האם היהודים, ברובם, ומייצגיהם הרשמיים, אוהבים את ארץ ישראל? אני טוענת: לא. הציונים התנפלו על א"י, בה ראו רק "שממות", השמידו את הטבע, נופים וצמחים. (וכנראה גם בעלי חיים). "נכסך שלמת בטון ומלט". הסיסמה הנתעבת הזו. הבתים הראשונים שבנו הם בתים של עיירה אירופית עלובה. קופסאות עם גגות רעפים אדומים. איכס. גם כיום האדריכלות (של הבתים ושל הרחוב העירוני) הולכת אחרי דוגמאות מחו"ל רחוק. לים תיכוניות היפה הם מתנכרים. למסורת הבניה הערבית - ודאי וודאי. כוונת הציונות היתה ועדיין היא, לדעתי, להשמיד כל סימן לערביות בארץ הזו.

לא סתם חלק גדול מהארץ נהרס חודשים לבקרים. ולא סתם תושבי הארץ סובלים מהחום, מהשמש הקופחת. כל עיצוב הסביבה האירופי הצפוני תוכנן לקלוט את השמש. והיהודי האידיוט מחקה אותם כמו קוף.

 


לתופף על פח - תענוג.

את רואה ? את בעצמך מבינה שהערבים הם התושבים האוטנטיים ...emo_02.png

את רואה ? את בעצמך מבינה שהערבים הם התושבים האוטנטיים ...emo_02.png

הם לא התושבים האותנטיים, אבותינו ואימותינו היו התושבים האותנטיים, ואני מאמינה שהארכיאולוגיה (וההיסטוריוגרפיה) מלמדת היטב ובמלאות על המבנים שהם בנו. ואפשר ללמוד מהם. אבל הערבים ישבו פה באמת מאות שנים, בכלל הם בני המזרח התיכון, וסגנונות הבניה שלהם מתאימות לנוף ולאקלים. המלחמה העיקשת של הציונים בערביות היא אידיוטית.

וכפי שכתבתי, אפשר ללמוד גם מארצות ים תיכוניות אחרות. יוון, ספרד, דרום צרפת, ואיטליה.

 


לתופף על פח - תענוג.

פליטת מקלדת: סגנונות הבניה מתאימות - צ"ל סגנונות הבניה מתאימים.

 


לתופף על פח - תענוג.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר