זה בדיוק מה שהוא אומר בסרטון שאתה מתעקש לא לראות

החוקר שואל אותו.. מה יש לך לספר הוא אומר יש פה קנוניה רצחו מאבטח.. מי אמר לך שמעתי.. ואם אומר לך שאין מאבטח מת אז כל מה שחשבת הוא שקר.. כן.

החוקר שיקר אף אחד לא מת...

עמיר נסעתי בקו 247 באוטובוס היה אחד מצעירי הליכוד קוראים לו גלעד.. והוא סיפר לי שבן גביר מתכנן לרצוח את רבין...

למה אין ועדת חקירה .. כן יש היא חוקרת מי מרכיב אותה אנשים נכבדים.. כולם חבורת פושעים.

ספר לנו.. תזמינו אותי לועדה.. אני לא קורא עיתונים לא שומע רדיו.. ניטרלתם אותי.. תעמידו את הראיות ותנו לי להפריך אותם..

דבר מה אתה יודע..  אסור לי לספר.. למה יהרגו אותי במקום..

האם ירית כן יריתי התכוונתי להרוג לא מתחרט.

כמה כדורים ירית 3... ומשהו מאנשי הבטחון צעק סרק סרק.

לא יתכן אני הכנסתי את הכדורים במו ידיי..

אל תעשו ממני משוגע שיאמרו איש בלתי שפוי עשה זאת.

אלא שהעם כל אחד היה חייב לקום ולעצור את האסון.

מה יותר ברור מזה?

הכי טוב לשאול את יגאל עמיר עצמו..

לאחרונה אם ילדו שכנעה אותו לבקש משפט חוזר ולא נראה שאם היו מסכימים למשפט החוזר הוא היה חוזר על ההודאה שלו. 

תפסיק לבלבל את המוח.מומחים שמומחים האיש מודה וגאה במעשיו ואין אדם בעולם שיהיה מוכן לשבת כל חייו בבית סוהר אם הוא לא אשם.

אתה כל כך משוכנע? פנה לבגצ" ובקש משפט חוזר. אפילו עמיר לא עושה זאת.

כל דג רקק במאפיה מוכן לשבת בכלא כל חייו על מה שהוא לא עשה כדי להגן על ראש הפירמידה, בין אם זה מתוך פחד ובין אם זה מתוך סגידה לסנדק. 

ומה קרה מאז? אם יגאל עמיר עצמו היה טוען לחפותו היה על מה לדבר. הוא קורא את כל התיאוריות ועדיין דבק בכך שהוא הרוצח -מי אני שאחלוק עליו.

אז בשביל מה הוא מסכים למשפט חוזר? 

למה שיפגעו? הרי עצם קיום משפט פומבי הוא ערובה לכך שלא יכולה להיות כל פגיעה. בשום מקום הוא לא טען לחפותו הוא גאה במעשה ואפילו לא מביע חרטה. הזיכוי שהוא שואף אליו נובע מעצם המעשה שנחשב בעיניו פטריוטי.הוא הרי לא מבקש משפט חוזר על סמך חפותו מהרצח. הוא מעולם לא טען שהוא לא  ביצע זאת!

תפסיק לבלבל את המוח.מומחים שמומחים האיש מודה וגאה במעשיו ואין אדם בעולם שיהיה מוכן לשבת כל חייו בבית סוהר אם הוא לא אשם.

אתה כל כך משוכנע? פנה לבגצ" ובקש משפט חוזר. אפילו עמיר לא עושה זאת.

כל דג רקק במאפיה מוכן לשבת בכלא כל חייו על מה שהוא לא עשה כדי להגן על ראש הפירמידה, בין אם זה מתוך פחד ובין אם זה מתוך סגידה לסנדק. 

על איזה ראש פירמידה הוא אמור להגן? מי זה הסנדק שהוא מעריץ ומוכן למסור את חייו על הערצתו זו?

מה יותר ברור מזה?

ברור

לגביו ברור שאין ספק.

כי הוא באמת טען כדורים אמיתיים

הוא באמת התכוון לרצוח

הוא באמת היה חלק מהקנוניה

אבל בפועל הוא לא הרוצח כי החליפו לו את הכדורים בדמא.

הוא הוכנס לבידוד לא שמע חדשות לא ידע מה קרה גם אחרי 14 שנה הוא ממודר ולכן הוא היה בטוח שהוא רצח.

אני לא אומר שאינו צריך לשבת בכלא על נסיון רצח.

אבל הרוצח האמיתי ומבשלי הקנוניה עדיין חפשיים

אתה לא נותן לעובדות לבלבל אותך..מה

מה יותר ברור מזה?

ברור

לגביו ברור שאין ספק.

כי הוא באמת טען כדורים אמיתיים

הוא באמת התכוון לרצוח

הוא באמת היה חלק מהקנוניה

אבל בפועל הוא לא הרוצח כי החליפו לו את הכדורים בדמא.

הוא הוכנס לבידוד לא שמע חדשות לא ידע מה קרה גם אחרי 14 שנה הוא ממודר ולכן הוא היה בטוח שהוא רצח.

אני לא אומר שאינו צריך לשבת בכלא על נסיון רצח.

אבל הרוצח האמיתי ומבשלי הקנוניה עדיין חפשיים

אתה לא נותן לעובדות לבלבל אותך..מה

אתה באמת חושב שמאז 1995 הוא לא יודע מה קורה? אין שום בעיה לאשתו ולאחיו ששוחרר לספר לו. איפה אתה חי?

איזה אינטרס היה מלבד לימין הקיצוני לרצוח את רבין?

זו בדיוק הבעיה

השמאל רצח אותו כדי להפיל תיק על הימין

את זה בטח יודע

מה הויכוח בכלל אם הפתלוג מציג חדירת כדור מקדימה

ועוד עשרות ראיות..

מה איכפת לך להיכנס לקרוא בעצמך..ממה אתה חושש שתגלה שכל מה שהאמנת בו היה שקר..

מה עדיף לך לחיות עם השקר  לא מבין אותך

זו בדיוק הבעיה

השמאל רצח אותו כדי להפיל תיק על הימין

את זה בטח יודע

מה הויכוח בכלל אם הפתלוג מציג חדירת כדור מקדימה

ועוד עשרות ראיות..

מה איכפת לך להיכנס לקרוא בעצמך..ממה אתה חושש שתגלה שכל מה שהאמנת בו היה שקר..

מה עדיף לך לחיות עם השקר  לא מבין אותך

בסוף השמאל רצח אותו? אתה חיית אז על הירח? נו באמת . כנראה שאין גבול להזיות .

חיים בוא פעם אחת תהיה כן עם עצמך.

תראה את הסרטון הבא.. ותגיב עיניינית על מה שלא נראה אליך. תמקד דקות שניות..

https://youtu.be/as8XvmpKDOw

הספיק לי מה שראיתי. הסרט מנופולטיבי משתמש במוסיקה ובכיתוביות ועל  חלקי עדויות סתירות לא משמעותיות בעדויות (הגיע באמבולנס או במכונית לא נפל מיד .)ומעלה שאלות טכניות שאפשר לשאול כמעט על כל חקירת רצח.

והעיקר: מי שטוען טענות כאלה צריך להביא גם תגובות ולתת איזו תובנה. הרי אין ספק שעמיר ירה בו שלוש יריות מכוונות על מנת להרוג ולא כל מי שסופג יריות נופל מיד. למה שמישהו ירה ברבין? איזה מניע יש לשומריו לירות בו (אלא אם כן זה עוד ימני קיצוני ששיתף פעולה עם עמיר ..)

כלומר אין ספק שעמיר ירה ברבין וזה מוכח חד משמעית והרוצח עצמו מודה וגאה בכך. את כל היתר צריך להוכיח ובעיקר -המניע!

מה יהיה איתך תפוס ראיה אחת ותתמודד איתה.

הניתוח הפתולוגי מראה כדור מלפנים גם זמן המוות היה הרבה אחרי..ירו בו ברכב וזה שירה בו נהר או חוסל ונקבר בחופזה ובסודיות שלבסוף נתגלתה 

נו באמת... למה אתה לא זה שתפתח עיניים?

ומה הקשר בין תום פרידמן שעוסק בגלובליזציה (ותומך בה)לבין רצח רבין?

תראה חיים.......

זה לא הזמן, וזה לא המקום לפרט בעניינים אלו. 

ברור. ברור. כוחות האופל השבכים יםגעו קשות בכל מי שיעז לדבר. איזה פחד....

תראה חיים.......

קשה לי לפרט בנושא זה

הסיבה היא לא פחד מפני השב"כ - אלא חוש אחריות למדינת ישראל

ישנם דברים שאין צורך שיתפרסמו באופן פומבי וציבורי

את הנעשה אין להשיב - אך כעת אסור לסכן ולהזיק לישראל בפרסום האמת

המנהיגות המוצמצמת האחראית, הימנית והאמונית יכולה בדיסקרטיות להיחשף לאמת

את האמת ניתן לחשוף גם למנהיגי השמאל הציוניים האחראיים, שרוצים בטובת העם היהודי בישראל - בבחינת מולדת יהודית

ולא למנהיגים שדוחפים להפכנו ככל העמים - ללא לאום ודת ללא אלוקים ללא משפחה גרעינית וללא זהות וציביון יהודי מסורתי דתי

יש להבין המאבק האמיתי הוא על פניהה של ישראל - עתידה, זהותה, אופיה, ותפקידה בעולם

המאבק הוא בין היהודים המחוברים לדת ולמסורת ולאמונה באלוקי ישראל - לבין הגלובליסטים המסוכנים

הסכם הדמים אוסלו היה ניסיון של המנהיגים הגלובליסטיים להפוך ולשנות את ישראל - להפכה למדינה ללא ציביון יהודי ציוני דתי

המטרה הייתה להרוס את הלאומיות הישראלית יהודית ציונית למזגה אל תוך המזרח התיכון, ולערבבה עם הגויים והערבים

הרוב הגדול והמכריע של השמאלנים אינו מודע למזימות המנהיגות הגלובליסטית שלהם - הם מולכים באף - משקרים להם

מי הם מנהיגי הגלובליסטים המובילים כוחות רשע אלו אתם בוודאי שואלים?

ובכן, יש רבים מאוד מהם.....

אך הנוגעים לעניינו כאן בישראל המנהיגים הם ביילין, פרס, רבין, עיתון "הארץ", האוניברסיטה העברית, מר"צ, אנגלה מרקל, מקרון, הנשיא אובמה, הנשיא קלינטון, גברת קלינטון, עיתון הניו יורק טיימס ומרבית כותביו כמו תומאס פרידמן שהיה מעורב והשפיע רבות בניסיון גיבוש ישראל חדשה ואחרת, סגן הנשיא אובמה ג'ו ביידן, שר החוץ של אובמה ג'ון קרי, פיטר ביינרט, סנדרס, סורוס, היועצת לביטחון לאומי של אובמה סוזן רייס וכל צוותה, הנשיא קלינטון וצוות יועציו, שבס כאן בישראל, נערי פרס ועוד רבים

בעניין רצח רבין רב הנסתר על הגלוי - ומכיוון שלא ניתן לשנות את מה שקרה - ייתכן שטוב יהיה ורק למעטים האמת תחשף.

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר