודש, ובין השאר (250 שנה להולדתו) ניגנו את הפתיחה "אגמונט" של בטהובן. יצירה ידועה ויפה, ביצוע טוב מאד. ועכשיו הופסקו הקונצרטים. בתור מנויה ששומעת ב'חי' את הפילהרמונית 10 פעמים בשנה, זה יחסר לי ממש כמו חוסר חמצן. ומי יודע מתי יתחדשו הקונצרטים, ואם הם יחזירו את אלה שבוטלו? איך הם יחזירו, איך הם יחזירו, נראה לי כמעט בלתי אפשרי, גם ככה באופן רגיל התזמורת די עמוסה. יצטרכו לעשות פחות חזרות, ובמקום חזרות להחזיר מה שבוטל בגלל הקורונה.

אריאלוש..

יש לך איזו בעיה עם שיבושי שמות...

זה מופיע אצלך גם באנגלית?

ariela24a, מה עם האזנה לקונצרטים מוקלטים ב- YouTube?

לא מפתיע שאליהו התעלם מהפוסט הזה- איזו תשובות יש לו לדבריו הנכונים והמדוייקים של נח יובל הררי?

לא מפתיע שאליהו התעלם מהפוסט הזה- איזו תשובות יש לו לדבריו הנכונים והמדוייקים של נח יובל הררי?

לא קראתי עדיין את הקישור למאמרו

וכן, אני כבר מלפני שנים רבות מודע לכך, שכותב המאמר הוא הומוסקסואל מוצהר החי בזוגיות

ומכאן, אני מבין גם את תפיסת עולמו הגובלת בשנאה קרה ואינטלקטואלית לדת היהודית, לאלוקים ולכל דת

ומכאן קל להבין את תמיכתו המשתמעת בספריו ובמאמרו זה בגלובליזציה

שכן, כולנו יודעים כי הגלובליזציה היא מימוש חזון "הכפר הגלובלי" 

השולל בין היתר את הדת ואלוקים, ורודף את שניהם

ואי לכך ובהתאם לזאת כשל חזון זה, ומתרסק בעצם ימים אלו

ואחרי "המבול" הזה, לכשנעבור אותו - עולם חדש יפציע - שחר של יום חדש.    

הוא אומר דברים חכמים ונבונים וכל מה שיש להגיב זה על מנהגי המיטה שלו...

החזון לא מתרסק - בדיוק להפך אבל צריך לקרוא !

אתה מסוגל להגיב ענינית לטיעוניו המבריקים מבלי לגלוש למחוזות של "הוא הומו " אז אין מה לדבר איתו?

הוא אומר דברים חכמים ונבונים וכל מה שיש להגיב זה על מנהגי המיטה שלו...

החזון לא מתרסק - בדיוק להפך אבל צריך לקרוא !

אתה מסוגל להגיב ענינית לטיעוניו המבריקים מבלי לגלוש למחוזות של "הוא הומו " אז אין מה לדבר איתו?

אמרתי שעדיין לא קראתי

ובהמשך היום אקרא את טיעוניו ואתייחס

את ספרו הראשון קראתי - "תולדות האנושות" והייתי מרותק

די הבנתי את יחסו לדת, שאותה הוא פוסל - מכיוון שהוא הומו, והדת פוסלת אותו

אך יש לו אינטלקט, ודרך להסביר את ההיסטוריה האנושית מבחינה כלכלית, שאני די מבין אותה 

הוא רואה את העולם וההיטוריה האנושית דרך החור שגרוש - ויש בכך הרבה תבונה

את ספרו השני העוסק בניסיון לניבוי העתיד - התחלתי לקרוא ולא סיימתי - די שיעמם אותי.  

ariela24a, מה עם האזנה לקונצרטים מוקלטים ב- YouTube?

אין ספק ש'יוטיוב' זה דבר גדול, ענק, ואני מוצאת שם דברים וכמובן מוסיקה וקונצרטים מוקלטים...

אבל...

אין דבר שיכול להשתוות או להתקרב לצליל הנפלא והמשגע של תזמורת סימפונית גדולה וטובה, והפילהרמונית הישראלית היא טובה מאד, עם צליל מעולה - אז הטוב שבתקליטורים עם הקלטת קונצרט שמנוגן באמצעות הטובה שבמערכות האודיו והרמקולים לא משתווה ולא מתקרב ליופי ולאימפקט של צליל התזמורת ב"חי", באולם עם אקוסטיקה טובה, ובמקום ישיבה כנ"ל, "חי", לא בהקלטה.

ואני פשוט התמכרתי לדבר הנפלא הזה של צליל תזמורת, שזה לדעתי אחד מפלאי עולם.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר