Some text been dropped...

אינני זקוק לאישור שלך בשום נושא

אני כותב כ-11 שנה בפורומים השונים בוואלה

כותב במיגוון נושאים....

בפירוט, באריכות, ובדעות מנומקות

מי שקורא מבין זאת

עם אנטישמים מסוגך לא תמיד כדאי להתדיין

להזכירך כי לפי הבנתי במשפחתך המצומצמת או המורחבת כנראה התחתנו עם ערבים

לכן אתה עוין ליעדים של העם היהודי, ולמטרות הבית הלאומי האמוני לעם היהודי בארץ ישראל

ועם אויבים שכמותך צריך לנהוג בתבונה 

קאפיש....? 

ראו כיצד המוקיון "עף על עצמו"...

הצגת הדברים כהוויתם 

תיאור עובדתי יבש

לצורך סתירת דברי עודד כי אני מתחמק מדיון או עימות רעיוני.

עימות רעיוני...my ass !

רק בורים/בערים אכולי חוסר-בטחון חוששים מנשים דעתניות, משכילות וסבורים כי רק "העמדת נשים במקומן", ב-Kinder ,Küche  ,Kirche (ילדים, מטבח, כנסיה), תבטיח את "הפריבילגיה ההסטורית" שלהם... 

לרובוט שכמותך יש ציטוטים שונים מגוגל

הבעיה עם רובוטים שהם לא חושבים באופן רעיוני מורכב

על הפמניזם המיליטינטי שגרם נזקים חמורים לאנושות וגם לנשים עמצן כתבתי רבות

די אם אציין שבעקבות המלחמה שהם הכריזו על הגברים

- אחוז הגירושין בחברה עלה

- אחוז החד הוריות בחברה עלה - חד הורית שמרביתן סובלות מעוני, ובהתאם ילדיהם לרוב סובלי רבות נפשית, פיזית ומחיקת         והקטנת  הפוטנציאל האנושי הטמון בהם       

- אחוז וכמות רצח התינוקות בהפלות שהפמניסטיות המיליטנטיות גרמו הוא זעקה כואבת ושקטה של התינוקות חסרי חישע והחפים        מפשע 

גם לאנשים רובוטים שכמותך מותר לחשוב מחוץ לקופסת התיכנות שהוזנת בה.

לא, אהבליהו פ., הענין פשוט בהרבה!

נשים דעתניות, משכילות, עצמאיות כלכלית אינן מוכנות לאכול את החרא שאתם מיעדים להן ומושכות את השטיח מתחת לרגלי גברים נחשלים כמוך, ואתם זועמים על כי זה מנשל אתכם מ"פריבילגיה הסטורית".

זו בדיוק הסבה שנטשת הצגת טיעונים מנומקים, נסוגותָ והודית פומבית כי מקום הנשים במטבח...

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

נשים דעתניות, משכילות, עצמאיות כלכלית אינן מוכנות לאכול את החרא שאתם מיעדים להן ומושכות את השטיח מתחת לרגלי גברים נחשלים כמוך, ואתם זועמים על כי זה מנשל אתכם מ"פריבילגיה הסטורית".

זו בדיוק הסבה שנטשת הצגת טיעונים מנומקים, נסוגותָ והודית פומבית כי מקום הנשים במטבח...

אני לא מתבייש מהמסקנה שהגעתי אליהה

כי חלק עצום מהסבל האנושי נגרם כי הנשים עזבו את היחידה המשפחתית המסורתית

אתה אלוף הגוגול....

תבדוק בכמה אחוזים תלולים עלו הגירושין בישראל ובעולם המערבי

ובאיזה עוני מרבית החד הוריות חיות בעקבות זאת

האם תעז לפתוח את המוח, ולחשוב מחוץ לקופסא...?

אולי. 

אתה אלוף הגוגול....

אולי. 

עדיף כמובן לסבול ולא להתגרש ....

אתה אלוף הגוגול....

אולי. 

ייתכן ואתה צודק...

ובמקרים קיצוניים לחלק מהנשים יש הצדקה אמיתית להתגרש

אך כשזה הופך למגיפה בעידוד פמניסטיות מיליטנטיות השונאות גברים, ההופכות לאג'נדה ומטרה לרדוף את הגברים

לרדוף ולהוציא אותם מהיחידה המשפחתית כאבות וכבעלים

או אז הסבל האנושי הנגרם מכך שיש כשליש או הרבה יותר (אני כבר לא זוכר, ייתכן 2שליש) מהמשפחות הנשואות שהן מתגרשות

סבל זה שהוא עצום לכל הנוגעים בדבר

והחברה כחברה משלמת מחיר כבד מאוד בהתפוררות, בעוני, ברשע, רוע ופשע גובר.   

מה זה מקרים קיצוניים? בדוק כמה גברים מכים יש העולם? בדוק כמה משפחות אומללות חיות רק כי הן פוחדות להתגרש! אף זוג אינו ראוי לחיות בסבל - אין כאן "מקרים קיצוניים".

לדעתי אגב אלו הממהרים מידי להתגרש (ויש גם כאלה) הם אלה שיכולים כלכלית להרשות זאת לעצמם. גרושים זו סוגייה כלכלית קשה שלא כלאחד מוכן לעמוד בה ואם בכל זאת מתגרשים אז באו מים עד נפש.

מה זה מקרים קיצוניים? בדוק כמה גברים מכים יש העולם? בדוק כמה משפחות אומללות חיות רק כי הן פוחדות להתגרש! אף זוג אינו ראוי לחיות בסבל - אין כאן "מקרים קיצוניים".

לדעתי אגב אלו הממהרים מידי להתגרש (ויש גם כאלה) הם אלה שיכולים כלכלית להרשות זאת לעצמם. גרושים זו סוגייה כלכלית קשה שלא כלאחד מוכן לעמוד בה ואם בכל זאת מתגרשים אז באו מים עד נפש.

בתוך עמי אני חי....

ואני רואה שעל כל קושי קטן בנישואים לרוב הנשים מרימות ידיים, ומתגרשות

הפמניסטיות שונאות הגברים חינכו אותן מגיל צעיר לזלזל בגבר ובתפקידו כאב הילדים וכאבא

ועל כל קושי הכי קל לקום וללכת.... לשבור את מסגרת הנשואין

בנוסף...

רבים מתגרשים מכיוון שהביטוח הלאומי פרש להן לגרושות רשת ביטחון כלכלית יחסית נדיבה

ואו אז הן מעדיפות את הביטחון הכלכלי של הביטוח הלאומי על הביטחון הכלכלי שהגבר מספק

כן... כן....

מי שמבין עניין יודע כי הביטוח הלאומי החליף בהיקף עצום את הגבר בקרב המתגרשות, ולמרותץ זאת הן חיות בעוני רב

כשזה נוגע לגירושין אין להסתכל רק על טובתן של הנשים או הגברים בחיי הנישואין

צריך לקחת בעדיפות עליונה אץ טובת הילדים, ואת התוצאות המרות שגירושין לרוב גורמים להם 

נזק פיזי, נפשי, חוסר ביטחון, חוסר אמון באדם, גדלים לרוב ללא דמות אב בחייהם על כל ההשלכות השליליון  

רוב הנשים אינן פמיניסטיות קיצוניות ובטח לא המתגרשות. קשה לך להפנים שנשים לא רוצות יותר לסבול ושיש נשים שלא רוצות להיות שפחות לגברים שוביניסטים כמוך שמייעדים אותן מראש .

איזה טובה צומח לילד שחי עם הורים ששונאים זה את זו?

רוב הנשים אינן פמיניסטיות קיצוניות ובטח לא המתגרשות. קשה לך להפנים שנשים לא רוצות יותר לסבול ושיש נשים שלא רוצות להיות שפחות לגברים שוביניסטים כמוך שמייעדים אותן מראש .

איזה טובה צומח לילד שחי עם הורים ששונאים זה את זו?

היחידה המסורתית המשפחתית היא הצורה המיטבית ביותר לגדל ילדים

וגם המיטבית ביותר לשגשוגה, פריחתה וצמיחתה של הקהילה והחברה להווה ועתיד טוב יותר

כל נוסחה אחרת 

מחבלת בטובת החברה, הילדים הנשים, הגברים, הזקנים והזקנות

ומחבלת ביציבות וטובת החברה

רוב הנשים בחברה המערבית מתחנכות וגדלות תחת הרושם שמגיעה להם תחושת אושר מסביב לשעון - ולא היא

בחברה המודרנית לומד האדם כי הוא זכאי להגשים את עצמו בכל מחיר, וזאת העדיפות העליונה

כל אלו הן סיבות לנהוג באופן אנוכי, הפוגע כמעט תמיד בחברה, ובחברי המסגרת האנושית של אותה חברה. 

אבדת את ה"פריבילגיה" שלך ולא תוכל להחזיר עוד נשים למטבח.

עליך להסתגל להתמודד עם אשה שרמתה פעמים רבות מעל לרמתך... 

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

אבדת את ה"פריבילגיה" שלך ולא תוכל להחזיר עוד נשים למטבח.

עליך להסתגל להתמודד עם אשה שרמתה פעמים רבות מעל לרמתך... 

עוד חזון למועד....

דעתי כדעתך, עוד חזון למועד...

אין דבר מעוות יותר ממה שכתבת!

ערבות הדדית אומרת שכולם מתגיסים. מה זאת אומרת ה"צבא אינו זקוק לחרדים" ? כל בן 18 אמור להתגייס . נראה לך "ערבות הדדית" שיש כאלה שימסרו נפשם במקרה הרע או שיתרמו שלוש שנים למדינה והשאר לא רק כי הם "חרדים". למה שלא ישחררו את הסטודנטים? למה שלא ישחררו את בוגרי התיכון? אם יש מספיק חיילים הצבא צריך להפעיל קריטריונים ענייניים . להיות "חרדי" זה לא קריטריון!

בא נעמיד את הדברים בגלוי: זה לא הצבא שאינו זקוק לחרדים. זו המדינה שאינה זקןקה להם. אם הם יעלמו -כלום לא יקרה. המדינה

תתפקד גם בלעדיהם. ערבות הדדית עאלק....

היוםמשלחו לי בדיחה שמשקפת נכוחה מציאות זו: שאלו את ליצמן איך נוכל לעבוד כשאתה מטיל סגר והגבלות כה חמורות? תשובה: אני והציבור שלנו לא עובדים כל החיים, ואתם בוכים על כמה שבועות?

בדיחה בדיחה -אבל הציבור החרדי באמת לא נפגע מהמצב ...

תראה חיים....

במשפחה לא כולם עושים את אותם תפקידים

יש המביאים את הפרנסה, יש הדואגים לבישולים, לניקיונות, יש העושים כלים מורידים את הזבל, תולים ומורידים ומקפלים כביסה

הנקודה היא שבמשפחה המורחבת שלנו כאן היהודים בישראל יש שותפות - ולכל חלק בעם יש תפקידים שונים

יש מאלו שיותר מוכשרים בהאת הפרנסה, ופיתוח הכלכלה, יש כאלה מוחות שיותר טובים במחקר ופיתוח

וגם יש את החרדים שהם טובים בביצור הרוחניות והזהות הדתית היהודית שלנו - הם מורידים את השפע האלוקי אלינו

לפני שתקפוץ, כמובן שלא כולם מושלמים ומלאכים ביניהם - אך אצלם ישנה השאיפה לטוב, וחתירה לכיוון שיפור מתמיד בכיוון זה

יש אצלם מאות גמ"חים העוזרים לכלל האוכלוסיה - הם ברובם המכריע אנשי חסד, העושים צדקה וטוב, ומאירים את חיינו

כמדומני לשותפות הזאת בין הדתיים והחרדים לבין אלו העוסקים בחיי החולין יש שם - כרגע אינני זוכר זאת

אולי יהודה או פוסי יכתבו את שם השותפות הזאת

אתה כמובן יודע כי בעברנו היה שבט לוי והכוהנים שעסקו בקשר הרוחני דתי שלנו עם אלוקים על בסיס קבוע ומלא

ושאר השבטים היו מחוייבים לפרנסם, מכיוון שלא הייתה להם נחלה - והיום המצב דומה

אז אם הצבא לא רוצה אותם - מה לך כי תלין?

הרי הצבא זייף את נתוני גיוס החרדים כדי להשביע את רצון הפוליטיקאים הצבועים כמו ליברמן והכלומניק לפיד

מעניין לעניין בנושא אחר

כאן אני צריך לתקן את הרושם שאולי השארתי....

אני בהחלט שמח כי חזון הכפר הגלובלי מתפרק ומתפורר

כן נכון המחיר כבד מאוד בעיצוב מציאות חדשה, הדורשת לעת עתה את ריסוק שוקי ההון - כדי להשיג מטרה זו, ויש סבל רב

אך את הסבל העצום והכאב הרב ומיליארדי קורבנות האדם, שחלילה חזון הכפר הגלובלי היה מביא - את זאת מנענו

מה שאנו כאן ובכל העולם עוברים הוא הרבה מאוד פחות גרוע מהסיוט השטני

שחזון הכפר הגלובלי חלילה היה מוריד ומפיל על האנושות.        

במשםחה שאני רוצה ליצור חלוקת הנטל היא שויונית ומוסכמת ולא יוצרים שותפות של מי שעובד קשה ומפרנס ומי שמחליט שהוא דואג לעניני ה"רוח". זו לא שותפות-זו טפילות!!

מה זה הצבא לא רוצה אותם? הם מתחמקים מהשרות והצבא לא רוצה להסתבך איתם מחוסר יכולתו לגייס אותם. זה כמו חבורת פשע שמסרבת בכוח להתגייס והצבא במקום להילחם איתם מחליט שהוא "מוותר". זה לא שונה ממשטרה ש"מסרבת" להילחם בארגוני פשיעה או באלימות במגזר הערבי...

הגמ"חים לא מרשימים אותי כי הם דואגים בעיקר לעצמם. אני לא זקוק לגמח"ים ורוב האוכלוסייה מסתדרת בלעדיהם. למה? כי הם עובדים ולא מתבטלים ולומדים לימודי סרק בישיבות.

חזון הכפר הגלובלי לא מתמוטט . הפיתרון לכל בעיית שהקורונה יצרה הוא גלובלי והמצב יחזור לקדמותו.

אתה מדבר כמו פמניסט מבולבל

במשפחה אף פעם אין שיוויוניות - כל אחד ממלא תפקיד אחר

אלוקים או הטבע כפי שנוח לך, ברא את הגבר והאשה שונים, ומייעד להם תפקידים שונים

האם האשה שנכנסת להריון, ונושאת את התינוק ברחמה, ומביאה לעולם פלא של תינוק - היא נושאת בנטל שווה לגבר?

האם הגבר, שמטבעו לרוב חזק יותר, ומגן בעת הצורך על המשפחה בכוחו הפיזי טוען כי יש שיוויוניות בעניין זה? כמובן שלא

האין אשה המסוגלת לרוב לגדל ילד בחום ואהבה - כשהיא מלווה אותו ביד בוטחת, ותומכת רגשית בילד - עושה עבודה נפלאה?

ועושה זאת מעצם היותה אישה שלרוב סובלנית יותר מגבר, ללא פתיל קצר - ויכולה לשאת אחריות זו, שגבר הייה מתקשה בה

בקיצור...... אין שיוויוניות בין גבר לאישה במשפחה

יש זכויות אזרח שוות בקהילה בין הגבר לאשה - שניהם בני אדם יקרים בעיני השם

ולענייננו...

אתה מסרב להבין כי עצם הדרישה מזה עשרות שנים לגייס את החרדים היא פייק ניוז

עניין זה נועד כדי להסית כנגדם את שנאת האוכלוסיה החילונית 

למנהיגות החילונית האתאיסטית יש תוכניות זדוניות לחסל את הציביון היהודי בישראל ולבולל אותנו חלילה

ובהתאם לזאת מבחינתם גידול החרדים במספרם ובהשפעתם מפריע ומחבל בתוכניות השמד הרוחני שהם זוממים לחרדים

לכן הם משתמשים בנושא גיוס החרדים כדי להסית, ללבן ולתדלק את שלהבת השנאה לחרדים

לי זה ברור.....

אני מתפלא איך היסטוריון שכמותך האמור להיות ער לתהליכים היסטוריים ומשמעותם, אינו רואה מה שאני עמך רואה?

בכל מקרה.... שוב.... הצבא לא רוצה אותם, ולא רצה אותם בעבר - הכל פייק ניוז.      

שקר ותועבה. צה"ל אינו שמד כמו גם שרות לאומי. שמד זה התנהגות כפירה שבלינק המוצמד.....

למה לא משחררים חילונים מצה"ל שוה בשוה...אם לא צריכים יותר מידי חיילים? לטובת אוניברסיטאות,לימודי שלל מיקצועות?? 

רק חרדים מיותרים? למה? הם לא יכולים להיות בשלל מקצועות הצבא? מנהגים,טבחים,שומרים,אפסנאים,נשקים,ומכאן השמיים גבול,יכולות לימוד יש להם. 

למה חילוני צריך לשרת חובה 3 שנים,מילואים עוד שלוש...6 שנים מחייו, כשהחרדי חוגג ונהנה מכל טוב???? 

זה פשע !! אפלולי. שלא מתגלה כי אור השמש לא חודר.....אחרת תימס החמאה על ראש כל השקרנים. שבראשם עבריינים. 

אנטי ציונים....מדרעי ועד סאטמר.....

וזה הלינק- 

https://www.kikar.co.il/352371.html

אלה אנשיך אליהו. 

תשובה לא תהיה. לתשומת ליבך חיים. 

תעמולה מיסיונרית דתית,קיצונית שיקרית ועיוורת, ולזה נותנים יד? שהרי ויכוח אמיתי אין כאן לדעתי. 

יש צד אחד מסית ומטיף...מיסיונרי, וצד שני(אתה ואני ואחרים) שמפנטז על דו שיח אמיתי. 

התשובות תמיד זהות,תמיד בראש העמוד. 

אתה עונה לקיר מודעות חיים......

זו ממש חרפה מה שקורה כאן,לא חופש דעה....כי אם הונאה. 

אני משוכנע שאליהו צוחק/מחייך בלעג.....ואתה חיים, תאפשר לאיש לעשות נפשות, להזיות מנותקות מאמת ומציאות.

לאדם שכמותך לא תמיד אתייחס לטיעוניו האנטישמיים

חיים יודע כי מוויכוח אינטלקטואלי רעיוני אמיתי אינני מתחמק

אתה לא מתקרב לקרסוליים של חיים בסובלנות וגישה ליברלית אמיתית

הוא מאפשר חופש דיבור פורה, והתוצאה היא שיש וויכוחים ערים במגוון נושאים בפורום היסטוריה זה

הפורום חי ותוסס

ואילו אתה רודף דעות ואת חופש הדיבור

כבר אמרתי לך מספר פעמים במספר הזדמנויות אתה לא איטלקטואל, ומרבית הזמן אתה לא בר שיח.

זוהי דרך רמאי,חמקן,לסכסך ולהתחנף, במטרה להמשיך ולהרעיל, ואני בהחלט ארדוף את שכמותך, שמסיתים ויורקים לבאר ממנה שותים. 

אינך מתייחס כי אין לך שמץ....לא תשובות ולא אמת,לא עובדות כי אם רק פנטזיות הזויות. 

לטעמי אסור להיות ליברלי עם מסית שכמותך. חיים איש טוב ונעים. אני לעומת זאת לעולם אזהה נוכלים, שחוזרים על אותו דבר ללא התייחסות אמיתית,בשלל ורסיות,והתעלמות. 

כתבת לו שלל הבלים ועלבונות שהיו חייבים להמחק ולהעלים אותך לתהום השמורה לשכמותך. 

ואומרים אינטלקטואל.....חכם בלילה שכמותך. 

כותב במיגוון נושאים....

מי שקורא מבין זאת

לכן אתה עוין ליעדים של העם היהודי, ולמטרות הבית הלאומי האמוני לעם היהודי בארץ ישראל

קאפיש....? 

"

ועם אויבים שכמותך צריך לנהוג בתבונה "

והנה אתה בעליבותך......"שומר טוהר הגזע" עלוב. כבר מעליל וממציא....התחתנו עם ערבים,עוין ליעדי העם היהודי.....

עוין למטרות הבית הלאומי האמוני.....ושלל הבלים. 

אין ספק מי אוייב כאן. ולא רק אוייב מדינת ישראל, אוייב העולם החופשי/משכיל/תרבותי/פלורליסטי. 

לא פלא ששונאים את שכמותך. אני בספק ליהדותך כלל. וכן....הצלחת להשתלט על פורום היסטוריה...אבל רק כאן. 

בשום מקום אחר. 

עם אויב אנטישמי שכמותך

- אויב אנטישמי המסית ללא הרף כנגד אחינו החרדים

- אויב אנטישמי המסית ללא הרף כנגד הדת היהודית ומטרותיה להפוך את ישראל למדינתה לעם היהודי

- כלפי אחד כמוך הרודף את חופש הדיבור, חופש הדעה והמחשבה

- אחד שמוחק פוסטים, ועורך פוסטים ומשנה את משמעותם

- אחד שכמוך חשוך הנמנה עם שורפי הספרים שהיו בהיסטוריה

- המוחק מילים ומעלה אותם באש

עם אחד שכמותך אנטישמי לא תמיד יהיה שיג ושיח

מכיוון שאינך בר שיח.

ושוב, שקרים והסתה, ועוד בשם היהדות !! 

הרי שכמותך הם חורבן היהדות,ולא רק. 

ואל תייצר לי אחים. החרדים אינם אחים. הם שונאי ישראל כמוך. איך אמרת? שמד....ואחיך אמרו נאצים....

"אנטישמי....שורפי ספרים,נגד חופש הדעה והמחשבה....."

אלו בטח ברכות בשכונה האפלולית ממנה אתה מגיח שוב ושוב, משתמש בכלים טכנולוגיים כדי להרוס להסית ולהשמיץ. 

זה פרצופך, הלואי והאחראי כאן יבין עם מה יש לו עסק. תועבה היא המילה הכי מתאימה למילותיך !

אין דבר מעוות יותר ממה שכתבת!

ערבות הדדית אומרת שכולם מתגיסים. מה זאת אומרת ה"צבא אינו זקוק לחרדים" ? כל בן 18 אמור להתגייס . נראה לך "ערבות הדדית" שיש כאלה שימסרו נפשם במקרה הרע או שיתרמו שלוש שנים למדינה והשאר לא רק כי הם "חרדים". למה שלא ישחררו את הסטודנטים? למה שלא ישחררו את בוגרי התיכון? אם יש מספיק חיילים הצבא צריך להפעיל קריטריונים ענייניים . להיות "חרדי" זה לא קריטריון!

בא נעמיד את הדברים בגלוי: זה לא הצבא שאינו זקוק לחרדים. זו המדינה שאינה זקןקה להם. אם הם יעלמו -כלום לא יקרה. המדינה

תתפקד גם בלעדיהם. ערבות הדדית עאלק....

היוםמשלחו לי בדיחה שמשקפת נכוחה מציאות זו: שאלו את ליצמן איך נוכל לעבוד כשאתה מטיל סגר והגבלות כה חמורות? תשובה: אני והציבור שלנו לא עובדים כל החיים, ואתם בוכים על כמה שבועות?

בדיחה בדיחה -אבל הציבור החרדי באמת לא נפגע מהמצב ...

תראה חיים....

במשפחה לא כולם עושים את אותם תפקידים

יש המביאים את הפרנסה, יש הדואגים לבישולים, לניקיונות, יש העושים כלים מורידים את הזבל, תולים ומורידים ומקפלים כביסה

הנקודה היא שבמשפחה המורחבת שלנו כאן היהודים בישראל יש שותפות - ולכל חלק בעם יש תפקידים שונים

יש מאלו שיותר מוכשרים בהאת הפרנסה, ופיתוח הכלכלה, יש כאלה מוחות שיותר טובים במחקר ופיתוח

וגם יש את החרדים שהם טובים בביצור הרוחניות והזהות הדתית היהודית שלנו - הם מורידים את השפע האלוקי אלינו

לפני שתקפוץ, כמובן שלא כולם מושלמים ומלאכים ביניהם - אך אצלם ישנה השאיפה לטוב, וחתירה לכיוון שיפור מתמיד בכיוון זה

יש אצלם מאות גמ"חים העוזרים לכלל האוכלוסיה - הם ברובם המכריע אנשי חסד, העושים צדקה וטוב, ומאירים את חיינו

כמדומני לשותפות הזאת בין הדתיים והחרדים לבין אלו העוסקים בחיי החולין יש שם - כרגע אינני זוכר זאת

אולי יהודה או פוסי יכתבו את שם השותפות הזאת

אתה כמובן יודע כי בעברנו היה שבט לוי והכוהנים שעסקו בקשר הרוחני דתי שלנו עם אלוקים על בסיס קבוע ומלא

ושאר השבטים היו מחוייבים לפרנסם, מכיוון שלא הייתה להם נחלה - והיום המצב דומה

אז אם הצבא לא רוצה אותם - מה לך כי תלין?

הרי הצבא זייף את נתוני גיוס החרדים כדי להשביע את רצון הפוליטיקאים הצבועים כמו ליברמן והכלומניק לפיד

מעניין לעניין בנושא אחר

כאן אני צריך לתקן את הרושם שאולי השארתי....

אני בהחלט שמח כי חזון הכפר הגלובלי מתפרק ומתפורר

כן נכון המחיר כבד מאוד בעיצוב מציאות חדשה, הדורשת לעת עתה את ריסוק שוקי ההון - כדי להשיג מטרה זו, ויש סבל רב

אך את הסבל העצום והכאב הרב ומיליארדי קורבנות האדם, שחלילה חזון הכפר הגלובלי היה מביא - את זאת מנענו

מה שאנו כאן ובכל העולם עוברים הוא הרבה מאוד פחות גרוע מהסיוט השטני

שחזון הכפר הגלובלי חלילה היה מוריד ומפיל על האנושות.        

במשםחה שאני רוצה ליצור חלוקת הנטל היא שויונית ומוסכמת ולא יוצרים שותפות של מי שעובד קשה ומפרנס ומי שמחליט שהוא דואג לעניני ה"רוח". זו לא שותפות-זו טפילות!!

מה זה הצבא לא רוצה אותם? הם מתחמקים מהשרות והצבא לא רוצה להסתבך איתם מחוסר יכולתו לגייס אותם. זה כמו חבורת פשע שמסרבת בכוח להתגייס והצבא במקום להילחם איתם מחליט שהוא "מוותר". זה לא שונה ממשטרה ש"מסרבת" להילחם בארגוני פשיעה או באלימות במגזר הערבי...

הגמ"חים לא מרשימים אותי כי הם דואגים בעיקר לעצמם. אני לא זקוק לגמח"ים ורוב האוכלוסייה מסתדרת בלעדיהם. למה? כי הם עובדים ולא מתבטלים ולומדים לימודי סרק בישיבות.

חזון הכפר הגלובלי לא מתמוטט . הפיתרון לכל בעיית שהקורונה יצרה הוא גלובלי והמצב יחזור לקדמותו.

אתה מדבר כמו פמניסט מבולבל

במשפחה אף פעם אין שיוויוניות - כל אחד ממלא תפקיד אחר

אלוקים או הטבע כפי שנוח לך, ברא את הגבר והאשה שונים, ומייעד להם תפקידים שונים

האם האשה שנכנסת להריון, ונושאת את התינוק ברחמה, ומביאה לעולם פלא של תינוק - היא נושאת בנטל שווה לגבר?

האם הגבר, שמטבעו לרוב חזק יותר, ומגן בעת הצורך על המשפחה בכוחו הפיזי טוען כי יש שיוויוניות בעניין זה? כמובן שלא

האין אשה המסוגלת לרוב לגדל ילד בחום ואהבה - כשהיא מלווה אותו ביד בוטחת, ותומכת רגשית בילד - עושה עבודה נפלאה?

ועושה זאת מעצם היותה אישה שלרוב סובלנית יותר מגבר, ללא פתיל קצר - ויכולה לשאת אחריות זו, שגבר הייה מתקשה בה

בקיצור...... אין שיוויוניות בין גבר לאישה במשפחה

יש זכויות אזרח שוות בקהילה בין הגבר לאשה - שניהם בני אדם יקרים בעיני השם

ולענייננו...

אתה מסרב להבין כי עצם הדרישה מזה עשרות שנים לגייס את החרדים היא פייק ניוז

עניין זה נועד כדי להסית כנגדם את שנאת האוכלוסיה החילונית 

למנהיגות החילונית האתאיסטית יש תוכניות זדוניות לחסל את הציביון היהודי בישראל ולבולל אותנו חלילה

ובהתאם לזאת מבחינתם גידול החרדים במספרם ובהשפעתם מפריע ומחבל בתוכניות השמד הרוחני שהם זוממים לחרדים

לכן הם משתמשים בנושא גיוס החרדים כדי להסית, ללבן ולתדלק את שלהבת השנאה לחרדים

לי זה ברור.....

אני מתפלא איך היסטוריון שכמותך האמור להיות ער לתהליכים היסטוריים ומשמעותם, אינו רואה מה שאני עמך רואה?

בכל מקרה.... שוב.... הצבא לא רוצה אותם, ולא רצה אותם בעבר - הכל פייק ניוז.      

שקר ותועבה. צה"ל אינו שמד כמו גם שרות לאומי. שמד זה התנהגות כפירה שבלינק המוצמד.....

למה לא משחררים חילונים מצה"ל שוה בשוה...אם לא צריכים יותר מידי חיילים? לטובת אוניברסיטאות,לימודי שלל מיקצועות?? 

רק חרדים מיותרים? למה? הם לא יכולים להיות בשלל מקצועות הצבא? מנהגים,טבחים,שומרים,אפסנאים,נשקים,ומכאן השמיים גבול,יכולות לימוד יש להם. 

למה חילוני צריך לשרת חובה 3 שנים,מילואים עוד שלוש...6 שנים מחייו, כשהחרדי חוגג ונהנה מכל טוב???? 

זה פשע !! אפלולי. שלא מתגלה כי אור השמש לא חודר.....אחרת תימס החמאה על ראש כל השקרנים. שבראשם עבריינים. 

אנטי ציונים....מדרעי ועד סאטמר.....

וזה הלינק- 

https://www.kikar.co.il/352371.html

אלה אנשיך אליהו. 

תשובה לא תהיה. לתשומת ליבך חיים. 

תעמולה מיסיונרית דתית,קיצונית שיקרית ועיוורת, ולזה נותנים יד? שהרי ויכוח אמיתי אין כאן לדעתי. 

יש צד אחד מסית ומטיף...מיסיונרי, וצד שני(אתה ואני ואחרים) שמפנטז על דו שיח אמיתי. 

התשובות תמיד זהות,תמיד בראש העמוד. 

אתה עונה לקיר מודעות חיים......

זו ממש חרפה מה שקורה כאן,לא חופש דעה....כי אם הונאה. 

אני משוכנע שאליהו צוחק/מחייך בלעג.....ואתה חיים, תאפשר לאיש לעשות נפשות, להזיות מנותקות מאמת ומציאות.

לאדם שכמותך לא תמיד אתייחס לטיעוניו האנטישמיים

חיים יודע כי מוויכוח אינטלקטואלי רעיוני אמיתי אינני מתחמק

אתה לא מתקרב לקרסוליים של חיים בסובלנות וגישה ליברלית אמיתית

הוא מאפשר חופש דיבור פורה, והתוצאה היא שיש וויכוחים ערים במגוון נושאים בפורום היסטוריה זה

הפורום חי ותוסס

ואילו אתה רודף דעות ואת חופש הדיבור

כבר אמרתי לך מספר פעמים במספר הזדמנויות אתה לא איטלקטואל, ומרבית הזמן אתה לא בר שיח.

זוהי דרך רמאי,חמקן,לסכסך ולהתחנף, במטרה להמשיך ולהרעיל, ואני בהחלט ארדוף את שכמותך, שמסיתים ויורקים לבאר ממנה שותים. 

אינך מתייחס כי אין לך שמץ....לא תשובות ולא אמת,לא עובדות כי אם רק פנטזיות הזויות. 

לטעמי אסור להיות ליברלי עם מסית שכמותך. חיים איש טוב ונעים. אני לעומת זאת לעולם אזהה נוכלים, שחוזרים על אותו דבר ללא התייחסות אמיתית,בשלל ורסיות,והתעלמות. 

כתבת לו שלל הבלים ועלבונות שהיו חייבים להמחק ולהעלים אותך לתהום השמורה לשכמותך. 

ואומרים אינטלקטואל.....חכם בלילה שכמותך. 

כותב במיגוון נושאים....

מי שקורא מבין זאת

קאפיש....? 

"

ועם אויבים שכמותך צריך לנהוג בתבונה "

והנה אתה בעליבותך......"שומר טוהר הגזע" עלוב. כבר מעליל וממציא....התחתנו עם ערבים,עוין ליעדי העם היהודי.....

עוין למטרות הבית הלאומי האמוני.....ושלל הבלים. 

אין ספק מי אוייב כאן. ולא רק אוייב מדינת ישראל, אוייב העולם החופשי/משכיל/תרבותי/פלורליסטי. 

לא פלא ששונאים את שכמותך. אני בספק ליהדותך כלל. וכן....הצלחת להשתלט על פורום היסטוריה...אבל רק כאן. 

בשום מקום אחר. 

עם אויב אנטישמי שכמותך

- אויב אנטישמי המסית ללא הרף כנגד אחינו החרדים

- אויב אנטישמי המסית ללא הרף כנגד הדת היהודית ומטרותיה להפוך את ישראל למדינתה לעם היהודי

- כלפי אחד כמוך הרודף את חופש הדיבור, חופש הדעה והמחשבה

- אחד שמוחק פוסטים, ועורך פוסטים ומשנה את משמעותם

- אחד שכמוך חשוך הנמנה עם שורפי הספרים שהיו בהיסטוריה

- המוחק מילים ומעלה אותם באש

עם אחד שכמותך אנטישמי לא תמיד יהיה שיג ושיח

מכיוון שאינך בר שיח.

ושוב, שקרים והסתה, ועוד בשם היהדות !! 

הרי שכמותך הם חורבן היהדות,ולא רק. 

ואל תייצר לי אחים. החרדים אינם אחים. הם שונאי ישראל כמוך. איך אמרת? שמד....ואחיך אמרו נאצים....

"אנטישמי....שורפי ספרים,נגד חופש הדעה והמחשבה....."

אלו בטח ברכות בשכונה האפלולית ממנה אתה מגיח שוב ושוב, משתמש בכלים טכנולוגיים כדי להרוס להסית ולהשמיץ. 

זה פרצופך, הלואי והאחראי כאן יבין עם מה יש לו עסק. תועבה היא המילה הכי מתאימה למילותיך !

מי שצריך להבין ולפקוח עיניים על מעשיך הניבזיים עודד

ועל הדעות האנטישמיות שלך המזהמות את הפורום

הם חברי הנהלת הפורומים של וואלה

ולזרוק אותך לכל הרוחות מניהול פורום האקטואליה

ולהפוך אותך לאחד בלי כוח, ובלי פריבלגיות

כותב רגיל בפורומים.

אתה אלוף הגוגול....

אולי. 

אהה, אליהה

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר