פוסט חדש בבלוג ההיסטוריה הישראלי - על המלך ריצ'רד השלישי

בוקר טוב ושבוע טוב לכולם!

פוסט חדש בבלוג ההיסטוריה הישראלי - שני שלדים ומלך אחד - על מלך אנגליה הרוצח ריצ'רד השלישי

מוזמנים גם לעקוב אחרינו בפייסבוק - הדף "בלוג ההיסטוריה הישראלי".

קריאה מהנה,

אם נהניתם מהקריאה, אשמח מאוד לשיתופים.

emo_91.pngemo_92.pngemo_96.png

הצעה: תתחיל להתעניין בהיסטוריה של המזרח הרחוק, בעיקר סין, וכן של המזרח הקרוב.

ויהיה נפלא ומעניין במיוחד לקרוא על ההיסטוריה של יבשת אפריקה - קראתי פעם שהיו שם ממלכות (לא, אין הכוונה לצפון אפריקה!), ותרבויות משגשגות.

אנשי אירופה אשמים בחוסר ענין כמעט מוחלט בעמים השחורים, האפריקניים (חוץ מהתקופה בה ניצלו הקולוניאליסטים האירופיים את אפריקה ואוצרות הטבע שלה עד כלות, ונהגו זלזול מוחלט בשבטים האפריקניים).

בוקר טוב ושבוע טוב לכולם!

פוסט חדש בבלוג ההיסטוריה הישראלי - שני שלדים ומלך אחד - על מלך אנגליה הרוצח ריצ'רד השלישי

מוזמנים גם לעקוב אחרינו בפייסבוק - הדף "בלוג ההיסטוריה הישראלי".

קריאה מהנה,

אם נהניתם מהקריאה, אשמח מאוד לשיתופים.

emo_91.pngemo_92.pngemo_96.png

קירקורון תשמע, ההיסטוריה של אנגליה, ובפרט בית המלוכה, היא מרתקת עמוסה באירועים דרמטיים סכסוכים מלחמות והמון דברים רעים. האם ההקדמה הסוערת הזו היתה דרושה כדי בסוף להביא לשלטון ובית מלוכה רגיע? לא יודעת, אולי. בכל אופן תודה על החלון שפתחת לנו לתקופתו ולפעילותו של ריצ'רד השלישי.

-------------------------------------------------

עכשיו קירקורון תשמע, משהו אחר לגמרי, מה שקוראים 'אוף טופיק'. זה לא מחמאה, זה פשוט התרשמות, שאתה בחור עם אינטליגנציה מאד גבוה, שכמובן גם מתעניין בהיסטוריה של העולם, ובתור שכזה יש לי אליך שאלה בקשר לדעתך בנושא מסויים : אני לא אדם הזוי או יוצא דופן, אבל אני מאמינה שמבערכת השמש יש 'חוצנים', יצורים אינטליגנטיים ובעלי התפתחות הרבה הרבה יותר מתקדמת מבני האנוש, הם ניידים, מגיעים גם לכדור הארץ, ובמידה זו או אחרת פה ושם מתערבים ומשפיעים (מבלי להחשף) על ההיטוריה האנושית...

מעניין אותי אם אי פעם נתת את דעתך על הנושא, ואם כן מה דעתך? יש או אין חוצנים, כאן? 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר