גבולות 67 הם גבולות מוסכמים שמוכרים מבחינה בינלאומית ונקבעו בהסכמים. השטחים לאחר 67 הם עדיין שטחים כבושים ומעמדם לא נקבע ולכן אסורה התיישבות בהם. מה הזוי בזה?

אף אחד לא הסכים לא קבע...על גבולות 67.

כולם יודעים שאם יהיה נס הערבים יסכימו לגבולות 48 

מה קדוש ב67.. 

וגם גבולות 67... כל ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון

מהווה 3% מהשטח.

את עזה וצפון השןמרון נתנו על טס שח כסף

שום דבר לא קדוש אבל עובדה היא שישראל עצמה לא סיפחה את השטחים שכבשה ב1967 ועל פי ההגדרה הם שטחים כבושים או מוחזקים ואסורה ההתיישבות בהם (מותר להקים מאחזים בטחוניים ולא ישובי קבע) . גבולות 67 נקבעו בהסכמי שביתת הנשק בסוף מלחמת העצמאות ומוכרים ע"י האו"ם וע"י רוב אומות העולם. 

שום דבר לא קדוש אבל עובדה היא שישראל עצמה לא סיפחה את השטחים שכבשה ב1967 ועל פי ההגדרה הם שטחים כבושים או מוחזקים ואסורה ההתיישבות בהם (מותר להקים מאחזים בטחוניים ולא ישובי קבע) . גבולות 67 נקבעו בהסכמי שביתת הנשק בסוף מלחמת העצמאות ומוכרים ע"י האו"ם וע"י רוב אומות העולם. 

לדעתי אתה רואה דברים בנוקשות, ונתניהו משתדל להשיג כמה שיותר למדינת ישראל והוא "מנזיל" את המצב ואת החוקים. בצדק. ובחוכמה. לדעתי, הוא מושך את המצב המעורפל כך שלבסוף תהיה אוטונומיה פלשתינית בתוך א"י הנשלטת כולה ע"י מדינת ישראל. זה טוב לנו, וזה טוב לפלשתינים. כמובן, עם החמאס ההוזים והמטורפים תימשך המלחמה.

לתופף על פח - תענוג.

זה לא טוב לאף אחד. או שנהיה מדינה דו לאומית או שנהפוך למדינת אפרטהייד וגורלנו יהיה כמו דרום אפריקה.

לדעתי אתה רואה דברים בנוקשות, ונתניהו משתדל להשיג כמה שיותר למדינת ישראל והוא "מנזיל" את המצב ואת החוקים. בצדק. ובחוכמה. לדעתי, הוא מושך את המצב המעורפל כך שלבסוף תהיה אוטונומיה פלשתינית בתוך א"י הנשלטת כולה ע"י מדינת ישראל. זה טוב לנו, וזה טוב לפלשתינים. כמובן, עם החמאס ההוזים והמטורפים תימשך המלחמה.

הפלסטינאים לא יסכימו בשום אופן לאוטונומיה, יש להם את הכבוד העצמי (ואני אומרת את זה ללא שמץ של זלזול) שלא להסתפק בפחות ממדינה עצמאית לכל דבר, בגבולות של לפני 1967, ואולי לכל היותר חילופי שטחים קטנים וסמליים.

הממשיכים של מחמוד עבאס לא יהיו פחות עומדים על דעתם ציפיותיהם ודרישותיהם ממנו.

מה זה ביבי "מנזיל את המצב ואת החוקים..." ? לא הבנתי. יש קיפאון ואין משא ומתן ואין אופק להסדר בגלל פער בציפיות העמדות והדרישות בשני הצדדים. מתישהו תפורסם תכנית השלום של ארה"ב, גם החלק המחזיר שכונות ערביות סביב ירושלים לרשות הפלסטינאית לא ירצה ולא ירכך אותם בכלל. ולדעתי המצב הזה ימשיך ככה אותו הדבר גם עם הנהגה\קואליציה אצלנו עם מה שאתם קוראים 'שמאלנית'.

זה לא טוב לאף אחד. או שנהיה מדינה דו לאומית או שנהפוך למדינת אפרטהייד וגורלנו יהיה כמו דרום אפריקה.

אכתוב שוב.

כיום יש לנו קוואדרו מדינות...

מדינת חמאס בעזה.

מדינת ערביי ישראל.

מדינת הבדואים בנגב.

מדינת תל אביב.

מדינת אשף ביהודה ושומרון.

על תוכו עוד תוסיפו סרה..

ארצכם שממה עריכם נוטפות אש..

ונותרה בת ציון כסוכה בכרם כמלונה במקשה כעיר נצורה.

כך כותב הנביא בהפטרויות שאנו קוראים בשחושת השבועות האלה.

אכתוב שוב.

כיום יש לנו קוואדרו מדינות...

מדינת חמאס בעזה.

מדינת ערביי ישראל.

מדינת הבדואים בנגב.

מדינת תל אביב.

מדינת אשף ביהודה ושומרון.

על תוכו עוד תוסיפו סרה..

ארצכם שממה עריכם נוטפות אש..

ונותרה בת ציון כסוכה בכרם כמלונה במקשה כעיר נצורה.

כך כותב הנביא בהפטרויות שאנו קוראים בשחושת השבועות האלה.

ליתר בטחון בדקתי במילון, לא שהייתי זקוק לכך, אולם קוואדרו פרושו "ארבעה" או "של ארבעה" ולפעמים גם "רִבוע" או "מרובע" ואילו אתה מנית חמש מדינות...חמאס, ערביי ישראל, בדואים, תל אביב, אשף, ולמרבה הפלא נפקד מקומם של סודאנים/אריתראיים (או אולי כללת אותם ב"תל אביב").

היה לך להשתמש ב"penta" (או "hexa"), או לחזור ולעיין בחומר השעור אשר דן במספרים מונים.
האין זאת?

גם הציטוטים לא משהו:

על מה תכו עוד, תוסיפו סרה (ישעיהו א ה)
ארצכם שממה, עריכם שרפות אש (ישעיהו א ז)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel (Samuel Johnson)

פטריוטיות היא מפלטו האחרון של נבל (סמואל ג'ונסון)

אכן הרובוט במלוא תפארתו.

אז ככה לגבי דברי ישעיהו... אני כתבתי מהראש וברור שלא הקפדתי לדקדק אם היתה חשיבות לעניין הייתי מעתיק את הקטע...

נכון קוואדרו זה 4 וכוונתי אכן ל 4 מדינות.

מדינת תל אביב היא מדינת כל אזרחיה עם חוקים ותרבות משלה.. והיא כוללת למעלה ממליון לא יהודים...

ערבי ישראל אכן מתחילים להיות לאומניים ומבקשים להתבדל.

מדינת חמאס ומדינת אשף שניהם כנופיית נבלות שמתעתעים בליכוד השמאלני שלא מבין את השיטה.. חותמים על הסכמחם נלחמים זה בזה בכאילו.. ואז הם הופכים לשתי רשויות.

הרביעית היא מדינת הבדואים בנגב..

הם מתרבים מספר אחד בעולם פוליגמיה ודמוגרפיה מפחידים...כל 3 ימים נתפח גן רק ברהט לבדה...

יש להם צבא תרבות שפה נשק כסף אומץ...

בקיצור מדינה רבעית...

אד למה חיים מדבר על מדינה דו לאומית?

כאשר יש כבר 4 מדינות?

אכן הרובוט במלוא תפארתו. חחחחחחח.emo_04.pngemo_04.png

לתופף על פח - תענוג.

אכן הרובוט במלוא תפארתו.

אז ככה לגבי דברי ישעיהו... אני כתבתי מהראש וברור שלא הקפדתי לדקדק אם היתה חשיבות לעניין הייתי מעתיק את הקטע...

נכון קוואדרו זה 4 וכוונתי אכן ל 4 מדינות.

מדינת תל אביב היא מדינת כל אזרחיה עם חוקים ותרבות משלה.. והיא כוללת למעלה ממליון לא יהודים...

ערבי ישראל אכן מתחילים להיות לאומניים ומבקשים להתבדל.

מדינת חמאס ומדינת אשף שניהם כנופיית נבלות שמתעתעים בליכוד השמאלני שלא מבין את השיטה.. חותמים על הסכמחם נלחמים זה בזה בכאילו.. ואז הם הופכים לשתי רשויות.

הרביעית היא מדינת הבדואים בנגב..

הם מתרבים מספר אחד בעולם פוליגמיה ודמוגרפיה מפחידים...כל 3 ימים נתפח גן רק ברהט לבדה...

יש להם צבא תרבות שפה נשק כסף אומץ...

בקיצור מדינה רבעית...

אד למה חיים מדבר על מדינה דו לאומית?

כאשר יש כבר 4 מדינות?

כתבת ארבע מדינות, ופרטת חמש.

לא טוב הוא להתחיל לכתוב בטרם בוצע engage עם המוח...emo_04.png

היי רובוט..

גמרת את הסריקה היומית שלך לגילוי וניפוי שגיאות...

הרי התוכן עיקר לא הסימנטיקה.. 

עליך לעבור תכנות מחדש..

בין אם יש 4 5 או 6 מדינות דבר אחד בטוח המלה שתי מדינות אינה קיימת יותר.

אמור זאת לחיים הממשיך להשתעשע בחלומות של הפרדות.

emo_05.png

היי רובוט..

גמרת את הסריקה היומית שלך לגילוי וניפוי שגיאות...

הרי התוכן עיקר לא הסימנטיקה.. 

עליך לעבור תכנות מחדש..

בין אם יש 4 5 או 6 מדינות דבר אחד בטוח המלה שתי מדינות אינה קיימת יותר.

אמור זאת לחיים הממשיך להשתעשע בחלומות של הפרדות.

emo_05.png

אם רובוט כבר הגיע לרמה שהוא מקפח שוקי מדענים (כמו מר ג'ראלד), אזי האנושות בצרות...אלא אם כן אין אתם (אתה וג'ראלד) מיצגים את התבונה האנושית, ואפשר להרגע...

אני לא בעד השבת פליטים . אבל מי שמשתמש בטיעון זה -צריך להיות עקבי.

ואני, כיהודיה ישראלית, שמחה שאנשי גוש עציון שבו לגוש, ורוצה שימשיכו לגור שם. יש למצוא דרך משפטית ופוליטית לא לקשר בין הפליטים הפלשתינאים והפליטים היהודיים מגוש עציון .ויש להחזיק בה, ולנקוט בה. אתה ואחרים כמוך, חיים, יקראו לכך "מוסר הוטנטוטי" (אגב, מה אשמים ההוטנטוטים?), ואני אקרא לכך "בני עירי קודמים".

אמרת מוסר הוטנטוטי. אין לי מה להוסיף.

ולי דווקא יש: אחיך (גירסה אחרת של "עניי עירך") קודמים. וכן: מה ההתנפלות על ההוטנטוטים? וכי מדינות אירופה והמזרח הקרוב והרחוק לא העדיפו תמיד את עצמן והאינטרסים שלהן?

לתופף על פח - תענוג.

מה לא למדו אותך בישיבה לא להתנשא..

הגאווה אם כל חטאת...

השיטה שתכנתו אותך היא לגעת במסביב להתיש את היריב ולהרחיקו מעצם העניין..

אוקיי

בוא נתכנת אותך חישוב מסלול מחדש...

חיים כשמאלן משתמש בקלישאה שתי מדינות.

כאשר הוא בעם רומז שהוא רוצה הפרדות..

משמעות הדבר תעיפו לי את הערבים מהעיניים הם שם ואנחנו פה.

אלא שהוא לא שם לב שהכלבים נובחים והשיירה עוברת..

כלומר בינתיים נוצרו הרבה מדינות עויינות את ישראל.

למשל מדינת החמאס  שעושה הכל להשמידנו מי הביא עלינו את הצרה הזו.

למשל מדינת יהודה ושומרון עם הנשיא אבוטאן..

למשל ערביי ישראל

למשל הבדואים

למשל תל אביב.

אז חוזרים לשאלה המקורית.

איך אפשר שתי מדינות שבפועל יש 4 או 5.. לא משנה.

לא מדוייק. במישור העקרוני אין לי בעייה עם מדינה אחת בתנאי שכולם יהיו אזרחים שווים. הדבר יצריך הגדרת זהות לאומית אזרחית חדשה והיא לא תהיה מדינה יהודית. לא אתה ולא הערבים רוצים בזאת ולכן אין מנוס משתי מדינות.

אין לי גם בעיה בהפרדה בין מדימת ישראל למדינת יהודה.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר