ראיון ברדיו

למה פרנואיד נזהר בכל דרך מלגלות פרטים על עצמו? הוא לא סתם פרנואיד: כנראה יש לו הרבה מה להסתיר.....

האנונימיות בפורומים היא זכות ולא חסד.

יש ה"מתערטלים" מחמת טפשות ויש כאלה העושים זאת מחמת דחף שאינו בר-כיבוש להתפאר, להרשים, הבא לחפות על כשלון מתמשך בכל תחום חיים...

Patriotism is the last refuge of a scoundrel (Samuel Johnson)

פטריוטיות היא מפלטו האחרון של נבל (סמואל ג'ונסון)

אכן אינך חייבת הסבר לאיש, ואלה החלטותיך...או כשל מתמשך בהקמת קשר עם נפש אחרת, המוצג בלית ברירה כבחירה...

הפכת את הפורום ל "אח הגדול"...

לא מעניין...

צבי, כולנו יודעים שלפורום נטפל קרציה בעל ראש-פח, אומלל על רצף אוטיסטי מוכה באובססיה (איפיון אוטיסטי). חיים סובלני מאד, לדעתו אם יסלק אנשים כמו "המשיח" המטורף שהיה פה פעם והאוטיסט הנוכחי שלא מבין מתי לא רוצים אותו, יצטרך להפעיל את אמת המידה על כל אחד, בכל אחד ימצא משהו, וסופו שיישאר בלי משתתפים. אז הקרצייה/נחש צפע מטיל את ארסו, וחיים לכל היותר מוחק לעתים, וגם זה רק כשאני מקפדת את ראש הנחש. משום מה חיים לא רגיש להטלת ארס מצד זכר כמו שהוא רגיש למכות מצד אשה.

אין לי עניין לעסוק  במר סוכות בכל שרשור ושרשור...להתראות...

אכן אינך חייבת הסבר לאיש, ואלה החלטותיך...או כשל מתמשך בהקמת קשר עם נפש אחרת, המוצג בלית ברירה כבחירה...

הפכת את הפורום ל "אח הגדול"...

לא מעניין...

צבי, כולנו יודעים שלפורום נטפל קרציה בעל ראש-פח, אומלל על רצף אוטיסטי מוכה באובססיה (איפיון אוטיסטי). חיים סובלני מאד, לדעתו אם יסלק אנשים כמו "המשיח" המטורף שהיה פה פעם והאוטיסט הנוכחי שלא מבין מתי לא רוצים אותו, יצטרך להפעיל את אמת המידה על כל אחד, בכל אחד ימצא משהו, וסופו שיישאר בלי משתתפים. אז הקרצייה/נחש צפע מטיל את ארסו, וחיים לכל היותר מוחק לעתים, וגם זה רק כשאני מקפדת את ראש הנחש. משום מה חיים לא רגיש להטלת ארס מצד זכר כמו שהוא רגיש למכות מצד אשה.

מקפדת?
הלו, שוב אבדת קשר עם המציאות.
כולך פצע וחבורה ומכה טריה.
ראשך הוא המקופד...

הקרציה ממשיך להטיל את ארסו. רוצה למצוץ דם. הבעיה שלו היא שאני - סוג של לביאה. כשמריחה טרף - נועצת שיניים.....

אני גם אוהבת לשפוך נפט על קרציות. 

לתופף על פח - תענוג.

למה מדברים על סוכות... בתמוז...emo_07.png

הקרציה ממשיך להטיל את ארסו. רוצה למצוץ דם. הבעיה שלו היא שאני - סוג של לביאה. כשמריחה טרף - נועצת שיניים.....

אני גם אוהבת לשפוך נפט על קרציות. 

נו, נועצת שיניים...בשפתיך, נושכת עד זוב דם...ומתעוררת מסוייטת...emo_04.png

קרציה, לא נעים לך הנפט? תשתה, תשתה.

לתופף על פח - תענוג.

https://healthy.walla.co.il/item/3165630

ה- pattern קבוע. ההתקפים החמורים ביותר מתרחשים בסופ"שים, עת הבדידות מכה במלא עצמתה...

ה- pattern קבוע. ההתקפים החמורים ביותר מתרחשים בסופ"שים, עת הבדידות מכה במלא עצמתה...

הדפוס קבוע. הפוץיניו מתקיף (בדיבורים חסרי שחר, כרגיל) כל פעם שאני מפרסמת דברים טובים על עצמי. וכאשר הפוץיניו מוכה, הוא מתקיף (כמובן, שוב, בדיבורים חסרי שחר. הלה שטוח ויבש כמו המצה שהוא מכנה את שרת התרבות). נו, ידוע שקרציה מוצצת דם, ונחש צפע מכיש.

לתופף על פח - תענוג.

הדפוס קבוע. הפוץיניו מתקיף (בדיבורים חסרי שחר, כרגיל) כל פעם שאני מפרסמת דברים טובים על עצמי. וכאשר הפוץיניו מוכה, הוא מתקיף (כמובן, שוב, בדיבורים חסרי שחר. הלה שטוח ויבש כמו המצה שהוא מכנה את שרת התרבות). נו, ידוע שקרציה מוצצת דם, ונחש צפע מכיש.

אולם את היא זו שכתבה על עצמה "החיים שלי בזמן האחרון היו מצה: שטוחים ויבשים. לא פעם, חסרי טעם"...הודאת בעל דין - כמאה עדים דמי (גיטין מ ב)...

בכל זאת הרב שלך בישיבה הטמיע בך משהו...

אולם את היא זו שכתבה על עצמה "החיים שלי בזמן האחרון היו מצה: שטוחים ויבשים. לא פעם, חסרי טעם"...הודאת בעל דין - כמאה עדים דמי (גיטין מ ב)...

החיים שלך, קרציה, הם חיים של מכונה המתחזה לאדם, מצומצמי רגש, חוץ מנרקיסיזם עצום שכאשר מציבים מולו מראה, מייצר רעל (המתחזה לעובדתיות., אלא מה. תוכנת המחשב שהיא הנפש שלך תמיד תחפש להציג "עובדות" - אלא שהיא כמובן מסננת החוצה את העובדות שאינן נוחות לה). מנטליות של קרציה מוצצת דם, או אמסטף הנדבק לשוקיו של מישהו. אכן צריך לשפוך עליך נפט (ברמה המטאפורית) , כל אדם נורמאלי בסופו של דבר הולם בקודקודך. אין ספק שאתה מחוסר ידידים של ממש והסיפור על המתמטיקאית המזדיינת איתך מתאים לך: את מי תבחר, אפילו כבת זוג דימיונית איתה אתה משתדל לתעתע בבריות, אם לא במתמטיקאית, יצור על רצף אוטיסטי, ממש כמוך.

הבעיה עם יצור אוטיסטי כמוך היא שאינך מבין מתי הגיע זמנך לסגת. כמו רובוט, אתה תמשיך ותמשיך ותמשיך , אתה לא קולט אנשים נורמליים.

אני יודעת שאינך מבין מה כתבתי. שום טיפול פסיכולוגי לא יעזור לך (וסביר שבעבר הפנו אותך לכזה, עם התייעצות פסיכיאטרית אולי). לא יגרום לך להבין את עצמך, ולהבין אנשים נורמליים.

אספרגר, אתה מעורר חמלה, אך הרוע הרובוטי , המכאני שלך גורם לאדם רגיל להכות אותך.

לתופף על פח - תענוג.

לחינם הקצף.

אלה היו מיליך...

קצף, ראש פח? זה שאספרגר לא מבין רגשית אנשים נורמליים זה כבר הוכח.

לתופף על פח - תענוג.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר