אל נא תעוררי סערת גלים מגנטיים בכוס, יקירתי.

המגנט יוצר שדה בין קטביו וחלקיקים פֵרומגנטיים מגיבים לכך, ממש כפי שמטען חשמלי יוצר שדה סביבו, ואלקטרונים מגיבים לכך, וממש כפי שמאסה יוצרת שדה סביבה ומאסות-מבחן מגיבות לכך.

שדה מגנטי, חשמלי, כבידתי - עדיין אינם "משדרים" דבר. הם אך "משפיעים" על המרחב סביבם.

ידוע כי הקטביות המגנטית של כדה"א משתנה. זה מתרחש בעקבות תנועת התוכן הנוזלי שלו. מדוע זה את מלקטת מכאנית פרטים ידועים מכבר ומכבירה אותם על אזנינו ומשעממת אותנו?!

התפדחת, וחרף הכחשותיך מלאות החימה הכל מבינים את טעותך...emo_04.png

תמשיכי, נפש-מכונה. תמשיכי לטרטר אותו דבר שוב ושוב. הלא מכונה אינה מתעייפת מלחזור על אותם דברים עד אינסוף. וad nausiam לאנשים נורמליים.

טענתך כבר הושמעה, וכבר הופרכה, וככל שתתעלמי מן ההפרכה ותחזרי ותטרטרי מכאנית את טענתך - ההפרכה תשוב ותוצב...

טרטרי, טרטרי,  נפש-מכונה. כל מה שאת יודעת זה "לאסוף מידע" ולטרטר עד אינסוף אותם משפטים.

זריזה את, ממש הוצאת המלים מפי...emo_04.png

מכונה, לא פה יש לך אלא פומית עם דיסק-קול-ניחר מאחוריה.

אל נא תעוררי סערת גלים מגנטיים בכוס, יקירתי...לכי לישון עם פרטנריך היחידים, חתולי הבית...

מטומטמת. את ממנה את עצמך  לפסיכולוגית,  ללא שום הכשרה או כנראה גם ללא כשרון טבעי .מדברת דברים חסרי שחר ללא שמץ של  ידיעה.

אני לא טוענת שאני יודעת כל מה שצריך  לדעת על מגנטים או על גלים  אלקטרומגנטיים (אגב, את טוענת שגלים כאלו אין להם השפעה מעבר ל10 או 20 מטר, ו"שוכחת" למשל את גלי הרדיו.....). אני העליתי רעיונות. אולי הם נכונים בעיקרם, ואולי הם סובלים מחוסר ידיעה מספקת בטיבם של מגנטים או של מקורות לגלים אלקטרומגנטיים. אין פה ענין של הגיון בכלל, כפי שאת מקשקשת, אלא ענין של ידיעה .

אגב, מגנט הMRI חזק מהמגנט בליבת כדוה"א פי 4. איני יודעת אם יש מגנטים חזקים אף יותר. ייתכן שאפשר לייצר כאלה. איני יודעת.

את כל הזמן עסוקה במערכת הפסיכיאטרית, וב"אבחנות" "פסיכולוגיות" פרי רוחך (המטומטמת בנושא). הדבר מעורר חשד די חזק שהיה לך קשר עם המערכות האלה, וכנראה מאד לא מהצד של המקצוענים אלא מהצד השני של המתרס......

"מגנט הMRI חזק מהמגנט בליבת כדוה''א פי 4" ???

לא משתלם לנסות להסוות חוסר-ידיעה באמצעות הצהרות "אסרטיביות".

זה לא עובד על מי שמבין ענין.

מגנטיות כדה"א חלשה ביותר, ולכן אינה base line להשוואה כלשהי (למשל, עם MRI).

עובדה! מחט מצפן חייבת לצוף בנוזל הנתון במיכל פנימי במצפן כדי להמעיט ככל האפשר "חכוך" עם ה- frame של המצפן (כל מי שאחז מצפן צבאי יודע זאת, ובטוחתני כי מבנה מצפן "אזרחי" אינו שונה)...מה שמעיד כי השרות הצבאי שלך, אם בכלל, היה מנהלתי...

בהמה "יודעת כל": הנה:https://science.howstuffworks.com/question698.htm

בהמה לא-כשרה שלי, הרי המאמר אומר בפרוש:

השטף המגנטי של השדה המגנטי של כדה"א הוא 0.5 גאוס, בעוד השטף המגנטי של שדות מגנטי MRI הוא בתחום שבין 5000 גאוס לבין 30000 גאוס.

זהו פער יחס של למעלה מארבעה סדרי גודל (עשר ברביעית)...

אללי, התפדחות כזו לא ראינו מזמן!

ה"מגנט" של כדה"א הוא אמנם "ענק", אך חלש ביותר, וכפי שציינתי - מחט מצפן חייבת לצוף בנוזל הנתון במיכל פנימי במצפן כדי להמעיט ככל האפשר "חכוך" עם ה- frame של המצפן, על מנת לקרא את האזימוט.

השדה המגנטי של מכשיר MRI לא חזק פי ארבעה מן השדה המגנטי של כדה"א, אלא פי עשר ברביעית ויותר !!!

מטומטמת. את ממנה את עצמך  לפסיכולוגית,  ללא שום הכשרה או כנראה גם ללא כשרון טבעי .מדברת דברים חסרי שחר ללא שמץ של  ידיעה.

אני לא טוענת שאני יודעת כל מה שצריך  לדעת על מגנטים או על גלים  אלקטרומגנטיים (אגב, את טוענת שגלים כאלו אין להם השפעה מעבר ל10 או 20 מטר, ו"שוכחת" למשל את גלי הרדיו.....). אני העליתי רעיונות. אולי הם נכונים בעיקרם, ואולי הם סובלים מחוסר ידיעה מספקת בטיבם של מגנטים או של מקורות לגלים אלקטרומגנטיים. אין פה ענין של הגיון בכלל, כפי שאת מקשקשת, אלא ענין של ידיעה .

אגב, מגנט הMRI חזק מהמגנט בליבת כדוה"א פי 4. איני יודעת אם יש מגנטים חזקים אף יותר. ייתכן שאפשר לייצר כאלה. איני יודעת.

את כל הזמן עסוקה במערכת הפסיכיאטרית, וב"אבחנות" "פסיכולוגיות" פרי רוחך (המטומטמת בנושא). הדבר מעורר חשד די חזק שהיה לך קשר עם המערכות האלה, וכנראה מאד לא מהצד של המקצוענים אלא מהצד השני של המתרס......

גם אם איכשהו כבר מבינים את הפרטים - צריך גם ראיה מערכתית נכונה כדי לקשור את ובין כל הפרטים למערכת מציאותית ולא לטעות בדברים טרוויאליים, ואצלך הדבר זה לא עובד טוב...

בין השאר כי יש עוד פרטים שאת לגמרי מחמיצה, את לא רק לא מודעת אליהם, אלא באיזה היגיון לא נכון את קושרת בין דברים באופן מוטעה, כמו שאת למשל שאת כאילו לא מבינה באופן נכון ומציאותי שדברים שמשודרים לספירה כדורית - נחלשים לפי ריבוע המרחק, דהיינו נחלשים די מהר עם ההתרחקות ממקור ה'שידור'...

וזה אמור לדוגמא על חוזק שדה מגנטי, על עוצמת קול, תאורה-עוצמת אור, גלים אלקטרומגניים - כלאמר כל הנ"ל נחלשים במהירות ככל שמתרחקים מהמקור שמחולל אותם. 

רק קרן לייזר שונה מהנ"ל, מכיוון שניתן לרכז אותה מאד כך שלא תתפזר. 

את כותבת לי : "את טוענת שגלים כאלו אין להם השפעה מעבר ל10 או 20 מטר, ו"שוכחת" למשל את גלי הרדיו....." - וזה פשוט לא נכון ולא אמרתי דבר כזה, כי אמרתי שבמרחק הזה 'השפעת' השדה המגנטי של המגנט החזק של MRI תחלש מאד, אבל לא לגמרי תעלם, ושאולי או ככל הנראה מחט של מצפן רגיש תסטה וכן תושפע ממנו...

בדיוק אותו כנ"ל לגבי "מקורות לגלים אלקטרומגנטיים" שאת מזכירה, שידורי רדיו אכן נקלטים במרחקים מאד גדולים מהמשדר - אבל זה רק בזכות הרגישות הגבוה של מקלט הרדיו, 'שיודע' להגביר אות\סיגנל חלשלוש שנקלט באנטנה שלו במרחק נגיד 100 ק"מ מהמשדר שגודלו יהיה אז בסדר גודל של מיקרו וולטים, לא יותר מכמה מיליוניות של וולט...

מלהבין את יחסי הכוחות וסדרי הגודל האלה, צריך היה להיות ברור לך שלא שדה מגנטי ולא שדה\גל אלקטרומגנטי יכולים לשמש באיזושהי צורה לכלי נשק.

הטענה שלך שאני ממנה את עצמי לפסיכולוגית ושאני כל הזמן עסוקה במערכת הפסיכיאטרית זה כמובן מצחיק ומהווה דוגמא לפעילות אינטנסיבית של השלכה\פרויקציה, את הרי עושה את הדבר הזה באינטנסיביות וכל הזמן, את מאבחנת אנשים באוטיזם, בבינוניות ובמה לא?

גם אם איכשהו כבר מבינים את הפרטים - צריך גם ראיה מערכתית נכונה כדי לקשור את ובין כל הפרטים למערכת מציאותית ולא לטעות בדברים טרוויאליים, ואצלך הדבר זה לא עובד טוב...

בין השאר כי יש עוד פרטים שאת לגמרי מחמיצה, את לא רק לא מודעת אליהם, אלא באיזה היגיון לא נכון את קושרת בין דברים באופן מוטעה, כמו שאת למשל שאת כאילו לא מבינה באופן נכון ומציאותי שדברים שמשודרים לספירה כדורית - נחלשים לפי ריבוע המרחק, דהיינו נחלשים די מהר עם ההתרחקות ממקור ה'שידור'...

וזה אמור לדוגמא על חוזק שדה מגנטי, על עוצמת קול, תאורה-עוצמת אור, גלים אלקטרומגניים - כלאמר כל הנ"ל נחלשים במהירות ככל שמתרחקים מהמקור שמחולל אותם. 

רק קרן לייזר שונה מהנ"ל, מכיוון שניתן לרכז אותה מאד כך שלא תתפזר. 

את כותבת לי : "את טוענת שגלים כאלו אין להם השפעה מעבר ל10 או 20 מטר, ו"שוכחת" למשל את גלי הרדיו....." - וזה פשוט לא נכון ולא אמרתי דבר כזה, כי אמרתי שבמרחק הזה 'השפעת' השדה המגנטי של המגנט החזק של MRI תחלש מאד, אבל לא לגמרי תעלם, ושאולי או ככל הנראה מחט של מצפן רגיש תסטה וכן תושפע ממנו...

בדיוק אותו כנ"ל לגבי "מקורות לגלים אלקטרומגנטיים" שאת מזכירה, שידורי רדיו אכן נקלטים במרחקים מאד גדולים מהמשדר - אבל זה רק בזכות הרגישות הגבוה של מקלט הרדיו, 'שיודע' להגביר אות\סיגנל חלשלוש שנקלט באנטנה שלו במרחק נגיד 100 ק"מ מהמשדר שגודלו יהיה אז בסדר גודל של מיקרו וולטים, לא יותר מכמה מיליוניות של וולט...

מלהבין את יחסי הכוחות וסדרי הגודל האלה, צריך היה להיות ברור לך שלא שדה מגנטי ולא שדה\גל אלקטרומגנטי יכולים לשמש באיזושהי צורה לכלי נשק.

הטענה שלך שאני ממנה את עצמי לפסיכולוגית ושאני כל הזמן עסוקה במערכת הפסיכיאטרית זה כמובן מצחיק ומהווה דוגמא לפעילות אינטנסיבית של השלכה\פרויקציה, את הרי עושה את הדבר הזה באינטנסיביות וכל הזמן, את מאבחנת אנשים באוטיזם, בבינוניות ובמה לא?

כדי להבחין שמישהו הוא יצור מכאני, והוא על הרצף האוטיסטי, לא צריך "לאבחן". גם בינוניות של אנשים מזדקרת מיד לעין.

גם מופרעות

גם התחזות לאשה...

גם התחזות לאשה...

נסתתמו טענותיך, מה?!

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר