זוועות,חדשות לבקרים. 

מוטציות ממאירות של "יהדות" תלושה מהמציאות ומהחיים.....מלאת פחד ושינאה,ניכור....לבושה בגדי אבל שחורים,ומסוגרת בחדרים דחוסים. די להסתובב בשכונותיהם, להביט בתלבושות האחידות, שמבדלות שלל קבוצות אחת מהשניה, להפנים את התהום של ניכור שבין הללו. 

אין בינהם ליהדות כלום ושום דבר. 

אז...........אם ה"בורא" זועם.....זה לפני הכל בגללם !! 

והקורלציה המובהקת היא.....ככל שהם מתנכרים,תוקפים,מדירים,כופים,סוחטים.....את האחר/עם ישראל.....

כך הזעם גדל !! והאדמה רועדת. 

ולגבי ההסבר המדעי......אני מניח שההסבר היחידי יגיע מכיוון הפסיכיאטריה/גנטיקה !!! 

בנושא הזה של 'עונש משמים' רואים אצלם ממש פיגור מנטלי, אי היכולת להפנים ערכי מוסר, בינהם בנושאים ש'יחודיים רק להם', כמו כאן עניין הלהט"בים, אי היכולת להפנים ולקיים התנהגות תקינה גם בלי שיהיה או שיחושו איום מתמיד בעונש משמיים, אי היכולת לשמור ולקיים ערכי חוק ומוסר אלמנטריים אם אין איזה שוט מונף שמאיים עליהם, כמו שלילת העולם הבא - זה אינפנטילי ומפגר לגמרי...

אינפנטילי לגמרי - ואם אני אצחק, כי זה עצוב אבל גם מצחיק, תהיה מי שתאשים אותי שיש לי 'אובססיה תוקפנית עם החרדים...'.

והמצחיק הוא שבכל זאת הם פושעים, אריה דרעי אולי שוב בדרכו לכלא, שורה של ח"כים מש"ס כבר היו שם, שוחד, מעילות וגנבות, קניית תארים אקדמאיים מזייפני תעודות, השימוש אצלם בתעודות מזויפות נפוץ מאד, ידע אישי, שלא נדעemo_41.png.

יש לך אובססיה איתם, אני לא מאשימה אותך, כל אחד והשריטה שלו. כולנו כל החילוניים צוחקים עליהם. את - כותבת על הנושא בלי הרף, לא מרפה ממנו. 

emo_45.pngלמדי אותי להיות מושלמת כמוך, תמיד קינאתי בך, כ"כ מושלמת, חסרת 'שריטות', לחלוטין, אפילו לא שריטה אחת אפשר למצוא  אצלך.

כנראה תוצאה של גנים טובים חינוך מעולה וילדות מאושרתemo_01.png

אבל אני יודעת, שלי אין שום סיכוי, להיות כל כך בסדר, כמו שאתemo_19.png

אכן גנים טובים, חינוך טוב וילדות מאושרת מאד. אולי זה מעורר קנאה, ודאי זה מעורר קנאה. אבל איני מחפה על הפגמים. את לעומת זאת נזהרת(כמו הראש פח, למעשה אף יותר ממנו) מלגלות שמץ של שמץ מזהותך, ילדותך, חינוכך, הורייך. מי שיש לו מה להסתיר, מסתיר. מי שגישתו הבסיסית לאחרים היא ציניות ואיזו כבדות נוקשה, ודאי שיעשה הכל כדי להסתיר.

לתופף על פח - תענוג.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר