בפתרון 2 מדינות השמאל מוסר אדמות בעד סחר בכסף גדול עם הערבים

כבר עשרות שנים שהשמאל בישראל מקדם ודוחף את פתרון 2 המדינות. שאלתם את עצמכם למה? שהרי הוכח גם בהסכם אסון הדמים של אוסלו, וגם בגירוש גוף קטיף מעזה - שהסיכסוך איננו טריטוריאלי. כלומר האויב הפלסטיני והערבי מסביבנו איננו מעונין לסיים את הסכסוך תמורת פשרה וויתור על אדמות. מבחינת הפלסטינים הסיכסוך הוא דתי, והם בשיטת הסאלמי רוצים חלילה להשתלט על אדמות ישראל, ולגרש אותנו מכאן. חזון זה שלהם, ואת הטקטיקה הזו הם טרחו והעלו בכתב באמנה הפלסטינית כמדומני.

אנו בישראל יודעים בוודאות כי כל נייר של הסכם שלום עימם הוא הונאה מצידם, ולא יכובד לאורך זמן. אם כך, נשאלת השאלה המתבקשת למה מנהיגי השמאל פועלים ודוחפים את פתרון 2 המדינות? שהרי מנהיגות השמאל הם אנשים אינטליגנטיים - מה המוטיבציה שלהם גם בהסכמי אסון אוסלו? גם בגירוש גוש קטיף? וגם בפשרה אותה הם מציעים ביהודה ושומרון? מאיפה אובססיית השמאל לחזור לפתרון 2 המדינות, שכבר קבור וחסר רלוונטיות?

לעניות דעתי, המוטיבציה של מנהיגות השמאל לשלום של נייר על בסיס פתרון 2 המדינות היא כסף. הם רואים לנגד עיניהם עסקים ומסחר בהיקף של מאות מיליארדי דולרים עם העולם הערבי שמסביבנו. הם מאמינים כי יגיעו לכסף זה - ברגע שהבעיה הפלסטינית תפתר, וזאת חלילה על ידי מכירת חבלי מולדת יהודים ישראלים לאויב הפלסטיני הרצחני וצמא הדם.

את העם בישראל מנהיגות השמאל מאכילה לוקשים. היא משקרת לעם בישראל, וטוענת כי הסיבה לפתרון 2 המדינות היא הדאגה שלהם לשימור הציביון היהודי של ישראל. הם מוליכים אותנו שולל וטוענים כי הם רוצים היפרדות מהפלסטינים.

הם כמובן מסתירים את העובדה - כי האמת העירומה היא, שהם רוצים מסיבות כלכליות עיסקיות לסחור עם הערבים בהיקפים אדירים של מאות מיליארדי דולרים. ולדעתם, זאת הם יכולים לעשות רק לאחר שיקימו מדינה לאויב הפלסטיני הרצחני וצמא הדם. מדינה חלילה ותקום תאיים על לב גוש דן בטרור של טילים ופצמ"רים - בדיוק כמו שהם עושים בעזה.

למה אני טוען כי מנהיגות השמאל משקרת בטיעון ובתירוץ כי היא רוצה לשמור על הציביון היהודי של ישראל? מכיוון שמנהיגות השמאל עושה הכל להרוס ולטשטש את הציביון היהודי של ישראל. הם פועלים כנגד האופי היהודי של המדינה בשלל דרכים. הם מסביב לשעון עסוקים ומקדמים את טובת ערביי ישראל, ואת טובת הפלסטינים - זהו הפוקוס שלהם כבר עשרות שנים.

הם רוצים לאזרח כ-100 אלף מסתננים זרים, שלאחר קבלת אזרחות יביאו עוד מאות אלפי מסתננים זרים באופן של איחוד משפחות. הם רוצים נישואים אזרחיים שיבוללו אותנו היהודים עם הגויים. הם בעיד גיור רפורמי. הם רוצים תחבורה ציבורית בשבת, וחנויות פתוחות בשבת. הם רוצים לבטל את חוק הלאום, שבחוק מקבע את זכויותנו הלאומיות כיהודים על הארץ. הם רוצים לבטל בהדרגה את חוק השבות, שהוא למעשה הצידוק לשיבת ציון ולאחיזתנו כאן בישראל.

הם מסיתים באופן אנטישמי עשרות שנים כנגד הציבור החרדי, כדי להשניא את הדת היהודית על הישראלים. הם במנהיגות השמאל מסיתים כנגד ישראל וטוענים שאנו מדינת אפרטהייד - ראו את עיתון השיטנה האנטישמי "הארץ", שגם מתורגם למהדורה אנגלית. הם חותרים לחזון הכפר הגלובלי, שבו אין מקום למדינת לאום יהודית יחודית - ועוד שלל יוזמות וצעדים שהם נוקטים לחסל את הציביון היהודי של מדינת ישראל.

אני שואל אותכם, איפה אני טועה? אם מרבית הדברים שאמרתי אמת, אזי המסקנה היא כי מנהיגות השמאל משקרת לנו, והסיבה היא כי תמורת כסף רב $$$ מהעולם הערבי - הם מוכנים למכור חבלי מולדת, ועל הדרך לחסל את הציביון היהודי של ישראל. ושימו לב בבקשה - כשאני מדבר על השמאל, לרוב כוונתי היא למנהיגות השמאל, ולא למרבית השמאלנים, שאינם מודעים למזימות המנהיגות שלהם.

בוז למנהיגות השמאל - מזימותכם נחשפות לאור השמש המחטא - בתקווה כי ישובשו          

שוב פעם הפרוטוקולים של זקני השמאל. השמאל בתקן של יהודים חסרי כל מוסר ערכים ואידיאולוגיה שמה שמעניין אותם זה רק כסף כסף כסף והם חורשים מזימות אפלות להשחית את גופם ונפשם של הגויים הצדיקים רק כדי להרוויח עוד ועוד כסף. כמה הבלים עוד אפשר להמציא?

המזל הרע של האנטישמים הוא שנולדת יהודי.  אתה ממש מוכשר בתיאורים קונספרטיבים. מעניין אם מישהו משלם לך על עלילות הדם שאתה יוצר וכמה אתה מרוויח מזה...

ואגב כסף - מעניין מי המרוויחים מההתנחלויות בשטחים?

שוב פעם הפרוטוקולים של זקני השמאל. השמאל בתקן של יהודים חסרי כל מוסר ערכים ואידיאולוגיה שמה שמעניין אותם זה רק כסף כסף כסף והם חורשים מזימות אפלות להשחית את גופם ונפשם של הגויים הצדיקים רק כדי להרוויח עוד ועוד כסף. כמה הבלים עוד אפשר להמציא?

המזל הרע של האנטישמים הוא שנולדת יהודי.  אתה ממש מוכשר בתיאורים קונספרטיבים. מעניין אם מישהו משלם לך על עלילות הדם שאתה יוצר וכמה אתה מרוויח מזה...

איפה ספציפית אני טועה בדברים שכתבתי?

האם באסון הדמים אוסלו לא דיברו על מזרח תיכון חדש? עסקים וסחר עם מדינות המפרץ

האם נכון שההתנגדות של העולם הערבי להכרה בנו, ולעשיית עסקים עימנו היתה הבעיה הפלסטינית? כיום זה כבר לא תנאי שלהם

אם כך? למה לחזור ולעורר את פתרון 2 מדינות שמסוכן לנו?

האם מוצלח מצב זה כיום של תחזוקת המצב, ובמקביל אסטרטגיית הפרד ומשול בין הפלסטינים בעזה לפלסטינים ביו"ש? כמובן שכן!

אם כך? למה לדחוף ולעורר את פתרון 2 המדינות?

הצלחנו מדינית ופרקטית באמצעות ההתישבות החלוצים ביו"ש לקבור את פתרון 2 המדינות המסוכן לנו - למה לעורר אותו?   

האם נכון שההתנגדות של העולם הערבי להכרה בנו, ולעשיית עסקים עימנו היתה הבעיה הפלסטינית? כיום זה כבר לא תנאי שלהם

האם מוצלח מצב זה כיום של תחזוקת המצב, ובמקביל אסטרטגיית הפרד ומשול בין הפלסטינים בעזה לפלסטינים ביו"ש? כמובן שכן!

הצלחנו מדינית ופרקטית באמצעות ההתישבות החלוצים ביו"ש לקבור את פתרון 2 המדינות המסוכן לנו - למה לעורר אותו?   

ודרך אגב, שים לב שדברתי על מנהיגות השמאל ולא עמך השמאל - שלעניות דעתי, מנהיגות זו חסרת עקרונות ואידיאולוגיה

ודרך אגב, שים לב שדברתי על מנהיגות השמאל ולא עמך השמאל - שלעניות דעתי, מנהיגות זו חסרת עקרונות ואידיאולוגיה

ועוד דבר......

מלבד להגיד לי פויה זה לא יפה - ולנסות לבייש אותי

אולי כדאי להעלות טיעונים אינטלקטואליים רציונליים 

שהרי אתה אדם הנסמך על ההגיון, אתה משכיל עם תארים אוניברסיטאיים בהיסטוריה

מה קרה? נגמרו לך המילים?

אני עונה טיעונים אינטלקטואלים למי שמביא אותם. מה שאתה עושה זה מעשה נבלה שבו אתה מצרף נתונים ויוצר מצג שוא שאין בו שמץ של אמת (כך בדיוק פועלים אנטישמים!)  נטענה שלך כח השמאל מונע מכסף שהוא אמור לקבל מהערבים (כלומר בוגדים בעד כסף) היא כזו איוולת שפשוט אני לא מוצא שום טעם  לדון בה ברצינות.

לא נגמרו לי המילים אני פשוט חושב שלא כדאי לבזבז אותם על עלילות דם חסרות שחר.

אני עונה טיעונים אינטלקטואלים למי שמביא אותם. מה שאתה עושה זה מעשה נבלה שבו אתה מצרף נתונים ויוצר מצג שוא שאין בו שמץ של אמת (כך בדיוק פועלים אנטישמים!)  נטענה שלך כח השמאל מונע מכסף שהוא אמור לקבל מהערבים (כלומר בוגדים בעד כסף) היא כזו איוולת שפשוט אני לא מוצא שום טעם  לדון בה ברצינות.

לא נגמרו לי המילים אני פשוט חושב שלא כדאי לבזבז אותם על עלילות דם חסרות שחר.

הטענה הבסיסית שלי היא כי מנהיגות השמאל הרואה עצמה דואגת לעתיד ישראל, מוכנה לסכן את העם בישראל

וזאת תמורת אינטרסים כלכליים שהם חושבים כי יפיקו ממסחר עם מדינות ערב לאחר שפתרון 2 המדינות חלילה יישום

וזאת - סיכון ישראל - תמורת כסף למעשה - הם כבר ניסו בהסכם הדמים אוסלו, ובגירוש גוש קטיף מעזה 

ושניהם הביאו לכשלון אחד גדול.

אפשר היה לטעון את זה בלי לקשור לטיעון מזימות אפלות שזומם השמאל בכוונה להרוס את המדינה .

אני לא יודע כיום מה זה "שמאל" וכלפי מי אתה מפנה את טיעוניך . כחול -לבן זה שמאל? העבודה זה שמאל? בשלב זה ברור כמעט לכולם שרעיון החלוקה הוא לא ישים והוא יהיה לכל היותר נכון לעתיד.

ולעצם העניין - יש כאן ויכוח שנמשך למעלה מחמישים שנה. לאף צד בוויכוח אין כוונות זדוניות שנועדו לפעול נגד המדינה  לכל צד יש אידאה לגבי אופיה העתידי של המדינה ולכל צד יש בסופו של דבר רצון ליצור מדינה משגשגת החיה  בשלום עם שכנותיה. כל צד גם טוען שהפתרונות של הצד השני רק יזיקו למדינה ומביא טיעונים לכך.אני לא רוצה להתייחס לעמם הטיעונים כי הם נלעסו עד דק במשך עשרות שנים.

אי אפשר כפי שאתה עושה לכפור בלגיטמציה של הצד שכנגד לראות בו תאב בצע כסף הרוצה במכוון להזיק למדינה. מותר לך להתווכח עם הצדק בעמדת הצד שכנגד. ברגע שאתה מציג אותו בפועל כבוגד וכי שלא רוצה במכוון בטובת המדינה וכמי שזומם מזימות להרוס אותה אתה נוקט בעמדה שלטעמי היא פשיסטית המדירה ויוצרת דה-לגיטמציה עד כדי עבריינות לכל מי שרואה בצורה שונה את האינטרסים של המדינה ואת עתידה.

ערב טוב

הליכוד הוא מפלגה שמאלנית יותר ממרץ.

ואני לא מתכוון לשמאל של פעם שבנה את המדינה.

שהחריב וגירש ערבים שכבש שטחים. שהכריע את אשף וגירשו לתוניס..

מפלגות העבודה מפאי בנו את כל הישובים ביהודה שומרון ועזה..והליכוד מחריב.

כאשר מצנע דיבר על פינוי נצרים בלבד כמעט בלעו אותו מדי סתם את הפה ונעלם.

הליכוד השמאלני..החריב.

את ימית.

קטיף

צפון עזה

צפון השומרון

עמונה א-ב

בית אל

מגרון

מעלה רחבעם

גבעת אסף

בחרסינה

נתן את חברון.

והחצוף החריב בנתיב האבות באמתלה של חריגה של מטר בלבד.  אשר תוקנה.

הגיע בבחירות לנתיב האבות למפגש עם המשפחות שאת בתיהם החריב..והצהיר בסרטון וידאו שהופץ בפייסבוק שבמשמרת שלו לא יחריבו בית של יהודי בארץ ישראל.

הזמין לכאן במתכוון מסתננים מחבלים מאריתריאה.

מציף את המדינה במסתננים שחורים ולבנים מאוקראינה וגיאורגיה.

הציף את המדינה בעליה של ערב רב מחבר העמים שהקזר שלהם ליהדות הוא שואה.

נתן לערבים לפרוץ את שער הרחמים שהיה סגור 800 שנה ולהקים שם מסגד.

נכנע למגנומטרים.

העביר כספים לחמאס כד להתעצם

הפסיד בכל המלחמות

מחירי הדיור בשמיים.

טוב מספיק לעת עתה..

ניתן לכתוב ספר על האסונות שהביא עלינו.

כבר עשרות שנים שהשמאל בישראל מקדם ודוחף את פתרון 2 המדינות. שאלתם את עצמכם למה? שהרי הוכח גם בהסכם אסון הדמים של אוסלו, וגם בגירוש גוף קטיף מעזה - שהסיכסוך איננו טריטוריאלי. כלומר האויב הפלסטיני והערבי מסביבנו איננו מעונין לסיים את הסכסוך תמורת פשרה וויתור על אדמות. מבחינת הפלסטינים הסיכסוך הוא דתי, והם בשיטת הסאלמי רוצים חלילה להשתלט על אדמות ישראל, ולגרש אותנו מכאן. חזון זה שלהם, ואת הטקטיקה הזו הם טרחו והעלו בכתב באמנה הפלסטינית כמדומני.

אנו בישראל יודעים בוודאות כי כל נייר של הסכם שלום עימם הוא הונאה מצידם, ולא יכובד לאורך זמן. אם כך, נשאלת השאלה המתבקשת למה מנהיגי השמאל פועלים ודוחפים את פתרון 2 המדינות? שהרי מנהיגות השמאל הם אנשים אינטליגנטיים - מה המוטיבציה שלהם גם בהסכמי אסון אוסלו? גם בגירוש גוש קטיף? וגם בפשרה אותה הם מציעים ביהודה ושומרון? מאיפה אובססיית השמאל לחזור לפתרון 2 המדינות, שכבר קבור וחסר רלוונטיות?

לעניות דעתי, המוטיבציה של מנהיגות השמאל לשלום של נייר על בסיס פתרון 2 המדינות היא כסף. הם רואים לנגד עיניהם עסקים ומסחר בהיקף של מאות מיליארדי דולרים עם העולם הערבי שמסביבנו. הם מאמינים כי יגיעו לכסף זה - ברגע שהבעיה הפלסטינית תפתר, וזאת חלילה על ידי מכירת חבלי מולדת יהודים ישראלים לאויב הפלסטיני הרצחני וצמא הדם.

את העם בישראל מנהיגות השמאל מאכילה לוקשים. היא משקרת לעם בישראל, וטוענת כי הסיבה לפתרון 2 המדינות היא הדאגה שלהם לשימור הציביון היהודי של ישראל. הם מוליכים אותנו שולל וטוענים כי הם רוצים היפרדות מהפלסטינים.

הם כמובן מסתירים את העובדה - כי האמת העירומה היא, שהם רוצים מסיבות כלכליות עיסקיות לסחור עם הערבים בהיקפים אדירים של מאות מיליארדי דולרים. ולדעתם, זאת הם יכולים לעשות רק לאחר שיקימו מדינה לאויב הפלסטיני הרצחני וצמא הדם. מדינה חלילה ותקום תאיים על לב גוש דן בטרור של טילים ופצמ"רים - בדיוק כמו שהם עושים בעזה.

למה אני טוען כי מנהיגות השמאל משקרת בטיעון ובתירוץ כי היא רוצה לשמור על הציביון היהודי של ישראל? מכיוון שמנהיגות השמאל עושה הכל להרוס ולטשטש את הציביון היהודי של ישראל. הם פועלים כנגד האופי היהודי של המדינה בשלל דרכים. הם מסביב לשעון עסוקים ומקדמים את טובת ערביי ישראל, ואת טובת הפלסטינים - זהו הפוקוס שלהם כבר עשרות שנים.

הם רוצים לאזרח כ-100 אלף מסתננים זרים, שלאחר קבלת אזרחות יביאו עוד מאות אלפי מסתננים זרים באופן של איחוד משפחות. הם רוצים נישואים אזרחיים שיבוללו אותנו היהודים עם הגויים. הם בעיד גיור רפורמי. הם רוצים תחבורה ציבורית בשבת, וחנויות פתוחות בשבת. הם רוצים לבטל את חוק הלאום, שבחוק מקבע את זכויותנו הלאומיות כיהודים על הארץ. הם רוצים לבטל בהדרגה את חוק השבות, שהוא למעשה הצידוק לשיבת ציון ולאחיזתנו כאן בישראל.

הם מסיתים באופן אנטישמי עשרות שנים כנגד הציבור החרדי, כדי להשניא את הדת היהודית על הישראלים. הם במנהיגות השמאל מסיתים כנגד ישראל וטוענים שאנו מדינת אפרטהייד - ראו את עיתון השיטנה האנטישמי "הארץ", שגם מתורגם למהדורה אנגלית. הם חותרים לחזון הכפר הגלובלי, שבו אין מקום למדינת לאום יהודית יחודית - ועוד שלל יוזמות וצעדים שהם נוקטים לחסל את הציביון היהודי של מדינת ישראל.

אני שואל אותכם, איפה אני טועה? אם מרבית הדברים שאמרתי אמת, אזי המסקנה היא כי מנהיגות השמאל משקרת לנו, והסיבה היא כי תמורת כסף רב $$$ מהעולם הערבי - הם מוכנים למכור חבלי מולדת, ועל הדרך לחסל את הציביון היהודי של ישראל. ושימו לב בבקשה - כשאני מדבר על השמאל, לרוב כוונתי היא למנהיגות השמאל, ולא למרבית השמאלנים, שאינם מודעים למזימות המנהיגות שלהם.

בוז למנהיגות השמאל - מזימותכם נחשפות לאור השמש המחטא - בתקווה כי ישובשו          

גם מנהיגות השמאל אינה מקשה אחת. אף אחת במפלגת העבודה, אולי חוץ ממירב מיכאלי לא רוצה לבטל בהדרגה את חוק השבות. אפילו אמנון רובינשטיין, ח"כ לשעבר מטעם מר"צ, כתב ספר שלם שבו הוא התעמת עם אקדמאים שמתנגדים למדינה יהודית ולחוק השבות וטוענים שמדינה שמעדיפה קבוצה אתנית לא יכולה להיות דמוקרטית. גדעון לוי אכן לא דואג למדינה יהודית, מבחינתו "סיום הכיבוש" זה ערך בפני עצמו. עכשיו הוא טוען שפתרון שתי מדינות מעשי, אך גם כשחשב שהוא מעשי הוא הצדיק במועצת החכמים את הבכייה של אברום בורג על כך שלא היה בישראל ראש ממשלה ערבי והתבטא נגד חוק השבות. אכן בהארץ זה השמאל שאתה מתאר. גם מוסי רז הוא כזה וגם לשיקולים שתיארת יש משקל רב, כי עובדה שכשיש לנו אור ירוק מטראמפ לספח את בקעת הירדן, מפלגת העבודה ממשיכה להיות נאמנה למתווה קלינטון.

גירוש גוש קטיף לא היה של השמאל, אלא של אריאל שרון שגם שיקר למתנחלים כדי שיבחרו בו...והליכוד הוא ימני.

אף מפלגה מהשמאל לא תבצע נסיגות ללא הסכם מסודר וזה מופיע במצע של כל מפלגה מהשמאל, אפילו המפלגות הערביות (חוץ מבל"ד) עד היום לא בעד "הטובה" שעשה אריאל שרון כשביצע נסיגה חד צדדית.

גנץ הוא לא שמאל ולא ימין אלא אמצע, וזה מצויין משום שהוא מאזן את שני הקטבים.

וחוץ מזה...הערבים הם לא האויבים שלך אלא האויבים של כל מי שרוצה לקדם את התפיסות הפאשיסטיות שלו, וקיצוניות אף פעם לא טובה כמה שתנסה להצדיק אותה, ותהיה בטוח שאם הקיצוניות הזאת תמשיך לנהל את סדר היום המדינה תאבד את הדמוקרטיה, עכשיו אף אחד לא מרגיש בזה...אבל בעוד כמה שנים זה יורגש היטב כאשר המדינה תהפוך להיות איראן...והרי אתה לא רוצה שזה יקרה נכון?

סיפרתי לך על שיתופי הפעולה של המפלגות הערביות עם המפלגות החרדיות נכון? ואיך מנעו את הדחתו של ח"כ גפני מראשות ועדת הכספים דווקא על ידי המפלגות הערביות...אז מדוע אתה מתעקש להקשיב לשמועות של ראש ממשלה שקרן ומפלג??? תחשוב על זה, אני מצפה מאדם אינטליגנט כמוך לקצת יותר מאשר אימוץ שמועות.

לפני שאריק שרון ז"ל ביצע את זה, חיים רמון הטיף יומם ולילה בעד הפרדה חד צדדית כחבר מפלגת העבודה לפני שעבר לקדימה ולמעשה לדעתי תוכנית ההתכנסות של אולמרט היא גנבת זכויות יוצרים מחיים רמון גם על העיקרון וגם על הגבולות שרמון שירטט. אהוד ברק הראשון שהגה את הרעיון של הפרדה חד צדדית ומצנע הוביל את מפלגת העבודה עם המצע הזה לבחירות.

ערב טוב

הליכוד הוא מפלגה שמאלנית יותר ממרץ.

ואני לא מתכוון לשמאל של פעם שבנה את המדינה.

שהחריב וגירש ערבים שכבש שטחים. שהכריע את אשף וגירשו לתוניס..

מפלגות העבודה מפאי בנו את כל הישובים ביהודה שומרון ועזה..והליכוד מחריב.

כאשר מצנע דיבר על פינוי נצרים בלבד כמעט בלעו אותו מדי סתם את הפה ונעלם.

הליכוד השמאלני..החריב.

את ימית.

קטיף

צפון עזה

צפון השומרון

עמונה א-ב

בית אל

מגרון

מעלה רחבעם

גבעת אסף

בחרסינה

נתן את חברון.

והחצוף החריב בנתיב האבות באמתלה של חריגה של מטר בלבד.  אשר תוקנה.

הגיע בבחירות לנתיב האבות למפגש עם המשפחות שאת בתיהם החריב..והצהיר בסרטון וידאו שהופץ בפייסבוק שבמשמרת שלו לא יחריבו בית של יהודי בארץ ישראל.

הזמין לכאן במתכוון מסתננים מחבלים מאריתריאה.

מציף את המדינה במסתננים שחורים ולבנים מאוקראינה וגיאורגיה.

הציף את המדינה בעליה של ערב רב מחבר העמים שהקזר שלהם ליהדות הוא שואה.

נתן לערבים לפרוץ את שער הרחמים שהיה סגור 800 שנה ולהקים שם מסגד.

נכנע למגנומטרים.

העביר כספים לחמאס כד להתעצם

הפסיד בכל המלחמות

מחירי הדיור בשמיים.

טוב מספיק לעת עתה..

ניתן לכתוב ספר על האסונות שהביא עלינו.

לולא העלייה מחבר העמים היה צריך לדבר על תוכנית החלוקה של 1947 לא כדי לרצות את הערבים אלא כדי להבטיח מדינה יהודית ודמוקרטית, כמו שעכשיו איו"ש מסכנת את הרוב היהודי, כך לולא חבר העמים גם הגליל והנגב היו מסכנים.

אפשר היה לטעון את זה בלי לקשור לטיעון מזימות אפלות שזומם השמאל בכוונה להרוס את המדינה .

אני לא יודע כיום מה זה "שמאל" וכלפי מי אתה מפנה את טיעוניך . כחול -לבן זה שמאל? העבודה זה שמאל? בשלב זה ברור כמעט לכולם שרעיון החלוקה הוא לא ישים והוא יהיה לכל היותר נכון לעתיד.

ולעצם העניין - יש כאן ויכוח שנמשך למעלה מחמישים שנה. לאף צד בוויכוח אין כוונות זדוניות שנועדו לפעול נגד המדינה  לכל צד יש אידאה לגבי אופיה העתידי של המדינה ולכל צד יש בסופו של דבר רצון ליצור מדינה משגשגת החיה  בשלום עם שכנותיה. כל צד גם טוען שהפתרונות של הצד השני רק יזיקו למדינה ומביא טיעונים לכך.אני לא רוצה להתייחס לעמם הטיעונים כי הם נלעסו עד דק במשך עשרות שנים.

אי אפשר כפי שאתה עושה לכפור בלגיטמציה של הצד שכנגד לראות בו תאב בצע כסף הרוצה במכוון להזיק למדינה. מותר לך להתווכח עם הצדק בעמדת הצד שכנגד. ברגע שאתה מציג אותו בפועל כבוגד וכי שלא רוצה במכוון בטובת המדינה וכמי שזומם מזימות להרוס אותה אתה נוקט בעמדה שלטעמי היא פשיסטית המדירה ויוצרת דה-לגיטמציה עד כדי עבריינות לכל מי שרואה בצורה שונה את האינטרסים של המדינה ואת עתידה.

בו חיים ותשמע איך מהזווית שלי הדברים ניראים

לכל מנהיגות בכל מדינה יש מטרה מוצהרת ולגיטימית להביא עושר, שגשוג ופריחה לאזרחי המדינה

גישה פרגמטית של ריאל-פוליטיק מחייבת לעתים קרובות את ההנהגה לנקוט בצעדים "ציניים" שכלפי חוץ אינם פופולריים

ראיית העולם של מרבית מנהיגי העולם העומדים ומנווטים מדינה היא ראיית עולם דרך "החור שבגרוש" - כלומר חשיבות הכסף

כסף משחק תפקיד חשוב בחיי מרבית בני האנוש, ובחיי מרבית המדינות - המוטיבציה להעשיר את המדינה ואזרחיהה קיימת כעובדה

והיא קיימת אצל רבים בעיקר אצל הגויים שהם רוב האנושות כיום - אין לכך שום קשר ליהודים ספציפית

ולראייה אתה יכול לבחון את מעשי הסינים בקידום האיטנטרסים הכלכליים שלהם בעולם, וברצונם להפוך למעצמה מספר 1 בעולם

וזאת באמצעים של השגת עליונות בתחומים השונים באמצעות השקעה כספית עצומה, שההתעשרות המהירה שלהם איפשרה

קח לדוגמא את הצרפתים, המוכנים למכור את אמם תמורת כסף ועסקים עם הגרועים במשטרים כמו עם איראן למרות הסנקציות

תסתכל על האמריקאים שלאורך עשרות ומאות שנים משלבים בין האינטרסים הכלכליים שלהם לבין עקרונות מוסריים במדיניות החוץ

בקיצור הכפפת והכוונת מדיניות מדינה על ידי מנהיגיה איננה כפי שאתה חושש סממן אנטישמי של תאוות בצע כביכול שלנו היהודים

ולעניינו כאן בישראל.......

אכן, מנהיגות השמאל, שרצתה באופן לגיטימי לקדם את כלכלת ישראל, ראתה בוויתור ומסירת אדמות מולדת הכרח להשגת מטרה זו

הם אכן פעלו למסור אדמות מולדת ביו"ש כדי להשיג פתרון לסכסוך הישראלי ערבי - ובכך לפרוץ דרך לשלום עם העולם הערבי 

וכך נולד בחטא הסכם אבון אוסלו 

במסגרת השלום עם העולם הערבי קיוותה מנהיגות השמאל ליצור ולרקום מערכת יחסים מסחרית עסקית ענפה של מאות מיליארדי $

עם העולם הערבי - בעיקר מדינות המפרץ העשירות

כמובן שמהלך זה נכשל, וזאת כי הערבים והפלסטינים שונאים אותנו שנאה אנטישמית דתית, ומבחינתם הסכסוך הוא לא על שטח

פתרון 2 המדינות המסוכן ברוך השם כיום הוא גוויה קבורה ומתה

הניסיון של מנהיגות השמאל לעורר אותו לחיים נובע מרצונם להשיג פיוס עם העולם הערבי, על ידי הקרבת אדמות מולדת ביו"ש

המוטיבציה של מנהיגות השמאל לפעול בכיוון זה היא באופן ברור כסף! - מאות מיליארדי $$$ של מסחר ועסקים עם העולם הערבי

הרצון למסחר ועסקים עם העולם הערבי כדי להעשיר את מדינת ישראל הוא לגיטימי 

הבעיה היא המחיר באדמות מולדת שהשמאל מוכן לשלם בעד הישגים כלכליים אלו

יש לזכור כי וויתור חלילה על אדמות מולדת ביו"ש יוצר סכנה קיומית של טרור טילים ופצמ"רים על גוש דן וישראל

סכנה קיומית ממדינה פלסטינית עצמאית חלילה ותקום

דבר נוסף שהשמאל מוליך אותנו שולל בו

וכמעט לא מדבר עליו והוא שמדינה פלסטינית כזו אם חלילה תקום תקלוט אל תוכה כ-4 מיליון פליטים

כן נכון, עד 4 מיליון פליטים פלסטינים מורעבים טרוריסטים, שונאי ישראל החיים בעוני בירדן, בלבנון בסוריה במדינות המפרץ

זוהי סכנה מוחשית נוספת שיש לקחת בחשבון כשמדברים על הקמת מדינה פלסטינית עצמאית

לאחר יותר ממאה שנה של מאבק לאומי בין התנועה הציונית היהודית לבין התנועה הלאומית הערבית - ב"ה ידינו על העליונה

אנו מנצחים - אנו משגשגים, פורחים, בונים קולטים עלייה ומיישבים את חבלי המולדת ביהודה ושומרון במאות אלפי חלוצים יהודים

ברוך השם הגענו למצב זה של הישגים לאומיים לעם היהודי בישראל

ואלו הפלסטינים ברוך השם על הקרשים - מתפוררים, מתרסקים, מורעבים, חלשים וננטשים ונזרקים לכלבים ע"י הערבים והאמריקאים

במצב עניינים זה אני שואל.....???????

איזה אינטרס יש לישראל להרים את שונאי ישראל אלו  ולבנות להם מדינה פלסטינית עצמאית שתסכן אותנו

ועוד על שטחי המולדת שלנו ביו"ש? מה אתם בשמאל השתגעתם???

את עשיית העסקים עם העולם הערבי ניתן כיום לעשות ללא וויתור על חבלי מולדת

הנהגת הימין הוכיחה כי ניתן לעשות "שלום" כלכלי ולסחור עם העולם הערבי ללא מסירת שטחי מולדת ביו"ש

לעניות דעתי, כל הכיוון בטעות יסודו

כלומר כפי שנראה לי עושרו של העולם הערבי במדינות המפרץ מבוסס על מחיר הנפט וצריכתו בעולם

בטווח של עשרות השנים הקרובות - אולי בעוד 35 שנה - לא ישתמשו יותר בנפט

כך שאין עתיד לעשיית עסקים ומסחר עם העולם הערבי - מדינות המפרץ והעולם הערבי יחזרו לעידן שיירות הגמלים

"וחול המדבר" יכסה שוב את מדינות המפרץ.          

יש הבדל בין לטעון  שמדובר בטעות קשה ואפילו מסוכנת לבין לטעון שמלכתחילה מדובר במזימה אפלה ומרושעת שכל תכליתה הוא בצע כסף והרס המדינה.

אני לא אכנס לכל הטיעונים שנלעסו לעייפה. אומר רק שמזווית ראייתי התנועה הציונית שנשלטה ע"י השמאל ביקשה ליצור מדינה חילונית נורמלית ככל מדינות העולם הנאורות ואימצה הלכה למעשה את התרבות המערבית ואת העקרונות הדמוקרטים. מבחינתך זה אסון מבחינתי זה חזון וטוב שהרוב חושב כמוני.

אחד מעקרונותיה הוא עשיית שלום עם שכנותיה מה שיכמובן ייטיב עם המצב הכלכלי וימנע מלחמות.  נקודת המוצא שלי היא שא"י היא מולדתם של שני העמים היושבים בה והפיתרון הנכון ביותר שישמור על מדינה בעלת רוב יהודי היא חלוקתה בין עמיה ששכן סיפוח יצור מדינה דו-לאומית שאו שלא תהיה באמת יהודית או לחילופן- לא תהיה דמוקרטית.

ההסכמי אוסלו והנסיגות הוכיחו כי למרות ההיגיון של החלוקה הערבים  לא מוכנים לפיתרונות כאלה והם דומים לחלוטין לימין הקיצוני שלנו שלא מוכן לקבל את הזכויות של הצד שמנגד ושולל אותם לחלוטין. במצב הנוכחי אין סיכוי שתוכנית חלוקה תתבצע ולכן אנחנו תקועים במצב ללא פיתרון כנראה לעוד שנים ארוכות. אין היום כמעט מישהו בציבור הישראלי שמטיף לחלוקה לאלתר ואתה נלחם בתחנות רוח. הדבר היחיד הוא רק למנוע מצב שחלוקה לא תתאפשר בעתיד.

נבואה ניתנה כידוע לשוטים  אנחנו מדינה משגשגת גם בלי נפט ואינך יכול לחזות את התהליכים שיעבור העולם הערבי.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר