ובכל זאת.....אי אפשר לומר שלביאה לא מעלה חיוך .....לפחות על פני,העגמומיות מקריאת החדשות....

אני הולך ללמוד, אריאלה את באה ללימודים היום? emo_15.png

אנא שתף.

איך בדיוק העלתה חיוך על פניך?

באיזו הזדמנות?

אני מאחלת לך תמיד פרצוף חמוץ וקודר. ושתתמה תמיד, בזעף ובמירמור, מה בדבריי גורם לאנשים חיוך.

מירמור הוא שמך האמצעי ולא בכדי...

???? בטן מכווצת וראש-פח הם שמותיך הראשיים.

אני עוד מבין למה התכוונה סרת תרבותנו בכנותה את יריביה "קפוצי תחת", אולם מה כוונתך באמרך "בטן מכווצת"?

האם בטנך נפולה ורפויה ואת סבורה בטעות כי זהו המצב הנורמטיבי ולכן המצב ההפכי הינו גידוף בעיניך?

אתה, ראש פח, חווה לא רק נפילות ורפיסות של הנקניקיה, אלא אתה גם קפוץ תחת. אגב, בטח עברת מזמן את גיל ה20 , ובגופך יש משמנים, במותנים, בכרס, בחזה. אתה רק הוזה על "בטן רפויה" אצל מישהי השנואה עליך (משום שהיא תוקעת לך כל הזמן מראה מול הפנים המכוערות שלך). ראש פח, אינך שונה מהערסים הלבנים והשחורים שזו ה"מדיניות" שלהם: להתקיף (בצורה חסרת שחר) את המראה החיצוני של אשה השנואה עליהם. השיטה הזו צפויה אצלם, ומעוררת רק גיחוך. (וגועל כללי כלפיהם). אתה לא שונה מהם.

המממם, מישהו נסה למוש אותך, מה?

עדיין מוצאת עצמך נאבקת בלא הרף בהדיפת מחזרים?

אומר לך מה היית צריכה לעשות.

היית צריכה לקום אליו, לבעוט בכלבו, להסיר משקפי השמש מעל פניו, להשליכם לרצפה ולרמסם, ואת מקלו לשבור לשנים על ברכך.

???

אגב, על מה נסב הדיון, על תמ"א 38/1, או שמא אודות תמ"א 38/2 ?

Qui sedes ad dexteram Patris, miserere nobis...

יש בורא לאלהים - האדם!

שימו נא לב שרוב החומר הנכתב כאן בפורום הוא מריבות אישיות והכפשות אישיות...

אנשים העוסקים בזה בדרך קבע ואפילו פחות מזה נוהגים לקרוא להם אנשי ריב ומדון...

גם לי יש הערכה מאד נמוכה לגבי כמה מהאנשים כאן - אבל אני לא תוקפת אותם ולא רבה איתם, כמעט אף פעם...

(אולי תחשבו קצת על התופעה הזו).

ליתר בטחון, אשלח אליך את מלֹא דברי, לא מצונזרים...emo_04.png

יש בורא לאלהים - האדם!

המראה שאתה מייחס ללביאה אינו רלוונטי לדיון הוא אישי פוגעני ואין מקומו כאן.

ובכל זאת.....אי אפשר לומר שלביאה לא מעלה חיוך .....לפחות על פני,העגמומיות מקריאת החדשות....

אני הולך ללמוד, אריאלה את באה ללימודים היום? emo_15.png

אנא שתף.

איך בדיוק העלתה חיוך על פניך?

באיזו הזדמנות?

אני מאחלת לך תמיד פרצוף חמוץ וקודר. ושתתמה תמיד, בזעף ובמירמור, מה בדבריי גורם לאנשים חיוך.

מירמור הוא שמך האמצעי ולא בכדי...

???? בטן מכווצת וראש-פח הם שמותיך הראשיים.

אני עוד מבין למה התכוונה סרת תרבותנו בכנותה את יריביה "קפוצי תחת", אולם מה כוונתך באמרך "בטן מכווצת"?

האם בטנך נפולה ורפויה ואת סבורה בטעות כי זהו המצב הנורמטיבי ולכן המצב ההפכי הינו גידוף בעיניך?

אתה, ראש פח, חווה לא רק נפילות ורפיסות של הנקניקיה, אלא אתה גם קפוץ תחת. אגב, בטח עברת מזמן את גיל ה20 , ובגופך יש משמנים, במותנים, בכרס, בחזה. אתה רק הוזה על "בטן רפויה" אצל מישהי השנואה עליך (משום שהיא תוקעת לך כל הזמן מראה מול הפנים המכוערות שלך). ראש פח, אינך שונה מהערסים הלבנים והשחורים שזו ה"מדיניות" שלהם: להתקיף (בצורה חסרת שחר) את המראה החיצוני של אשה השנואה עליהם. השיטה הזו צפויה אצלם, ומעוררת רק גיחוך. (וגועל כללי כלפיהם). אתה לא שונה מהם.

המממם, מישהו נסה למוש אותך, מה?

עדיין מוצאת עצמך נאבקת בלא הרף בהדיפת מחזרים?

אומר לך מה היית צריכה לעשות.

היית צריכה לקום אליו, לבעוט בכלבו, להסיר משקפי השמש מעל פניו, להשליכם לרצפה ולרמסם, ואת מקלו לשבור לשנים על ברכך.

???

אגב, על מה נסב הדיון, על תמ"א 38/1, או שמא אודות תמ"א 38/2 ?

נו, פוציניו התפוץץ שוב. היה צפוי.

לתופף על פח - תענוג.

המראה שאתה מייחס ללביאה אינו רלוונטי לדיון הוא אישי פוגעני ואין מקומו כאן.

חיים, פוץיניו מתפוץץ באופן קבוע כל פעם שאני מפרסמת פוסט על הצלחה שלי, מהעבר או מההוווה, או על הטרדה מינית שחוויתי מזכרים. אין אצלו אפס.

לתופף על פח - תענוג.

...במומיך פוסלת...emo_04.png

יש בורא לאלהים - האדם!

כל הודעה נוספת בנושא זה תימחק.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר