את מבלבלת את המוח. אני  עצמי לא  קונה תכניות כמעט, ולא שומרת תכניות של קונצרטים, אני רק התנסיתי במשך שנים בשמיעת קונצרטים של הפילהרמונית. במשך השנים שהייתי נוכחת בקהל, התזמורת הזו לא השמיעה יצירות של מלחינים/מלחינות ישראליות וישראליים. רק פעם אחת, כשהמנצח הצעיר והכשרוני גוסטבו דודאמל הופיע עם הפילהרמונית, הוא בחר להשמיע יצירה של המלחינה הישראלית הנהדרת (שעשתה קריירה בארה"ב) שולמית רן.

יש התעלמות שיטתית ממלחינות בתזמורות בארץ. הטמטום והדיעה הקדומה שלך קובעים שאין. שפשוט אין מלחינות. את מגלה בורות גמורה, שאינה מפתיעה: את בורה בכל הנוגע לתרומת נשים גאוניות לתרבות, בהיסטוריה וכיום. ממה נובעת הבורות שלך? משנאת נשים המקבילה לאוטו-אנטישמיות? מחינוך אידיוטי שקיבלת? בכל מקרה, דברייך הם חסרי שחר, ואפשר להתעלם מהם.

אז את בנוסף לכל לא זוכרת, ואני בקלות יכולה להוכיח לך את זה. לא שזה יעזור, כי את מתעלמת מעובדות מוכחות ששמים לך מול העיניים.

ועוד איך ניגנו ומנגנים בקביעות, ורשמתי לך רק עכשיו בשרשור הזה ספציפית שמות של 4 (ארבע) מלחינים ישראליים שיצירותיהם נוגנו רק בעונה הנוכחית, 40% מהקונצרטים רק בעונה הנוכחית כללו יצירות של מלחינים ישראליים, והמצב דומה בכל שנה כבר הרבה שנים לאחור...

נו, תגידי עכשיו שלא קראת, כי זה לא 'מתאים' לדעה הקדומה והמוטעית שלך!

כן, 4 מלחינים ישראליים בעונה הנוכחית, ואף מלחינה, כי אין מלחינות באמת ברמה של המלחיניםemo_19.png

בהמה. "אין מלחינות ברמה של מלחינים". סתם קביעה שרירותית, בהמית, שמסתמכת על כלום. את "בלעת" את כל השפריץ המסריח של שונאי הנשים למיניהם, ומקיאה אותו על הדף.

עצם העובדה שאת מגדפת הרבה ומשתמשת בשפה גסה, הרבה מאד וכמעט כמעט תמיד, מעיד עליך כאלף עדים שאין לך דברים להגיד לעצם העניין, ואת רק נסחפת אחרי רגשות שליליים, שלך.

כולל ה'בורות' שאת מייחסת לי, שזה לא בורות, אלא לראות ולדעת דברים באופן מפוכח... 

את שואלת ממה נובעת הראיה והידיעה המפוכחת שלי, שאת מכנה אותה 'בורות'? - היא נובעת מזה שמעולם לא נתקלתי בשום אפליה או הדרה כלשהי ואין לי שום טראומה בנושא - ואצלך כנראה זה לגמרי להיפך.

(אז טפלי בטראומות שלך, לפעמים אפשר).

את מבלבלת את המוח. אני  עצמי לא  קונה תכניות כמעט, ולא שומרת תכניות של קונצרטים, אני רק התנסיתי במשך שנים בשמיעת קונצרטים של הפילהרמונית. במשך השנים שהייתי נוכחת בקהל, התזמורת הזו לא השמיעה יצירות של מלחינים/מלחינות ישראליות וישראליים. רק פעם אחת, כשהמנצח הצעיר והכשרוני גוסטבו דודאמל הופיע עם הפילהרמונית, הוא בחר להשמיע יצירה של המלחינה הישראלית הנהדרת (שעשתה קריירה בארה"ב) שולמית רן.

יש התעלמות שיטתית ממלחינות בתזמורות בארץ. הטמטום והדיעה הקדומה שלך קובעים שאין. שפשוט אין מלחינות. את מגלה בורות גמורה, שאינה מפתיעה: את בורה בכל הנוגע לתרומת נשים גאוניות לתרבות, בהיסטוריה וכיום. ממה נובעת הבורות שלך? משנאת נשים המקבילה לאוטו-אנטישמיות? מחינוך אידיוטי שקיבלת? בכל מקרה, דברייך הם חסרי שחר, ואפשר להתעלם מהם.

אז את בנוסף לכל לא זוכרת, ואני בקלות יכולה להוכיח לך את זה. לא שזה יעזור, כי את מתעלמת מעובדות מוכחות ששמים לך מול העיניים.

ועוד איך ניגנו ומנגנים בקביעות, ורשמתי לך רק עכשיו בשרשור הזה ספציפית שמות של 4 (ארבע) מלחינים ישראליים שיצירותיהם נוגנו רק בעונה הנוכחית, 40% מהקונצרטים רק בעונה הנוכחית כללו יצירות של מלחינים ישראליים, והמצב דומה בכל שנה כבר הרבה שנים לאחור...

נו, תגידי עכשיו שלא קראת, כי זה לא 'מתאים' לדעה הקדומה והמוטעית שלך!

כן, 4 מלחינים ישראליים בעונה הנוכחית, ואף מלחינה, כי אין מלחינות באמת ברמה של המלחיניםemo_19.png

בהמה. "אין מלחינות ברמה של מלחינים". סתם קביעה שרירותית, בהמית, שמסתמכת על כלום. את "בלעת" את כל השפריץ המסריח של שונאי הנשים למיניהם, ומקיאה אותו על הדף.

עצם העובדה שאת מגדפת הרבה ומשתמשת בשפה גסה, הרבה מאד וכמעט כמעט תמיד, מעיד עליך כאלף עדים שאין לך דברים להגיד לעצם העניין, ואת רק נסחפת אחרי רגשות שליליים, שלך.

כולל ה'בורות' שאת מייחסת לי, שזה לא בורות, אלא לראות ולדעת דברים באופן מפוכח... 

את שואלת ממה נובעת הראיה והידיעה המפוכחת שלי, שאת מכנה אותה 'בורות'? - היא נובעת מזה שמעולם לא נתקלתי בשום אפליה או הדרה כלשהי ואין לי שום טראומה בנושא - ואצלך כנראה זה לגמרי להיפך.

(אז טפלי בטראומות שלך, לפעמים אפשר).

את מבלבלת את המוח. אני משתמשת כלפייך בשפה בוטה כי דברייך כ"כ נבערים וחסרי שחר שאין רצון לענות לך עניינית.

לכי תלמדי.

לתופף על פח - תענוג.

מי שלא מקבל את עמדותיך הוא משום מה תמיד נבער...

ובכל זאת.....אי אפשר לומר שלביאה לא מעלה חיוך .....לפחות על פני,העגמומיות מקריאת החדשות....

אני הולך ללמוד, אריאלה את באה ללימודים היום? emo_15.png

ובכל זאת.....אי אפשר לומר שלביאה לא מעלה חיוך .....לפחות על פני,העגמומיות מקריאת החדשות....

אנא שתף.

איך בדיוק העלתה חיוך על פניך?

באיזו הזדמנות?

Qui sedes ad dexteram Patris, miserere nobis...

יש בורא לאלהים - האדם!

אנא שתף.

באיזו הזדמנות?

אני מאחלת לך תמיד פרצוף חמוץ וקודר. ושתתמה תמיד, בזעף ובמירמור, מה בדבריי גורם לאנשים חיוך.

לתופף על פח - תענוג.

אני לומדת כל הזמן, דברים מעניינים מתוך עניין, וגם סתם עובדות לא מעניינות, כדי לא לטעות ולדבר שטויות.

לא כ"כ מעלה חיוך, התקשורת עם הלביאה מאד קשה ובלתי אפשרית, למה בן אדם מתעקש לטעות? לא לרצות להתמקד, רק רוצה להכליל באופן שיעוות את המציאות?

אפלית נשים היתה לאורך כל ההיסטוריה וממשיכה גם עכשיו, רק עכשיו הרשו בסעודיה לנשים לנהוג - אבל אם מדברים על העולם המערבי ועל מאה או עשרות השנים האחרונות, אסור להכליל ולהגיד שכל מקרה של אי שוויון כמותי\מספרי בין נשים לגברים - מקורו וסיבתו זה אפליית נשים.

(למה 'אסור'? כי זה טעות ואפילו שקר ואפילו עלילה).

האמת, אני לא מצפה ממך להרבה. שאתה תקנה את "שירת הסירנות" של אדית זק? שאתה תקליד בגוגל women musicians , '

women mathematicians או אפילו women scientists ותקרא את החומר? שאתה תקנה אלבומים של ציירות ופסלות מכל הזמנים? שתקרא מחקרים של מלומדות על תרבויות מטריארכליות בחברות שונות, ועל השכחה , והתעללות רוחנית ופיזית בנשים כשרוניות במערב במשך ההיסטוריה?

לתופף על פח - תענוג.

האמת, אני לא מצפה ממך להרבה. שאתה תקנה את "שירת הסירנות" של אדית זק? שאתה תקליד בגוגל women musicians , '

women mathematicians או אפילו women scientists ותקרא את החומר? שאתה תקנה אלבומים של ציירות ופסלות מכל הזמנים? שתקרא מחקרים של מלומדות על תרבויות מטריארכליות בחברות שונות, ועל השכחה , והתעללות רוחנית ופיזית בנשים כשרוניות במערב במשך ההיסטוריה?

ומאריאלה אני לא מצפה לכלום. זאת מקובעת בבערות שלה, פרי החינוך שקיבלה. היא מתעקשת כמו בטון לא לקרוא כלום, לא ללמוד כלום, שיראה לה חלילה שהיא לא יודעת הרבה, ושדיעותיה מוטעות. הלא היא יודעת הכל.

לתופף על פח - תענוג.

ומאריאלה אני לא מצפה לכלום. זאת מקובעת בבערות שלה, פרי החינוך שקיבלה. היא מתעקשת כמו בטון לא לקרוא כלום, לא ללמוד כלום, שיראה לה חלילה שהיא לא יודעת הרבה, ושדיעותיה מוטעות. הלא היא יודעת הכל.

מה אני צריכה לקרוא? על אפליית נשים שממשיכה בארצות מפגרות? לקרוא שאכן היתה אפליית כמעט נשים בכל מקום בעולם עד שלב מסויים? מה יש לי לקרוא על זה? אני הרי יודעת את זה...

אבל אנחנו דיברנו והתווכחנו על ישראל, על דבר ששייך לעולם המערבי\מודרני, ועל עכשיו - ואת מתעקשת לערפל ולהכליל ולטעות ולהטעות ולהאשים האשמת שווא.

מה אני צריכה לקרוא?

נזכרתי עכשיו בדבר מצחיק שעשית פעם מזמן, שפעם הטחת בחיים מעין האשמה ש'הוא לא קורא את כתבי העת הפמניסטיים...'emo_04.png

למה חיים חייב לדעתך לקרוא 'כתבי עת פמניסטיים' ??? - האם גם הוא לדעתך חוטא באפליית נשים וחייב לכן בחינוך מחדש???

אפליית כמעט נשים בכל מקום בעולם = אפליית נשים כמעט בכל מקום בעולם

אנא שתף.

באיזו הזדמנות?

אני מאחלת לך תמיד פרצוף חמוץ וקודר. ושתתמה תמיד, בזעף ובמירמור, מה בדבריי גורם לאנשים חיוך.

מירמור הוא שמך האמצעי ולא בכדי...

יש בורא לאלהים - האדם!

אנא שתף.

באיזו הזדמנות?

???? בטן מכווצת וראש-פח הם שמותיך הראשיים.

לתופף על פח - תענוג.

אנא שתף.

באיזו הזדמנות?

ואכן, לא בכדי. כך נולדת. ואלה התנסויותיך ה"חברתיות".

לתופף על פח - תענוג.

אנא שתף.

באיזו הזדמנות?

ואכן, לא בכדי. כך נולדת. ואלה התנסויותיך ה"חברתיות".

מגוחך לשמוע זאת ממי שתסיים חייה בכשלון ובבדידות בלא שהצליחה ליצור קשר בר-קיימא עם יצור חי זולת חתולים... משך למעלה משבעים שנותיה...emo_04.png

יש בורא לאלהים - האדם!

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: standoff
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר