ריסוק כוס זכוכית ברמיסת רגל ע"י החתן

מה מקורו של "מנהג" לא נעים זה? ומה משמעותו?

יהודי יגיד לכם: זכר לחורבן ירושלים.

לדעתי -המשמעות אחרת לגמרי. "חורבן ירושלים" זה רק מסווה.

הקשיבו למצהלות הקהל: "מזל טוב!" מיד עם ריסוק הכוס. מה לחורבן ירושלים ולשמחה ולצהלה?

וירושלים כבר שלנו, והולכת ונבנית. לפי זאת, היה ה"מנהג" המשונה חייב להיזרק מזמן.

ומעניין: הכלה (הלא גם היא יהודיה....) לא מרסקת כוס זכוכית.....

ואם אבלים היו היהודים על חורבן ירושלים, הלא צריך היה דווקא להביא לפני הזוג המתחתן (העומד להקים עוד בית בישראל) שברים, שידביקו אותם, בצורה סמלית לפחות, לסימון תקוות היהודים להקים את סוכת דוד הנופלת.

אלא מאי? המנהג האלים הזה הוא לדעתי סמל פרימיטיבי להריסת בתולי האשה ע"י הזכר. מכאן המצהלות של העדר, זהו איחול של העדר לזכר ששמוקו המזדקר יצליח לחדור מבעד  ל"קרום הבתולין". וזה מה שהעדר מבין, וניתן לו סיפוק צוהל, בתת המודע ולא מעטים גם במודע.

מנהג ברברי. בטקסי הנישואין החילוניים, (היפים והשיוויוניים, שאין בהם שום זכר לאופי הדתי של טקס הנישואין), אני בטוחה שהוא לא קיים.

זו פרשנות שלך  שמשתלבת יפה בשנאת המין הגברי שלך ישנן עוד כמה אפשרויות קראי בקישורים הבאים

ttps://www.biu.ac.il/JH/Parasha/veethcha/fau.html

http://www.daat.ac.il/he-il/kitveyet/sinai/vilian-shvirat.htm

נו, טוב לדעת מי החז"לזל ש"הגה" מנהג זה, ובטוחתני שכוונתו הלא מודעת, או אף המודעת בעצם, היתה מה שכתבתי.

והנה, הסופר הברזילאי קואלו מבין שבמעשה כזה יש משמעות שמעבר למעשה הנראה לעין. כמוני. אלא שהוא מתפייט על משמעויות "רוחניות" (והוא מייחס את הרצון לראות את הכוס שבורה לאשה.....תכסיס  ידוע של חברות שמרניות, למשל ערביות וחרדיות יהודיות, ואח"כ הטענה: :הלא היא הרוצה זאת...).

אני לא מתפייטת פה ולא עושה שום סובלימציות. ברור לי שהמעשה האלים - רמיסה ברגל, ושבירה (אגב, למה של כוס? שלמוח הרגיל, הבינוני, מזכירה את איבר המין הנשי?), ורק ע"י הזכר  - למה האשה הנישאת לא לוקחת  חלק ב"הזכרת ירושלים החרבה"? - וצהלות העדר הצופה - הכל ברור למי שאינו משלה את עצמו ומנסה להשלות אחרים:  המנהג בא  להחליף את ההצצה והפרישה הפומבית של הסדינים המוכתמים בדם לאחר ה"ייחוד" - אותו מנהג ברברי שהיה קיים בקהילות רבות עוד מקדם.

ברור למי שאינו משלה את עצמו שהמעשה האלים בא "להפגין את חוזקו של הזכר" ובהקשר הנישואין יש לו תוכן מיני ברור.

אחזור ואומר: יש לסלק ברבריות זו מטקס הנישואין היהודי - ברור שהעדר לא יסכים - מנהגים שהשתרשו בצפרניים אי אפשר  לעקור - לכן מה טוב שבטקסי הנישואין החילוניים, (הכ"כ שיוויוניים וכ"כ יפים) אין לברבריות הטמטומית הזו מקום.

נו, טוב לדעת מי החז"לזל ש"הגה" מנהג זה, ובטוחתני שכוונתו הלא מודעת, או אף המודעת בעצם, היתה מה שכתבתי.

והנה, הסופר הברזילאי קואלו מבין שבמעשה כזה יש משמעות שמעבר למעשה הנראה לעין. כמוני. אלא שהוא מתפייט על משמעויות "רוחניות" (והוא מייחס את הרצון לראות את הכוס שבורה לאשה.....תכסיס  ידוע של חברות שמרניות, למשל ערביות וחרדיות יהודיות, ואח"כ הטענה: :הלא היא הרוצה זאת...).

אני לא מתפייטת פה ולא עושה שום סובלימציות. ברור לי שהמעשה האלים - רמיסה ברגל, ושבירה (אגב, למה של כוס? שלמוח הרגיל, הבינוני, מזכירה את איבר המין הנשי?), ורק ע"י הזכר  - למה האשה הנישאת לא לוקחת  חלק ב"הזכרת ירושלים החרבה"? - וצהלות העדר הצופה - הכל ברור למי שאינו משלה את עצמו ומנסה להשלות אחרים:  המנהג בא  להחליף את ההצצה והפרישה הפומבית של הסדינים המוכתמים בדם לאחר ה"ייחוד" - אותו מנהג ברברי שהיה קיים בקהילות רבות עוד מקדם.

ברור למי שאינו משלה את עצמו שהמעשה האלים בא "להפגין את חוזקו של הזכר" ובהקשר הנישואין יש לו תוכן מיני ברור.

קואלו לדעתי מתכוון בדיוק למה שאני מתכוונת, אלא עושה סובלימציה. בפני עצמו, ובפני קהלו.

אהבתי את מה שדליה אומרת..שבירת הכוס..

הכוס בשורוק ולא בחולם..

מצויין. הגבר צריך להפגין את גבריותו...

מתאים לך להשתמש במלה המונית זו...לבטח אתה גם מכנה בחורה טובת-מראה במלה אחרת הנגזרת ממלה המונית זו...שאינה אלא בטוי לרעיון המגעיל כי "אשה" אינה אלא ה- supporting tissues של אבר זה...

אהבתי את מה שדליה אומרת..שבירת הכוס..

הכוס בשורוק ולא בחולם..

מצויין. הגבר צריך להפגין את גבריותו...

שמוקר. נקניקיה. הגבר (מילה מתועבת: גבר/אבר/דבר/קבר) האלים, אם הוא מפגין אלימות, מקומו רק בבית סוהר. ורצוי שיונהג כבר עונש הסירוס. הגיע הזמן מזמן.

אין לי ספק שהחז"לזל המטורף שהמציא את המנהג חשב בתת המודע שלו על יחסי המין  כ"קריעת" הבתולין של האשה - גישה אלימה ומנוולת, של יצור שאינו מתאים כלל ליחסי מין עם אשה, קוף שצריך להתרחק ממנו. ואין לי ספק שהעדר  חושב בתת מודע שלו בדיוק כך: ה"מנהג" האלים הברברי של ריסוק כוס זכוכית בדיוק מדבר לתת מודע שלהם, כ"קריעת" הבתולין הנשיים ע"י השמוק המזוקר.  מכאן צהלותיהם החייתיות.

בטקסי הנישואין החילוניים היפים, השיוויוניים, שאין בהם כל זכר למאפיינים הדתיים של הטקס, אין גם המנהג הברברי הזה.

בעתיד רוב טקסי הנישואין יהיו חילוניים, יפים, שיוויוניים.  ישראל והיהודים החילוניים בכלל לא לתמיד יתבוססו בביצה השחורה הדתית.

מתאים לך להשתמש במלה המונית זו...לבטח אתה גם מכנה בחורה טובת-מראה במלה אחרת הנגזרת ממלה המונית זו...שאינה אלא בטוי לרעיון המגעיל כי "אשה" אינה אלא ה- supporting tissues של אבר זה...

לא. חשיבה זו, והתבטאות אינפנטילית חולנית זו מקורה דווקא במערב, אצל הגויים, אצל היותר נחותים שבין הגויים. ויש אשכנזים (לצערי הרב, גם אחי גס הרוח בזמנו) שבאו בקשר עם גויי המערב ונדבקו בקשקוש חייתי זה. (אבל אחי, בכ"ז בן אמי, ומבחין בנשים כאישיות שיש להתחשב בה, גזר גזירה שווה למנטליות של אשה, והניח שגם אני מצדי חושבת שזכר אינו אלא נקניקיה שמסופח אליה בשר...)

דליה

את חיי בסרט

נכון לעכשיו המדינה בדרך להתחרדות..

בנט הולך להביא לכאן חצי מליון צרפתים שרובם חרדים.

גם האנטישמיות בארהב דוחפת לכאן כמה מליוני חרדים.

בנוסף להתרבות הטבעית...

דליה

את חיי בסרט

נכון לעכשיו המדינה בדרך להתחרדות..

בנט הולך להביא לכאן חצי מליון צרפתים שרובם חרדים.

גם האנטישמיות בארהב דוחפת לכאן כמה מליוני חרדים.

בנוסף להתרבות הטבעית...

מי שחי בסרט, יותר נכון בבועה שחורה של פרימיטיבים, זה אתה.

בעולם יש אמנם הרמת ראש של לאומנות, ואיסלם קיצוני מטורף אמנם השתלט על מדינות אחדות - פקיסטן, אפגניסטן - ודאע"ש עדיין פועל, למרות שכל מדינות המערב עושות כדי לרסק אותו . אבל הכיוון הכללי של התרבות האנושית הוא אל עליית המדע ככוח העיקרי. המדעים - פיסיקה, ביולוגיה , אסטרונומיה - משגשגים. וישגשגו ביתר תוקף ככל שהמאה שלנו תתקדם, ובמאות הבאות. ההשכלה ניתנת כזכות וכנחלת הכלל. . בעתיד יעזוב חלק מהחברה את כדור הארץ, להקים קהילות חדשות על פלנטות אחרות, וסביר שיהיו אלה מדענים ומשכילים חילוניים אחרים, עם חינוך רציונלי ליברלי ודמוקרטי,  והדתות לא ייזכרו ולא ייפקדו ביניהם.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר