משרת הציבור.

אני מניחה כי למאושפז הרתוק למיטתו, ואולי גם בעל מוגבלויות תנועה או שאסורה עליו זמנית התנועה - משחילים צנורית נקוז לפנוי שתן, אולם זה, אני מניחה, נעשה גם לנשים ולא רק לגברים...

לזכרים זה כואב מאד, וגורם גם שפשוף/דלקת בצינור השתן.

וזה נעשה כאשר יש כבר בעיות במתן שתן. אני הכרתי מישהו שהכליות שלו התמוטטו.

את צודקת. אני אושפזתי בעבר הרחוק במחלקה כזו בגלל בעיה בכליה היא נפתרה ללא צורך בקטטר אבל הייתי מוקף בקשישים מוכי קטטר.

מה שמפריע לי זו ההנאה הסדיסטית שאת מפיקה מהתופעה.איזה כיף. גברים סובלים!

אכן, חוסר והידע המשובש והמוטעה אצל הלביאה אכן מהדברים המדהימים המצחיקים והמגוחכים ביותר ממה שנתקלתי בשכמותם מעודי. 

הלביאה, למעלה בראש הדף הזה את כותבת : "אגב, בגיל מבוגר להרבה גברים עם בעיות בכליות מכניסים קטטר לאיבר. וזה כואב מאד. אפשר לשער שזה יהיה גם גורלו של טברנקלס פה בעתיד." - מה הקשר? מה הקשר בין קטטר לבין בעיות בכליות ???

הוא לא ממש מבוגר, אבל את יכולה או היית יכולה לברר קודם את הנושא עם יהודה541 והוא היה מסביר לך אותו, והיית חוסכת מעצמך כתיבת שטויות.

הצורך בקטטר לא קשור בכלל לכליות אלא למשהו אחר לגמרי, באמת הלביאה מזמן כבר עברת כל גבול עם כתיבת שטויות בגלל חוסר ידע מוחלט ובורות. ואת לא רוצה להפסיק עם זה.

מטומטמת, אני הכרתי אדם שהכליות שלו התמוטטו, והיו לו בעיות במתן שתן. אז דחפו לו קטטר. הכל את יודעת? ואיזו נחרצות מחוצפת.

למה את כבר לא יכולה להגיב באופן שפוי מבלי לגדף? הגידופים כבר הפכו לנורמה ודבר לגמרי סטנדרטי אצלך, את בקביעות מגדפת אותי, את מגדפת בקביעות את חיים, את כולם, ממש בושה וחרפה - את לא מבינה שזה מעיד עליך שמשהו מאד בסיסי אצלך הולך ומדרדר?  אולי תעצרי ותבדקי מה קורה איתך...

אני זוכרת שהיית רבה עם אלינור, שהיתה מרוקאית גאה, ואמרת לה בכל פעם שלמרוקאים יש 'פה ג'ורה' - אבל לפחות היא לא גידפה כמוך, והיו לה שני תארים אקדמאיים, ולפי מה שברר לגבייך טברנקלס, את פעמיים נזרקת מהאוניברסיטה. נו מה הפלא, בכל מקום שאת מגיעה אליו את מעוררת מהומות והתנהגות בעייתית וירודה. מה היה לך בכלל להתנפל בכל פעם על אלינור, שבנוסף לשני התארים האקדמאיים היא גם נשואה באושר וחיה חיי משפחה מאושרים, 

לעצם העניין, בגלל השטויות שכתבת על 'קטטר', היום או מחר אדבר עם בן דוד שלי שהוא רופא ואכתוב כאן דברים מוסמכים על 'קטטר' ומתי ואיך משתמשים בו, אכתוב זאת כדי לנסות לאזן את כתיבת השטויות והזבל שהצפת בה כאן את הפורום מתוך הבורות הנרחבת והמדהימה שלך.

את צודקת. אני אושפזתי בעבר הרחוק במחלקה כזו בגלל בעיה בכליה היא נפתרה ללא צורך בקטטר אבל הייתי מוקף בקשישים מוכי קטטר.

אני קצת נהנית מכך שמכניסים (צינור) לאיבר המין הגברי. זכרי הזבל מדברים בגסות רבה כל הזמן על ה"הכנסה" שהם מכניסים לאיבר המין הנשי. אז הנה, אפשר להכניס גם לאיבר הזיכרי, וזה כואב מאד......

אכן, חוסר והידע המשובש והמוטעה אצל הלביאה אכן מהדברים המדהימים המצחיקים והמגוחכים ביותר ממה שנתקלתי בשכמותם מעודי. 

הלביאה, למעלה בראש הדף הזה את כותבת : "אגב, בגיל מבוגר להרבה גברים עם בעיות בכליות מכניסים קטטר לאיבר. וזה כואב מאד. אפשר לשער שזה יהיה גם גורלו של טברנקלס פה בעתיד." - מה הקשר? מה הקשר בין קטטר לבין בעיות בכליות ???

הוא לא ממש מבוגר, אבל את יכולה או היית יכולה לברר קודם את הנושא עם יהודה541 והוא היה מסביר לך אותו, והיית חוסכת מעצמך כתיבת שטויות.

הצורך בקטטר לא קשור בכלל לכליות אלא למשהו אחר לגמרי, באמת הלביאה מזמן כבר עברת כל גבול עם כתיבת שטויות בגלל חוסר ידע מוחלט ובורות. ואת לא רוצה להפסיק עם זה.

מטומטמת, אני הכרתי אדם שהכליות שלו התמוטטו, והיו לו בעיות במתן שתן. אז דחפו לו קטטר. הכל את יודעת? ואיזו נחרצות מחוצפת.

למה את כבר לא יכולה להגיב באופן שפוי מבלי לגדף? הגידופים כבר הפכו לנורמה ודבר לגמרי סטנדרטי אצלך, את בקביעות מגדפת אותי, את מגדפת בקביעות את חיים, את כולם, ממש בושה וחרפה - את לא מבינה שזה מעיד עליך שמשהו מאד בסיסי אצלך הולך ומדרדר?  אולי תעצרי ותבדקי מה קורה איתך...

אני זוכרת שהיית רבה עם אלינור, שהיתה מרוקאית גאה, ואמרת לה בכל פעם שלמרוקאים יש 'פה ג'ורה' - אבל לפחות היא לא גידפה כמוך, והיו לה שני תארים אקדמאיים, ולפי מה שברר לגבייך טברנקלס, את פעמיים נזרקת מהאוניברסיטה. נו מה הפלא, בכל מקום שאת מגיעה אליו את מעוררת מהומות והתנהגות בעייתית וירודה. מה היה לך בכלל להתנפל בכל פעם על אלינור, שבנוסף לשני התארים האקדמאיים היא גם נשואה באושר וחיה חיי משפחה מאושרים, 

לעצם העניין, בגלל השטויות שכתבת על 'קטטר', היום או מחר אדבר עם בן דוד שלי שהוא רופא ואכתוב כאן דברים מוסמכים על 'קטטר' ומתי ואיך משתמשים בו, אכתוב זאת כדי לנסות לאזן את כתיבת השטויות והזבל שהצפת בה כאן את הפורום מתוך הבורות הנרחבת והמדהימה שלך.

בהמה. באמת צריך לקרוא לך בהמה. אני לא נזרקתי מהאוניברסיטה, האוטיסט לא בירר ולא יכול לברר עלי שום דבר בכלל, וודאי לא דבר כזה. אם האוטיסט התבטא כך, ואת כמובן בהנאה רבה ובלי שום שיפוט משלך ספגת את ההתבטאויות האידיוטיות וחסרות השחר שלו, זו בעיה שלך.

אני התקבלתי בהצטיינות יתרה לחוג לפסיכולוגיה בת"א כשרק נפתח בקמפוס ברמת אביב. עברתי בהצטיינות יתירה את הבחינה שראש החוג בנה עבור המבקשים להתקבל. בהמשך ראיתי שרמת רוב ההרצאות לא משהו (בלשון המעטה), והמתרגל בסטטיסטיקה גם לא משהו (גם לא ראיתי למה אני צריכה ללמוד סטטיסטיקה שעה שבאתי בכלל ללמוד בעיקר את תורת פרויד, ותורות אישיות - ללמוד על הנפש - כמובן לא למדו שם בתואר ראשון שום פרויד, ובשנה הראשונה לא שמענו על שום תורות אישיות ). אני עברתי בציון 9 את הבחינה בפסיכולוגיה חברתית, זה היה הקורס היחיד שאהבתי, המרצה היה מצוין, וכן עברתי בציון 9 את הקורס של ישעיהו לייבוביץ "פסיכולוגיה פיזיולוגית". שאר הקורסים היו חארה, והחלטתי לא להמשיך בחוג הזה.

לאחר שעזבתי את עבודתי בשגרירות נרשמתי לחוג ללשון עברית בירושלים. החוג הסתבר כעומד על רמה נמוכה ביותר. רק המרצה לתורת ההגה מצאה בתחילה חן בעיניי, ודוגמיות מעבודת חיי על השפה העברית שהראיתי לה הלהיבו אותה מצדה. אבל כל החוג היה רע, ועזבתי.

לסיכום: אני עזבתי מיוזמתי את האקדמיה. הם לא עודדו יצירתיות, הם לא נתנו תשומת לב אישית לתלמידי שנה ראשונה, רבים מהם היו מרצים גרועים מאד. זה לא היה מקום בשבילי.

את בהמה חוצפנית, אחי ז"ל היה רופא. לא צריך את ה"קרוב" הרופא שלך. ואני הכרתי מקרוב את המקרה של הכנסת קטטר לשמוק של גבר שכליותיו התמוטטו וכמובן לא נתן שתן בהצלחה.

אני קצת נהנית מכך שמכניסים (צינור) לאיבר המין הגברי. זכרי הזבל מדברים בגסות רבה כל הזמן על ה"הכנסה" שהם מכניסים לאיבר המין הנשי. אז הנה, אפשר להכניס גם לאיבר הזיכרי, וזה כואב מאד......

הוא אשר אמרתי. האם הקשישים שסובלים מהכנסת הקטטר הם בהכרח זכרי זבל ? את פשוט שונאת גברים באופן גורף ונהנית שגבר סובל.

את בהמה חוצפנית, אחי ז"ל היה רופא. לא צריך את ה"קרוב" הרופא שלך. ואני הכרתי מקרוב את המקרה של הכנסת קטטר לשמוק של גבר שכליותיו התמוטטו וכמובן לא נתן שתן בהצלחה.

מה זה מוסיף לך הגידופים? אלינור היתה זהב לעומתך, אף פעם לא גידפה.

המקרה, המקרה - מתוך מקרה יחיד ש'הכרת מקרוב' את כותבת דברים מוטעים על השימוש העיקרי של 'קטטר' !

ולאור הביזיון הזה, את גם לא רואה ולא מבינה למה צריך ללמוד 'סטטיסטיקה', 'סטטיסטיקה' לדעתך ממש ממש ממש דבר לחלוטין מיותר.

ובכלל לגבי היותך סטודנטית מצטיינת שמוקפת במרצים משעממים ואפסים (ממש תופעה) אני אשאיר לחיים להגיב, אם הוא רוצה.

הבחור במשמרת ערב, מחר אדבר איתו, אבל אני לבד יודעת שהשימוש העיקרי של 'קטטר' זה בסימפטומים של 'אצירת שתן' ('אצירת' ולא 'עצירת') וזה כמעט בכל המקרים נובע מפרוסטטה מוגדלת שלוחצת על צינור השתן ולא מאפשר לשלפוחית השתן להתרוקן. תשאלי על זה את יהודה541, הוא מתמצא בזה היטב.

ועוד דבר שאת כותבת בשמחה רבה וממש רוקדת על הגגות בקשר לקטטר גם הוא מוטעה לדעתי, אבל זה אני רוצה לשמוע מהרופא ואז אכתוב את זה כאן.

הוא אשר אמרתי. האם הקשישים שסובלים מהכנסת הקטטר הם בהכרח זכרי זבל ? את פשוט שונאת גברים באופן גורף ונהנית שגבר סובל.

הם לא בהכרח זכרי זבל, אך אם אני מספרת על הקטטר לשמוק לזכרי זבל המנבלים את פיהם על המיניות הנשית הכרוכה בקשר עם זכר, אני נהנית  מכך.

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר