אין לי בעיה עם זה רק שאיך שום הצדקה לבקר אותי שאני אומר שישנם נושאים  שבהם ירידה לפרטים מענינת את התחת שלי...

קשר עם נשים לא מונע מנשים להתרבות. להתעניין בפרטים מבלי הפרקטיקה זה חסר כל ערך(את לא אוהבת ובכל זאת: לדעת איך מנוע של מכונית עובד אבל לא לדעת לנהוג...). אני מודע למה שצריך לדעת ופרטי הפרטים של אברי הרביה באמת מעניינים לי את התחת (ועוד פחות הוויכוח הדבילי והמטומטם לחלוטין "מי יותר חשוב") ובהודעה הקודמת הסברת יפה מאוד את הערך של ירידה לפרטים. 

גם את חוזרת על עצמך כתוכי. יתירה מזו: כל פעם שאין לך טיעון ענייני ומענה רציני אז את משתמשת ב"אין מה להשוות" ,אתה חושב כמו זכר" "אטום" וכו' וכמובן לרוב זה מלווה בחרפות וגידופים. אני לא אשתמש בטיעון של "נקבה ממוצעת" כי אני חושב שאפילו נקבה ממוצעת היתה עונה תשובות יותר אינטלגנטיות.

קשר עם נשים לא מונע מנשים להתרבות. להתעניין בפרטים מבלי הפרקטיקה זה חסר כל ערך(את לא אוהבת ובכל זאת: לדעת איך מנוע של מכונית עובד אבל לא לדעת לנהוג...). אני מודע למה שצריך לדעת ופרטי הפרטים של אברי הרביה באמת מעניינים לי את התחת (ועוד פחות הוויכוח הדבילי והמטומטם לחלוטין "מי יותר חשוב") ובהודעה הקודמת הסברת יפה מאוד את הערך של ירידה לפרטים. 

אתה חוזר על עצמך כתוכי. מכירים כבר את הרגשות שלך בנושא. ומכירים גם את ההשוואה המוזרה, האטומה, של ידע בביולוגיה של הרביה בלי הזדווגויות לידיעה איך מנוע מכונית עובד בלי לנהוג. ההשוואות שלך (גם בנושא הזכות ההיסטורית של עם שגלה ממולדתו למולדת הזו, שאתה משווה זאת למגרש חניה שבעל מכונית נטש אותו , חחחחחחח)מראות על נפש מכאנית הדומה במידה מסוימת  לזו של אריאלה ושל האוטיסט, למרות עיסוקך במקצוע הומניסטי . טוב, זכר ממוצע זה זכר זה זכר. (סליחה, אריאלה.)

הלביאה, את כותבת ומזכירה את שמי, ובקונוטציה שלילית וגם מוטעית, בבקשה תביאי בחשבון שבשלב מסויים אני אחשוב שאני צריכה להתייחס לזה ולהגיב לזה, אני לא רוצה בזה, לא רוצה לריב עם אף אחד כולל לא איתך, וכבר אמרתי את זה מזמן, זה לא נעים, אבל מה שאת עושה דוחף אותי לזה.

אני חוששת שאני אצטרך להגיב לדברים שלך עלי והתגובה לצערי תהיה להוכיח שיש לך בעיה מאד כללית בחשיבה, לא רק בעניין הפמיניזם, אם בכלל אפשר לקרוא לזה אצלך כך - אלא בעיה רצינית בחשיבה אולי בכל נושא ונושא, לעיתים די קרובות נראה בבירור שיש לך בעיה מאד כללית ודי חמורה בהיגיון ובחשיבה, אם את לא מתנפלת עלי זה לא מפריע לי, מעבר לזה שזה מצער שזה המצב אצלך, אבל כשאת תוקפת אותי שוב ושוב, אני בסוף אצטרך להתגונן.

בספרי פסיכולוגיה ובקורסים בסיסיים מוסבר שאצל נוירוטים ההיגיון לא נפגע - אבל אצלך הוא כן, את לא מחברת נכון דבר לדבר, ואת מרכיבה פזלים ותמונות כלליות מאד מאד לקויות ומוטעות, ונראה לי שאת מועדת להכשל בזה אולי בכל נושא.

אתן לך דוגמא : את כל השרשור הזה התחלת בין השאר כי חשבת שאפשר ליצור כלי נשק יותר אלגנטיים (נאמר להגנה) במקום מכדורים קליעים ופגזים (שמזכיר לך שפיך) הנורים מתוך קנה (שמזכיר לך את איבר המין הגברי), ואת חושבת שאפשר במקום זה ליצור כלי נשק יותר אלגנטיים ויותר נסבלים מגלים מגנטיים (שפסיה התנדבה להסביר לך שאין כזה דבר) ומגלים אלקטרו מגנטיים - שאין להם בשום אופן הספק מספיק  לגרום איזה נזק חוץ מאולי לזבוב או יתוש שהתיישב על אנטנה של משדר חזק - אבל לא מסוגלים להזיק לאנשי האוייב לרכבים ולמבנים שלו...

ובכל זאת את לא מוותרת, את נחושה לדבוק בעקשנות בטעויות שלך, ואת צריכה להזהר, כי זה פגם מאד רציני בהיגיון : התחלת לדבר על מגנטים חזקים, כמו של MRI, כמו המגנט המאד חזק שבליבת כדור הארץ, שאכן משפיע על הדטקטור המאד מאד רגיש, שנקרא מצפן...

ההיגיון הלקוי שלך לא מקבל את העובדות, השפעת מהמגנט המאד מאד חזק כמו של MRI פגה והופכת זניחה לגמרי במרחק 15 או 20 מטר ממנו,  הוא אולי עדיין יטה ממרחק כזה מחט של מצפן, אבל כל היגיון ממוצע מבין מיד שמגנט אפילו חזק ממגנט ה MRI פי 10, לא יכול להיות בסיס או חלק מאיזה כלי נשק - אבל ההיגיון שלך לקוי, את מרכיבה פאזל מעוות ומוטעה לגמרי, ומסרבת להכיר בזה וממשיכה להתעקש על הטעויות שלך.

אז הלביאה, אולי מסתמן שיש לך בעיה יותר רצינית מסתם נוירוזה, שהפסיכולוגים אומרים שאינה פוגעת בהיגיון - ואת הראשונה והיחידה שצריכה לרצות לדעת מה הבעיה, כי לי זה ממש לא אכפת. 

הלביאה, אולי תכתבי עוד מכתב או שניים לרמטכ"ל, החדש, אני חושבת שהוא אשכנזי הפעם, ותציעי שם שוב לפתח כלי נשק על בסיס גלים מגנטיים (מגנטים חזקים, תכתבי, שחזקים, בטח שמגנטים חזקים) וגלים אלקטרומגנטיים (חזקים גם כן), תסבירי שאת אשת רעיונות, עם סטרוקטורה הומנית\רוחנית\אמנותית\בלשנית, שלא מטרידה ולא מטריחה את עצמה בפרטים הטכניים, ושזה תפקידם הם, של המהנדסים של הצבא ושל 'רפאל' לעסוק בפרטים האלה, ושיגידו לך תודה על הרעיון, אם הם רוצים. ספרי לנו מה ענו לך מלשכת הרמטכ"ל, או שבאו אליך הביתה שניים בריונים עם חלוקים לבנים ואישור חתום מהמחוזי.

תראי, לדעתי, יש לך בעיית היגיון רצינית מאד, בלא מעט תחומים, וזה נובע מבעיות רגשיות. 

שבת שלום בכל זאת.

גם את חוזרת על עצמך כתוכי. יתירה מזו: כל פעם שאין לך טיעון ענייני ומענה רציני אז את משתמשת ב"אין מה להשוות" ,אתה חושב כמו זכר" "אטום" וכו' וכמובן לרוב זה מלווה בחרפות וגידופים. אני לא אשתמש בטיעון של "נקבה ממוצעת" כי אני חושב שאפילו נקבה ממוצעת היתה עונה תשובות יותר אינטלגנטיות.

אני אומרת "חושב כמו זכר" כשאתה באמת מתבטא באופן עצוב זה. אינני אומרת זאת משום שאין לי מה להגיד, אלא משום ששוב אינני רוצה להתדיין איתך. 

את לא יכולה כי פשוט טעוניך קלושים . מי שאומר "אין מה להשוות" סתם כך ללא נימוק מצביע על חוסק בטיעונים ענייניים.

אז לדעת מי? כל אמירה מבטאית את אומרה.

אז לדעת מי? כל אמירה מבטאית את אומרה.

ורצוי שיהיה מספיק ענוו כדי לציין זאת.

אין צורך לציין את המובן מאליו ואת כמי שמחרפת ומגדפת כל מי שלא מסכים לדעתך היא האחרונה שיכולה לדבר על ענווה

מה דעתכם על ההודעה הזו של יהודה541 בפורום "אקטואליה ופוליטיקה" ?

http://forums.walla.co.il/viewtopic.php?f=1015&t=14758605&p=15259484#p15259484

מטומטמת. את ממנה את עצמך  לפסיכולוגית,  ללא שום הכשרה או כנראה גם ללא כשרון טבעי .מדברת דברים חסרי שחר ללא שמץ של  ידיעה.

אני לא טוענת שאני יודעת כל מה שצריך  לדעת על מגנטים או על גלים  אלקטרומגנטיים (אגב, את טוענת שגלים כאלו אין להם השפעה מעבר ל10 או 20 מטר, ו"שוכחת" למשל את גלי הרדיו.....). אני העליתי רעיונות. אולי הם נכונים בעיקרם, ואולי הם סובלים מחוסר ידיעה מספקת בטיבם של מגנטים או של מקורות לגלים אלקטרומגנטיים. אין פה ענין של הגיון בכלל, כפי שאת מקשקשת, אלא ענין של ידיעה .

אגב, מגנט הMRI חזק מהמגנט בליבת כדוה"א פי 4. איני יודעת אם יש מגנטים חזקים אף יותר. ייתכן שאפשר לייצר כאלה. איני יודעת.

את כל הזמן עסוקה במערכת הפסיכיאטרית, וב"אבחנות" "פסיכולוגיות" פרי רוחך (המטומטמת בנושא). הדבר מעורר חשד די חזק שהיה לך קשר עם המערכות האלה, וכנראה מאד לא מהצד של המקצוענים אלא מהצד השני של המתרס......

גם אם איכשהו כבר מבינים את הפרטים - צריך גם ראיה מערכתית נכונה כדי לקשור את ובין כל הפרטים למערכת מציאותית ולא לטעות בדברים טרוויאליים, ואצלך הדבר זה לא עובד טוב...

בין השאר כי יש עוד פרטים שאת לגמרי מחמיצה, את לא רק לא מודעת אליהם, אלא באיזה היגיון לא נכון את קושרת בין דברים באופן מוטעה, כמו שאת למשל שאת כאילו לא מבינה באופן נכון ומציאותי שדברים שמשודרים לספירה כדורית - נחלשים לפי ריבוע המרחק, דהיינו נחלשים די מהר עם ההתרחקות ממקור ה'שידור'...

וזה אמור לדוגמא על חוזק שדה מגנטי, על עוצמת קול, תאורה-עוצמת אור, גלים אלקטרומגניים - כלאמר כל הנ"ל נחלשים במהירות ככל שמתרחקים מהמקור שמחולל אותם. 

רק קרן לייזר שונה מהנ"ל, מכיוון שניתן לרכז אותה מאד כך שלא תתפזר. 

את כותבת לי : "את טוענת שגלים כאלו אין להם השפעה מעבר ל10 או 20 מטר, ו"שוכחת" למשל את גלי הרדיו....." - וזה פשוט לא נכון ולא אמרתי דבר כזה, כי אמרתי שבמרחק הזה 'השפעת' השדה המגנטי של המגנט החזק של MRI תחלש מאד, אבל לא לגמרי תעלם, ושאולי או ככל הנראה מחט של מצפן רגיש תסטה וכן תושפע ממנו...

בדיוק אותו כנ"ל לגבי "מקורות לגלים אלקטרומגנטיים" שאת מזכירה, שידורי רדיו אכן נקלטים במרחקים מאד גדולים מהמשדר - אבל זה רק בזכות הרגישות הגבוה של מקלט הרדיו, 'שיודע' להגביר אות\סיגנל חלשלוש שנקלט באנטנה שלו במרחק נגיד 100 ק"מ מהמשדר שגודלו יהיה אז בסדר גודל של מיקרו וולטים, לא יותר מכמה מיליוניות של וולט...

מלהבין את יחסי הכוחות וסדרי הגודל האלה, צריך היה להיות ברור לך שלא שדה מגנטי ולא שדה\גל אלקטרומגנטי יכולים לשמש באיזושהי צורה לכלי נשק.

הטענה שלך שאני ממנה את עצמי לפסיכולוגית ושאני כל הזמן עסוקה במערכת הפסיכיאטרית זה כמובן מצחיק ומהווה דוגמא לפעילות אינטנסיבית של השלכה\פרויקציה, את הרי עושה את הדבר הזה באינטנסיביות וכל הזמן, את מאבחנת אנשים באוטיזם, בבינוניות ובמה לא?

גם מופרעות

גם התחזות לאשה...

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר