פשוט נמאס להעלות גירה ! שוב ושוב ושוב, חפש לך חיים. כבר הבנו את השטויות שלך,אל תטרח שוב....

מרוקו המדינה המתקדמת בעולם,וכך אתה וכל העולים משם. מקימי המערכות המדעיות בישראל, הטכניון ויצמן והאוניברסיטה העיברית.....אבירי הפילוסופיה,גדולי הספר,מחיה השפה העיברית, ממציאים דגולים....

החרדים להם נודה,על שמפרנסים אותנו,מגדלים מזונינו....מגנים עלינו מאוייבינו, מקדמים זכויות נשים,להטבים,וזכויות אדם באשר הוא אדם....בשכונותיהם המטופחות עתירות גינות מלבלבות ופרחים בכל מקום....נודה להם על היותם בני אנוש מסבירי פנים ואוהבי אדם....מכבדים.

(נאצים הם מכנים אותנו את שוטרינו וחיילינו, משרות שהם ברובם המוחלט משתמטים)

אגב, אתמול היתה כתבה על חסיד גור, הראשון מישראל, שבחר ללמוד רפואה והצליח !!! ישר כח.

הצליח בניגוד לכל הסיכויים.....איך אמר? לא ידעתי את לוח הכפל.....למד שנתיים כהכנה ,הצליח במיבחנים ,וכעת סיים לימודיו ! ישר כח,כן ירבו, שינוי מבורך ביותר. מחושך לאור. 

עד כאן הדיון המשמים איתך ועם שקריך יהודה. 

חטא ההיבריס הפיל חכמים גדולים ממך לאורך ההיסטוריה

"אני ועוצם ידי"?

כך אתה מרגיש ברוב יהירותך?

לברכת השם אין נגיעה בהצלחת ישראל?

איפה הכרת הטוב שלך?

לאמוניים בישראל.... 

כלומר המסורתיים, הדתיים והחרדים המתפללים לקדוש ברוך הוא, שיעתיר מברכותיו על ישראל והעם היהודי - יש חלק בהצלחה

להוריד את השפע האלוקי אל ארץ מולדתנו, ושנצליח בכל מעשה ידנו - אין זה מובן מאליו

לחלק הדתי בעם ישראל יש נגיעה ישירה לברכת השם המאפשרת לנו לצמוח, לפרוח, לשגשג, להתעשר, להתחזק ולחיות בביטחון

זה שאתה עיוור לדברים אלו - אין זה אומר כי יש להתעלם מהם

בעם היהודי יש שילוב בין עולם הרוח האמוני המחובר לה', ולעולם המעשה החומרי - שילוב זה מאפשר הצלחה

אל תזלזל בו.  

לא. אין. ערך תפילה של אדם שמשקר,מעליל,מתחמק,מנצל,בז למי שזן אותו ומגן עליו,  תפילתו,שווה אפס !!! 

יש ערך לתפילה/בקשה/תחנונים של מי שישר דרך ונקי כפיים, תמים ! אוהב חיים,אנושות,אדם.....לא לשומרי "טוהר הגזע" !!

כי אם לשומרי טוהר המידות באשר הם. אוניברסלי ! 

מי שמצוטט כך אם ניקח כל פירצות הדור, והעבירות המרובות הנעשות בכל העולם וישימו אותם בכף מאזניים אחת, ומדינה הציונית בכף מאזניים השני', תכריע [המדינה] את הכל, שהוא השורש של אבי אבות הטומאה שבכל העולם כולו."

הרב של סאטמאר.....אין שום ערך לתפילותיו. פרט לרעות חולות כעלילת דם,שינאה,הסתה ושקר.

בורות טמטום וציות עיוור, אין להם ערך , פרט לעדות והדגשה שלדרך זו אסור לפנות. 

נאצים קראו מאות אלפי חרדים ,לשוטרים וחיילים, שמד !!! קראו למדינת ישראל. 

חרפה ובושה לדראון עולם !!! 

אין ולו רמז לחסד בתפילות/אמירות של הללו.

אני מכבד וחי יחדיו בשמחה, עם רבים אמוניים/דתיים....שלומדים,משכילים,עובדים,ומגנים על עם ישראל ומדינת ישראל !!

ואל תנסה בערמומיות להציג את המסורתיים,הדתיים ציונים, יחד עם החרדים שחומקים ומחבלים בקידום ושגשוג מדינת ישראל !!!

ציטוט הסאטמאר הנ"ל....מייצג את גישתם. 

אני מאוד מעריך תפילת אדם שפיו וליבו כמו גם מעשיו ,שוים !!! 

מתפילות עתיקות, ומרגשות במקורותינו, ועד תפילות של אנשי העולם. 

דוגמא- 

אֵלִי, שֶׁלֹּא יִפָּסֵק לְעוֹלָם:
הַחוֹל וְהַיָּם,
זִמְזוּם הַמַּיִם,
בְּרַק הַשָּׁמַיִם, –
הָאֱמוּן בָּאָדָם.

אֵלִי, אֵלִי
שֶׁלֹּא יִגָּמֵר לְעוֹלָם
הַחוֹל וְהַיָּם,
רִשְׁרוּשׁ שֶׁל הַמַּיִם,
בְּרַק הַשָּׁמַיִם,
תְּפִלַּת הָאָדָם..

אני יכול לצטט המוני תפילות פרי עת של משוררים,הוגי דעות,סופרים,פילוסופים, וכל אדם......תפילות מופלאות. 
תפילות שלעיתים מיוצגות גם במוסיקה,אמנות,ואושר של הוגי דעות. תפילות שמיוצגות בשקט....מסביר פנים. מכיל.
פתיחות מחוייכת.....
ולא סגר מוחלט,אטום,מבוהל,פחדני,שונא, מתוך חולשת הדעה והדעת. 
אתה כנראה לא תבין זאת אליהו/יהודה.....ועל כך צר לי מאוד. 
כי הבנתכם לטעמי,אינה הדרך אליה האדם לפנות. בה אדם צריך ללכת. 

עד כאן. שהרי אתם תמשיכו לחזור על אותם דברים , אותן אמירות שיטנה כלפי מי שאינו חרדי...כלפי התרבות המערבית ובכלל....

עצוב שכך. אולי אף אסון לעם ישראל. 

עד כאן. שהרי אתם תמשיכו לחזור על אותם דברים , אותן אמירות שיטנה כלפי מי שאינו חרדי...כלפי התרבות המערבית ובכלל....

עצוב שכך. אולי אף אסון לעם ישראל. 

אתה מתקומם על אמירת סאטמר שעושה הכללה לא הוגנת על כלל ישראל החילונים

והנה, לצערי אתה נוקט באותה שיטה

שנים ארוכות אתה עושה הכללה גסה והסתה כנגד החרדים - כביכול כולם אותו דבר, ועשויים מקשה אחת

הקהילה החרדית מונה כמיליון איש בישראל

יש בינהם מחב"ד האהובים על מרבית העם בישראל - כן אני יודע גם אותם אתה מתעב

אולי זה מעיד עליך יותר משזה מעיד על החב"דניקים?

יש בניהם חרדים מש"ס - גם אותם אתה מכליל, וכנגדם אתה מדבר

גם כאן אולי הבעיה היא אצלך?

יש בניהם גם חרדים המרכיבים את יהדות התורה - ולך יש שינאה כלפיהם

אולי זה מראה על "אהבת ישראל" שלך? - "וההכלה" שלך "כאוהב אדם" אוניברסלי

כן... כן....

הבעיה היא אצלך, יותר משהיא אצל החרדים

אתה צריך להבין כי אין שלמות אנושית בקהילה כזו או אחרת או באדם

יש שאיפה לטוב - יש רצון לשיפור מתמיד

ותמיד... אבל תמיד 

יש את פער בין הרצוי האידיאל, לבין החיים עצמם המצוי

החשוב הוא אם יש שאיפה לחתור ולשפר את המצוי - לכיוון אידיאל הטוב הרצוי.  

ש"ס מפלגה על בסיס גיזעי. בלי אשכנזים.....מתחמקים משרות,בראשם עבריין מורשע !!

זה סמל למופת וטוהר אצלך אליהו? חב"ד שרבם מעולם לא ביקר כאן? שמחלקים סוכריות למי שעומדים לסכן נפשם בצבא....וצוחקים על כולם?

יהדות התורה? אין לי זמן וסבלנות לתאר את האמירות שם.....ויהדות גור. ליצמן? הפדופילית שאינה מוסגרת לאוסטרליה בגלל ששייכת לחסידות? האיש שסרב לעמדת שר בממשלה ישראלית? ונשאר סגן שר במעמד שר? 

אלו המופת שלך. אין בעיה ענקית עם החרדים...שקר ענק שרובץ עליהם !! גזענות/השתמטות/טפילות.....

ישר כח. אל יהי חלקי עם שכמותך. 

עודד המסית תירגע

אתה מכליל צדיק עם רשע  

אם היית באמת רוצה לדעת משהו על החרדים היית מבקש דיון הוכחות אולם אתה אכול שנאה אליהם שאתה לא מסוגל לשמוע להקשיב..

מסתמן כי ביאושה מפלגת כחולבן מתכננת להקים ממשלה בתמיכת אויבי ישראל הערבים. כבר לפני מספר חודשים הם ניסו לעשות זאת, אך ללא הסכמת ליברמן הם נכשלו. יש האומרים כי הפעם ליברמן יתמוך בממשלת שמאל של כחולבן עם הערבים. אם יתממש הדבר חלילה, הרי זו תהיה פדיחה יהודית לאומית גדולה.

גנרלים מבינים ומומחים בלעשות מלחמות. עם כל הכבוד, הם אינם העפרונות הכי מחודדים בקלמר. לגנרלים בצבא יש הילה של מנצחים. אך ההיסטוריה מלמדת אותנו, שבחיים האזרחיים והעסקיים לרוב הם נכשלים. גם בחיים הפוליטיים מרבית הגנרלים נכשלו בגדול.

אין לגנרלים מספיק פרספקטיבה היסטורית. הגנרלים אינם מבינים במדינאות, בפוליטיקה, ביחסים בינלאומים ובעסקים. הם רגילים לנהל בפקודות, שאנשים מסביבם בצבא מילאו. וזאת מתוקף דרגתם של הגנרלים. האגו של הגנרלים מנופח שלא בצדק בחשיבות עצמית. הם בונים את הדימוי העצמי שלהם על החנפות וליקוק התחת שאנשים נהגו עימם בצבא. זהו פולחן אישיות כלפי הגנרלים המבוסס על תרבות השקר, שדי נפוצה בצה"ל.

שלושת הגנרלים בכחולבן עומדים לעשות טעות היסטורית חמורה. הם עומדים לחבור לשונאי ואויבי ישראל הערבים בישראל. זאת כדי להשביע את תאבתם לכוח והשפעה בכיסאות הממשלה. כיום אנו מצויים בצומת דרכים היסטורית. ברוך השם, יש לנו הזדמנות יחודית לספח את כל הישובים והשטחים שאנו שולטים בהם ביהודה ושומרון. וזאת ניתן לעשות בגיבוי המעצמה מספר אחת בעולם - ידידת ישראל המעצמה האמריקאית.

אנו היהודים נשלם מחיר כבד ויקר אם כחולבן תקים ממשלה עם הערבים

אסור בתכלית האיסור להקים ממשלה כזו

פטריוט ישראלי ויהודי האוהב את עמו, וחושב על טובת ארצו לא יחבור לערבים בכל קונסטלציה פוליטית                

אוי לבושה....

ממעשה ודברי גנץ בימים האחרונים עולה תמונה ברורה כי כחולבן הולכת לברית פוליטית עם הערבים

הם בונים עליהם כשותפים בממשלה או כשותפים קואליציונים בתמיכתם של הערבים מחוץ לממשלה

איך קורה ששלושה גנרלים בשר מבשרה של ישראל הדרדרו כל כך 

עד כדי כך, שהולכים לברית פוליטית עם אויבי ישראל?

להלן קישור לכתבה מאתר מעריב העוסקת בעניין - ולמעשה מביאה את ההוכחות לכוונות גנץ וכחולבן:

www.maarive.co.il/elections2020/Article-747858

נקווה שהקישור יצא לי טוב.

מסתמן כי ביאושה מפלגת כחולבן מתכננת להקים ממשלה בתמיכת אויבי ישראל הערבים. כבר לפני מספר חודשים הם ניסו לעשות זאת, אך ללא הסכמת ליברמן הם נכשלו. יש האומרים כי הפעם ליברמן יתמוך בממשלת שמאל של כחולבן עם הערבים. אם יתממש הדבר חלילה, הרי זו תהיה פדיחה יהודית לאומית גדולה.

גנרלים מבינים ומומחים בלעשות מלחמות. עם כל הכבוד, הם אינם העפרונות הכי מחודדים בקלמר. לגנרלים בצבא יש הילה של מנצחים. אך ההיסטוריה מלמדת אותנו, שבחיים האזרחיים והעסקיים לרוב הם נכשלים. גם בחיים הפוליטיים מרבית הגנרלים נכשלו בגדול.

אין לגנרלים מספיק פרספקטיבה היסטורית. הגנרלים אינם מבינים במדינאות, בפוליטיקה, ביחסים בינלאומים ובעסקים. הם רגילים לנהל בפקודות, שאנשים מסביבם בצבא מילאו. וזאת מתוקף דרגתם של הגנרלים. האגו של הגנרלים מנופח שלא בצדק בחשיבות עצמית. הם בונים את הדימוי העצמי שלהם על החנפות וליקוק התחת שאנשים נהגו עימם בצבא. זהו פולחן אישיות כלפי הגנרלים המבוסס על תרבות השקר, שדי נפוצה בצה"ל.

שלושת הגנרלים בכחולבן עומדים לעשות טעות היסטורית חמורה. הם עומדים לחבור לשונאי ואויבי ישראל הערבים בישראל. זאת כדי להשביע את תאבתם לכוח והשפעה בכיסאות הממשלה. כיום אנו מצויים בצומת דרכים היסטורית. ברוך השם, יש לנו הזדמנות יחודית לספח את כל הישובים והשטחים שאנו שולטים בהם ביהודה ושומרון. וזאת ניתן לעשות בגיבוי המעצמה מספר אחת בעולם - ידידת ישראל המעצמה האמריקאית.

אנו היהודים נשלם מחיר כבד ויקר אם כחולבן תקים ממשלה עם הערבים

אסור בתכלית האיסור להקים ממשלה כזו

פטריוט ישראלי ויהודי האוהב את עמו, וחושב על טובת ארצו לא יחבור לערבים בכל קונסטלציה פוליטית                

אוי לבושה....

ממעשה ודברי גנץ בימים האחרונים עולה תמונה ברורה כי כחולבן הולכת לברית פוליטית עם הערבים

הם בונים עליהם כשותפים בממשלה או כשותפים קואליציונים בתמיכתם של הערבים מחוץ לממשלה

איך קורה ששלושה גנרלים בשר מבשרה של ישראל הדרדרו כל כך 

עד כדי כך, שהולכים לברית פוליטית עם אויבי ישראל?

להלן קישור לכתבה מאתר מעריב העוסקת בעניין - ולמעשה מביאה את ההוכחות לכוונות גנץ וכחולבן:

www.maarive.co.il/elections2020/Article-747858

נקווה שהקישור יצא לי טוב.

הקישור לא עבד...

הינה תיקון לקישור - הפעם זה יעבוד אני מקווה

www.maariv.co.il/elections2020/Article-747858

איזה עונג להסית נגד מגיני המדינה וגיבוריה , הא? 

ואגב,אם רצוננו בשלום עם הערבים,חיים נורמלים,הסכמים,מוטב להתחיל בבית פנימה עם אזרחי ישראל הערבים. 

שרובנו המוחלט אוהב את האוכל שלהם/שלנו...את המוסיקה שלהם/שלנו....וחלקנו דובר את שפתם וחולק את אותה תרבות ,שלא חסר בה יופי. 

הללו ברובם אזרחים שלוים שחלקם אף משרת בצבא כמתנדבים, על סאטמאר אין לך מה לומר? 

העיקר לשמור על "טוהר הגזע" ??? אם יש בושה,זו הגדולה מכולן.

יהודי גזען. 

בנוסף, אני מתנגד באופן חריץ להצטרפות גזענים ככהניסטים לממשלה/כנסת....אבל באותה מידה מתנגד לאנשים כיזבק ודומיה בכנסת ישראל. לא מצליח להבין למה בית המשפט העליון אישר ריצה של כזו מסיתה שמהללת מחבלים מזוויעים. ולא מתחרטת/משנה דעתה. 

זה צחוק מכולנו כולל הדמוקרטיה שלנו. 

ועוד, מי שהלך בלבנון ומקומות אחרים,כשבחזית גששים מערביי ישראל, יודע להוקיר להם אומץ וחברות אמת. 

מי שמהלל משתמטים, ומסית נגד ערביי ישראל ומפקדי צבאה.....

מבזה את האמת, את הדמוקרטיה,ואת כולנו !!!!! חרפה וסכנה למדינה(שהללו קוראים לה מדינת שמד!, ולחיילינו/שוטרינו נאצים)

ועוד, במקום לקרב את ערביי ישראל ובני המיעוטים הדרוזים והצרקסים....חוקקתם "חוק לאום" גזעני,מתגרה ומרחיק....

חוק הגזע......

עד היכן תדרדרו עוד את מדינת ישראל,מדינת היהודים וכל תושביה?

אישית התביישתי להביט בעיני בני מיעוטים, קצינים,חיילים,שוטרים,אנשי מנגנוני הבטחון......מהמופלאים והאמיצים שיש !! 

חרפה . לא פחות. סכנה אמיתית לקיום המדינה. 

ואגב,אם רצוננו בשלום עם הערבים,חיים נורמלים,הסכמים,מוטב להתחיל בבית פנימה עם אזרחי ישראל הערבים. 

שרובנו המוחלט אוהב את האוכל שלהם/שלנו...את המוסיקה שלהם/שלנו....וחלקנו דובר את שפתם וחולק את אותה תרבות ,שלא חסר בה יופי. 

יהודי גזען. 

בנוסף, אני מתנגד באופן חריץ להצטרפות גזענים ככהניסטים לממשלה/כנסת....אבל באותה מידה מתנגד לאנשים כיזבק ודומיה בכנסת ישראל. לא מצליח להבין למה בית המשפט העליון אישר ריצה של כזו מסיתה שמהללת מחבלים מזוויעים. ולא מתחרטת/משנה דעתה. 

ועוד, מי שהלך בלבנון ומקומות אחרים,כשבחזית גששים מערביי ישראל, יודע להוקיר להם אומץ וחברות אמת. 

מבזה את האמת, את הדמוקרטיה,ואת כולנו !!!!! חרפה וסכנה למדינה(שהללו קוראים לה מדינת שמד!, ולחיילינו/שוטרינו נאצים)

אני רק שאלה....???

מתוך ערביי ישראל יוצאים פעולות טרור מידי פעם כנגדנו היהודים

ערביי ישראל בהיקף גדול

גונבים ציוד חקלאי - גונבים מכוניות - סוחטים פרוטקשין מחנויות וקבלנים - נשק ,והרצח, הפשע והעבריינות אדירה ונפוצה אצלם

הם צועקים איטבח אל יהוד בהלוויות הכבוד שהם עושים לטרוריסטים היוצאים מתוכם - כלומר הם תומכים בטרור זה

הם מזדהים עם אויבי ישראל הרוצים להשמידנו - דהיינו הם אוהדים את החמאס, הג'יהאד האיסלמי, החיזבאללה, אל קאידה

הם רואים עצמם כחלק "מהעם" הפלסטיני, שנילחם בנו ובנכוחתנו בישראל מעל למאה שנה

חברי הכנסת של הערבים הם גיס חמישי מסוכן השונא את ישראל - מדברים כנגדה בקיצוניות,תומכי טרור,וחלקם נוקט פעולות בגידה

והנה ערביי ישראל הללו - הכביכול מתונים, בוחרים בחברי הכנסת הערביים הקיצוניים ביותר הללו - בבכל מערכת בחירות

ואני רק שאלה????

האם אלו הם ערביי ישראל הרוצים לחיות בשיתוף איתנו?

כמובן שלא!!

הם מחייכים לנו בחנופה - כי אנו חזקים, בעלי הסמכות והכוח במדינה

הם נחש מתחת לקש - ברגע שיחושו חולשה מצידנו, הם ישחטו אותנו כמו ששחטו את שכניהם היהודים בחברון בשנת 1929

הם מלקקים לנו, מתרפסים ומתחנפים

זאת כי הם רוצים את כספי הביטוח הלאומי, את מערכת הבריאות החינמית, ואת העבודות והמשרות שמתפרנסים אותם ברמה גבוהה

כלומר הם מנצלים אותנו ככל שהם יכולים - ומחכים להזדמנות לרצוח ולהכות בנו, ולרשת את הקרקעות, הבניינים, והרכוש הרב

יצר השנאה שלהם כלפינו גובר - והוא מתעורר כתוצאה מקנאה להצלחה והשיגשוג שלנו - וגם כתוצאה משנאה דתית אנטישמית      

יש לך יכולות מפליאות. אתה יודע מה אלוהים רוצה יודע מה הערבים רוצים וזוממים. ממש בזבוז שהגיגיך מבוזבזים בפורום נידח זה...

ולגופו של עניין -האם כל הערבים עשויים מקשה אחת?  כ ו ל ם חושבים אותו הדבר פועלים אותו הדבר וכו'?

יש לך יכולות מפליאות. אתה יודע מה אלוהים רוצה יודע מה הערבים רוצים וזוממים. ממש בזבוז שהגיגיך מבוזבזים בפורום נידח זה...

ולגופו של עניין -האם כל הערבים עשויים מקשה אחת?  כ ו ל ם חושבים אותו הדבר פועלים אותו הדבר וכו'?

העובדה שאני עושה הכללות לא פוסלת את דבריי

מה שאני אומר נכון לרובם המכריע של ערביי ישראל

ולראיה.....

ראה את דפוסי ההצבעה שלהם

שנינו יודעים, וכולם יודעים שחברי הכנסת הערבים הם קיצוניים, תומכי טרור, ושונאי ישראל - הם עושים זאת בגלוי

והינה....

רובו המכריע של ציבור ערביי ישראל מצביע בעבור חברי כנסת ערבים קיצונים אלו כל הזמן

והוא מצביע שוב ושוב - לאורך עשרות שנים

אז מה זה אומר??

כולם יודעים - גם אדם הגיוני כמוך צריך להסיק את המסקנות הנכונות

יצר ההשרדות שלנו כעם יהודי מחייב לראות את המציאות בעיניים פתוחות, ולא לקבור את הראש בחול כבת יענה

והמציאות העובדתית לגבי ערביי ישראל היא כפי שתארתי 

הם שונאים אותנו, מנצלים אותנו, רוצים להשמידנו בהזדמנות הראשונה - וצוברים נשק ליום פקודה

והעובדה שחלקם מנומסים, מחייכים ומתחנפים - הרי זאת תחפושת שלהם - הם נחש מתחת לקש.  

יהודי גזען. 

אני רק שאלה....???

מתוך ערביי ישראל יוצאים פעולות טרור מידי פעם כנגדנו היהודים

ערביי ישראל בהיקף גדול

גונבים ציוד חקלאי - גונבים מכוניות - סוחטים פרוטקשין מחנויות וקבלנים - נשק ,והרצח, הפשע והעבריינות אדירה ונפוצה אצלם

הם צועקים איטבח אל יהוד בהלוויות הכבוד שהם עושים לטרוריסטים היוצאים מתוכם - כלומר הם תומכים בטרור זה

הם מזדהים עם אויבי ישראל הרוצים להשמידנו - דהיינו הם אוהדים את החמאס, הג'יהאד האיסלמי, החיזבאללה, אל קאידה

הם רואים עצמם כחלק "מהעם" הפלסטיני, שנילחם בנו ובנכוחתנו בישראל מעל למאה שנה

חברי הכנסת של הערבים הם גיס חמישי מסוכן השונא את ישראל - מדברים כנגדה בקיצוניות,תומכי טרור,וחלקם נוקט פעולות בגידה

והנה ערביי ישראל הללו - הכביכול מתונים, בוחרים בחברי הכנסת הערביים הקיצוניים ביותר הללו - בבכל מערכת בחירות

ואני רק שאלה????

האם אלו הם ערביי ישראל הרוצים לחיות בשיתוף איתנו?

כמובן שלא!!

הם מחייכים לנו בחנופה - כי אנו חזקים, בעלי הסמכות והכוח במדינה

הם נחש מתחת לקש - ברגע שיחושו חולשה מצידנו, הם ישחטו אותנו כמו ששחטו את שכניהם היהודים בחברון בשנת 1929

הם מלקקים לנו, מתרפסים ומתחנפים

זאת כי הם רוצים את כספי הביטוח הלאומי, את מערכת הבריאות החינמית, ואת העבודות והמשרות שמתפרנסים אותם ברמה גבוהה

כלומר הם מנצלים אותנו ככל שהם יכולים - ומחכים להזדמנות לרצוח ולהכות בנו, ולרשת את הקרקעות, הבניינים, והרכוש הרב

יצר השנאה שלהם כלפינו גובר - והוא מתעורר כתוצאה מקנאה להצלחה והשיגשוג שלנו - וגם כתוצאה משנאה דתית אנטישמית      

ואיך אתה היית מגיב לחוק כחוק הלאום? באהבה ומסירות? או בזעם ועלבון?

השינאה עליה אתה מדבר ,קיימת בשלל צורות. נכון. הסיבות מורכבות, בין השאר בגלל הלאמת שטחים,בריחה/גירושים...וכיו"ב. 

טרגדיה של שני עמים עקב נסיבות איומות. 

הם משלמים מיסים כמו כולנו וזכאים בזכות לכל השרותים שהמדינה מקנה. אכן,טוב להם יחסית, וכך צריך להיות. 

הרחקתם ממרכזי העשיה רק תזיק לכולנו. הזנחת יישוביהם רעה ובלתי צודקת. הפקרת יישוביהם לעבריינים,היא פשע. 

חוסר שיתוף הפעולה נובע מפחד עצום מגורמים אלימים בכפרים. ברגע שהמדינה תפגין נחישות חד משמעית כנגד התופעה, רבים ישתפו פעולה. 

אני מכיר "זקנים" שחיו בחברון, בעלי רכוש בחברון, יהודים, שעדיין נפגשים עם נכבדים ערביים כחברים. היהודים הללו זועמים ובהליכים משפטיים,כנגד פלישת מתנחלים לרכושם......

בעבר חיו כאן יחד בשלום וידידות. כך צריך להיות. 

כיום מי שמסוכנים לקיומינו,הם בדיוק מי שחושק לספח עוד ועוד פלשתינים לישראל....מי שחשק שנים בעזה וכעת בגדה....

שלל הזויים שרצו לגרום לאסון לעם ישראל שהיה הופך את המדינה לערבית,כשמפלגתם הגדולה ביותר,באופן דמוקרטי. 

במה תבחר? להפוך 20% מתושבי ישראל לאוייב מר,ממש בלב המדינה? או לקרבם ולהפכם אזרחים שוים ??

הגיע הזמן להפרד מהפלשתינים, שתי מדינות לשני עמים. לפני שיהיה מאוחר מידי וארצנו תהפוך לעוד מדינה ערבית. 

למה מדינת ישראל לא מוסיפה בית להמנון? לטובת מי שאינם יהודים? לאפשר להם להזדהות?? 

אולי נכון יותר יהיה לחלק את המדינה לקנטונים כמו בשוויץ? עם מימשל אחד מעל כולם? 

כל קנטון ידאג לעצמו? שפה שונה....מינהל מתאים למקומיים? בדואים לדוגמא....שיש בינהם די אנשים משכילים להחליט לגבי עצמם!

אגב,אם נתבונן באמת....הטרגדיות שלהם עצומות. מחנות הפליטים במזרח התיכון....מלחמות וקרבנות רבים.שם ואצלנו. 

יש צורך מיידי לפתרונות, זמניים/קבע...למנוע טרגדיות נוספות מכולנו ! 

מי ששם את יהבו כולו ב "הבטחה אלוהית" מתעלם מהמציאות בעיוורון, ומתנכר לשכניו על בסיס דתי/גזעי....

מצידנו ומצידם.....עלול להביא לשפיכות דמים נוראה , טרגדיה ענקית. כאילו לא למדנו מאום מהאסון הגזעני,של עמינו בשואה !!

וגרוע מכך, המתנכרים/גזענים המובילים, הדתיים, עוד מעיזים להשתמט מהצבא, ולהנות מכל הזכויות....חלקם אף אנטי ציונים חריפים...

סאטמאר לדוגמה ושלל פלגים חרדים,שמספרם מתקרב למספר הערבים, בישראל. 

כבר לא משנה מי התחיל ולמה, כמו גם "הבטחות אלוהיות" כלשהן....של יהודים,מוסלמים,נוצרים.....

צריך למצוא דרכים טובות לדו קיום....לשפר את הקיים, לקרב, גם אם זה מצריך הפרדות וריחוק לפרקי זמן, כשתי מדינות לשני עמים כולל פשרות כואבות מצידנו. 

האיום הגדול ביותר מבחינתנו כיום, הינו התפרקות הרשות הפלשתינית בגדה ובעזה......והפלת האחריות על מדינת ישראל שתאלץ לשלוט ולדאוג לעינייני העם השכן. מה שעלול לשנות צביון המדינה ולסכן קיומה. 

זאת אמורים להבין בפרט אנשים כמוך.....שמודאגים מ 20% מאזרחי המדינה הערבים....שיהפכו 50% ויותר. 

תקשיב עודד....

אני יהודי המשתתף בשיבת ציון, שנועדה לכונן בית לאומי, לעם היהודי, בכל ארץ ישראל

אותי מעניינת טובת היהודים - ולא טובת ערביי ישראל האויבים שלי

אני יודע דבר אחד - אויב שרע לו, והוא חלש ועל הקרשים פחות מסוכן לי

כמדומני הרמב"ם ציין מצב של מלחמה ובאופן חכם ייעץ כי

כשאתה נלחם באויב, ורוצה לנצח, ולמזער את הנזקים אצלך

אתה חייב להקיפו ולהתקיפו מכל הצדדים - אך להשאיר לו פתח של מילוט בצד אחד - שיוכל לברוח

פתח המילוט שאני מציע לערבים בישראל היא הגירה לאירופה

יש פירוט בהמשך של רעיון זה

יהודה ושומרון ברובה ריקה

באזור C יש רק כ-70,000 פלסטינים - אזור זה מהווה 60% מיהודה ושומרון

זוהי אדמת מולדת השייכת לנו העם היהודי - ואני רוצה לספח אותה לישראל בשלב ראשון

בסיפוח זה אין סכנה או בעיה דמוגרפית

ערביי ישראל מסוכנים לנו - אסור לנו להכיל אותם ולהתבולל בהם

אני מבין את הגישה הערממומית והמוטעת של - "רק אם נקרב אותם אלינו, ונשקיע בהם כספים הם יקבלו אותנו"

גישה זו שקרית ובטעות יסודה- ואני אסביר

ערביי ישראל עלו הרבה מאוד ברמת חייהם בשנים האחרונות - כיום הם עשירים, ונהנים מכל העולמות 

גם שונאים ופועלים נגדנו, וגם אוכלים מכף ידנו

בעבר היו ערביי ישראל אצלנו במצב יותר גרוע - אך היו כנועים יותר, משתפי פעולה ופחות מזיקים 

והנה ראה זה פלא - עם השנים מצבם השתפר מכל הבחינות

והנה הדור הצעיר שלהם הוא יותר קיצוני, יותר מתודלק בשנאה, יותר רוצה להזדהות עם שונאנו ואויבנו - חצוף יותר ומסוכן יותר

כך שהגישה הזו של "בוא נהיה טובים והוגנים יותר כלפיהם, ואז יהיה יותר טוב" - אין לה על מה לסמוך 

זאת גישה שקרית ומסוכנת - אין לה אחיזה במציאות

חוק הלאום מבטא את האמת והמציאות - בנו לבנות בית לאומי לעם היהודי בארץ ישראל

לערביי ישראל יש את כל הזכויות האזרחיות, ואף פריבלגיות מסויימות כמו לא משרתים, וחלק הגדול לא משלם מיסים

אך מבחינת הזכויות הלאומיות - הן שייכות לנו בלבד

לכן חוק הלאום נחקק - להגן על הזכויות שלנו בחוק

וזאת לפני שקיצונים ישראלים יגשימו את מזימתם להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיהה המתבוללת עם ערביי ישראל

ישראל הוגדרה בחוק יסוד - כמדינת העם היהודי, שבה השפה הרשמית היא עברית, שבה הדגל הוא כחול ולבן, ויש המנון ציוני לאומי

וחל בה חוק השבות לנו היהודים בלבד

לערבים לא צריכה להיות בעיה עם מצב זה

הבעיה החלה כאשר שמאלנים ישראלים יהודים קיצונים שכנעו אותם שהם צריכים להתנגד לחוק הלאום

אנו היהודים הלאומיים נמשיך בכיוון של הפיכת ישראל כולה למדינה יהודית 

נעשה זאת באופן דמוקרטי, בשלבים, בהדרגה ובשלל דרכים       

ערביי ישראל שלא מוצא חן בעניהם המצב - יכולים להגר לאירופה - בעיקר הצעירים שבינהם המחפשים הזדמנויות כלכליות

וגם הצעירים הפלסטינים יכולים להגר לאירופה

אם אירופה יכולה לקלוט עשרות מיליוני פליטים מסוריה, עיראק, אפגניסטן וצפון אפריקה

היא יכולה לקלוט גם את המיליונים הבודדים של הערבים ישראל - בפרט שהפלסטינים כבר מוכרים על ידי האירופאים כפליטים

הם - האירופאים רוצים לעזור לפתור את הסיכסוך? 

אדרבא...

שיכינו תוכנית לאורך עשר שנים לקליטת הפלסטינים וערביי ישראל בקצב של כמה מאות אלפים בשנה

כמובן לא בכוח - יש להציע להם תוכנית שיקום באירופה, עם עזרה כלכלית של מדינות העולם

מדינת ישראל היא מדינת היהודים - וכך תמשיך להיות

ולא חלילה מדינת כל אזרחיהה שמתבוללת.    

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן, yaktumua
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר