עד שתוקם מערכת משפט התורה - עלינו לדאוג ששלטון החוק נקי יהיה

שלטון חוק מגן עלינו האנשים ההגונים בחברה, מפני הטורפנות החייתית של הפושעים חולי הנפש הקרימנלים בחברה

לכן עלינו לנקות את מערכת שילטון החוק מהשחיתות הקיימת בה 

ולחזק אותה בתקציבים לטובת כולנו

בתקופת מעבר זו משלטון החוק לדין תורה אמיתי 

עלינו האנשים ההגונים לעמוד על המשמר מפני אויבנו כוחות האופל השטניים

צדק תדק תרדוף! 

השאיפה היא לכיוון הקמת מערכת המובססת על צדק, ולא חוק

שלטון חוק מגן עלינו האנשים ההגונים בחברה, מפני הטורפנות החייתית של הפושעים חולי הנפש הקרימנלים בחברה

צדק תדק תרדוף! 

עכשיו..... שימו לב

אנו עומדים בפני מערכת בחירות חשובה ומכרעת

כל המחנות מתארגנים למאבק הדמוקרטי

לעניות דעתי:

אהוד ברק הוא אדם מושחת מוסרית - ומייצג את כוחות האופל השטניים והחולניים הסוגדים לעגל הזהב

כשהתמנה כראש ממשלה - תוך תקופה קצרה הביא עלינו מוות, טרור, אוטובוסים מתפוצצים, רשע, כאוס וסכנות - האינטיפאדה 2

לאהוד ברק שגעון גדלות - אך גם ערמומיות

כשראה כי נכשל באופן עצמאי להקים מפלגה - פנה מיד וברח למחנה כוחות האופל השטניים האחר

במחנה זה של מרצ אויבת העם היהודי - שונאת היהודים - והאנטיציונית

עומדים בהנהגה אהוד ברק המושחת - ניצן הורוביץ ההומו - סתיו שפיר שונאת החרדים

אני מבין היום יותר טוב מתמיד את גבי אשכנזי - ומכבד אותו, שבהיותו רמטכ"ל נלחם בכל כוחו באהוד ברק השטני

אני מאמין כי אהוד ברק שקוע עמוק עד צווארו ושותף בכנופיית הפדופילים של גפרי אפשטיין - שסחרה בקטינות לזנות

"אל מקום שאדם בורח בשעת צרתו ניכר ששם שורשו"

(רבי צדוק הכהן מלובלין)

ולראיה:

אהוד ברח אל מפלגת המחנה הדמוקרטי האפלה. 

זה שתכנה מישהו "אפל" לא הופך אותו ל"אפל". גם הנאצים כינו כך את יריביהם. לפי כל קנה מידה אנושי ומוסרי אתה הוא זה המייצג את כוחות האופל השטניים בחברה הישראלית ואני מקווה שהביטוי היחיד שיהיה לך הוא בפורום צנוע זה וגם זה בגלל יכולת ההכלה שלי. 

זה שתכנה מישהו "אפל" לא הופך אותו ל"אפל". גם הנאצים כינו כך את יריביהם. לפי כל קנה מידה אנושי ומוסרי אתה הוא זה המייצג את כוחות האופל השטניים בחברה הישראלית ואני מקווה שהביטוי היחיד שיהיה לך הוא בפורום צנוע זה וגם זה בגלל יכולת ההכלה שלי. 

אולי כדאי שתנסה להתמודד עם הטענות לגופו של עניין

ולא לגלוש לכינוים ועלבונות לגופו של איש

אני מעביר ביקורת מגובה בעובדות על אישיות פוליטית

ואתה מתקיף אותי - תתמודד עם עובדות אלו

- אהוד ברק הביא עלינו תוך תקופה קצרה מאוד כראש ממשלה כאוס, הרג, טרור כלומר את האינטיפאדה ה-2

- אהוד ברק הדוניסט משוויץ בעושרו, עונד שעונים יוקרתיים ומפוארים איפה טעיתי כשאמרתי שהוא סוגד לעגל הזהב

- לאהוד ברק היו קשרים עם גפרי אפשטיין הפדופיל, ודרכו הוא קיבל כ-10 מיליון שקל מקרן וקסנר האפלה

- קרן וקסנר היא זו המממנת מלגות לקציני צהל, והפקידות הבכירה ללימודי אוניברסיטה אלךיטיסטים

- שם מלמדים אותם שהם אלו שקובעים ה-DEEP STATE המנגנון הבכירותי - שלא לומר, הבונים החופשיים

- ניצן הורוביץ הוא הומו - דבר האסור בתורה

- סתיו שפיר שונאת חרדים פעילה, והיא לא היחידה

- מרצ הוציאה את המילה ציונות ממצע - במובהק כרתה ברית עם הערבים, ואיננ ציונית

אז היכן טעיתי?

1. מי שהביא כאוס והרג היו הפלשתינאים ולא ברק. ברק ניסה בדרכו למנוע זאת . כשהתברר שבסופו של דבר טעה זה לא הופך אותו ל"אפל". כשאתה יוצא למלחמה מוצדקת ומפסיד בה זה לא אומר שהתכוונת להפסיד

2. אישיותו של ברק אכן בעייתית זה לא אומר שהוא שייך לכוחות אופל מצבע מסויים. סגידה לעגל הזהב מאפיינת גם רבנים אנשי ימין קיצוני וכו' שלא לדבר על ראש הממשלה. דווקא מפלגות מרץ והעבודה הן מן היחידות שיוצאות נגד מגמות אלה ודווקא  הן מבחינתך הן כוחות האופל. מדוע אינך מכנה את מפלגות הימין המנסות להצדיק את הנהנתנות המטורפת של נתניהו "כוחות אופל"?

3. גם לטראמפ היו קשרים הדוקים מאוד עם אפשטיין והוא מצולם איתו בחברותא יותר מברק . מדוע אינך מתייחס גם לטראמפ, שבניגוד לברק ידוע ביחסו המשפיל ומטרידני לנשים?

4.ניצן הורוביץ הוא הומו והוא לא בחר זאת. תבוא בטענות לאל שלך שיצר אותו ככזה. אין שום "אופל" בלהיות הומו יש הרבה אופל ביציאה  נגד נטייה שעמה נולדת. הומואים יש בכל המגזרים זה לא הופף אותם ל"אפלים" אלא רק את רודפיהם המבקשים לאמלל אותם.

5. סתיו שפיר יוצאת בצדק נגד החרדים שברובם הם טפילים שלא עובדים ולא משרתים בצבא. זו לא שנאה זו עובדה.

6. מרץ היא מפלגה של ארבעה מנדטים זה לא "כוחות" בדיוק כשם שהכנהניסטים המשיחיים אינם השתקפות של הציונות הדתית. יתירה מזו אתה תומך בחרדים שהם במוצהר אנטי ציוניים. למה להם מותר ולמרץ אסור?

1. מי שהביא כאוס והרג היו הפלשתינאים ולא ברק. ברק ניסה בדרכו למנוע זאת . כשהתברר שבסופו של דבר טעה זה לא הופך אותו ל"אפל". כשאתה יוצא למלחמה מוצדקת ומפסיד בה זה לא אומר שהתכוונת להפסיד

2. אישיותו של ברק אכן בעייתית זה לא אומר שהוא שייך לכוחות אופל מצבע מסויים. סגידה לעגל הזהב מאפיינת גם רבנים אנשי ימין קיצוני וכו' שלא לדבר על ראש הממשלה. דווקא מפלגות מרץ והעבודה הן מן היחידות שיוצאות נגד מגמות אלה ודווקא  הן מבחינתך הן כוחות האופל. מדוע אינך מכנה את מפלגות הימין המנסות להצדיק את הנהנתנות המטורפת של נתניהו "כוחות אופל"?

3. גם לטראמפ היו קשרים הדוקים מאוד עם אפשטיין והוא מצולם איתו בחברותא יותר מברק . מדוע אינך מתייחס גם לטראמפ, שבניגוד לברק ידוע ביחסו המשפיל ומטרידני לנשים?

4.ניצן הורוביץ הוא הומו והוא לא בחר זאת. תבוא בטענות לאל שלך שיצר אותו ככזה. אין שום "אופל" בלהיות הומו יש הרבה אופל ביציאה  נגד נטייה שעמה נולדת. הומואים יש בכל המגזרים זה לא הופף אותם ל"אפלים" אלא רק את רודפיהם המבקשים לאמלל אותם.

5. סתיו שפיר יוצאת בצדק נגד החרדים שברובם הם טפילים שלא עובדים ולא משרתים בצבא. זו לא שנאה זו עובדה.

6. מרץ היא מפלגה של ארבעה מנדטים זה לא "כוחות" בדיוק כשם שהכנהניסטים המשיחיים אינם השתקפות של הציונות הדתית. יתירה מזו אתה תומך בחרדים שהם במוצהר אנטי ציוניים. למה להם מותר ולמרץ אסור?

אני משתדל, מכאן ולהבא לדבר על דברים שאני מבין בהם, ולא לקפוץ מעל לפופיק

והדברים שאני מ בין בהם הם בדיוק מה שתארתי

גם סגידתם של רבנים ואחרים לעגל הזהב היא פסולה - אך איננו דנים כאן בהם - מתי שמעתי אותי תומך בסוגדים לעגל הזהב?

בנימין ניתיהו נהנתן - אך הוא לא בנה מפלגה התומכת במדיניות מסוג זה - הוא לא פועל ומטיף בכיוון זה - אדרבא אתם השמאלנים

מנסים להפיל ממשלת ימין דמוקרטית נבחרת ולגיטימית בכך שאתם תוקפים את המנהיג ותופרים לו תיקים על סיגרים

ניצן הורוביץ יכולצ להיות הומו בארון - האיסור הוא על משכב זכר, לא על איך שהוא נברא 

סתיו שפיר כמו אחרים אנטישמיים שונאי חרדים - שונאת את אלוקים ונלחמת בוא באמצעות מדיניות ושנאה פתוחה וגלויה כנגד החרדים-  היא עושה זאת כי היא באה מהצד השני של אלוקים

זו לא השאלה האם 4 או 5 מנדטים יש למרצ - בעזרת השם גם אלו לא יהיו - העובדה כי קיים זיהום מסוג בעם היהודי ובישראל

זאת הבעיה.  

אף אחד לא בנה מפלגה הסוגדת לנהנתנות-גם לא ברק.

מי שטוען שהומו צריך להיות בארון הוא בפירוש אדם אפל וחשוך  מה זה בדיוק מפריע לך ?  למה אתה רוצה לאמלל אנשים שזו נטייתם ולשלול את זכויותיהם?

זו דמגוגיה לטעון שתופרים לביבי תיקים רק על סיגרים . האיש נהנתן מושחת וחסר כל מעצורים.

תטען עד מחר שסתיו שפיר שונאת חרדים אבל העובדות מדברות בעד עצמן למעלה ממחצית האוכלוסייה לא עובדת ורובה לא משקתת בצבא. זו טפילות והתנהגות לא מוסרית. (לדעתי אם אלוהים היה מתגלה גם הוא היה נגד החרדים...)

למה שמרץ היא נגד הגדרת ציונות היא "זיהום" ושהחרדים שכוחם גדול פי 5 נגד הציונות -זה כשר בעינך ולא נחשב לזיהום?  אנשי מרץ משרתים לפחות בצבא ועובדים,

מי שטוען שהומו צריך להיות בארון הוא בפירוש אדם אפל וחשוך  מה זה בדיוק מפריע לך ?  למה אתה רוצה לאמלל אנשים שזו נטייתם ולשלול את זכויותיהם?

זו דמגוגיה לטעון שתופרים לביבי תיקים רק על סיגרים . האיש נהנתן מושחת וחסר כל מעצורים.

תטען עד מחר שסתיו שפיר שונאת חרדים אבל העובדות מדברות בעד עצמן למעלה ממחצית האוכלוסייה לא עובדת ורובה לא משקתת בצבא. זו טפילות והתנהגות לא מוסרית. (לדעתי אם אלוהים היה מתגלה גם הוא היה נגד החרדים...)

למה שמרץ היא נגד הגדרת ציונות היא "זיהום" ושהחרדים שכוחם גדול פי 5 נגד הציונות -זה כשר בעינך ולא נחשב לזיהום?  אנשי מרץ משרתים לפחות בצבא ועובדים,

החרדים הם אוהבי ישראל - הם חיילים בצבאות השם

דווקא החרדים בחזונם המשיחי הנם צינים יותר גדולים ממרבית הישראלים ההדוניסטים המוחתים  

חזונם המשיחי של החרדים מדבר על בית לאומי לעם היהודי סבארץ ישראל

החזון הציוני של החילונים הוא בין כ-200 שנה

החזון החרדי המשיחי הוא בי 2000 שנה

אתם החילונים התעייפתם כבר לאחר 200 שנה - והתחלתם להשחית את הארץ הזאת במעשים מתועבים הנוגדים את תורת ישראל

החרדים מחזיקים בחזון המשיחי הציוני 2000 שנה ושמרו על טוהר המחנה - בתנאים קשים, בעוני, ברצח, תחת מתקפות של שנאה ורדיפה , ופרוגרומים

אז מי מבינהם יותר נאמן לעם היהודי?

מי מבינהם לא בגד?

מי מבינהם שמר אמונים לאלוקיו, למוסר הנביאים, לעשרת הדברות?

מי המושחת - החילונים או החרדים

וכבר פירטתי בהרבה מקומות מי באמת הפרזיט בנוגע לקבלת השילומים מדם החרדים הנרצחים.

סלח לי. זה זיון מוח. החרדים אינם ציונים בהצהרה לחמו נגד הציונות עשו הכול שמדינת ישראל לא תקום. חייל בצבאות השם אפשר להיות גם בלי המדינה הציונית. שב בגולה קיים את המצוות וצפה לבא המשיח.

אתה צריך קצת ללמוד יותר על החרדים. הם לא רוצים בית לאומי לעם היהודי בא"י לפני בא המשיח ורואים בציונים חוטאים ודוחקי קץ. אתה צריך להבחין בין החרדים לבין הציוניות הדתית שתפישתה שונה ולא לערבב בין השניים.

הציונות במהותה הייתה תנועה חילונית שיצאה נגד התפיסה של "שלוש השבועות" והתכוונה להקים מדינה חילונית יהודית. ההצלחה היא מרשימה ואף אחד לא התעייף. הישוב היהודי בארץ מלכתחילה לא התכוון לחיות על פי התורה ואיאפשר לדבר על "התחלתם להשחית" מלכתחילה זו הייתה "השחתה" ואפילו מכוונת.  הכוונה לא הייתה מלכתחיה להיות נאמן ליהדות ובטח לא לאלוהי יישראל אלא ליצור מדינה מודרנית חילונית  שהמקורות היהודיים משמשים רק מקור השראה במידה והם רלוונטיים למדינה מודרנית. מדינת ישראל היא מרד בחזון המשיחי !

הקמנו משהו בהתייחס להשקפתינו ובניגוד לתפיסה החרדית. הציונות הדתית שיתפה איתנו פעולה כי ראתה בהקמת המדינה חלק מתהליך משיחי אבל מעולם לא לחמה נגד החילוניות .

לא לעבוד ולא לשרת בצבא זו שחיתות מוסרית מאין כמותה וטפילות. החרדים חיים רק בזכות החילוניים. אני לא אחזור שוב על דברי הרב החרדי הלברטל המדוייקים והנכונים.

ואם תחזור על שקר שוב ושוב הוא לא יהפוך לאמת -אנשים קיבלו פיצויים על עבודתם והסבל שנגרם להם ועל שלילת חירותם ואין שום שחיתות ואי צדק בקבלת פיצויים המגיעם לך.

צדק תדק תרדוף! 

"צדק" הוא הרבה יותר אוניברסלי מ"חוק".

גרמניה נאצית היתה מדינת חוק, אך לא מדינת צדק וישראל צועדת בעקבותיה.

לכן אתה טועה.

אינך מעונין במדינת צדק, בה הכל שווים.

אתה דווקא מעונין במדינת חוק, בה ייושמו חוקי עוולה שיעניקו עדיפות לחלק מסוים באוכלוסיה...

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("ממצאים חד-פעמיים"). 

אתר מעולה הדן באופן מקיף בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

*גרמניה הנאצית

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

סלח לי. זה זיון מוח. החרדים אינם ציונים בהצהרה לחמו נגד הציונות עשו הכול שמדינת ישראל לא תקום. חייל בצבאות השם אפשר להיות גם בלי המדינה הציונית. שב בגולה קיים את המצוות וצפה לבא המשיח.

אתה צריך קצת ללמוד יותר על החרדים. הם לא רוצים בית לאומי לעם היהודי בא"י לפני בא המשיח ורואים בציונים חוטאים ודוחקי קץ. אתה צריך להבחין בין החרדים לבין הציוניות הדתית שתפישתה שונה ולא לערבב בין השניים.

הציונות במהותה הייתה תנועה חילונית שיצאה נגד התפיסה של "שלוש השבועות" והתכוונה להקים מדינה חילונית יהודית. ההצלחה היא מרשימה ואף אחד לא התעייף. הישוב היהודי בארץ מלכתחילה לא התכוון לחיות על פי התורה ואיאפשר לדבר על "התחלתם להשחית" מלכתחילה זו הייתה "השחתה" ואפילו מכוונת.  הכוונה לא הייתה מלכתחיה להיות נאמן ליהדות ובטח לא לאלוהי יישראל אלא ליצור מדינה מודרנית חילונית  שהמקורות היהודיים משמשים רק מקור השראה במידה והם רלוונטיים למדינה מודרנית. מדינת ישראל היא מרד בחזון המשיחי !

הקמנו משהו בהתייחס להשקפתינו ובניגוד לתפיסה החרדית. הציונות הדתית שיתפה איתנו פעולה כי ראתה בהקמת המדינה חלק מתהליך משיחי אבל מעולם לא לחמה נגד החילוניות .

לא לעבוד ולא לשרת בצבא זו שחיתות מוסרית מאין כמותה וטפילות. החרדים חיים רק בזכות החילוניים. אני לא אחזור שוב על דברי הרב החרדי הלברטל המדוייקים והנכונים.

ואם תחזור על שקר שוב ושוב הוא לא יהפוך לאמת -אנשים קיבלו פיצויים על עבודתם והסבל שנגרם להם ועל שלילת חירותם ואין שום שחיתות ואי צדק בקבלת פיצויים המגיעם לך.

תקשיב טוב טוב

אני חי כחילוני

הרבה מאוד אינני יודע

אך אני יודע היטב שמשפחתי החרדית הענפה, שלא זכיתי להכיר, נשחטה על ידי הנאצים ימח שמם וזכרם

ואם אתה או אחרים חושב, שבילבולי מוח כאלה או אחרים תשכנע אותי, או תקנה אותי בכסף - אתה טועה

אני את עמי, העם היהודי - ואת משפחתי לא מוכר

תקפצו לי כולם - יום נקם ושילם יבוא.

החרדים הם אוהבי ישראל - הם חיילים בצבאות השם

דווקא החרדים בחזונם המשיחי הנם צינים יותר גדולים ממרבית הישראלים ההדוניסטים המוחתים  

חזונם המשיחי של החרדים מדבר על בית לאומי לעם היהודי סבארץ ישראל

החזון הציוני של החילונים הוא בין כ-200 שנה

החזון החרדי המשיחי הוא בי 2000 שנה

אתם החילונים התעייפתם כבר לאחר 200 שנה - והתחלתם להשחית את הארץ הזאת במעשים מתועבים הנוגדים את תורת ישראל

החרדים מחזיקים בחזון המשיחי הציוני 2000 שנה ושמרו על טוהר המחנה - בתנאים קשים, בעוני, ברצח, תחת מתקפות של שנאה ורדיפה , ופרוגרומים

אז מי מבינהם יותר נאמן לעם היהודי?

מי מבינהם לא בגד?

מי מבינהם שמר אמונים לאלוקיו, למוסר הנביאים, לעשרת הדברות?

מי המושחת - החילונים או החרדים

וכבר פירטתי בהרבה מקומות מי באמת הפרזיט בנוגע לקבלת השילומים מדם החרדים הנרצחים.

חרדים, מנהיגי חרדים, אינם מתענינים בישראל כמדינה, אלא כפיטמה אליה אפשר להצמד ולינוק/למצוץ כספים עד התיבשותה, למטרה אחת - לתחזק את אלה שבטלנותם אומנותם בעליבותם, בבערותם, למען לא יצליחח לעולם להחלץ מביצת הדלות והתלותיות...

*למען לא יצליחו לעולם

תקשיב טוב טוב

אני חי כחילוני

הרבה מאוד אינני יודע

אך אני יודע היטב שמשפחתי החרדית הענפה, שלא זכיתי להכיר, נשחטה על ידי הנאצים ימח שמם וזכרם

ואם אתה או אחרים חושב, שבילבולי מוח כאלה או אחרים תשכנע אותי, או תקנה אותי בכסף - אתה טועה

אני את עמי, העם היהודי - ואת משפחתי לא מוכר

תקפצו לי כולם - יום נקם ושילם יבוא.

ועוד דבר אחד תזכרו

אני אינני עובד אצל הרבנים עם כל הכבוד

אני שואב את כוחתי - כאלו או אחרים - ישירות מאלוקי.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: odyal
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר