האם אי ידיעת האנגלית מעידה משהו על אישיותו או מידת האינטלגנציה של אדם?

אני יכול להעיד על עצמי שזו גם נקודת החולשה שלי. קראתי מאות מאמרים באנגלית. הייתי בעשרות קונגרסים בינלאומים ושוחחתי רק באנגלית והרציתי באנגלית והיו ימים רבים שזו הייתה השפה היחידה שהשתמשתי בה. עם זאת מעולם לא חשתי בשפה כבן בית . אני מתקשה בכתיבה באנגלית ומשך הזמן שלוקח לי לקרוא טקסט באנגלית הוא כפול מזה של טקסט בעברית. אם לא אהיה צנוע -הסיבה היחידה שאני לא פרופ' בעל שם בתחומי -היא העובדה שלא פרסמתי מספיק פרסומים באנגלית בכתבי עת בעולם.

יש אנשים כמוני (וכנראה גם צביקה) שלא מצטיינים בקליטת שפות זרות -האם זה מפחית מאישיותי או ממידת האינטלגנציה שלי וראוי להערות ציניות?

some text dropped...

הכוונה שלי בציטוט הייתה ברורה

מי עוסק בתעמולה מבין שנינו?

כמובן, זה שכותב הודעות ופוסטים קצרים וקליטים?

שהרי ידוע כי למשל תעמולת פרסום עושים במשפטים קצרים, קולעים ופשוטים

באנגלית אומרים כי תעמולה (פרסום) אפקטיבית יש להביע באופן בסיסי

KEEP IT SIMPLE, KEEP IT STUPID

כלומר תקפיד שהמשפט יהיה פשוט בסיסי ברור ולא מתוחכם

ומבין שנינו יש רק אחד הכותב קצר ובסיסי

ולצורך תעמולה אפקטיבית יותר, אותו אחד מפרסם פוסטים קצרים אלו במספר פורומים

כלומר אותו פוסט, באותו נוסח, ובאותן מילים

גם בפורום היסטוריה - גם בפורום אקטואליה - וגם בפורום דתיים חילוניים

אז מבין שנינו מי עושה תעמולה? המבין כמובן יבין

לכן אמרתי ושאלתי: "הפוסל במומו פוסל" ????

קאפיש???  

אבוי, הנסיון להפגין תחכום בלא תשתית תרבותית תומכת - נכשל.

אינך מכיר את האמרה בצורתה הנכונה. הנכון הוא KISS, שהוא ראשי תיבות של ארבע מלים, כהאי לישנא:

KISS - Keep It Simple, Stupid

על פי זכרוני

KIS KIS

אתה "אלוף" הגוגול - תבדוק זאת.

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

האם אי ידיעת האנגלית מעידה משהו על אישיותו או מידת האינטלגנציה של אדם?

אני יכול להעיד על עצמי שזו גם נקודת החולשה שלי. קראתי מאות מאמרים באנגלית. הייתי בעשרות קונגרסים בינלאומים ושוחחתי רק באנגלית והרציתי באנגלית והיו ימים רבים שזו הייתה השפה היחידה שהשתמשתי בה. עם זאת מעולם לא חשתי בשפה כבן בית . אני מתקשה בכתיבה באנגלית ומשך הזמן שלוקח לי לקרוא טקסט באנגלית הוא כפול מזה של טקסט בעברית. אם לא אהיה צנוע -הסיבה היחידה שאני לא פרופ' בעל שם בתחומי -היא העובדה שלא פרסמתי מספיק פרסומים באנגלית בכתבי עת בעולם.

יש אנשים כמוני (וכנראה גם צביקה) שלא מצטיינים בקליטת שפות זרות -האם זה מפחית מאישיותי או ממידת האינטלגנציה שלי וראוי להערות ציניות?

חיים, לפי מה שאתה כותב כאן אתה בסדר גמור באנגלית, מה צריך יותר? אני ראיתי שגם יודעי אנגלית כשפת אם לא פעם לא יודעים או לא בטוחים לגבי כתיב של מילה מסויימת, ובודקים ליתר ביטחון במילון. אני התכוונתי למי שהאנגלית היא אצלם לוח חלק, למרות שלמדו את זה הרבה שעות בתיכון. ובדוגמאות מעין אלו, אז בודאי, בתשובה לשאלתך, זה לדעתי בודאי ובהחלט מעיד על האדם.

בקשר ל'הערות ציניות', הוא התחיל בזה, למרות שהוא יותר חשוףemo_31.png

לא, אתה טועה.

אתה מביא לי פירוש מעולם התיכנון התעשייתי

אני מדבר על KIS KIS מעולם הפירסום

אני די בטוח במה שאני טוען, מתוך העבר שלי בארה"ב - שאין לי כוונה לפרט בעניין יותר.

תבדוק בעולם הפירסום את הקיצור......

לא, אתה טועה.

אתה מביא לי פירוש מעולם התיכנון התעשייתי

אני מדבר על KIS KIS מעולם הפירסום

אני די בטוח במה שאני טוען, מתוך העבר שלי בארה"ב - שאין לי כוונה לפרט בעניין יותר.

תבדוק בעולם הפירסום את הקיצור......

אינני צריך לבדוק דבר.

הצגתי קשור המאשש את טענתי.

הצג אתה קשור המאשש את טענתך כי מדובר במונח מעולם הפרסום...

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

תודה לאל, שישראל צומחת, מתפתחת, פורחת, מתעשרת, מתחזקת מבחינה ביטחונית, כלכלית ורוחנית-אמונית. יש להבין, קיימת יד מברכת ומנחה המלווה את העם היהודי בישראל מולדתו. מכוונת אותו למחוז חפצו - בית לאומי אמוני, לעם היהודי, בארץ ישראל המובטחת. פועל יוצא מתהליך היסטורי זה הוא שהעם בישראל נעשה יותר לאומי, שמרני, ימני, מסורתי, דתי ויהודי - וטוב שכך.

אנו בשלבים מאוד מתקדמים במרוץ השליחים ההיסטורי של עמנו. במרוץ זה, המקל עובר בהדרגה אל הכוחות בעם היותר לאומיים, אמוניים, מסורתיים ודתיים. מה שהיה הוא לא מה שיהיה. כלומר הכוחות האתאיסטים המהפכנים החלוצים שחוללו את תנועת חזרת העם היהודי לארצו מולדתו - עשו את שלהם. כעת אנו משתדלים להסתכל קדימה, ולהתמקד בעזרת השם, בעתיד המבטיח שצופן לנו העתיד. 

צריך להבין, אנו מצויים בתקופה בה ישנו מעבר הדרגתי ומזורז להפיכת ישראל למדינה יותר אמונית דתית. במסגרת מאבק זה צצו בישראל כוחות אנטי אמוניים המנסים לעצור תהליכים היסטוריים אלו. הם נאבקים בכול כוחם לשמר את ההגמוניה שאפשרה להם שליטה על תהליכי קבלת ההחלטות, שליטה על הכסף במכרזים, שליטה על הנדל"ן - בקיצור שליטה על הקרבה לצלחת - על העושר במדינה.

"למזלנו", אנו מוקפים מכל עבר באויבים הרוצים לשחוט אותנו. דבר זה מאפשר לנו לנהל השינוי המיוחל תוך כדי מאבק דמוקרטי, וללא שפיכות דמים. במסגרת מאבק זה עולים הכוחות של ישראל השניה - כוחות דתיים, חרדיים, מזרחיים ולאומיים המאורגנים בגוש הימין הפוליטי. כל אלו אכלו בישראל מרורים לאורך עשרות שנים, והיום הם רוצים לעצב את חיי האומה על פי אמונתם ודרכם. לגיטימי?... בהחלט כן! 

אך לצערנו מה שלא לגיטימי הם הכוחות הליברלים הפרוגרסיביים בישראל, שמנהלים מאבק בלתי דמוקרטי כנגד השינוי המבורך. כוחות אלו עושים למעשה פוטש פוליטי, מדיני וכלכלי - במסווה משפטי. כלומר מערכת החוק והמשפט בעלת הציביון האידיאולוגי המערבי המוסרי המרקיב, מנסה לקבור ולחסל את הציביון היהודי דתי של המהפכה שאנו חווים בחיינו.

יצליח להם???....... בחיים לא!!! 

ההיסטוריה, הצדק ואלוקים עמנו

לא יעזור לכם! בעזרת השם לא תצליחו לגנוב לנו את המדינה היהודית  

הנה בדיוק כפי שכתבתי בפוסט זה

בג"ץ השמאלני נוקט צעדים קונקרטים כדי לגנוב את המדינה היהודית

בג"ץ פועל באופן בלתי חוקי לפי דעתם של משפטנים רבים, ומאלץ את יושב ראש הכננסת אדלשטיין לזמן ישיבה בניגוד לחוק

הכנסת היא הראשות המחוקקת, ויש לה עצמאות, כוח וסמכות במידה שווה לסמכותו של בג"ץ 

וזאת כאחת משלוש הרשויות הקיימות

העם הוא הריבון בישראל, ולא הבג"ץ, והכנסת היא הריבון המייצג את העם 

והיום לפי תקנות וחוקי ישראל את הכנסת לישיבה מזמן יושב ראש הכנסת אדלשטיין

והנה בג"ץ ברוב חוצפתו מפעיל סמכות כוחנית, שדגל שחור מתנוסס מעליהה

וברוב תאוותו לעשות פוטש בישראל, ולהעביר את השלטון באופן בלתי חוקי לכוחות השמאל 

חורג מסמכותו החוקית הלגיטימית ונוקט פעולה באופון "עברייני"כנגד אדלשטיין

טוב עשה אדלשטיין שלא מילא אחר ההמלצות הבלתי חוקיות של בג"ץ

בושה גדולה לעם ישראל

שלאור היום מתחוללת הפיכה שלטונית בישראל על ידי השמאל

שנעזר בשופטי עליון המשתינים עלינו מלמעלה בקשת   

החוצפה הגדולה היא של יור הכנסת שלא מבצע את הוראות בג"צ. אין שום דגל שחור מלהענות לדרישת רוב הכנסת להחלפת היו"ר. וזכותו המלאה של בג"צ הייתה להתערב ולהורות ליו"ר לפעול על פיי כללי הדמוקרטיה. בג"צ לא "גונב את המדינה היהודית" הוא סה"כ מורה ליו"ר הכנסת לא להיאחז בקרנות המזבח בניגוד להחלטת הרוב שאין בה שום דבר החורג מכללי הדמוקרטיה. הוא לא פסק שיו"ר הכנסת צריך לאכול חזיר או לנסוע בשבת או לא לשמור כשרות. סה"כ הוא תבע ממנו להיענות לתהליך פרוצדוריאלי לחלוטין.

העם הוא הריבון ולכן הציגות של רוב הבוחרים הוא זו שיכול להדיח את יו"ר הכנסת. בג"צ יכול גם להתערב שנציגי הרוב פוגעים בדמוקרטיה -אבל זה לא המקרה!

אהבליהו פ., בור סוד המאבד כל טיפה, הרי כבר הוסבר לך הכל "ברחל בתך הקטנה"...מדוע אתה ממשיך להפגין טמטום?

הצבעתי על הנמוקים המפורטים של השופטים וגם ספקתי תקציר, אנאלפבית שכמוך.

הבג"ץ רואה בכנסת שליח של המדינה, לא של הממשלה.

זו ממשלה שכשלה בבחירות ולא הצליחה להתמנות לתקופת כהונה נוספת, ויו"ר הכנסת יושב בכסאו רק מטעמי "רציפות" ולא מטעמי הבחרו מחדש לתפקיד...

כבר טענתי רק אתמול  שיש גבול גם לסובלנות שלי. אני לפחות לא מתכוון להגיב על הודעות שכבר עניתי עליהם פעמים רבות והודעות שכבר הופיעו פה תימחקנה  כי תכליתן אינה ויכוח ודיון אלא תעמולה ולזה אין באמת כאן במה.

ישר כח. כי קשה,ממש קשה לראות הסתה ותעמולה כל כך גסה והרסנית,מיסיונרית,כמו גם שיקרית !! 

ניצול גס של סובלנות וחופש שניתן למי שמכבדו וראוי לו. 

אגב, לשקרן ,מסית ,אליהו..ודומיו....

אלו הכללים לפיהם צריך,וחייב,לפעול בית דין גבוה לצדק !!

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%99%D7%AA_%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98_%D7%94%D7%92%D7%91%D7%95%D7%94_%D7%9C%D7%A6%D7%93%D7%A7

והשרה שקד הנימהרת/שחצנית/מסוכנת לדמוקרטיה, כבר החלה לכרסם בסמכויות בגוף שמייצג צדק כל אזרח ואדם....

כש"שומרי טוהר הגזע" החרדים ודתיים קיצוניים....תוכים ודוחפים אותה ואת שכמותה. 

שנישמר מהללו, כולל נתניהו וכנופיתו, שמכרסמים בדמוקרטיה הישראלית,בחופש האדם וחרותו !! וזאת למען אינטרסים אישיים ו/או למען "חבר דימיוני" שכל הזוי ממציא לעצמו. 

הם מנסים לערער את החוק במדינת ישראל, לדרדר את הכנסת, ובעצם חותרים תחת קיום המדינה במתכונתה המתקדמת,חופשית,ליברלית !!!

מנסים להשליט כאן גזענות דתית מסוכנת, ממש כטאליבאן ואיראן......

נתניהו אם שמתם לב,שתק בענין !! כי עדיין יש בו משהו שמכבד/קשור לקידמה......

שלמרבה הצער,אחרי שנים של עשיה ...כבר התדרדר לגבות את הללו, להקיף עצמו בהם, "הטיבעיים"...ולצאת נגד גיבורי ישראל כאחיו...להשמיצם ולהסית כנגדם, מה שאסוני לישראל. יתר על כן, איבד את הצניעות,כבוד לאחר, כבוד לאמת, והשתמש בכל אמצעי לנצל תפקידו ,למען טובתו האישית....על חשבון מדינת ישראל ואזרחיה. 

האיש גם נאשם בדרך לדין.....ומחזיק בכיסאו באופן מביש. (כפי שהגדיר כשחברו אולמרט היה במצבו)

בקיצור- כנופיה פורעת חוק,שהתנתקה מיסודות האומה, ומסוכנת לה !!

אדלשטיין שחבר לאוליגרכים....אשתו.....והפך עורו לעומת מה שייצג והיה....איש מכבד ומכובד....

הפך למבזה החוק והמשפט בישראל !! מרד בבג"ץ.....ובכך בכל אזרח בישראל. בצדק !! בחוק !! 

עד כאן....בענין אליהו ודומיו !!

ודתיים קיצוניים תומכים....ט.ל.ח

אגב, לשקרן ,מסית ,אליהו..ודומיו....

אלו הכללים לפיהם צריך,וחייב,לפעול בית דין גבוה לצדק !!

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%99%D7%AA_%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98_%D7%94%D7%92%D7%91%D7%95%D7%94_%D7%9C%D7%A6%D7%93%D7%A7

והשרה שקד הנימהרת/שחצנית/מסוכנת לדמוקרטיה, כבר החלה לכרסם בסמכויות בגוף שמייצג צדק כל אזרח ואדם....

כש"שומרי טוהר הגזע" החרדים ודתיים קיצוניים....תוכים ודוחפים אותה ואת שכמותה. 

שנישמר מהללו, כולל נתניהו וכנופיתו, שמכרסמים בדמוקרטיה הישראלית,בחופש האדם וחרותו !! וזאת למען אינטרסים אישיים ו/או למען "חבר דימיוני" שכל הזוי ממציא לעצמו. 

הם מנסים לערער את החוק במדינת ישראל, לדרדר את הכנסת, ובעצם חותרים תחת קיום המדינה במתכונתה המתקדמת,חופשית,ליברלית !!!

מנסים להשליט כאן גזענות דתית מסוכנת, ממש כטאליבאן ואיראן......

נתניהו אם שמתם לב,שתק בענין !! כי עדיין יש בו משהו שמכבד/קשור לקידמה......

שלמרבה הצער,אחרי שנים של עשיה ...כבר התדרדר לגבות את הללו, להקיף עצמו בהם, "הטיבעיים"...ולצאת נגד גיבורי ישראל כאחיו...להשמיצם ולהסית כנגדם, מה שאסוני לישראל. יתר על כן, איבד את הצניעות,כבוד לאחר, כבוד לאמת, והשתמש בכל אמצעי לנצל תפקידו ,למען טובתו האישית....על חשבון מדינת ישראל ואזרחיה. 

האיש גם נאשם בדרך לדין.....ומחזיק בכיסאו באופן מביש. (כפי שהגדיר כשחברו אולמרט היה במצבו)

בקיצור- כנופיה פורעת חוק,שהתנתקה מיסודות האומה, ומסוכנת לה !!

אדלשטיין שחבר לאוליגרכים....אשתו.....והפך עורו לעומת מה שייצג והיה....איש מכבד ומכובד....

הפך למבזה החוק והמשפט בישראל !! מרד בבג"ץ.....ובכך בכל אזרח בישראל. בצדק !! בחוק !! 

עד כאן....בענין אליהו ודומיו !!

שח.. מט....

לכל חורשי המזימות הרוצים לגנוב לנו את המדינה היהודית

נוק-אאוט לאויבי העם היהודי מכל הסוגים

ברוך השם, עם ישראל חי וקיים

ישראל בטח בה'

בעזרת השם, רווח והצלה לעם היהודי.

המשך לשנן קטטונית את המאנטרות שלך:

הַרֵא קְרִישְנַה הַרֵא קְרִישְנַה קְרִישְנַה קְרִישְנַה הַרֵא הַרֵא /
הַרֵא רָאמַה הַרֵא רָאמַה רָאמַה רָאמַה הַרֵא הַרֵא //...

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: standoff
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר