נא ללחוץ בגוגל על --האם ברית המילה פוגעת בהנאה המינית

ונשמע עוד דעה או שתיים...

מה שיש,זה רק מחקרים על הנאה מינית של גברים ומוכח שברית המילה לא פוגמת בהן.

אני מניח שגם בנשים ברית המילה אינה פוגעת בהנאה המינית.אבל טוב לדעת שהלביאה דואגת לשמוק הגברי וחושבת שגרם אחד שמופחת מהנקניק מונע מהאישה את החדירה המושלמת.

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

אני מניח שגם בנשים ברית המילה אינה פוגעת בהנאה המינית.אבל טוב לדעת שהלביאה דואגת לשמוק הגברי וחושבת שגרם אחד שמופחת מהנקניק מונע מהאישה את החדירה המושלמת.

המילה "חדירה" היא נבלות . האשה החכמה והמנוסה מאד שכתבה הסבירה שהעורלה חשובה מאד להנאה המינית של האשה, ופירטה מדוע. אני מניחה שהאנגלית שלך לא מספיקה כדי לקרוא את המאמר שלה.

"אל תעני dick אוויל כאיוולתו פן תשווי לו גם את."   לפי משלי.

איך לדעתך יש לכנות פעולה במהלכה ניתנת בליטה בגופו של אדם אחד, לתוך שקע גופני של אדם אחר?

נו, אחרי "רוקד עם זאבים" ו"הלוחש לסוסים", הגיע הזמן ל"יְשֵנָה עם חתולים".

...easy does it, pussy...והעיקר בלי obs(s)ession...

ואני מודה שרמת האנגלית שלי לא הביאה אותי לכלל הבנה האם העורלה היא תחליף לאורגזמה דגדגנית (שמאפיינת את רוב הנשים)

אז במקום להתנשא עלי אולי תעני ותבהירי לי?

איך לדעתך יש לכנות פעולה במהלכה ניתנת בליטה בגופו של אדם אחד, לתוך שקע גופני של אדם אחר?

קיימת מילה מזמן: הזדווגות.

ואפשר אם רוצים גם לומר שהוא נכנס לאשה. אבל "חודר" זו מילה מכאניסטית, אגרסיבית, ולדעתי הומצאה ע"י רופאים זכרים, ככל הנראה גרמנים (מתאים להם, לשמוקים המנוכרים).

גם המילה ההמונית, הגסה, "מכניס" היא נתעבת.

ובאופן כללי, אין שום צורך שהמילה תתאר בצורה פלסטית את ההזדווגות. דווקא בעניני מין אתם מחפשים תיאורים פלסטיים?

ואני מודה שרמת האנגלית שלי לא הביאה אותי לכלל הבנה האם העורלה היא תחליף לאורגזמה דגדגנית (שמאפיינת את רוב הנשים)

אז במקום להתנשא עלי אולי תעני ותבהירי לי?

ראשית כל דיברתי להורוביץ, שמתקשה מאד בקריאת טקסטים באנגלית.

שנית, הכותבת אומרת שאורגזמה ואגינלית קיימת (כמובן, יש גם אורגזמה מן הדגדגן , וכמובן השפתיים הפנימיות מגורות כשהאשה חושקת במין), ושהעובדה ש75% נשים לא מגיעות אליה נובעת מהיותו של הגבר נימול. (לא רק יהודים נימולים, התופעה נמצאת גם אצל גויים במערב. שטפו להם את הראש, היהודים....). היא מפרטת שהמילה גורמת להתקשות ראש הפין, שזה רע, ולפעולות  מין אגרסיביות יותר מצד הפרטנר הזיכרי. שזה גם רע. היא גם מסבירה בפירוט למה העורלה חשובה לואגינה, לא איכנס לפרטים,לא נעים.

היא מספרת שהיתה בקשר מיני אוהב עם גבר בעל עורלה , הוא היה נשוי אבל היא כ"כ נהנתה שהחזיקה את הקשר זמן רב. עם זכרים נימולים היא חוותה מיניות רעה, לבסוף קשרה קשר זוגי עם נימול אחד והיה לא רע, אבל משהו, היא אומרת, היה חסר, היה מעוות. בהמשך היא פיתחה ואגיניסמוס (התכווצות שריר הואגינה כדי לא לאפשר לפין כניסה). הגבר הלך לניתוח, משכו לו את שרידי העורלה קדימה, שיחזרו את העורלה. (אתה בטח מכיר את זה ממעשי המתיוונים בבית שני). לאחר שהחלים, היא אומרת, המין החל להיות מצוין.

אני מבין שהמסקנה מדבריה היא שגם נשים שחוות אורגזמה דגדגנית (שזה רוב הנשים) היו חוות אורגזמה ואגינלית אילו היו מקיימות יחסים עם גברים לא נימולים.

המסקנה היא שבעצם כל הנשים היהודיות לא חוות אורגזמה ואגיניאלית (אלא אם כן שכבו עם לא יהודים שלא נימולו) ורוב הנשים ששכבו עם ערלים חוו חוויית אורגזמה ואגינאלית

מעולם   לא התעמקתי בזאת אבל זה נראה לי פשטני כי אילו זה היה כך כבר מזמן המחקר היה עולה על זה וזה היה גם טיעון מכריע במאבק נגד המילה.

יש הבדל בין ההנאה מאקט החדירה לבין עצם האורגזמה ואם היא טוענת שהיא נהנית יותר מערלים יבושם לה.

לא משנה באיזו שעה ניכנס לפורום היסטוריה תמיד  הזיין מככב.

הלביאה אומרת שלא נעים לה לתאר ולהסביר את מה קורה באקט המיני. ממש רחמנות על הבושה ואי הנעימות.

אם הלביאה אלרגית למלה חדירה אז ניתן כמובן להשתמש במלה נעיצה. או השחלה.

אין שום עיקר בהנאה מינית...תפקיד מערכת הרביה היא להתרבות.  לא להיות שטוף בתענוגות...

אורגזמה ניתן לחוות גם ללא נעיצה...      עם ליטוף ועיסוי נקודת ה G  למי שיודע כמובן....

וכמובן לא דרך מכנסיים...emo_02.png

הלביאה אומרת שלא נעים לה לתאר ולהסביר את מה קורה באקט המיני. ממש רחמנות על הבושה ואי הנעימות.

אין שום עיקר בהנאה מינית...תפקיד מערכת הרביה היא להתרבות.  לא להיות שטוף בתענוגות...

אורגזמה ניתן לחוות גם ללא נעיצה...      עם ליטוף ועיסוי נקודת ה G  למי שיודע כמובן....

אפשר גם להשתמש במילה "תפיסה", "בליעה" ו"סחיטה".

כל שמוקר עלוב מציג את עצמו פה כמומחה (למין).

אופייני לזכרים מגונים שהם מדברים בלשון "בטוחה" ו"נחרצת". בד"כ על דברים שהמושג שלהם עליהם קלוש.

אפשר גם להשתמש במילה "תפיסה", "בליעה" ו"סחיטה".

אני מתרשמת שאתה שמוק עלוב, ואשתך מימיה לא נהנתה ממך. העיקר שאתה  "נרתע" כשאחרים מדברים על מין, בעיקר נשים. כשאתה מנבל את הפה זה "בסדר".....

לא היו פה ניבולי פה...

אדרבא תראי לי.

את מנסה ללמד את הסבא לעשות ילדים ?

מה את מבינה בחיי מין ?  כמה פעמים בכלל יצא לך להיות לחוות עם גברים.

כל שמוקר עלוב מציג את עצמו פה כמומחה (למין).

אופייני לזכרים מגונים שהם מדברים בלשון "בטוחה" ו"נחרצת". בד"כ על דברים שהמושג שלהם עליהם קלוש.

אוהו, הבה נחריש ונאזין ברוב קשב למומחית, לבל נאבד מלה...

נו, אחרי "רוקד עם זאבים" ו"הלוחש לסוסים", הגיע הזמן ל"יְשֵנָה עם חתולים".

...easy does it, pussy...והעיקר בלי obs(s)ession...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: הלביאה
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר