אל נא תעוררי סערת גלים מגנטיים בכוס, יקירתי.

המגנט יוצר שדה בין קטביו וחלקיקים פֵרומגנטיים מגיבים לכך, ממש כפי שמטען חשמלי יוצר שדה סביבו, ואלקטרונים מגיבים לכך, וממש כפי שמאסה יוצרת שדה סביבה ומאסות-מבחן מגיבות לכך.

שדה מגנטי, חשמלי, כבידתי - עדיין אינם "משדרים" דבר. הם אך "משפיעים" על המרחב סביבם.

ידוע כי הקטביות המגנטית של כדה"א משתנה. זה מתרחש בעקבות תנועת התוכן הנוזלי שלו. מדוע זה את מלקטת מכאנית פרטים ידועים מכבר ומכבירה אותם על אזנינו ומשעממת אותנו?!

התפדחת, וחרף הכחשותיך מלאות החימה הכל מבינים את טעותך...emo_04.png

תמשיכי, נפש-מכונה. תמשיכי לטרטר אותו דבר שוב ושוב. הלא מכונה אינה מתעייפת מלחזור על אותם דברים עד אינסוף. וad nausiam לאנשים נורמליים.

קשר עם נשים לא מונע מנשים להתרבות. להתעניין בפרטים מבלי הפרקטיקה זה חסר כל ערך(את לא אוהבת ובכל זאת: לדעת איך מנוע של מכונית עובד אבל לא לדעת לנהוג...). אני מודע למה שצריך לדעת ופרטי הפרטים של אברי הרביה באמת מעניינים לי את התחת (ועוד פחות הוויכוח הדבילי והמטומטם לחלוטין "מי יותר חשוב") ובהודעה הקודמת הסברת יפה מאוד את הערך של ירידה לפרטים. 

אתה חוזר על עצמך כתוכי. מכירים כבר את הרגשות שלך בנושא. ומכירים גם את ההשוואה המוזרה, האטומה, של ידע בביולוגיה של הרביה בלי הזדווגויות לידיעה איך מנוע מכונית עובד בלי לנהוג. ההשוואות שלך (גם בנושא הזכות ההיסטורית של עם שגלה ממולדתו למולדת הזו, שאתה משווה זאת למגרש חניה שבעל מכונית נטש אותו , חחחחחחח)מראות על נפש מכאנית הדומה במידה מסוימת  לזו של אריאלה ושל האוטיסט, למרות עיסוקך במקצוע הומניסטי . טוב, זכר ממוצע זה זכר זה זכר. (סליחה, אריאלה.)

הלביאה, את כותבת ומזכירה את שמי, ובקונוטציה שלילית וגם מוטעית, בבקשה תביאי בחשבון שבשלב מסויים אני אחשוב שאני צריכה להתייחס לזה ולהגיב לזה, אני לא רוצה בזה, לא רוצה לריב עם אף אחד כולל לא איתך, וכבר אמרתי את זה מזמן, זה לא נעים, אבל מה שאת עושה דוחף אותי לזה.

אני חוששת שאני אצטרך להגיב לדברים שלך עלי והתגובה לצערי תהיה להוכיח שיש לך בעיה מאד כללית בחשיבה, לא רק בעניין הפמיניזם, אם בכלל אפשר לקרוא לזה אצלך כך - אלא בעיה רצינית בחשיבה אולי בכל נושא ונושא, לעיתים די קרובות נראה בבירור שיש לך בעיה מאד כללית ודי חמורה בהיגיון ובחשיבה, אם את לא מתנפלת עלי זה לא מפריע לי, מעבר לזה שזה מצער שזה המצב אצלך, אבל כשאת תוקפת אותי שוב ושוב, אני בסוף אצטרך להתגונן.

בספרי פסיכולוגיה ובקורסים בסיסיים מוסבר שאצל נוירוטים ההיגיון לא נפגע - אבל אצלך הוא כן, את לא מחברת נכון דבר לדבר, ואת מרכיבה פזלים ותמונות כלליות מאד מאד לקויות ומוטעות, ונראה לי שאת מועדת להכשל בזה אולי בכל נושא.

אתן לך דוגמא : את כל השרשור הזה התחלת בין השאר כי חשבת שאפשר ליצור כלי נשק יותר אלגנטיים (נאמר להגנה) במקום מכדורים קליעים ופגזים (שמזכיר לך שפיך) הנורים מתוך קנה (שמזכיר לך את איבר המין הגברי), ואת חושבת שאפשר במקום זה ליצור כלי נשק יותר אלגנטיים ויותר נסבלים מגלים מגנטיים (שפסיה התנדבה להסביר לך שאין כזה דבר) ומגלים אלקטרו מגנטיים - שאין להם בשום אופן הספק מספיק  לגרום איזה נזק חוץ מאולי לזבוב או יתוש שהתיישב על אנטנה של משדר חזק - אבל לא מסוגלים להזיק לאנשי האוייב לרכבים ולמבנים שלו...

ובכל זאת את לא מוותרת, את נחושה לדבוק בעקשנות בטעויות שלך, ואת צריכה להזהר, כי זה פגם מאד רציני בהיגיון : התחלת לדבר על מגנטים חזקים, כמו של MRI, כמו המגנט המאד חזק שבליבת כדור הארץ, שאכן משפיע על הדטקטור המאד מאד רגיש, שנקרא מצפן...

ההיגיון הלקוי שלך לא מקבל את העובדות, השפעת מהמגנט המאד מאד חזק כמו של MRI פגה והופכת זניחה לגמרי במרחק 15 או 20 מטר ממנו,  הוא אולי עדיין יטה ממרחק כזה מחט של מצפן, אבל כל היגיון ממוצע מבין מיד שמגנט אפילו חזק ממגנט ה MRI פי 10, לא יכול להיות בסיס או חלק מאיזה כלי נשק - אבל ההיגיון שלך לקוי, את מרכיבה פאזל מעוות ומוטעה לגמרי, ומסרבת להכיר בזה וממשיכה להתעקש על הטעויות שלך.

אז הלביאה, אולי מסתמן שיש לך בעיה יותר רצינית מסתם נוירוזה, שהפסיכולוגים אומרים שאינה פוגעת בהיגיון - ואת הראשונה והיחידה שצריכה לרצות לדעת מה הבעיה, כי לי זה ממש לא אכפת. 

הלביאה, אולי תכתבי עוד מכתב או שניים לרמטכ"ל, החדש, אני חושבת שהוא אשכנזי הפעם, ותציעי שם שוב לפתח כלי נשק על בסיס גלים מגנטיים (מגנטים חזקים, תכתבי, שחזקים, בטח שמגנטים חזקים) וגלים אלקטרומגנטיים (חזקים גם כן), תסבירי שאת אשת רעיונות, עם סטרוקטורה הומנית\רוחנית\אמנותית\בלשנית, שלא מטרידה ולא מטריחה את עצמה בפרטים הטכניים, ושזה תפקידם הם, של המהנדסים של הצבא ושל 'רפאל' לעסוק בפרטים האלה, ושיגידו לך תודה על הרעיון, אם הם רוצים. ספרי לנו מה ענו לך מלשכת הרמטכ"ל, או שבאו אליך הביתה שניים בריונים עם חלוקים לבנים ואישור חתום מהמחוזי.

תראי, לדעתי, יש לך בעיית היגיון רצינית מאד, בלא מעט תחומים, וזה נובע מבעיות רגשיות. 

שבת שלום בכל זאת.

מטומטמת. את ממנה את עצמך  לפסיכולוגית,  ללא שום הכשרה או כנראה גם ללא כשרון טבעי .מדברת דברים חסרי שחר ללא שמץ של  ידיעה.

אני לא טוענת שאני יודעת כל מה שצריך  לדעת על מגנטים או על גלים  אלקטרומגנטיים (אגב, את טוענת שגלים כאלו אין להם השפעה מעבר ל10 או 20 מטר, ו"שוכחת" למשל את גלי הרדיו.....). אני העליתי רעיונות. אולי הם נכונים בעיקרם, ואולי הם סובלים מחוסר ידיעה מספקת בטיבם של מגנטים או של מקורות לגלים אלקטרומגנטיים. אין פה ענין של הגיון בכלל, כפי שאת מקשקשת, אלא ענין של ידיעה .

אגב, מגנט הMRI חזק מהמגנט בליבת כדוה"א פי 4. איני יודעת אם יש מגנטים חזקים אף יותר. ייתכן שאפשר לייצר כאלה. איני יודעת.

את כל הזמן עסוקה במערכת הפסיכיאטרית, וב"אבחנות" "פסיכולוגיות" פרי רוחך (המטומטמת בנושא). הדבר מעורר חשד די חזק שהיה לך קשר עם המערכות האלה, וכנראה מאד לא מהצד של המקצוענים אלא מהצד השני של המתרס......

גם את חוזרת על עצמך כתוכי. יתירה מזו: כל פעם שאין לך טיעון ענייני ומענה רציני אז את משתמשת ב"אין מה להשוות" ,אתה חושב כמו זכר" "אטום" וכו' וכמובן לרוב זה מלווה בחרפות וגידופים. אני לא אשתמש בטיעון של "נקבה ממוצעת" כי אני חושב שאפילו נקבה ממוצעת היתה עונה תשובות יותר אינטלגנטיות.

אני אומרת "חושב כמו זכר" כשאתה באמת מתבטא באופן עצוב זה. אינני אומרת זאת משום שאין לי מה להגיד, אלא משום ששוב אינני רוצה להתדיין איתך. 

את לא יכולה כי פשוט טעוניך קלושים . מי שאומר "אין מה להשוות" סתם כך ללא נימוק מצביע על חוסק בטיעונים ענייניים.

גם את חוזרת על עצמך כתוכי. יתירה מזו: כל פעם שאין לך טיעון ענייני ומענה רציני אז את משתמשת ב"אין מה להשוות" ,אתה חושב כמו זכר" "אטום" וכו' וכמובן לרוב זה מלווה בחרפות וגידופים. אני לא אשתמש בטיעון של "נקבה ממוצעת" כי אני חושב שאפילו נקבה ממוצעת היתה עונה תשובות יותר אינטלגנטיות.

אני אומרת "חושב כמו זכר" כשאתה באמת מתבטא באופן עצוב זה. אינני אומרת זאת משום שאין לי מה להגיד, אלא משום ששוב אינני רוצה להתדיין איתך. 

את לא יכולה כי פשוט טעוניך קלושים . מי שאומר "אין מה להשוות" סתם כך ללא נימוק מצביע על חוסק בטיעונים ענייניים.

תגיד "לדעתי".

אז לדעת מי? כל אמירה מבטאית את אומרה.

ורצוי שיהיה מספיק ענוו כדי לציין זאת.

אין צורך לציין את המובן מאליו ואת כמי שמחרפת ומגדפת כל מי שלא מסכים לדעתך היא האחרונה שיכולה לדבר על ענווה

המגנט יוצר שדה בין קטביו וחלקיקים פֵרומגנטיים מגיבים לכך, ממש כפי שמטען חשמלי יוצר שדה סביבו, ואלקטרונים מגיבים לכך, וממש כפי שמאסה יוצרת שדה סביבה ומאסות-מבחן מגיבות לכך.

שדה מגנטי, חשמלי, כבידתי - עדיין אינם "משדרים" דבר. הם אך "משפיעים" על המרחב סביבם.

ידוע כי הקטביות המגנטית של כדה"א משתנה. זה מתרחש בעקבות תנועת התוכן הנוזלי שלו. מדוע זה את מלקטת מכאנית פרטים ידועים מכבר ומכבירה אותם על אזנינו ומשעממת אותנו?!

תמשיכי, נפש-מכונה. תמשיכי לטרטר אותו דבר שוב ושוב. הלא מכונה אינה מתעייפת מלחזור על אותם דברים עד אינסוף. וad nausiam לאנשים נורמליים.

טענתך כבר הושמעה, וכבר הופרכה, וככל שתתעלמי מן ההפרכה ותחזרי ותטרטרי מכאנית את טענתך - ההפרכה תשוב ותוצב...

אין צורך לציין את המובן מאליו ואת כמי שמחרפת ומגדפת כל מי שלא מסכים לדעתך היא האחרונה שיכולה לדבר על ענווה

שיהיה מספיק ענוו כדי לציין זאת, כי לא בטוח כלל שאמירתו גם צודקת.

טענתך כבר הושמעה, וכבר הופרכה, וככל שתתעלמי מן ההפרכה ותחזרי ותטרטרי מכאנית את טענתך - ההפרכה תשוב ותוצב...

טרטרי, טרטרי,  נפש-מכונה. כל מה שאת יודעת זה "לאסוף מידע" ולטרטר עד אינסוף אותם משפטים.

מטומטמת. את ממנה את עצמך  לפסיכולוגית,  ללא שום הכשרה או כנראה גם ללא כשרון טבעי .מדברת דברים חסרי שחר ללא שמץ של  ידיעה.

אני לא טוענת שאני יודעת כל מה שצריך  לדעת על מגנטים או על גלים  אלקטרומגנטיים (אגב, את טוענת שגלים כאלו אין להם השפעה מעבר ל10 או 20 מטר, ו"שוכחת" למשל את גלי הרדיו.....). אני העליתי רעיונות. אולי הם נכונים בעיקרם, ואולי הם סובלים מחוסר ידיעה מספקת בטיבם של מגנטים או של מקורות לגלים אלקטרומגנטיים. אין פה ענין של הגיון בכלל, כפי שאת מקשקשת, אלא ענין של ידיעה .

אגב, מגנט הMRI חזק מהמגנט בליבת כדוה"א פי 4. איני יודעת אם יש מגנטים חזקים אף יותר. ייתכן שאפשר לייצר כאלה. איני יודעת.

את כל הזמן עסוקה במערכת הפסיכיאטרית, וב"אבחנות" "פסיכולוגיות" פרי רוחך (המטומטמת בנושא). הדבר מעורר חשד די חזק שהיה לך קשר עם המערכות האלה, וכנראה מאד לא מהצד של המקצוענים אלא מהצד השני של המתרס......

"מגנט הMRI חזק מהמגנט בליבת כדוה''א פי 4" ???

לא משתלם לנסות להסוות חוסר-ידיעה באמצעות הצהרות "אסרטיביות".

זה לא עובד על מי שמבין ענין.

מגנטיות כדה"א חלשה ביותר, ולכן אינה base line להשוואה כלשהי (למשל, עם MRI).

עובדה! מחט מצפן חייבת לצוף בנוזל הנתון במיכל פנימי במצפן כדי להמעיט ככל האפשר "חכוך" עם ה- frame של המצפן (כל מי שאחז מצפן צבאי יודע זאת, ובטוחתני כי מבנה מצפן "אזרחי" אינו שונה)...מה שמעיד כי השרות הצבאי שלך, אם בכלל, היה מנהלתי...

טרטרי, טרטרי,  נפש-מכונה. כל מה שאת יודעת זה "לאסוף מידע" ולטרטר עד אינסוף אותם משפטים.

זריזה את, ממש הוצאת המלים מפי...emo_04.png

מה דעתכם על ההודעה הזו של יהודה541 בפורום "אקטואליה ופוליטיקה" ?

http://forums.walla.co.il/viewtopic.php?f=1015&t=14758605&p=15259484#p15259484

"מגנט הMRI חזק מהמגנט בליבת כדוה''א פי 4" ???

לא משתלם לנסות להסוות חוסר-ידיעה באמצעות הצהרות "אסרטיביות".

זה לא עובד על מי שמבין ענין.

מגנטיות כדה"א חלשה ביותר, ולכן אינה base line להשוואה כלשהי (למשל, עם MRI).

עובדה! מחט מצפן חייבת לצוף בנוזל הנתון במיכל פנימי במצפן כדי להמעיט ככל האפשר "חכוך" עם ה- frame של המצפן (כל מי שאחז מצפן צבאי יודע זאת, ובטוחתני כי מבנה מצפן "אזרחי" אינו שונה)...מה שמעיד כי השרות הצבאי שלך, אם בכלל, היה מנהלתי...

בהמה "יודעת כל": הנה:https://science.howstuffworks.com/question698.htm

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר