משרת הציבור.

קשקוש? ? חוץ מסטריוטיפים רוויי שנאה אין לך מושג על זכרים ומיניות של זכרים. כמות השטויות שכתבת בהודעה הזו (לשפשף בחוזקה עד שיעמוד? עד פשוט לא יודעת כלום על זכרים.  זה מדהים!) מעידה על  בורות מוחלטת. לא יאמן.

וחבל שתמשיכי להביך את עצמך בניסיון לענות לי.

אני לא מביכה  את עצמי, אני מביכה אותך. ואני יכולה להפסיק כאן, ממילא אין בינינו שום הבנה ושום הסכמה.

אזכיר רק ששמוק מידלדל יכול לעמוד (אולי לא תמיד) כאשר הגבר מפעיל עליו שפופרת  ואקום (וזאת מה שעשו לפני המצאת הויאגרה).

אומר רק שוב שעמידת השמוק אין לה ולא כלום עם "רצון" של הגבר. לא השכל, ולא הרצון, קובעים כאן. מדובר ברפלקס.

נו די. כדאי שתפסיקי לכתוב על מה שאין לך בו שמץ של מושג. את באמת מביכה אותי לא מתאים לידענית כמוך לדבר שטויות.

נו די. כדאי שתפסיקי לכתוב על מה שאין לך בו שמץ של מושג. את באמת מביכה אותי לא מתאים לידענית כמוך לדבר שטויות.

מספיק איתך.

למה ? אסור להעיר לך על הבלים שאת כותבת?

את לא מבינה את הבעייתיות בדבריך. אם הגבר לא מסוגל לעמוד בפיתוי והוא נגרר אחרי יצריו - אז אי אפשר להאשים אותו כאנס או מטרידן, שהרי על פי תפישתך אין לו בעצם שיקול דעת ויכולת לעמוד בפני פיתוי!

שפופרת ואקום..חחחחחחח

מאיפה ההמצאה הזו..

כל יום מפגינה ידע חדש.

האם כוונתך לפה של האשה היוצרת ואקום...

emo_02.png

קשקוש? ? חוץ מסטריוטיפים רוויי שנאה אין לך מושג על זכרים ומיניות של זכרים. כמות השטויות שכתבת בהודעה הזו (לשפשף בחוזקה עד שיעמוד? עד פשוט לא יודעת כלום על זכרים.  זה מדהים!) מעידה על  בורות מוחלטת. לא יאמן.

אני לא מביכה  את עצמי, אני מביכה אותך. ואני יכולה להפסיק כאן, ממילא אין בינינו שום הבנה ושום הסכמה.

אזכיר רק ששמוק מידלדל יכול לעמוד (אולי לא תמיד) כאשר הגבר מפעיל עליו שפופרת  ואקום (וזאת מה שעשו לפני המצאת הויאגרה).

נו, ומה יוצא לך מן ה"בקיאות" הזו?   שינה עם חתולים?  מיטה העומדת כולה לרשותך?

שפופרת ואקום..חחחחחחח

מאיפה ההמצאה הזו..

כל יום מפגינה ידע חדש.

האם כוונתך לפה של האשה היוצרת ואקום...

emo_02.png

בהמה. למה של האשה?

יש שפופרת ואקום. לא שמעת על  זה?

נו, ומה יוצא לך מן ה"בקיאות" הזו?   שינה עם חתולים?  מיטה העומדת כולה לרשותך?

בהמה. מה יש לך לבקר מישהי שלא רוצה זכרים? אני חייבת "לישון" עם זכר כדי לעמוד בביקורת שלך?

למה ? אסור להעיר לך על הבלים שאת כותבת?

איזה הבלים?

אין לי כוח לעשות העתק הדבק על הודעותיך האחרונות המוכיחות בורות מוחלטת במיניות הגברית.

את לא מבינה את הבעייתיות בדבריך. אם הגבר לא מסוגל לעמוד בפיתוי והוא נגרר אחרי יצריו - אז אי אפשר להאשים אותו כאנס או מטרידן, שהרי על פי תפישתך אין לו בעצם שיקול דעת ויכולת לעמוד בפני פיתוי!

בוודאי שאפשר להאשים אותו. אם אתה מפחד מהתוצאות של תקיפת אשה, ממילא הדחף שלך לפעולה כזו ידוכא.

וכל פעם שעומד לך אתה תלך לחפש מישהי לתקוף? זה סתם אבסורד.

אבל אם מישהי ניגשת אליך, ועושה את כל הפעולות כדי לפתות אותך, וברור מדבריה מהתנהגותה ומארשת פניה שהיא מעוניינת לפתות אותך, ואתה כמובן מתפתה, היא פעלה עליך. (ברור שאתה גם כפוף לרצונה. אולי לא הבנת נכון. אולי כל מה שהיא רצתה זה חיבוק, ואתה, כמו גברים רבים, נדחפת ליחסי מין מלאים, ללא רצונה. שאז תוענש.)

זה ההיגיון שלך. שוב בורות נוראית. הזכר המצוי לא תוקף רק  כי הוא "מפחד מהתוצאות" אלא כי הוא לא רוצה לתקוף בדיוק כשם שרוב האנשים לא מבצעים פשעים לא  בגלל ה"פחד מהתוצאות".  אם אישה מפתה אותי מרצונה החופשי ואין כל מניעה להתפתות אתפתה.למה לא?  אי אפשר לפתות אותי אם אני לא מעוניין ולא חשוב באיזה אמצעים ינקטו -ובטח לא בכוח. (משפשפים בכוח עד שזה עומד? מאיפה  הקרצת את ההבל המוחלט הזה? ..)

זה ההיגיון שלך. שוב בורות נוראית. הזכר המצוי לא תוקף רק  כי הוא "מפחד מהתוצאות" אלא כי הוא לא רוצה לתקוף בדיוק כשם שרוב האנשים לא מבצעים פשעים לא  בגלל ה"פחד מהתוצאות".  אם אישה מפתה אותי מרצונה החופשי ואין כל מניעה להתפתות אתפתה.למה לא?  אי אפשר לפתות אותי אם אני לא מעוניין ולא חשוב באיזה אמצעים ינקטו -ובטח לא בכוח. (משפשפים בכוח עד שזה עומד? מאיפה  הקרצת את ההבל המוחלט הזה? ..)

אתה לא תתקוף כי יש לך עכבות תוצאת החינוך הטוב. בדיוק כמו שאנשים רגילים בד"כ לא  יגנבו, בגלל עכבות פרי חינוכם. אבל "הפירצה קוראת לגנב" וגם אנשים רגילים יגנבו (דברים קטנים) אם  יזדמן להם.

וכן - אם נשים לא חלשות תתקופנה גבר רגיל ותכבולנה אותו, ואז אחת או כמה מהן ישפשפו את אברו בכוח,  למה לא יעמוד? השאלה היא אם הן רוצות שיעמוד. כדי לענות את הגבר אין צורך שאברו יעמוד. אפשר ללחוץ בכוח את האיבר ואת הביצים. ולגרום כאב. וזהו אונס.

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר