נושא למחקר סוציולוגי

למה אף אחד לא מגיב להודעה החשובה הזו ???

 

כולכם לא יותר מבינוניים חסרי השראה חסרי מעוף אדישים לעוולות ולפגמים המשחיתים והורסים את עולמנו ולחלוטין חסרי הרגשת ותודעת שליחות לתיקון העולםemo_18.png

דורות של דיכוי האשה יצרו דורות של שפחות-בנשמה.

דיכוי האשה, שנעשה בדרך של הדרה ממוסדות החברה, מההשכלה  ומהעבודה, ובשטיפת מוח שיטתית, סמויה וגלויה, נגד נשים ונגד הנשיות, מאות שנים כאלו יצרו דורות של שפחות-בנשמה, אותן אפשר לראות ולשמוע בדור הותיק וגם עדיין, לרוב החרפה, בדור הצעירות החדש . "נורמות" רעות מסרבות למות, והדי החארה הקדום עדיין מהדהדים אפילו בדור החדש.

את פוגשת אותן - הנשים המתרפסות  לפני הזכר, המחפשות את המנהיג הזיכרי, המקבלות בלב חפץ מאד ומתרפס כל זכר המתנשא להיות הקובע בקבוצה, המלקקות בעיניים נוצצות ובתשואות חן לכל זכר המופיע לפני הקהל. ואלו בדיוק הנשים שתתנפלנה בשנאה על כל אשה ש"תעז" להביע ביקורת על זכרים, או להתנגד לדברי ההוא המופיע לפני הקהל.

"אפשר להוציא את ישראל ממצריים, קשה מאד להוציא את מצריים מתוך הישראלי".

את צודקת, עיקר דברייך כאן גם נתמך גם ע"י מי ומה שכתב חבר לשעבר בפורום כאן, אחת הדמויות היותר חכמות אינטליגנטיות משכילות וחריפות שהיו כאן בפורום, וחבל שעזב - מני מוסאייף שהסביר לנו כאן שבני עדות המזרח 'הפנימו' את הדיכוי הנורא והמתמשך שהופנה כלפיהם, הפנימו אותו והאמינו לו עד כדי כך שהדיכוי ושפלות הרוח הוטמע בהם לתמיד, מבלי שתהיה אפילו לדור הצעיר שלהם היכולת להתנער מהאופי הפגוע והכנוע שדבק בהם.

 

אם מני מוסאייף אומר אותו הדבר שאת אומרת - אז בטח שאת צודקת בזה.

 

שבוע טוב בכל זאת.

די עם זה עד כאן זה מעגלי וחוזר על עצמו.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: עדי
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר