יש לך יכולות מפליאות. אתה יודע מה אלוהים רוצה יודע מה הערבים רוצים וזוממים. ממש בזבוז שהגיגיך מבוזבזים בפורום נידח זה...

ולגופו של עניין -האם כל הערבים עשויים מקשה אחת?  כ ו ל ם חושבים אותו הדבר פועלים אותו הדבר וכו'?

העובדה שאני עושה הכללות לא פוסלת את דבריי

מה שאני אומר נכון לרובם המכריע של ערביי ישראל

ולראיה.....

ראה את דפוסי ההצבעה שלהם

שנינו יודעים, וכולם יודעים שחברי הכנסת הערבים הם קיצוניים, תומכי טרור, ושונאי ישראל - הם עושים זאת בגלוי

והינה....

רובו המכריע של ציבור ערביי ישראל מצביע בעבור חברי כנסת ערבים קיצונים אלו כל הזמן

והוא מצביע שוב ושוב - לאורך עשרות שנים

אז מה זה אומר??

כולם יודעים - גם אדם הגיוני כמוך צריך להסיק את המסקנות הנכונות

יצר ההשרדות שלנו כעם יהודי מחייב לראות את המציאות בעיניים פתוחות, ולא לקבור את הראש בחול כבת יענה

והמציאות העובדתית לגבי ערביי ישראל היא כפי שתארתי 

הם שונאים אותנו, מנצלים אותנו, רוצים להשמידנו בהזדמנות הראשונה - וצוברים נשק ליום פקודה

והעובדה שחלקם מנומסים, מחייכים ומתחנפים - הרי זאת תחפושת שלהם - הם נחש מתחת לקש.  

הרשימה המשותפת מורכבת מכמה מפלגות.  רק בל"ד היא מפלגה קיצונית מכיוון שהרשימה המשותפת  מכילה בתוכה את רוב הדעת הערביות והמכנה המשותף שלה היא רק הערביות זה ברור שרוב הערבים מצביעים לה. להכליל את הערבים זה כמו להכליל את היהודים ולהכניס את שנינו בתוך מטריה אחת. רק בגלל ששנינו יהודים....

יש לך יכולות מפליאות. אתה יודע מה אלוהים רוצה יודע מה הערבים רוצים וזוממים. ממש בזבוז שהגיגיך מבוזבזים בפורום נידח זה...

ולגופו של עניין -האם כל הערבים עשויים מקשה אחת?  כ ו ל ם חושבים אותו הדבר פועלים אותו הדבר וכו'?

העובדה שאני עושה הכללות לא פוסלת את דבריי

מה שאני אומר נכון לרובם המכריע של ערביי ישראל

ולראיה.....

ראה את דפוסי ההצבעה שלהם

שנינו יודעים, וכולם יודעים שחברי הכנסת הערבים הם קיצוניים, תומכי טרור, ושונאי ישראל - הם עושים זאת בגלוי

והינה....

רובו המכריע של ציבור ערביי ישראל מצביע בעבור חברי כנסת ערבים קיצונים אלו כל הזמן

והוא מצביע שוב ושוב - לאורך עשרות שנים

אז מה זה אומר??

כולם יודעים - גם אדם הגיוני כמוך צריך להסיק את המסקנות הנכונות

יצר ההשרדות שלנו כעם יהודי מחייב לראות את המציאות בעיניים פתוחות, ולא לקבור את הראש בחול כבת יענה

והמציאות העובדתית לגבי ערביי ישראל היא כפי שתארתי 

הם שונאים אותנו, מנצלים אותנו, רוצים להשמידנו בהזדמנות הראשונה - וצוברים נשק ליום פקודה

והעובדה שחלקם מנומסים, מחייכים ומתחנפים - הרי זאת תחפושת שלהם - הם נחש מתחת לקש.  

הרשימה המשותפת מורכבת מכמה מפלגות.  רק בל"ד היא מפלגה קיצונית מכיוון שהרשימה המשותפת  מכילה בתוכה את רוב הדעת הערביות והמכנה המשותף שלה היא רק הערביות זה ברור שרוב הערבים מצביעים לה. להכליל את הערבים זה כמו להכליל את היהודים ולהכניס את שנינו בתוך מטריה אחת. רק בגלל ששנינו יהודים....

אתה יכול לספר מעשיות אלו לחסידי שמעון פרס

הוא פרס היה פשרן, וחיפש עשרות שנים להתפייס ולהתחבר לערביי ישראל - ולסייע להם

ערביי ישראל את העזרה שלו בעודו בחייו קבלו ביד פתוחה וחפץ לב - ניצלו אותו עד כמה שאפשר

אך להלוויה שלו חברי הכנסת הערבים סרבו להגיע

זהו בזעיר אנפין כפיות הטובה של הערבים - המעידה גם על מסוכנותם לנו היהודים

אתה רוצה להאמין בסיפורי סבתא, של חיים בדו קיום - תמשיך להאמין

זכותך לחיות באשליות

מסתמן כי בישראל מי שיקבע באופן דמוקרטי, ויעצב את העתיד

הם היהודים השמרנים, הימניים, הלאומיים, המסורתיים, הדתיים והחרדים

וטוב שכך.  

מי שמאמין במשיח וביד אלוהים מוטב שלא ידבר על סיפורי סבתא....

אני מסתכל על המציאות: רוב רובם של ערביי ישראל לא שותפים לטרור ורובם משתלבים תעסוקתית וחברתית בצורה זו אחרת במדינת ישראל. ברור לי שהם לא ציונים והיו מעדיפם שתהה מדינת כל אזרחייה אבל גם החרדים לא ציונים והתנגדו אפילו להקמת המדינה האם זה שולל שיתוף פעולה קואליציוני עמם?

ככלות כל זאת גם המדינה והארץ שלהם.

תקשיב עודד....

אני יהודי המשתתף בשיבת ציון, שנועדה לכונן בית לאומי, לעם היהודי, בכל ארץ ישראל

אותי מעניינת טובת היהודים - ולא טובת ערביי ישראל האויבים שלי

אני יודע דבר אחד - אויב שרע לו, והוא חלש ועל הקרשים פחות מסוכן לי

כמדומני הרמב"ם ציין מצב של מלחמה ובאופן חכם ייעץ כי

כשאתה נלחם באויב, ורוצה לנצח, ולמזער את הנזקים אצלך

אתה חייב להקיפו ולהתקיפו מכל הצדדים - אך להשאיר לו פתח של מילוט בצד אחד - שיוכל לברוח

פתח המילוט שאני מציע לערבים בישראל היא הגירה לאירופה

יש פירוט בהמשך של רעיון זה

יהודה ושומרון ברובה ריקה

באזור C יש רק כ-70,000 פלסטינים - אזור זה מהווה 60% מיהודה ושומרון

זוהי אדמת מולדת השייכת לנו העם היהודי - ואני רוצה לספח אותה לישראל בשלב ראשון

בסיפוח זה אין סכנה או בעיה דמוגרפית

ערביי ישראל מסוכנים לנו - אסור לנו להכיל אותם ולהתבולל בהם

אני מבין את הגישה הערממומית והמוטעת של - "רק אם נקרב אותם אלינו, ונשקיע בהם כספים הם יקבלו אותנו"

גישה זו שקרית ובטעות יסודה- ואני אסביר

ערביי ישראל עלו הרבה מאוד ברמת חייהם בשנים האחרונות - כיום הם עשירים, ונהנים מכל העולמות 

גם שונאים ופועלים נגדנו, וגם אוכלים מכף ידנו

בעבר היו ערביי ישראל אצלנו במצב יותר גרוע - אך היו כנועים יותר, משתפי פעולה ופחות מזיקים 

והנה ראה זה פלא - עם השנים מצבם השתפר מכל הבחינות

והנה הדור הצעיר שלהם הוא יותר קיצוני, יותר מתודלק בשנאה, יותר רוצה להזדהות עם שונאנו ואויבנו - חצוף יותר ומסוכן יותר

כך שהגישה הזו של "בוא נהיה טובים והוגנים יותר כלפיהם, ואז יהיה יותר טוב" - אין לה על מה לסמוך 

זאת גישה שקרית ומסוכנת - אין לה אחיזה במציאות

חוק הלאום מבטא את האמת והמציאות - בנו לבנות בית לאומי לעם היהודי בארץ ישראל

לערביי ישראל יש את כל הזכויות האזרחיות, ואף פריבלגיות מסויימות כמו לא משרתים, וחלק הגדול לא משלם מיסים

אך מבחינת הזכויות הלאומיות - הן שייכות לנו בלבד

לכן חוק הלאום נחקק - להגן על הזכויות שלנו בחוק

וזאת לפני שקיצונים ישראלים יגשימו את מזימתם להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיהה המתבוללת עם ערביי ישראל

ישראל הוגדרה בחוק יסוד - כמדינת העם היהודי, שבה השפה הרשמית היא עברית, שבה הדגל הוא כחול ולבן, ויש המנון ציוני לאומי

וחל בה חוק השבות לנו היהודים בלבד

לערבים לא צריכה להיות בעיה עם מצב זה

הבעיה החלה כאשר שמאלנים ישראלים יהודים קיצונים שכנעו אותם שהם צריכים להתנגד לחוק הלאום

אנו היהודים הלאומיים נמשיך בכיוון של הפיכת ישראל כולה למדינה יהודית 

נעשה זאת באופן דמוקרטי, בשלבים, בהדרגה ובשלל דרכים       

ערביי ישראל שלא מוצא חן בעניהם המצב - יכולים להגר לאירופה - בעיקר הצעירים שבינהם המחפשים הזדמנויות כלכליות

וגם הצעירים הפלסטינים יכולים להגר לאירופה

אם אירופה יכולה לקלוט עשרות מיליוני פליטים מסוריה, עיראק, אפגניסטן וצפון אפריקה

היא יכולה לקלוט גם את המיליונים הבודדים של הערבים ישראל - בפרט שהפלסטינים כבר מוכרים על ידי האירופאים כפליטים

הם - האירופאים רוצים לעזור לפתור את הסיכסוך? 

אדרבא...

שיכינו תוכנית לאורך עשר שנים לקליטת הפלסטינים וערביי ישראל בקצב של כמה מאות אלפים בשנה

כמובן לא בכוח - יש להציע להם תוכנית שיקום באירופה, עם עזרה כלכלית של מדינות העולם

מדינת ישראל היא מדינת היהודים - וכך תמשיך להיות

ולא חלילה מדינת כל אזרחיהה שמתבוללת.    

אתה הוזה אליהו.....

ממש כמו שכמותך הפלשתינים שהוזים שובם של היהודים לארצות מהן באו. 

כולכם טועים ובגדול. יש רק סיכוי אחד , חיים אלו לצד אלו, שתי מדינות לשני עמים,עם שלל שיתופי פעולה. 

לא נהיה מדינת אפרטהייד, לא נהיה מדינה המבדילה אזרחים לפי גזע/דת !! 

ושוב, נזכיר את שאיפת הימין לספח מיליוני ערבים....בגין שטעה וסיפח את עזה מהמיצרים הנבונים שנפתרו ממנה....

ורבים שעדיין שואפים לספח את הגדה, ובטוחים שהשכנים ישמחו להשאר בכמה ערים נצורות,ולא תהיה מלחמה וטרור ואסון לכולם. 

אלו הזיות מסוכנות מאוד. 

גשתך תמוהה ....שמאלנים שכנעו ושלל הבלים. כאילו שלערביי ישראל ולבני המיעוטים אין חשיבה והבנה עצמאית....

אז לידיעתך, מספר המשכילים בינהם עצום, באקדמיה,בבתי חולים בשלל מנגנונים. בדוק כמה מנהלי מחלקות/בתי חולים בישראל מנוהלים על ידם. 

ההתנשאות שלך היא היא....חטא היוהרה ! וחמור מכך כשזה על רקע "שמירת טוהר הגזע".....

שיבת ציון,הציונות,חייבת ורוצה לחיות בשלום עם השכנים....(אגב ,אחים לנו,בני ישמעאל, בניו של אברהם)

ושפותיה הרשמיות של ישראל הן עברית וערבית ! כפי שראוי.

מי שלא מבין שטובת הערבית,הוגנות שיויון ואושר.....הן ערובה לטובת היהודים וישראל....לא מבין דבר בעיני. 

אין עתיד טוב וראוי לשני העמים,אם לא ימצאו פשרה, ובדחיפות. 

נפטרו.....ט.ל.ח

אני מסתכל על המציאות: רוב רובם של ערביי ישראל לא שותפים לטרור ורובם משתלבים תעסוקתית וחברתית בצורה זו אחרת במדינת ישראל. ברור לי שהם לא ציונים והיו מעדיפם שתהה מדינת כל אזרחייה אבל גם החרדים לא ציונים והתנגדו אפילו להקמת המדינה האם זה שולל שיתוף פעולה קואליציוני עמם?

אל תשווה את האויבים הערבים הארורים

עם החרדים אוהבי ישראל הרוצים בטובתה של ישראל

ויום יום מתפללים למען העם היהודי - ומביאית את הברכה האלוקים, והשפע האלוקי על ישראל

תכניס לך לראש טוב טוב - ערביי ישראל הם אויבים

הסימטריה העקומה שאתה עושה מבזה את ההיגיון והשכל הישר

לא יעזור לכם.....

הארץ והמדינה שייכת לנו היהודים - בדיוק כפי שהבטיח לנו הקדוש ברוך הוא

וגם הערבים המאמינים הדתיים שבינהם יודעים זאת כעובדה. 

ויום יום מתפללים למען העם היהודי - ומביאית את הברכה האלוקים, והשפע האלוקי על ישראל

לא יעזור לכם.....

למה לא להשוות? אלה ואלה לא ציונים ואלה ואלה לא משרתים בצבא אבל הערבים לפחות עובדים בעבודות יצרניות ולא טפילים על חשבון העובדים היצרניים. הערבים הדתיים הם הפנאטים ביותר בהתנגדותם למדינה יהודית. ככה זה אצל מאמינים פנאטים שתמיד חושבים שאלוהים עובד רק בשבילם...

לא יעזור לכם.....

צר לי, אני חייב לצטט שוב את עוכר ישראל הסאטמאר.....

"אם ניקח כל פירצות הדור, והעבירות המרובות הנעשות בכל העולם וישימו אותם בכף מאזניים אחת, ומדינה הציונית בכף מאזניים השני', תכריע [המדינה] את הכל, שהוא השורש של אבי אבות הטומאה שבכל העולם כולו."

אלו החרדים אוהבי ישראל? 

הכי גרוע זה אויב מבשרך/עמך......רבנים מכריזי הבלים על יהדות רוסיה....שמצוטטים על ידי מי? 

שכנינו אבו מאזן....(זה שאתה מכנה אוייב) 

לא יעזור לכם.....

"אם ניקח כל פירצות הדור, והעבירות המרובות הנעשות בכל העולם וישימו אותם בכף מאזניים אחת, ומדינה הציונית בכף מאזניים השני', תכריע [המדינה] את הכל, שהוא השורש של אבי אבות הטומאה שבכל העולם כולו."

אלו החרדים אוהבי ישראל? 

הכי גרוע זה אויב מבשרך/עמך......רבנים מכריזי הבלים על יהדות רוסיה....שמצוטטים על ידי מי? 

לא בונים דרך חיים על אמירה בודדת של אדם כזה או אחר - או פלג זעיר בחרדים כזה או אחר

מי שפוסל ומסית נגד החרדים תמיד ימצא גם בזכוכית מגדלת משהו שלילי

כמובן שכנראה קשה לך למצוא את החיוב שבהם

אך אני מציע גם לך, וגם לשכמותך

לנסות ולהתמקד אצל החרדים ברוב המכריע של החיוב, הטוב, האור והחיוב המצוי אצלם ובקרבם

אם אני הייתי צריך חלילה לפסול את החילונים לגמרי

וזאת לאור הרשע, הרוע והפשע שהם גורמים - בכוונה או שלא במתכוון

הרי יש מיליוני ציטטות ודוגמאות למעשים אסורים מוסרית אצל החילונים

ניתן לעשות הכללות - לעתים הכללות עושות עוול ולא נכונות לגבי כולם

אך אתה לוקח את הפלג הקיצוני של סאטמר ואתה מקובע על אימרה כזו או אחרת

שבהחלט אינה מייצגת את כלל החרדים.

לא יעזור לכם.....

אלו החרדים אוהבי ישראל? 

לא בונים דרך חיים על אמירה בודדת של אדם כזה או אחר - או פלג זעיר בחרדים כזה או אחר

מי שפוסל ומסית נגד החרדים תמיד ימצא גם בזכוכית מגדלת משהו שלילי

כמובן שכנראה קשה לך למצוא את החיוב שבהם

אך אני מציע גם לך, וגם לשכמותך

לנסות ולהתמקד אצל החרדים ברוב המכריע של החיוב, הטוב, האור והחיוב המצוי אצלם ובקרבם

אם אני הייתי צריך חלילה לפסול את החילונים לגמרי

וזאת לאור הרשע, הרוע והפשע שהם גורמים - בכוונה או שלא במתכוון

הרי יש מיליוני ציטטות ודוגמאות למעשים אסורים מוסרית אצל החילונים

ניתן לעשות הכללות - לעתים הכללות עושות עוול ולא נכונות לגבי כולם

אך אתה לוקח את הפלג הקיצוני של סאטמר ואתה מקובע על אימרה כזו או אחרת

שבהחלט אינה מייצגת את כלל החרדים.

זאת פניה לחיים מנהל הפורום :

חיים, למה אתה מרשה לאליהו פ. לעסוק כאן כל הזמן מתחת לשולחן ומעל השולחן ב"הדתה" - לפעול באופן מתמשך להפוך אותנו לאמוניים ומאמינים תוך שהוא הופך את דברי ההדתה שלו בעטיפה של פטריוטיות ואהבת ארץ ישראל ואהבת החרדים, וזאת תוך השמצה רצופה ומתמדת של מי שאינו דתי, כמוני , כמוך...

מה זה שהוא כותב מה שהדגשתי במה שכתב קודם באדום : "

ויום יום מתפללים למען העם היהודי - ומביאית את הברכה האלוקים, והשפע האלוקי על ישראל..."

כן, החרדים מתפללים יום יום למען העם היהודי וזה, תפילתם, זה מה שמביא את הברכה האלוקית והשפע האלוקי על ישראל, על החילונים, ואין גבול לחוב שאני חייבים להם על כך..

.

אסור לו לעסוק כאן כל הזמן בהדתה כזו, ושאנחנו נבלע את זה כל הזמן ברצון ובהבלגה ונגיד שזה רר טיפות גשם מרעננות, שלא להזכיר את מצבו הנפשי...

ותעשה טובה חיים, אל תתחיל עכשיו להתקשקש איתו ולדבר איתו על דרך ההגיון, זה חסר טעם ותועלת, הוא סתם מתעלל בנו כי אתה מעודד אותו לזה באופן התגובה שלך כלפיו. הוא נזרק מכל הפורומים הקודמים ששם שהה, ורק אתה מטפח אותו כאילו הוא אוצר נדיר. האיש לא בריא, ואף אחד כאן לא צריך לסבול ממחלתו...

לדברי 'הדתה' על המתפללים המביאים בזה, בתפילתם, את הברכה האלוקית ואת השפע האלוקי לנו החילונים והאתאיסטים הרשעים והפושעים אסור להסכיםשימלאו את הפורום הזה, ה'הדתה' הזו היא בפירוש 'הסתה', וזה אסור ע"פ החוק - ואין שום מקום להתווכח איתו על הכתיבה הזו, יש למחוק וגם להעיף אותו מכאן לכל הרוחות, ואותו כנ"ל לגבי יהודה541 שכותב שוב ושוב ושוב ושוב שהחרדים מפרנסים את החילונים, ואתה עוד לא הגעת למסקנה שכבר אין טעם בכלל להגיב לו על זה.

הרב יוסף הספרדי......אינו סאטמאר !

מוביל ש"ס הספרדית, עבריין מורשע ,אינו סאטמאר....

ליצמן שמחביא פדופילית מהאוסטרלים, מנהלת בית ספר שפגעה בבנות רבות ואינה מוסגרת. 

300,000 מפגינים בירושלים שזועקים כלפינו נאצים.....כל גאולה שמעוטרת בכרזות מדינת שמד.....

תושבי רמת בית שמש החרדית.....

טוב, כנראה שאין די בעובדות לשכנע  "אמוניים" כמוך. 

דבר לקיר. וחבל. כי בין החרדים מתבקש תיקון עצום, ואין מי שיוביל זאת בין חדלי האישים שמנהיגים פלגים שם. 

להזכיר את יוסף והרוסים ...גויים...ושלל תועבות שפולט.

אני לא חוסם אדם מלהביע דיעותיו רק משום שאני מתנגד להם באופן גורף והן אפילו נתעבות בעיני. כל עוד הדיון הוא ענייני ומובאים טיעונים ואין שום ניבול פה, קללות וכו' -לא מבין מה לא בסדר? 

אני לא פסיכיאטר ולא פסיכולוג אבל אם אמונה דתית והרצון להנחיל אותה  היא מחלת נפש צריך לאשפז את רוב האנושות.

היחיד שאני פסלתי בפורום זה היה אנטוליו שהביע דעות אנטישמיות  המסתמכות על מקורות שקריים והטיף לשנאת יהודים. זה בערך הקו האדום שלי

אני לא חוסם אדם מלהביע דיעותיו רק משום שאני מתנגד להם באופן גורף והן אפילו נתעבות בעיני. כל עוד הדיון הוא ענייני ומובאים טיעונים ואין שום ניבול פה, קללות וכו' -לא מבין מה לא בסדר? 

אני לא פסיכיאטר ולא פסיכולוג אבל אם אמונה דתית והרצון להנחיל אותה  היא מחלת נפש צריך לאשפז את רוב האנושות.

היחיד שאני פסלתי בפורום זה היה אנטוליו שהביע דעות אנטישמיות  המסתמכות על מקורות שקריים והטיף לשנאת יהודים. זה בערך הקו האדום שלי

חיים, אתה עצמך אמרת לו והערת לו, לאחרונה, כי לדעתך זה היה לא בסדר, הערת לו שהוא מרבה ואולי כל הזמן 'מטיף', כותב דברי הטפה...

אבל מה שהוא מרבה לעשות, למעשה עושה כל הזמן, זה מרחיק לכת הרבה מעבר לסתם 'הטפה', שגם אותה אין לסבול, מה שהוא עושה זו 'הסתה' ממש, ומאד יכול להיות שהוא רואה שזה מרגיז אותנו - אבל שהוא יכול חופשי חופשי להמשיך עם זה, כי אין עליו שום מגבלות או הגבלות...

זה בכלל לא מקובל ולא מובן מאליו שאדם עולה על כסא ומטיף לפורום ולא רק מטיף אלא נואם דברי הדתה תוך השמצת מי שאינם כמותו, השמצות נתעבות ובלתי נסבלות.

לדעתי לא נכון בכלל שברוב האנושות כל אחד מנסה 'להנחיל' את אמונתו הדתית לזולתו, ללא דתיים, זה בכלל לא נכון, כי יש כללי התנהגות של כיבוד הזולת בנושא הזה - ועובדה ש'מיסיונריות' נחשבת לדבר שלילי ופסול, והחוק מגביל אותה בחומרה.  

הטפה והדתה בסגנון שאליהו פ. עושה זה כבר לא רק דבר פסול, זה כבר מעורר בחילה ממשemo_35.png

הנה קצת חדשות טובות וחיוביות - שישמחו את מתנגדי ושונאי החרדים

חיים, צבי, עודד, פוסי ואחרים יוכלו להסתכל על העתיד עם ניצוץ של תקווה בעיניים

על מה אני מדבר?

ובכן, אקדים ואומר שמה שהיה הוא לא מה שיהיה - וזאת בנוגע לחרדים

על החרדים חל תהליך של ישראליזציה בשנים האחרונות

הם הופכים ליותר אוהבי מדינת ישראל הציונית - כן, כן הם נעשים יותר יותר ציוניים

הנוער שלהם מעריץ את חיילי צה"ל

הנשים אצל החרדים מובילות את מהפכת השילוב בלימודים, השכלה ורכישת מקצוע מפרנס

ניתן למצוא יותר חרדים בתקשורת, בהייטק, כמעצבי דעת קהל, באופנה ועוד שלל עיסוקים כביכול חילוניים

החיים המשותפים בחברה בישראל עושים את שלהם 

החרדים יותר ויותר מחוסר ברירה נאלצים לקנות דירות מגורים בשכונות שבהן הדיור זול בפריפריה ובתוך אוכלוסיה חילונית

כלומר מי שלא שם לב 

הרי מתחת לאפו החרדים בהדרגה הופכים להיות חלק בלתי נפרד מבשרה של מדינת ישראל - וטוב שכך

כלומר הם פחות מתבדלים

והנה קראתי כתבה העוסקת בנושא לימודי הליבה

כתבה זו מאתר כלכליסט מביאה חדשה מרעישה - מהי החדשה המרעישה?

ובכן, בכתבה מסופר על כך שהנהגת החרדים (גם ההנהגה הרבנית) שוקלת לייסד בתי ספר לבנים חרדים עם לימודי חול - ליבה

מוסבר כי בעקבות לחץ שבא מלמטה 

מתוך האוכלוסיה החרדית, שרבים מהם רצו להקים בתי ספר ממלכתיים חרדים

וכדי למנוע צעד מהפכני ונועז זה 

וכצעד מנע, הסכימו בהנהגה החרדית לייסד בתי ספר לבנים חרדים עם לימודי ליבה

להלן הקישור לכתבה המדברת על המהלך המפתיע והמרעיש הזה - הכתבה באתר כלכליסט:

www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3793210,00.html

נקווה שהקישור יצא לי טוב.     

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אליהו פ, חיים קאופמן
עבור לפורום: